Találatok a Liga 1 címkére

Találatok száma: 58

Liga 1: győzött 100. élvonalbeli meccsén a Sepsi OSK

2020-02-09 16:26:38

Hajrában szerzett góllal nyerte meg századik román élvonalbeli mérkőzését a Sepsi OSK vasárnap délután a Politehnica Iasi ellen.

Sepsi OSK Poli Iasi Liga 1

Liga 1: a CFR portugál védőjét honosítaná a román szövetség

2020-01-26 12:01:40

Bár sajtóhírek szintjén korábban is felvetődött néhány hosszú ideig a Liga 1-ben futballozó légiós honosítása a válogatott számára, Románia színeiben még sosem lépett pályára külföldön született játékos. A márciusi Európa-bajnoki pótselejtezőn viszont megtörhet a jég, egyre inkább téma ugyanis a 33 éves portugál balhátvéd, Mário Jorge Malico Paulino, művésznevén Camora beválogatása.

román válogatott Románia Liga 1 Camora CFR

Liga 1: Miriuta László visszatért korábbi klubjához

2020-01-07 12:04:56

Ismét Miriuta László lett az FC Hermannstadt vezetőedzője – a nagyszebeni klub kedd délelőtt jelentette be, hogy a csapatot az előző idényben osztályozón az élvonalban tartó, majd Kisvárdára távozó szakember visszatér a Liga 1 tizedik helyén álló együtteshez.

Miriuta László Liga 1 Hermannstadt

Liga 1: a Sepsi OSK győzelemmel zárta az évet

2019-12-22 18:13:22

Győzelemmel búcsúztatta az évet a Sepsi OSK a román élvonalban, miután hátrányból fordítva megverte a Chindia Targovistét.

Sepsi OSK Liga 1

Liga 1: a Sepsi először nyert a két bukaresti sztárcsapat egyikének otthonában

2019-12-13 21:45:19

Öt nap alatt másodszor futballozott ködben a Sepsi OSK a Liga 1-ben, de a Dinamo elleni bukaresti találkozót a korlátozott látási viszonyok között is végigjátszották. A Sepsi pedig ismét nyert, ráadásul az utolsó negyedórában hátrányból fordítva.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi Liga 1 Dinamo Bucuresti

Liga 1: 23 órán át tartó meccset nyert meg a Sepsi

2019-12-10 16:53:27

Huszonhárom órán át tartó mérkőzést nyert meg kedd délután a Sepsi OSK a román élvonalban: a hétfő este köd miatt félbeszakadt találkozó pótlásán a székelyföldi csapat bő húsz perc alatt rúgott négyet az Academica Clinceni kapujába.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Románia Liga 1 Academica Clinceni

Sepsi OSK: 16 perc után félbeszakadt a hétfői bajnoki

2019-12-09 18:24:51

A sűrű köd nyerte meg hétfő kora este a Sepsi OSK–Academica Clinceni román bajnoki mérkőzést, amelyet alig 16 percnyi játék után félbeszakított George Gaman játékvezető.

Liga 1: öt percen múlt a Sepsi pontszerzése a CFR ellen

2019-12-04 19:23:11

Négy perccel a lefújás előtt adta meg csupán magát a Sepsi OSK védelme Kolozsváron, a bajnok CFR otthonában, a román élvonal hétközi fordulójában.

Sepsi OSK Liga 1 CFR

Liga 1: több mint két hónap után ismét győzött a Sepsi

2019-11-30 19:36:54

Több mint két hónap után sikerült ismét mérkőzést nyernie szombaton a Sepsi OSK-nak a román élvonalban, a székelyföldiek az idény során másodszor is egygólos mérkőzésen verték meg az Universitatea Craiovát (1–0).

Universitatea Craiova Sepsi OSK Liga 1

Liga 1: súlyos Sepsi-vereség az új edző első meccsén

2019-11-25 21:29:19

Első látásra nem jött be az edzőváltás a Sepsi OSK-nál, hiszen a székelyföldi csapat a László Csabát váltó Leo Grozavu bemutatkozása alkalmával is vereséget szenvedett, immár zsinórban a harmadikat a román labdarúgó-bajnokságban. A Viitorul otthonában a szentgyörgyiek négy gól mellett kilenc sárga lapot is kaptak, és már az első félidőben kettős emberhátrányba kerültek.

Viitorul Sepsi OSK Liga 1

Liga 1: kapufák és meg nem adott 11-es, a 83. percben kapott gól lett a Sepsi veszte

2019-11-10 17:26:15

Még a „szokásos” döntetlen sem jött össze a Gaz Metan ellen a Sepsi OSK-nak a román élvonalban. Az újabb hazai vereséggel a székelyföldi csapat az alsóházba esett vissza.

romániai labdarúgó-bajnokság Sepsi OSK Liga 1

Liga 1: gól nélküli döntetlent játszott a Sepsi

2019-10-25 22:07:19

Gól nélküli mérkőzéssel kezdődtek meg Sepsiszentgyörgyön az alapszakasz visszavágói a román élvonalban, az idei tizedik döntetlenjét játszó Sepsi OSK nem bírt a sereghajtó FC Voluntari-ral.

Sepsi OSK Románia Liga 1

Liga 1: a Sepsi elszenvedte második vereségét az idényben

2019-10-20 19:03:15

Második idei vereségét is hazai pályán szenvedte el a Sepsi OSK a román élvonalban, az Astra Giurgiu a válogatott szünetben kinevezett új edző, Bogdan Andone első mérkőzésén győzött Szentgyörgyön.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Liga 1 Astra Giurgiu Astra

Liga 1: rasszista rigmusok miatt félbeszakadt a bukaresti derbi

2019-10-05 21:51:39

Rasszista és magyarellenes rigmusok miatt több mint 10 percre félbeszakadt szombat este a román élvonal bukaresti rangadója.

román foci Liga 1 FCSB Dinamo Bucuresti

Románia: a Liga 1-ben jövőre vezetik be a videóbírót

2019-10-01 14:43:51

Az élvonalbeli román labdarúgó-bajnokságban a 2020–2021-es idénytől kezdődően tervezik bevezetni a videobíró-rendszert, az úgynevezett VAR-t – közölte kedden a román Hivatásos Labdarúgóliga (LPF).

videobíró Románia Liga 1

Liga 1: csak a szokásos – ismét ikszelt a Sepsiszentgyörgy

2019-09-30 19:04:30

Csak a szokásos – könyvelték el csapatuk újabb döntetlenjét, 11 forduló alatt immár a nyolcadikat a Liga 1-ben hétfő este a Sepsi OSK szurkolói. A székelyföldi csapat alacsony színvonalú, rengeteg hibával tarkított csatát vívott a Poli Iasi otthonában, a meccs nagy részében mindkét fél támadói képtelenek voltak élni a lehetőségeikkel.

román foci Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Románia Poli Iasi Liga 1

Liga 1: kilenc hónapja vártak erre a Sepsinél

2019-09-21 18:38:17

Több mint kilenc hónap után nyert ismét hazai pályán a Sepsi OSK a román élvonalban, László Csaba csapata az FC Hermannstadt hálójába vágott hármat szombat délután.

Liga 1: rendbontás a lelátón, Sepsi-vereség a pályán

2019-09-02 22:10:09

Nincs Dinamo-meccs szurkolói balhé nélkül, igazolódott be hétfő este Sepsiszentgyörgyön is. A bukaresti ultrákat ugyan a román szövetség öt idegenbeli mérkőzésről is kitiltotta, ám ők mégis megjelentek a Sepsi OSK stadionjában, magyarellenes rigmusokkal provokálva a hazai nézőket. A csendőrség a kezdés előtt könnygázt is bevetve szorította ki őket a lelátóról, ám miután elindult a játék, visszajöhettek egy elkülönített szektorba.

Sepsi OSK Sepsi Liga 1 Dinamo Bucuresti

Sepsi: László Csaba nélkül is legyőzték a Craiovát

2019-08-11 19:10:42

Színvonalában és összképében is a Honvéd tíz nappal korábbi, szintén craiovai mérkőzését idézte a Sepsi OSK vasárnap délutáni találkozója, a székelyföldi csapatnak azonban az eltiltott László Csaba edző nélkül is sikerült nyernie az Universitatea ellen.

román foci Universitatea Craiova Sepsi OSK Liga 1

Liga 1: a második fordulóban is 0–0-t játszott a Sepsi

2019-07-22 22:46:14

Második mérkőzésén is gól nélküli döntetlent játszott a Sepsi OSK a román élvonalban, ám ezúttal a bukaresti topcsapat FCSB ellen, hazai pályán.