Videó: Messi képével adják el a tintahalba rejtett drogot

A perui rendőrségnek rendkívül gyanús lett másfél tonna tintahal a főváros, Lima egyik kikötőjében. Átvizsgálták, és Lionel Messi arcképével ellátott csomagocskákra bukkantak a fejlábúak belsejében…

videó  Peru  Lionel Messi  Barcelona

Vb 2018: a brazilok „kínai” mesterhármassal nyertek

2017-03-24 04:42:14

Brazília 4–1-re győzött Uruguayban, ezzel hétpontosra növelte az előnyét a 2018-as labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőzónájában. Argentína Lionel Messi tizenegyesgóljával legyőzte Chilét, ezzel feljött a harmadik helyre, amely már automatikus kvalifikációt jelent.

vb-selejtező  vb 2018  foci vb 2018  Uruguay  Paulinho  Neymar

Aranycipő: Dárdaiék „kivégzője” 4., Messi nem tud meglépni

2017-03-21 08:25:12

Továbbra is Lionel Messi vezeti az Aranycipőért folyó versenyt. A második helyen immár egyedül Bas Dost áll, a képzeletbeli dobogó legalsó fokát pedig Pierre-Emerick Aubameyang foglalja el.

Pierre-Emerick Aubameyang  Lionel Messi  Bas Dost  Aranycipő  Anthony Modeste

Barca: Messi nem tud leállni, újra átlépte a 40 gólos határt

2017-03-20 13:44:19

Lionel Messi, a Barcelona labdarúgócsapatának játékosa vasárnap este kétszer talált a kapuba a Valencia ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában, így egymást követő nyolcadik idényben szerzett legalább negyven gólt minden sorozatot összesítve.

spanyol foci  Lionel Messi  Barcelona

Barcelona: Büszke vagyok, hogy én adtam az első gólpasszt Messinek – Ronaldinho

2017-03-20 08:34:46

Az asztalitenisz ihlette teqball (amikor is egy hajlított asztalon lábtengóznak az egymással szemben álló felek vagy párosok) viharos gyorsasággal hódít. A magyar projekt utazó nagykövete a brazilok ikonja, a 37 éves Ronaldinho, aki a játék révén járt már Budapesten is. A teqballt feltaláló Borsányi Gábor és Huszár Viktor gyakran találkozik Ronaldinhóval, ők tolmácsolták a Nemzeti Sport néhány kérdését többek között Lionel Messiről, Pep Guardioláról.

Ronaldinho  Lionel Messi  Barcelona

La Liga: kiütés helyett „csak” négyet lőtt a Barca a Valenciának

2017-03-19 21:08:37

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának záró mérkőzésén a Barcelona hazai pályán 4–2-re legyőzte a teljes második félidőben emberhátrányban játszó Valenciát. A katalánoknál Lionel Messi duplázott, André Gomes pedig megszerezte első gólját gránátvörös-kék színekben.

spanyol foci  Valencia  Munir El Haddadi  Luis Suárez  Lionel Messi  La Liga

Barca: Messi fia ezért nem léphet soha apja nyomdokaiba

2017-03-15 13:12:22

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Barcelona játékosa, Lionel Messi elmondta az okát, hogy nagyobbik fiából miért nem lesz soha labdarúgó.

spanyol foci  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

Aranycipő: Messi vezet, hármas holtverseny a 2. helyen

2017-03-14 10:18:48

Továbbra is Lionel Messi vezeti az Aranycipőért folyó versenyt, míg a második helyen álló Andrea Belottihoz Pierre-Emerick Aubameyang és Bas Dost is felzárkózott.

Pierre-Emerick Aubameyang  Lionel Messi  Bas Dost  Aranycipő  Andrea Belotti

Videó: Messi 20 másodperce a szurkolókkal a 6. gól után

2017-03-12 11:52:02

Talán nincs olyan labdarúgást kedvelő ember, aki ne látta volna még Lionel Messi örömét a Barcelona–PSG mérkőzés utolsó gólját követően. Most azonban egy egészen különleges videó látott napvilágot az eksztázisról. Mit lehet erre mondani? Szenvedély a javából!

PSG  Lionel Messi  Barcelona  Bajnokok Ligája

Videó: Messi 10 éve szerezte első mesterhármasát – pont a Real ellen

2017-03-10 11:35:45

Pontosan tíz évvel ezelőtt, 2007. március 10-én, 19 évesen szerezte első mesterhármasát a profik között, tétmérkőzésen Lionel Messi, a Barcelona labdarúgója. A három találat ráadásul nem is akármilyen összecsapáson született, a Real Madrid volt az ellenfél a Camp Nouban.

spanyol foci  Real Madrid  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

BL: ezt látni kell, így távozott Messi a PSG-meccs után!

2017-03-09 11:10:24

Mint azt már mindenki tudja, a Barcelona labdarúgócsapata elképesztő bravúrt végrehajtva 6–1-re legyőzte a Paris Saint-Germaint, így 6–5-ös összesítéssel továbbjutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. A goal.com beszámolója szerint az alábbi felvétel Lionel Messi autójában készült a találkozó lefújása után jó néhány órával, amikor megpróbált elindulni hazafelé kedvesével, Antonella Roccuzzóval.

videó  szurkolók  Paris Saint-Germain  PSG  Lionel Messi  Barcelona

BL: „Ez a Barcelona, a világ legjobb csapata!”

2017-03-09 00:04:23

A Barcelona véghezvitte azt a tettet, amelyet az európai kupatörténelemben korábban egyetlen csapat sem: 4–0-ra elveszített első mérkőzés után továbbjutott egy párharcból. A Barca még a 87. percben is három gólra volt a továbbjutástól, ám Neymar kétszer betalált a PSG hálójába, Sergi Roberto pedig a 95. percben döntött – a 6–1-es eredmény 6–5-ös összesítéssel juttatta a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé a Barcát.

visszavágó  nyolcaddöntő  Unai Emery  Sergi Roberto  Samuel Umtiti  PSG

BL: minden idők egyik legnagyobb fordítása, nyolc között a Barcelona!

2017-03-08 22:47:38

A Barcelona szívós és áldozatos munkával ledolgozott három gólt a Párizsban összeszedett négygólos hátrányból, ám Edinson Cavani szépítő gólja úgy tűnt, eldöntötte a továbbjutás sorsát a PSG elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben. A végén még Neymar is beköszönt kétszer, de ez is kevés lett volna – de aztán a 95. percben Sergi Roberto egy felívelés után megszerezte a hatodikat, a Barcelona véghezvitte a csodát, bejutott a nyolc közé! Barcelona–PSG 6–1, összesítésben 6–5!

visszavágó  nyolcaddöntő  Sergi Roberto  PSG  Neymar  Luis Suárez

Légiósok: Szalai Messi és Neymar mellett a hét csapatában

2017-03-07 18:12:38

Szalai Ádám, a Hoffenheim labdarúgócsapatának csatára is bekerült a statisztikákkal foglalkozó whoscored.com által minden héten kihirdetett, az öt európai topliga legjobbjait tömörítő válogatottba.

légiósok  Szalai Ádám  Neymar  Lionel Messi

Aranycipő: a triplázó olasz klasszis tartja a lépést Messivel

2017-03-07 09:14:39

Továbbra is Lionel Messi vezeti az Aranycipőért folyó versenyt, a Palermo ellen három gólt szerző Andrea Belotti azonban egy találatnyira van csak a Barcelona támadójától. A harmadik helyet a dortmundos Pierre-Emerick Aubameyang foglalja el – immár egyedül.

Pierre-Emerick Aubameyang  Lionel Messi  Aranycipő  Andrea Belotti

Topligák: CR jobban lő, de kevesebb helyzetet teremt, mint Messi

2017-03-06 15:01:30

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legújabb kutatásában saját pontszámítása alapján, a játék hat kulcselemét alapul véve rangsorolta az európai topligákban szereplő játékosokat. A hat darab tízes listán olyan sztárok is feltűnnek, mint Cristiano Ronaldo, Lionel Messi vagy Neymar.

Neymar  Lionel Messi  Cristiano Ronaldo  CIES

Videó: van, akinek láttán még Messi is gyermekké változik!

2017-03-06 12:21:29

Hiába ötszörös aranylabdás, hiába négyszeres BL-győztes, hiába a világ egyik legjobb labdarúgója, van olyan ember, akiért az argentin zseni, Lionel Messi is rajong.

Santiago Lange  Lionel Messi  Javier Mascherano  Barcelona

Kép: Messi 81 percenként rúg gólt, CR 97 percenként, Szalai pedig…

2017-03-06 10:28:48

„Megkapta a lehetőséget, nem is kérdés, mennyire élt vele! De ha csak egy percet kap, akkor abban az egy percben ad bele mindent” – ezt a Hoffenheim labdarúgócsapatát erősítő, a hétvégén duplázó Szalai Ádámról csapattársa, Benjamin Hübner mondta. És hogy mennyire igaza volt a németnek, arról az alábbi statisztika árulkodik.

német foci  kép  gól  fotó  Szalai Ádám  Real Madrid

La Liga: kiderült, kinek üzent Messi a gólja után

2017-03-05 10:25:25

Az FC Barcelona Lionel Messi parádés játékának köszönhetően (két gól és két gólpassz) 5–0-ra kiütötte a Celta Vigo csapatát a spanyol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. Az argentin klasszis az első gólja után egyértelműen üzent valakinek, ugyanis a füléhez tette a kezét úgy, mintha telefonálna. Természetesen azonnal beindult a spanyol sajtóban a találgatás...

spanyol labdarúgás  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

La Liga: Messi varázsolt, a Barca kiütötte a Celta Vigót

2017-03-04 22:23:08

A Barcelona hazai pályán 5–0-ra kiütötte a Celta Vigót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A mérkőzés hőse a kétszer betaláló és ugyanennyi gólpasszt kiosztó Lionel Messi volt.