Tenisz: az olimpia miatt jövőre vonulhat vissza a 46 éves Paes

A tokiói olimpia elhalasztása miatt még egy évet teniszezhet Leander Paes, az indiaiak veterán játékosa.

tenisz koronavírus Tokió 2020 Leander Paes

Tenisz: a 2020-as idény végén visszavonul a 18-szoros GS-győztes

2019-12-25 18:02:08

A 2020-as teniszidény után befejezi profi pályafutásáét Leander Paes indiai párosspecialista, aki a Davis-kupában rekordnak számító 44 győzelmet aratott párosmérkőzésen, s 1999 és 2016 között 34 döntőn 18 Grand Slam-trófeát nyert párosban.

Leander Paes ATP

Roland Garros: győzött a Hingis, Paes vegyes páros

2016-06-03 22:34:35

A Martina Hingis, Leander Paes svájci, indiai duó nyerte a vegyes párosok versenyét a Párizsban zajló Francia nyílt teniszbajnokságon (Roland Garros), pénteken.

tenisz Sania Mirza Roland Garros Martina Hingis Leander Paes Ivan Dodig

Wimbledon: Babosék nem bírtak Hingisékkel a döntőben

2015-07-12 20:05:18

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság vegyes párosának döntőjében a Leander Paes, Martina Hingis indiai, svájci duó két nagyon sima szettben legyőzte az Alexander Peya, Babos Tímea osztrák, magyar kettőst.

tenisz Wimbledon Martina Hingis Leander Paes Babos Tímea Alexander Peya

Aus. Open: kilenc év után újra Grand Slam-trófeát nyert Hingis

2015-02-01 07:36:55

Kilenc év után újabb Grand Slam-trófeát tehet a vitrinjébe Martina Hingis. A két éve másodszor visszatérő, de csak párosversenyeket vállaló korábbi svájci világelső az indiai Leander Paesszel duóban nyerte meg az Australian Open vegyes párosai számára kiírt viadalt, miután 6:4, 6:3-ra felülmúlták a döntőben a Kristina Mladenovic, Daniel Nestor francia, kanadai kettőst.

tenisz Martina Hingis Leander Paes Australian Open

US Open: Paes és Stepánek nyerte a férfi párosok versenyét

2013-09-08 20:15:05

Az indiai Leander Paes és a cseh Radek Stepánek nyerte meg a férfi párosok versenyét a US Openen. A 4. helyen kiemelt duó 6:1, 6:3-ra győzte le a döntőben a második kiemelt Alexander Peya, Bruno Soares osztrák, brazil kettőst.

tenisz US Open Radek Stepánek Leander Paes

Paes sérülése miatt Szávay Ágnes vegyespárosban is befejezte

2008-01-25 00:00:27

A női egyes és a női páros után vegyespárosban is véget ért Szávay Ágnes számára az Australian Open. A magyar teniszezőnő és Leander Paes a hatodik helyen kiemelt páros ellen játszott volna a második fordulóban, ám az indiai játékos a vasárnapi férfi páros mérkőzésen megsérült, így ki sem tudtak állni.

Australian Open Szávay_Ágnes

Australian Open: Szávay Ágnesék hétfőn folytatják

2008-01-27 00:00:26

Szávay Ágnes az indiai Leander Paes oldalán magyar idő szerint hétfőn reggel lép pályára az ausztrál nyílt teniszbajnokság vegyespárosának nyolcaddöntőjében.

Szávay_Ágnes Leander Paes

Harmadszorra sikerült: Szávay továbbjutott Paessel vegyes párosban

2008-01-22 00:00:26

Szávay Ágnes az indiai Leander Paes oldalán továbbjutott az ausztrál nyílt tenisz-bajnokság vegyes párosának első fordulójából, a magyar-indiai páros a Voracova-Skoch cseh duó felett aratott győzelmével jutott tovább.