Találatok a Lecce címkére

Találatok száma: 81

Serie A: Pandev meglőtte az idény legnagyobb gólját, de csak egy pontot ért

2019-12-08 14:29:47

Fordulatos mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott egymással a Lecce és a Genoa az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. Goran Pandev majd' 40 méterről lőtt góllal szerzett vezetést a vendégeknekí a második félidőben 10 perc alatt dolgozta le kétgólos hátrányát a házigazda.

olasz labdarúgás Serie A Lecce Genoa

Olasz Kupa: 16 között a SPAL és az Udinese, kiesett a Sassuolo

2019-12-04 17:59:53

A másodosztályú Perugia nagy meglepetésre idegenben 2–1-re legyőzte az élvonalbeli Sassuolót a labdarúgó Olasz Kupában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé a kiírásban. Továbbment a következő körbe a SPAL és az Udinese is.

Udinese Sassuolo SPAL Perugia Olasz Kupa Lecce

Serie A: Ribéry és Boateng sem tudott segíteni a Fiorentinán

2019-11-30 22:17:14

A kiesőzónából menekülő Lecce a hétfői drámai pontmentés után ezúttal firenzei győzelemnek örülhet: a vendégcsapat Andrea La Mantia találatával 1–0-ra győzött a Fiorentina ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában.

olasz bajnokság Serie A Lecce Fiorentina

Videó: a csatár nekiment a kapusnak, 2 piros lap lett a vége

2019-11-25 17:37:17

Parázs jeleneteket láthattunk az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) lejátszott Lecce–Cagliari találkozón.

videó olasz labdarúgás Serie A Lecce Cagliari

Serie A: az eső mellett a piros lapok is hullottak Leccében, ikszelt a Cagliari

2019-11-25 17:12:44

A Cagliari 2–2-es döntetlent játszott a Leccével idegenben, a pályára zúduló eső miatt vasárnap estéről elhalasztott találkozón az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában. A mérkőzésen mindkét csapat értékesített egy tizenegyest, miközben a hazaiaktól egy, a vendégektől két játékost állítottak ki...

olasz labdarúgás Serie A Lecce Cagliari

Serie A: a Lazio megint nyert, az Atalanta botlott Genovában

2019-11-10 16:59:46

A Lazio 4–2-re legyőzte hazai környezetben a Leccét, míg az Atalanta gól nélküli döntetlenre végzett Genovában a Sampdoriával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában vasárnap.

olasz foci Serie A Sampdoria Lecce Lazio Ciro Immobile

Serie A: Mario Balotelli levonult, visszatért, gólt lőtt – mit sem ért

2019-11-03 16:50:58

Az Udinese Genovában győzött az edzőváltás után, a Sassuolo a hajrában mentett pontot a Lecce ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának egyik legemlékezetesebb pillanata mégis vélhetően a Verona–Brescia összecsapáshoz kötődik majd. A vendégek olasz válogatott támadója, Mario Balotelli a második félidő elején ugyanis levonult a pályáról, miután a hazai drukkerek többször is bőrszínével provokálták a lelátóról – a játék jó tíz percet állt, a 29 éves csatár társai unszolására visszatért, a hajrában gólt is szerzett, de a Brescia számára ez pontot már nem ért.

olasz labdarúgás Verona Udinese Serie A Sassuolo Lecce

Serie A: lesgól, kapufa, büntető – meglepő Juventus-botlás

2019-10-26 16:55:17

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában a Juventus nagy meglepetésre csak 1–1-re végzett a Lecce otthonában.

Serie A Paulo Dybala Lecce Juventus Gonzalo Higuaín Cristiano Ronaldo

Serie A: a ráadásban mentett pontot a Lecce a Milan otthonában

2019-10-20 21:59:52

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának vasárnapi záró meccsén a Milan 2–2-es döntetlent játszott a Leccét fogadva.

olasz foci Serie A Milan Lecce

Serie A: a Roma 100 perces meccsen, VAR-on bukta el a három pontot

2019-10-06 16:55:42

Az Atalanta 3–1-es győzelmet aratott a Lecce felett, ezzel továbbra is őrzi harmadik helyét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában. A Bologna fordulatos mérkőzésen játszott 2–2-s döntetlent a Lazióval. A másik római csapat, a Roma szintén ikszelt, ezúttal a Cagliarival nem bírt el hazai pályán.

olasz labdarúgás Serie A Roma Lecce Lazio Cagliari

Serie A: egy villanás elég volt az Internek; nápolyi botlás

2019-09-25 21:03:41

Az Inter 1–0-ra legyőzte a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában. A Napoli meglepetésre hazai pályán kikapott a Cagliaritól.

olasz foci Serie A Sassuolo Sampdoria SPAL Parma

Serie A: négyet vágott a Napoli; Dzeko a 94. percben döntött

2019-09-22 17:09:37

A Roma 2–1-es győzelmet aratott a Bologna otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában. A „farkasok” győztes gólját Edin Dzeko fejelte a 94. percben, már emberhátrányban. A Napoli a duplázó Fernando Llorente vezérletével simán nyert az újonc Lecce vendégeként (4–1).

Serie A Roma Napoli Lecce Fernando Llorente Edin Dzeko

Serie A: váratlan pofont kapott otthon a Torino

2019-09-16 22:51:29

Egy győzelemmel még a városi rivális Juventust is megelőzte volna a Torino FC labdarúgócsapata, amely meglepetésre két siker után hazai pályán kikapott a két vereséggel és szerzett gól nélkül álló Leccétől.

olasz foci Torino Serie A Lecce

Serie A: Lukaku góllal debütált, az Inter simán verte az újoncot

2019-08-26 19:48:21

Romelu Lukaku góljának is köszönhetően az Inter hazai környezetben 4–0-ra legyőzte az újonc Leccét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 1. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz foci Serie A Romelu Lukaku Marcelo Brozovic Lecce Inter

Olaszország: a Serie A újonca szerződtetheti Nagy Ádámot

2019-07-17 09:31:24

A Bologna magyar válogatott középpályása, Nagy Ádám már korábban elmondta, hogy mivel Szinisa Mihajlovics vezetőedző nem számol vele, a nyáron várhatóan klubot vált – olasz sajtóhírek szerint az élvonalba a tavasszal visszajutó Lecce szerződtetné.

légiósok Serie A Nagy Ádám Lecce Bologna magyar átigazolás

Serie B: horrorjelenetek, 5 másodpercig tartott a meccs

2019-02-02 11:35:57

Horrorisztikus jelenetek után félbe kellett szakítani a péntek esti Lecce–Ascoli összecsapást az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 22. fordulójában.

ütközés videó olasz foci esés Serie B Manuel Scavone

Olaszország: Alcibiade csak fél évet tervezett Magyarországon

2016-03-04 11:02:05

Raffaele Alcibiade, a Bp. Honvéd és a Haladás korábbi labdarúgója eredetileg csak fél évet akart Magyarországon tölteni, ám három év múlva tért vissza Olaszországba.

olasz foci Raffaele Alcibiade NB I Lecce Honvéd Haladás

Olaszország: bejelentették az exhonvédos érkezését

2016-02-19 06:41:25

Az olasz harmadosztály C-csoportjának 4. helyén álló Lecce bejelentette, hogy szerződtette Raffaele Alcibiadét, a Honvéd és a Haladás korábbi védőjét.

olasz átigazolás magyar átigazolás Raffaele Alcibiade Lecce Honvéd Haladás

Olaszország: Alcibiade váltott, ismét Vécseivel játszhat együtt

2016-02-12 07:26:10

Az olasz Pianeta Lecce és a Sky értesülése szerint az olasz harmadik ligában szereplő US Lecce labdarúgócsapatához igazol a Bp. Honvéd volt védője, Raffaele Alcibiade.

olasz átigazolás magyar átigazolás Raffaele Alcibiade Lecce

Videó: Vécsei tökéletes fejessel szerzett gólt a Leccében

2015-11-11 20:30:18

Vécsei Bálint gólt szerzett a Leccében, amely 3–1-re győzött a Cosenza elleni mérkőzésen az alacsonyabb osztályú olasz labdarúgócsapatoknak kiírt kupában. Vécsei a 74. percben talált a kapuba.