Találatok a Liechtenstein címkére

Találatok száma: 42

Finnország: „Akár nemzeti ünneppé is válhatna ez a dátum”

2019-11-16 09:42:15

Finnország története során először kvalifikálta magát a labdarúgás két nagy tornájának egyikére, miután könnyed, háromgólos (3–0) győzelmet aratott pénteken Liechtenstein felett a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőinek J-csoportjában. A mérkőzés után a hazaiak legnagyobb sztárja, Teemu Pukki, és a Leverkusen kapusa, Lukas Hradecky is örömmámorban fürödve nyilatkozott.

Teemu Pukki Svédország Románia Liechtenstein Finnország Eb-selejtező

Eb 2020, J-csoport: először jutottak ki a finnek; Olaszország: 9/9

2019-11-15 19:46:48

Története során először jutott ki Európa-bajnokságra a finn labdarúgó-válogatott, mivel a J-csoport 9. fordulójában otthon 3–0-ra legyőzte Liechtensteint, így pedig már nem előzhetik meg a riválisok.

foci Eb 2020 Teemu Pukki Liechtenstein Jasse Tuominen Finnország Eb 2020

Videó: így ünnepelték Helsinkiben a finnek Eb-kijutását

2019-11-15 20:58:08

Mint ismert, története során először jutott ki Európa-bajnokságra a finn labdarúgó-válogatott, mivel a J-csoport 9. fordulójában otthon 3–0-ra legyőzte Liechtensteint, így pedig már nem előzhetik meg a riválisok. Így ünnepeltek a szurkolók Helsinkiben a lefújást követően.

foci Eb 2020 Liechtenstein Finnország Eb 2020

Eb 2020, J-csoport: görög szívesség a finneknek

2019-10-15 22:10:20

Olaszország 5–0-ra nyert Liechtensteinben, míg Görögország a 88. percben esett öngóllal győzte le Bosznia-Hercegovinát a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének J-csoportjában. Ezzel utóbbi együttes nagyon-nagyon nehéz helyzetbe került a csoport második helyéért folyó versenyben a kora este Örményországot felülmúló Finnországgal szemben.

Olaszország Liechtenstein Görögország Foci Eb 2020 Euro 2020 Eb 2020

Eb 2020, J-csoport: az olaszok kijutottak a kontinenstornára

2019-10-12 22:43:09

Az olasz labdarúgó-válogatott Jorginho és Federico Bernardesci góljával 2–0-ra legyőzte Görögországot az Európa-bajnoki selejtezősorozat J-csoportjának 7. fordulójában, ezzel matematikailag is biztossá tette részvételét a jövő évi Eb-n. A bosnyákok simán megverték a finneket (4–1), míg Liechtenstein pontot csent Örményországtól (1–1).

Örményország olasz válogatott foci Eb 2020 Olaszország Liechtenstein Görögország

Olaszország megizzadt, de győzött, és kijutott az Eb-re

2019-10-12 20:23:15

Az olasz labdarúgó-válogatott Jorginho és Federico Bernardesci góljaival 2–0-ra legyőzte Görögországot az Európa-bajnoki selejtezősorozat J-csoportjának 7. fordulójában, ezzel matematikailag is biztossá tette részvételét a jövő évi Eb-n. A bosnyákok simán megverték a finneket (4–1), míg Liechtenstein pontot csent Örményországtól (1–1).

Örményország onlive közvetítés Olaszország Liechtenstein J-csoport

El: kikapott Vaduzban, és kiesett a Fehérvár

2019-08-01 21:34:09

Az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján a Fehérvár FC 2–0-s vereséget szenvedett a liechtensteini FC Vaduz otthonában, és ezzel kiesett a további küzdelmekből.

Mol Fehérvár FC Liechtenstein Fehérvár FC FC Vaduz Európa-liga El-selejtező

Arculcsapás: kiejtette a Vaduz a Fehérvár FC-t!

2019-08-01 18:32:43

onlive! közvetítés Mol Fehérvár FC Mohamed Coulibaly Milan Gajics Liechtenstein

Eb 2020, J-csoport: Besic álompasszt adott, de hibátlanok maradtak az olaszok

2019-06-11 18:53:24

Az olasz labdarúgó-válogatott hazai környezetben 2–1-re legyőzte Bosznia-Hercegovinával az Európa-bajnoki selejtezősorozat J-csoportjában. Az örmények meglepetésgyőzelmet arattak Görögországban, a finnek papírformasikert Liechtensteinben.

Örményország olasz válogatott Olaszország Liechtenstein Görögország Finnország

Eb 2020, J-csoport: hatot szórtak az olaszok, kétgólos hátrányból görög iksz

2019-03-26 22:26:46

Olaszország gálaelőadást tartva 6–0-ra kiütötte Liechtensteint a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének 2. fordulójában. A bosnyákok már jobban megszenvedtek, hiába vezettek negyedóra után 2–0-ra Görögország ellen, az emberelőnybe kerülő vendégek döntetlenre mentették a meccset.

olasz válogatott görög válogatott foci Eb 2020 bosnyák válogatott Olaszország Liechtenstein

Eb 2020, J-csoport: csak a szokásos eredmény az olasz–finnen

2019-03-23 22:40:26

Az olasz labdarúgó-válogatott jól kezdte a 2020-as Európa-bajnokság előtti selejtezősorozatot, a J-csoport 1. fordulójában otthon 2–0-ra legyőzte Finnországot.

Örményország foci Eb 2020 Olaszország Liechtenstein Görögország Finnország

NL: Bardi-szabadrúgásgól itt, gyors mesternégyes ott

2018-11-16 22:37:29

Macedónia 2–0-ra győzött Liechtenstein vendégeként péntek este a labdarúgó Nemzetek Ligája negyedik vonalában – az első gólt a korábbi újpesti légiós, Enisz Bardi lőtte szabadrúgásból –, így továbbra is vezeti a csoportját, ám Örményország gólzáporos gibraltári sikere (6–2) miatt a feljutás matematikailag még nem dőlt el. Az örmény csapatban Jura Movsziszjan mesternégyest ért el – második, harmadik és negyedik gólját hét perc leforgása alatt szerezte.

Örményország Nemzetek Ligája Macedónia Liechtenstein Gibraltár

NL: fél lábbal a playoffban Grúzia és Macedónia

2018-10-13 19:57:29

A labdarúgó Nemzetek Ligája D-divíziójának két csoportja is eldőlni látszik: az 1. csoportban Grúzia, a 4. csoportban Macedónia meglépett üldözőitől – mindkét válogatott magabiztosan győzött szombaton.

Örményország Nemzetek Ligája NL Macedónia Liechtenstein Lettország

NL: Giroud remek kapáslövésével francia siker a hollandok ellen

2018-09-09 21:13:50

A világbajnok Franciaország hazai pályán 2–1-re legyőzte Hollandiát a Nemzetek Ligája A-divíziójának 1. csoportjában. A C-divízióban Szlovénia kikapott Cipruson, a D-divízióban Liechtenstein legyűrte Gibraltárt.

Szlovénia Nemzetek Ligája Liechtenstein Hollandia Gibraltár Franciaország

NL: szoros örmény siker, bombagóllal – videó

2018-09-06 19:53:57

A Nemzetek Ligája D-osztályának mai második mérkőzését is lejátszották, a 4. csoportba sorolt Örményország hazai pályán nagy nehezen győzte le Liechtensteint. A mérkőzés első gólját a brazil születésű, 62-szeres örmény válogatott középpályás, Marcos Pizzelli szerezte, 20 méterről védhetetlenül csavart a jobb felső sarokba. A találkozó krónikájához hozzátartozik, hogy a vendégek Polverino kiállítása miatt az utolsó negyedórát emberhátrányban töltötték, míg még egyenlő létszámnál a hazaiak sztárja, Henrik Mhitarjan büntetőt hibázott. Íme, a találkozó első gólja videón.

Örményország Nemzetek Ligája D-divízió Nemzetek Ligája Marcos Pizzelli Liechtenstein Henri

NEMZETEK LIGÁJA, D-LIGA – ADATBANK

2018-02-07 13:55:42

Íme, ez történt eddig a labdarúgó Nemzetek Ligája (2018–2019) negyedik vonalában (D-liga)! A 2018. őszi csoportkörből Fehéroroszország, Grúzia, Koszovó és Macedónia csoportelsőként feljutott a C-ligába, illetve kivívta a jogot a részvételre a 2020. tavaszi Eb-playoffban – vagyis e négy válogatott közül egy biztosan ott lesz az Európa-bajnokságon.

Örményország San Marino Nemzetek Ligája Málta Moldova Macedónia

Felkészülés: Liechtenstein két és fél év után ismét meccset nyert

2017-12-14 17:54:49

A 2022-es labdarúgó-világbajnokság házigazdája, Katar hazai pályán 2–1-re kikapott Liechtensteintől felkészülési mérkőzésen. A miniállam nemzeti csapata legutóbb 2015 márciusában San Marinót győzte le (1–0), azóta 21 mérkőzéséből 18-at elveszített, és háromszor döntetlenre végzett.

vb 2022 foci vb 2022 felkészülési mérkőzés felkészülés Liechtenstein Katar

Vb 2018: spanyol siker bombagóllal, olasz győzelem zárásként

2017-10-09 22:10:46

A spanyol labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Izraelt a világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának utolsó fordulójában, így majdnem hibátlan mérleggel, 28 ponttal zárt a csoport élén. A pótselejtezőt érő, második Olaszország Albániából vitte el a három egységet, míg a Macedónok kiütötték az utolsó Liechtensteint.

vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 Spanyolország Olaszország Macedónia

Vb 2018: elképesztő kapushiba után rúgott gólt Isco – videó

2017-09-05 22:17:11

Ahogy az várható volt, a spanyol labdarúgó-válogatottnak nem okozott túl sok fejfájást Liechtenstein a világbajnoki selejtezősorozatban, Julen Lopetegui együttese már a szünetben négy góllal ment. Annál a találatnál kellemetlenebbet azonban vélhetően már nem kapnak a hazaiak, mint amilyet Iscótól…

videó vb-selejtező vb 2018 spanyol válogatott gól Spanyolország

Vb 2018: macedón bombagól, de spanyol győzelem

2017-06-11 20:57:04

A spanyol labdarúgó-válogatott 2–1-re győzött Macedóniában a világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának hatodik fordulójában. A házigazdáknál pályára lépett Kire Risztevszki, a Vasas védője is. Az olaszok ötöt vágtak Liechtensteinnek, amely a 35. percig tartotta a gól nélküli állást, míg az albánok simán nyertek Izraelben.

vb-selejtező vb 2018 spanyol válogatott olasz válogatott foci vb 2018 Spanyolország