Találatok a Los Angeles Lakers címkére

Találatok száma: 476

Karriercsúcs és klubrekord: DeRozan vezetésével nyert a Toronto

2018-01-02 08:52:42

Történelmet írt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában DeMar DeRozan, hiszen a Raptors kiválósága 52 pontos karriercsúcsot, egyben klubrekordot dobott a Milwaukee elleni rangadón, csapata ráadásul hosszabbításban meg is nyerte az összecsapást. Szintén túlórában győzött a Portland Chicagóban, a Minnesota újabb kötelezőt húzott be, míg a Brooklyn az Orlando elleni sikerrel nyitotta 2018-at.

kosárlabda  Toronto Raptors  NBA  Los Angeles Lakers

NBA: új klubcsúcsoknál jár a Toronto Raptors

2018-01-02 06:59:24

Új klubcsúcsot ért el DeMar DeRozan, a Toronto kosárlabdacsapatának sztárja, aki 52 pontot szórva segítette csapatát hosszabbításos, 131–127-es sikeréhez a Milwaukee Bucks ellen. A Raptors történetében ő a harmadik játékos, aki ötven pont felett termelt, de Vince Carter és Terrence Ross egyaránt „csak" 51-51 pontig jutott. A kanadai együttes ezzel sorozatban  a 12. hazai győzelmét aratta, ami ugyancsak franchise-rekordnak számít az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA). A Lakers egymás után hetedszer szenvedett vereséget.

NBA: kétszeri hosszabbítás után nyert a Houston

2018-01-01 13:06:31

A házigazda Houston Rockets kétszeri hosszabbítás után győzte le a Los Angeles Lakerst az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

NBA  Los Angeles Lakers  Houston Rockets

Hazai Warriors-zakó és újabb döntő játékvezetői hiba

2017-12-30 09:18:03

Saját közönsége előtt kapott ki a ligaelső Warriors az észak-amerikai kosárliga (NBA) alapszakaszában, Dwight Howard és a Charlotte fogta meg Durantéket. Mégsem ez, hanem egy újabb játékvezetői hiba verte fel a port leginkább, hiszen Janisz Antetokounmpo egyértelműen szabálytalan kosarával győzte le a Bucks a Thundert. Washingtonban is elbukott a Houston, franchise-rekordot döntött a Dallas, parádézott a Brooklyn – nézzük, hogy mi történt hajnalban!

NBA  Los Angeles Lakers  Houston Rockets  Golden State Warriors

NBA: a Lakers már hat éve a második csapat Los Angelesben

2017-12-30 08:04:51

A Golden State Warriors hazai pályán 11 pontos vereséget szenvedett a Charlotte Hornetstől az NBA legutóbbi játéknapján. A Blake Griffin visszatérésével megerősödő Los Angeles Clippers ebben a szezonban harmadszor is legyőzte a Lakerst, ami azt jelenti, hogy sorozatban a hatodik szezonban nyeri meg a városon belüli alapszakaszbeli párharcot.

NBA  Los Angeles Lakers  Los Angeles Clippers  Golden State Warriors

A Lakers állította meg a Houstont, Paul megsérült

2017-12-21 09:11:02

Sorozatban tizennégy győzelem után szenvedett vereséget a ligaelső Houston az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a 38 pontos Kyle Kuzma által húzott Los Angeles Lakers állította meg James Hardenéket, akiknél ráadásul ismét megsérült Chris Paul. A keleti éllovas Boston is kikapott, ismét a Miami tréfálta meg Kyrie Irvingéket, nem hibázott viszont a tartalékos Warriors, a címvédő zsinórban a tizedik sikerét könyvelhette el. Könnyedén diadalmaskodott az OKC, egymás után hetedszer nyert a Chicago, back-to-back győzelmet jegyzett a Kings – nézzük, hogy mi történt hajnalban!

NBA  Los Angeles Lakers  Houston Rockets  Chris Paul

NBA: óriási meccsel köszöntek el Kobe Bryant mezszámaitól

2017-12-19 07:49:08

A hosszabbításban 12, összesen 36 pontot szerző Kevin Durant vezérletével a Golden State Warriors 116–114-re győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján – azon az estén, amelyen a Lakers ünnepélyesen visszavonultatta legendás játékosa, Kobe Bryant mezeit (8, 24). A játéknap öt olyan mérkőzést hozott, amelyiken a győztes csupán egy vagy két ponttal bizonyult jobbnak ellenfelénél – ez ligarekord-beállítás (ilyesmire legutóbb majdnem kereken 11 éve, 2006. december 20-án volt példa).

kosárlabda  NBA  Los Angeles Lakers  Kobe Bryant

NBA: magyar csatorna is közvetíti a Bryant-mez visszavonultatását

2017-12-15 16:31:59

A Sport Tv a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy élőben közvetíti a magyar idő szerint kedd hajnalban rendezendő Los Angeles Lakers–Golden State Warriors NBA-meccset, amelyen ünnepélyes keretek között visszavonultatják Kobe Bryant mezét.

NBA  Los Angeles Lakers  Kobe Bryant  Golden State Warriors

Nincs vége: Mexikóban megint összeesett az OKC

2017-12-08 08:59:30

Sokáig vezetett, de a hajrában megint elbukott az Oklahoma City az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, Russell Westbrookék ezúttal Mexikóban, a Brooklyn ellen maradtak alul. A szoros első félidő után könnyedén húzta be sorozatban nyolcadik sikerét a nyugati első Houston Salt Lake Cityben, Brandon Ingram triplája győzelmet ért a Lakersnek Philadelphiában, a Wizards pedig Phoenixből is nyertesen távozhatott.

Oklahoma City Thunder  NBA  Los Angeles Lakers

NBA: lecsapott a Lakers tehetsége; Rockets-diadal

2017-12-08 06:56:51

Rendkívül izgalmas mérkőzésen nyert 107–104-re a Los Angeles Lakers a Philadelphia 76ers ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján – a győzelmet jelentő hárompontost Brandon Ingram, a vendégek által 2016-os játékosbörzén 1/2-n kiválasztott tehetsége szerezte egy másodperccel a végső dudaszó előtt. A James Harden vezette Rockets a Jazz ellen diadalmaskodott. Továbbra sem megy a nyáron alaposan megerősített OKC-nek, amely a Brooklyntól kapott ki.

NBA  Los Angeles Lakers  James Harden  Houston Rockets  Brandon Ingram

A GSW végletekig kiélezett meccsen gyűrte le a Lakerst

2017-11-30 09:29:10

Sok érdekességet hozott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakasza hajnalban, kezdve azzal, hogy óriási csatában, hosszabbításban tudta csak legyőzni a Los Angeles Lakerst a címvédő Warriors. A Pistons és a Rockets nem igazán izzadt meg, dobhatott viszont 64 büntetőt a Sixers, Porzingis nélkül is oktatott a Knicks, Aldridge 41 pontjával nyert a Spurs, Orlandóban is kikapott a Thunder, Anthony Davis pedig karrierje első kiállítását könyvelhette el – nézzük, hogy mi történt!

kosárlabda  NBA  Los Angeles Lakers  Golden State Warriors

Majdnem húszpontos hátrányból nyert a Lakers

2017-11-22 09:02:01

Az első félidőben közel húszpontos hátrányt szedett össze, ám a fordulás után megrázta magát és győzött a Los Angeles Lakers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában – Brandon Ingramék így a nyugati nyolcadik helyre léptek előre.

NBA  Los Angeles Lakers  Chicago Bulls

NBA: óriási blokk a zsákolónak a Lakers–Bulls meccsen – videó

2017-11-22 07:36:49

A Los Angeles Lakers hazai pályán 103–94-re legyőzte a Chicago Bullst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) egyetlen keddi mérkőzésén. Julius Randle 10-10 pontja és lepattanója mellett többek között egy zsákolási kísérlet blokkolásával járult hozzá a hazaiak győzelméhez.

kosárlabda  NBA  Los Angeles Lakers  Julius Randle  Chicago Bulls

Az „angyalok városában” szárnyalhatnak a fiatalok

2017-11-09 10:38:01

Az előző alapszakaszt 26 győzelemmel zárta a Los Angeles Lakers, a mostanit viszont jól kezdte. Van potenciál a 16-szoros bajnok fiatal együttesében.

NBA  Los Angeles Lakers  Lonzo Ball  Kyle Kuzma  Itt van Amerika!

Idénybeli legjobbját hozta a Lakers, megállította a Pistonst

2017-11-01 08:11:54

Lonzo Ballék az idénybeli legjobbjukat hozták az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának keddi játéknapján: a Los Angeles Lakers szenzációs védekezéssel és türelmes támadójátékkal 113–93-ra legyőzte a Detroit Pistonst, amely legutóbb még a címvédő otthonában tudott nyerni. A Thunder is remekelt, a Milwaukee otthonában aratott könnyed sikert, nem izzadt meg a Pacers sem a Sacramento ellen, a Suns viszont fordulatos meccset húzott be Brooklynban.

kosárlabda  NBA  Los Angeles Lakers  Detroit Pistons

NBA: a Lakers megállította a bajnokverő Detroitot

2017-11-01 06:39:25

A Detroitnak nem sikerült megnyernie sorozatban a harmadik nyugati mérkőzését is: a néhány nap leforgása alatt az LA Clippers, majd a bajnok Golden State otthonában is diadalmaskodó Pistons viszonylag simán, 113–93-ra kikapott a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján.

kosárlabda  NBA  Los Angeles Lakers

Lonzo Ball villogott, megvan a Lakers első győzelme

2017-10-21 09:08:53

A legutóbbi vereség után ezúttal remekelt Lonzo Ball és nyerni tudott a Los Angeles Lakers, az újonc egy gólpasszal csúszott le egy 29 pontos tripla dupláról, csapata pedig kiélezett végjátékban legyűrte a Sunst, így megszerezte szezonbeli első győzelmét. New Orleansban javított a címvédő Warriors, Adetokunbo 34 pontja ellenére kikapott a Bucks a Clevelandtől, győzött a Boston – jó pár szoros végjátékot láthattunk hajnalban, nézzük, hogy mi történt!

NBA  Los Angeles Lakers  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

Eredmény nincs, a szurkolókra tesznek – bajban a Los Angeles-i NFL-csapat?

2017-10-05 12:32:18

Egyelőre katasztrófának tűnik az a döntés, amely után véglegessé vált, hogy a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő San Diego Chargers átteszi székhelyét Los Angelesbe – míg a San Diegó-i szurkolók a könnyeiket hullajtják szeretett csapatuk után, addig LA-ben mindenkit hidegen hagy a Chargers. De legalább a tulajdonos dörzsöli a tenyerét, és számolgatja a pénzét…

költözés  Stan Kroenke  San Diego Chargers  NFL 2017  NFL  Los Angeles Rams

NBA: a Lakers két mezt vonultat vissza Kobe Bryant tiszteletére

2017-09-13 09:08:05

Kobe Bryant két mezszámát is visszavonultatja decemberben az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Lakers.

Kép: Kobe Bryant kicsit elengedte magát, mióta visszavonult!

2017-08-02 21:13:56

A Los Angeles Lakers legendája, Kobe Bryant 2016 áprilisában lépett pályára utolsó NBA-mérkőzésén. A páratlan karrierje egészét a sárga-liláknál töltő dobóhátvéd a napokban Olaszországban nyaral, ahol a lesifotósok lencsevégre kapták őt. A fotókon látszik, az ötszörös NBA-bajnok már nincs olyan formában, mint profi sportolóként…