Találatok a Leicester City címkére

Találatok száma: 624

Videó: Alexis Sánchez az év színészkedését produkálta?

2017-04-27 11:45:45

Alexis Sánchez, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal labdarúgója a szerdai Arsenal–Leicester City (1–0) mérkőzés 93. percében Oscar-díjas mutatványt hajtott végre...

Leicester City  Arsenal  Alexis Sánchez

PL: Spurs-rekord; az Arsenal öngóllal nyert a címvédő ellen

2017-04-26 22:15:50

Az Arsenal a címvédő Leicestert, a Tottenham pedig a Crystal Palace-t győzte le 1–0-ra az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 28. fordulójából elhalasztott összecsapások szerdai pótlásán.

angol foci  Tottenham  Sunderland  Premier League  Middlesbrough  Leicester City

Képek: eladó – ebben a házban élt Ranieri Leicesterben

2017-04-23 12:14:43

Claudio Ranierit február végén menesztették Leicesterben. Úgy tűnik, az angol címvédő korábbi menedzsere most már végleg búcsút int a városnak, ugyanis a napokban elkezdte árulni a házát. A képek tanúsága szerint az olasz szakember nem élt nagy lábakon, egy átlagos angol stílusú otthona volt.

angol foci  Premier League  Leicester City  Claudio Ranieri

BL: százados madridisták, búcsúzó legendák – spanyol uralom az évtizedben

2017-04-19 11:24:52

Kedden folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának egyenes kieséses szakasza: a negyeddöntő visszavágóján a Real Madrid emlékezetes mérkőzésen, hosszabbítás után nyert 4–2-re a Bayern München ellen, és jutott be az elődöntőbe, míg az Atlético Madrid a Leicester City otthonában elért 1–1-es döntetlennel biztosította a helyét a legjobb négy között. Statisztikai érdekességeknek ezúttal sem voltunk híján, a Realban Sergio Ramos és Marcelo is továbbjutással ünnepelt egy-egy mérföldkövet, a Bayernben pedig két legendát is most búcsúztattunk el a BL-től – de szó esik a spanyol csapatok egyeduralmáról is.

Sergio Ramos  Real Madrid  Philipp Lahm  Marcelo  Leicester City  Diego Simeone

BL: nagy a barátság az angol és a spanyol tábor között – videó

2017-04-19 10:54:22

Az Atlético Madrid tábora megadta a tiszteletet az angol bajnok Leicester Citynek a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. A szigetországba utazó spanyol drukkerek és a leicesteriek megtapsolták egymást, miközben az Atlético-szurkolók az angol város nevét skandálták.

Leicester City  Bajnokok Ligája  BL-negyeddöntő  Atlético Madrid

BL: Vardy szerint a blokkok blokkolták le a leicesterieket

2017-04-18 23:32:43

Jól sáfárkodott hazai egygólos előnyével az Atlético Madrid a Leicester City otthonában, így a spanyolok ismét bejutottak az elődöntőbe a labdarúgó Bajnokok Ligájában, négy éven belül már harmadik alkalommal. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Saúl Níguez  Leicester City  Jamie Vardy  Diego Simeone  Craig Shakespeare  BL-nyilatkozatok

2017-04-18 19:54:18

Kijelölték a kezdőcsapatokat a Leicester City–Atlético Madrid labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntőre. A párharc második felvonásán két csatárral áll fel a spanyol csapat, Fernando Torres viszont csak kispados.

Leicester City  Bajnokok Ligája  Atlético Madrid

PL: Shakespeare szerint még mindig veszélyben a Leicester

2017-04-18 07:57:36

Craig Shakespeare menedzser szerint még egyáltalán nem biztos, hogy a Leicester City a következő szezonban is a labdarúgó Premier League tagja lesz – annak ellenére, hogy a tavalyi bajnok kilenc pontra van a kiesőzónától.

Premier League  Leicester City  Craig Shakespeare

PL: a Leicester kétgólos előnyt tékozolt el; nyert az Everton

2017-04-15 17:31:06

A címvédő Leicester City kétgólos előnyt leadva 2–2-es döntetlent játszott a Crystal Palace otthonában a Premier League 33. fordulójában.

angol foci  Premier League  Leicester City  Everton  Crystal Palace

Leicester: a címvédő 30 millió fontos védőt igazolna

2017-04-14 10:16:23

Angol lapértesülés szerint a PL-címvédő Leicester City a nyáron a Middlesbrough 30 millió fontra értékelt védőjével, Ben Gibsonnal erősítené meg a keretét.

angol átigazolás  Middlesbrough  Leicester City  Ben Gibson

BL: a Leicester-drukkerek nem bírtak magukkal; a Real a Bayern-stadion mumusa?

2017-04-13 10:47:28

Íme, a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzéseinek legérdekesebb statisztikái, jelenetei!

Real Madrid  Monaco  Leicester City  Juventus  Dortmund  Borussia Dortmund

BL: Shakespeare szeretné, ha ezek az esték még nem érnének véget

2017-04-12 23:24:35

Az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Leicester Cityt a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A találkozó egyetlen gólját tizenegyesből Antoine Griezmann szerezte a 28. percben. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Leicester CIty  Kasper Schmeichel  Diego Simeone  Craig Shakespeare  BL-nyilatkozatok  BL-negyeddöntő

BL: hiába a viharos kezdés, csak egy góllal nyert az Atlético

2017-04-12 22:33:25

Remekül kezdett odahaza az Atlético Madrid a Leicester City ellen, egymás után alakította ki a helyzeteket, csak éppen az első gólt nem követte több a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán.

Leicester City  BL-negyeddöntő  BL  Atlético Madrid

Nem volt nagy meccs – Griezmann góljával előnyben az Atlético

2017-04-12 17:04:28

Az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Leicester Cityt a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A találkozó egyetlen gólját tizenegyesből Antoine Griezmann szerezte a 28. percben. A visszavágót jövő kedden rendezik.

onlive!  közvetítés  Leicester City  BL-negyeddöntő  BL  Atlético Madrid

BL: a Leicester szurkolói összeverekedtek a spanyol rendőrökkel – videók

2017-04-12 20:16:55

A Leicester City szurkolói összetűzésbe keveredtek a spanyol rendőrökkel Madridban az Atlético elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzése előtt.

videó  szurkolói rendbontás  Leicester City  Bajnokok Ligája  BL

BL: Griezmannék vagy Vardyék lesznek hatékonyabbak? – kezdők

2017-04-12 19:38:48

Megvannak a kezdőcsapatok az Atlético Madrid–Leicester City Bajnokok Ligája-mérkőzésen is. Fernando Torres és Antoine Griezmann alkotja az egyik, Jamie Vardy és Okazaki Sindzsi a másik csatársort – vajon melyik páros lesz többször eredményes?

kezdőcsapatok  Leicester City  Bajnokok Ligája  Atlético Madrid

BL: „Másodosztályú játékosként ilyen meccsekre vágytam”

2017-04-12 15:26:01

Az Atlético Madrid a Leicester Cityt fogadja szerda este a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében (kezdés 20.45). A nemzetközi porondon ez lesz a két csapat harmadik kupapárharca, melyet mindkét fél izgatottan, de kellő visszafogottsággal vár.

Leicester City  BL  Atlético Madrid

BL: Leicester-drukkerek csaptak össze madridi rendőrökkel

2017-04-12 09:32:03

Nyolc embert letartóztattak, négyen megsérültek, amikor a Leicester City szurkolói összecsaptak a madridi rendőrökkel a spanyol fővárosban, ahol szerda este játsszák az Atlético Madrid–Leicester City labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzést.