Találatok a Liverpool címkére

Találatok száma: 4120

Premier League: a pártában maradtak álomcsapata

2019-08-17 11:09:43

Fájdalmasan/örvendetesen hamar becsapódott az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban, a Premier League-ben a nyári átigazolási ablak, talán ezért is maradt meglepően sok ismert, remek játékos munkaadó épületen kívül, azaz munkaadó nélkül. Természetesen erős volt a késztetés, hogy összehegesszünk belőlük egy álomcsapatot: íme, ők keresik még mindig a helyüket a PL és a Championship Napja alatt!

spanyol átigazolás olasz átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás angol labdarúgás Wilfried Bony

PL: klubrekordot állított be a Pool a „szentek” legyőzésével

2019-08-17 17:18:54

A Premier League 2. fordulójának szombat délutáni mérkőzésdömpingjéből kiemelkedett a Liverpool Southampton otthonában aratott 2–1-es sikere, amivel a friss európai Szuperkupa-győztes vendégek sorozatban a 11. bajnoki mérkőzésüket is megnyerték, és beállították a vonatkozó klubcsúcsot. Külön említést érdemel a Norwich City finn csatára, Teemu Pukki, aki mesterhármast szerzett a Newcastle elleni 3–1-es győzelem alkalmával.

Teemu Pukki Southampton Premier League Liverpool

Videó: elképesztő potya, hatalmasat hibázott a Pool kapusa!

2019-08-17 17:48:20

Úgy tűnt, a Liverpool viszonylag simán, két góllal legyőzi a Southamptont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában, ám a vendégek második számú kapusa, Adrián gondoskodott róla, hogy izgalmas legyen a végjáték. A spanyol ugyanis egyszerűen odapasszolt a labdát Danny Ingsnek, aki ki is használta az ajándékba kapott lehetőséget.

videó angol foci angol bajnokság Premier League Liverpool Adrián

Videó: Pool-szurkoló, akinek az Everton mentette meg az életét

2019-08-17 10:33:04

Az angol labdarúgás egyik legnagyobb rivalizálása a két liverpooli csapat, az Everton és a Liverpool FC közötti folytonos harc. Éppen ezért nem túlságosan gyakori, hogy egy ember mind a két csapathoz kötődik, ám a BBC Radio 5 egy ilyen történetet mutatott be a minap.

videó angol labdarúgás Premier League Liverpool Everton

Liverpool: mégis visszatérhet a spanyol kapus a hétvégi fordulóra

2019-08-16 21:04:09

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool kapusa, Adrián a klub hivatalos honlapján beszélt az európai Szuperkupa-meccs után elszenvedett sérüléséről, valamint arról, hogy pályára lép-e a Southampton elleni bajnokin.

Southampton Premier League Liverpool Európai Szuperkupa Chelsea Adrián

Liverpool: így sérült meg egy szurkoló miatt Adrián – videó

2019-08-16 12:49:56

Mint beszámoltunk róla, kétséges a Liverpool-kapus, Adrián játéka a Southampton ellen, miután a pályára futó egyik szurkoló miatt megsérült a bokája még Isztambulban, az európai (UEFA-) Szuperkupa-győzelmet követő ünneplés alatt. A közösségi oldalakon villámgyorsan elő is került a videó, amin látható, pontosan hogy sérült meg a kapus. A felvétel 29. másodpercében érdemes figyelni az érkező drukkerre…

videó sérülés szurkoló Liverpool Adrián

Liverpool: egyre nagyobb a kapusgond, Adrián is megsérült

2019-08-16 12:14:22

Kétséges a Liverpool-kapus, Adrián játéka a Southampton ellen, miután a pályára futó egyik szurkoló miatt megsérült a bokája még Isztambulban, az európai (UEFA-) Szuperkupa-győzelmet követő ünneplés alatt – árulta el a csapat menedzsere, Jürgen Klopp. Az első számú kapus, Alisson az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 1. fordulójában szintén megsérült, ő négy-hat hétig lesz harcképtelen.

Southampton Liverpool Alisson Adrián

Liverpool: a vb-ezüstérmes védő a Romában folytathatja – sajtóhír

2019-08-15 13:20:19

Angol lapértesülések szerint Dejan Lovren távozhat a Liverpool labdarúgócsapatától, és az AS Romában folytathatja karrierjét.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Roma Liverpool Dejan Lovren

Európai Szuperkupa: kedves gesztus Manétól, elajándékozta a mezét – videó

2019-08-15 09:27:36

Mint arról beszámoltunk, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea-vel, majd a tizenegyespárbajt megnyerte, így a Bajnokok Ligája-győztes Liverpoolé lett a 2019-es európai Szuperkupa. A duplázó Sadio Manét a hosszabbításban cserélte le Jürgen Klopp, ám az emiatt kissé frusztrált szenegáli támadónak a kispadon is volt egy jó megmozdulása: még a szétlövés előtt odaadta a mezét az egyik labdaszedőnek.

európai Szuperkupa Sadio Mané Liverpool Chelsea

Európai Szuperkupa: Mint Rocky, miután veszített Apollo Creed ellen – Klopp

2019-08-15 07:50:18

Tizenegyesekkel a Liverpool nyerte meg az európai Szuperkupát 2019-ben Isztambulban, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea ellen, majd a szétlövést megnyerte. A lefújás után a két szakvezető, Jürgen Klopp és Frank Lampard értékelt a BT Sportnak.

európai Szuperkupa Liverpool Jürgen Klopp Frank Lampard Chelsea

Európai Szuperkupa: 11-esek után a Liverpoolé a trófea

2019-08-14 22:30:15

Tizenegyesekkel a Liverpool nyerte meg az Európai Szuperkupát 2019-ben Isztambulban, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea ellen, majd a szétlövést megnyerte. Jürgen Klopp ismét történelmet írt: az első német edző lett, aki magasba emelheti a trófeát.

UEFA Sadio Mané Olivier Giroud Liverpool Európai Szuperkupa Európa-liga

Európai Szuperkupa: elírták a Chelsea-játékos nevét a mezén

2019-08-14 22:06:02

Jorginho, a Chelsea labdarúgócsapatának játékosa hibás feliratozással ellátott mezben lépett pályára az Európai Szuperkupa-mérkőzésen: az olasz középpályás felsőjére véletlenül a „Jorghino” feliratot nyomtatták.

európai Szuperkupa Liverpool Jorginho Chelsea

Európai Szuperkupa: Mané góljával egyenlített a Liverpool – videó

2019-08-14 22:07:11

Az európai Szuperkupa-mérkőzés 48. percében Sadio Mané góljával egyenlített a Liverpool a Chelsea ellen. Íme, a szenegáli támadó gólja!

Európai Szuperkupa: Giroud góljával szerzett vezetést a Chelsea – videó

2019-08-14 21:40:31

Az európai Szuperkupa-mérkőzés 36. percében Christian Pulisic remek kiugratása után Olivier Giroud góljával szerzett vezetést a Chelsea a Liverpool ellen. Íme, a francia csatár gólja!

európai Szuperkupa Olivier Giroud Liverpool Chelsea

Adrián hibája után hőssé vált: újabb trófeát nyert a Liverpool

2019-08-14 20:33:19

Tizenegyesekkel a Liverpool nyerte meg az Európai Szuperkupát 2019-ben Isztambulban, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea ellen, majd a szétlövést megnyerte. A Pool mind az öt tizenegyesét belőtte, a túloldalon pedig az utolsóként érkező Tammy Abraham hibázott. Az edzőként 800. mérkőzését vívó Jürgen Klopp ismét történelmet írt: az első német edző lett, aki magasba emelheti a trófeát.

közvetítés Tammy Abraham Sadio Mané Olivier Giroud Liverpool Európai Szuperkupa

Európai Szuperkupa: Oxlade-Chamberlain kezd Firmino helyén

2019-08-14 19:33:44

Szerda este Isztambulban rendezik meg az európai Szuperkupa-mérkőzést, amelyen két angol csapat, a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool és az Európa-liga-aranyérmes Chelsea csap össze. A kezdőrúgás előtt egy órával a két menedzser, Jürgen Klopp és Frank Lampard is kijelölte a kezdőcsapatát.

európai Szuperkupa Szuperkupa Liverpool Chelsea

Szuperkupa: Lampard nagy tesztje – Klopp ismét varázsolna Isztambulban

2019-08-14 08:21:03

Szerdán rendezik Isztambulban az UEFA-szuperkupát, melyen a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool és az Európa-liga-aranyérmes Chelsea csap össze. A találkozót megelőzően természetesen a londoniak, valamint a liverpooliak menedzsere is megszólalt, valamint 10 érdekességet is összegyűjtöttünk a mérkőzés előtt.

Virgil van Dijk Sadio Mané Pedro N'Golo Kanté Liverpool Jürgen Klopp

Liverpool: ezzel az őrült poénnal törte meg a jeget Klopp a BL-döntő előtt

2019-08-14 11:18:35

Georginio Wijnaldum, a Liverpool FC futballistája a theathletic.com-nak beszélt Jürgen Klopp menedzserről, és elárult egy apró titkot, amivel a német mester egy pillanat alatt megtörte a jeget a 2018-as Bajnokok Ligája-döntő előtt, amelyet végül 3–1-re elveszítettek az angolok.

Liverpool Jürgen Klopp Georginio Wijnaldum Bajnokok Ligája BL-döntő

Liverpool: Klopp elárulta, mennyit hagy ki Alisson

2019-08-12 20:40:33

Több hetet kell kihagynia Alissonnak, a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool labdarúgójának. A brazil válogatott kapus a pénteki, Norwich elleni hazai bajnokin (4–1) szenvedett vádlisérülést, ami miatt az első félidő hajrájában le is kellett cserélni.