Találatok a Lazio címkére

Találatok száma: 969

Serie A: nem bírt egymással a Sassuolo és a Lazio

2018-11-11 19:52:40

Az olasz labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén a Sassuolo otthonában 1–1-es döntetlent játszott a Lazióval. A találkozó végeredménye már az első negyedóra végén kialakult, a vendégektől Marco Parolo a 8. percben betalált, amire hazai részről Gianmarco Ferrari válaszolt a 15. percben.

Serie A Sassuolo Lazio

El: Kádárék simán nyertek; továbbjutott a Lazio és a Frankfurt

2018-11-08 17:07:14

Az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában bebiztosította a továbbjutását a H-csoportból a Lazio és a Frankfurt, miután előbbi 2–1-re legyőzte a Marseille-t – az előző kiírás francia döntőse ezzel ki is esett. Gólesőt hozott a Szpartak Moszkva–Rangers összecsapás a G jelű négyesben, míg a K-kvartettben az ukrán Dinamo Kijev Kádár Tamással a soraiban könnyedén nyert.

Villarreal Szántó Tamás Szpartak Moszkva Standard Liege Sevilla Sarpsborg

Serie A: Immobile vezérletével, hatalmas gólokkal hengerelt a Lazio

2018-11-04 14:23:07

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a Lazio hazai pályán 4–1-re legyőzte a SPAL-t.

Serie A SPAL Lazio

Serie A: Rómában nyert rangadót az Internazionale

2018-10-29 21:49:19

Az Internazionale idegenben 3–0-ra legyőzte a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz foci olasz bajnokság Serie A Mauro Icardi Lazio Internazionale

El: Kádárék nyertek, Kleinheislerék ikszeltek

2018-10-25 22:53:21

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában a Kleinheisler Lászlóval felálló Asztana ikszelt a Jabloneccel, míg Kádár Tamás csapata, a Dinamo Kijev a Rennes otthonában szerzett három pontot. A Sevilla hat, a Villarreal öt góllal nyert.

Villarreal Sevilla Marseille Lazio Kádár Tamás Kleinheisler László

NL: kiszemeltje miatt volt jelen Mourinho? Az érintett nem biztos benne

2018-10-12 22:33:18

A hírek szerint a Lazio középpályása, Szergej Milinkovics-Szavics José Mourinho legújabb kiszemeltje. A Manchester United menedzsere egészen Montenegróig utazott, hogy élőben lássa játszani a szerb futballistát, aki azonban óvatosan kezeli az erről szóló pletykákat.

Szergej Milinkovics-Szavics Szerbia Nemzetek Ligája Montenegró Manchester United Lazio

Serie A: magabiztos Milan-siker, a Lazio megverte a Fiorentinát

2018-10-07 16:17:35

A Milan spanyol középpályása, Suso három gólpasszal vette ki a részét a Chievo legyőzéséből, a Lazio és a Sampdoria pedig egy góllal nyert az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) nyolcadik fordulójában – előbbi a Fiorentina, utóbbi az Atalanta ellen.

olasz bajnokság Serie A Sampdoria Lazio Fiorentina Chievo

El: öt gól és két piros Frankfurtban; kétgólos előnyről ikszeltek Kádárék

2018-10-04 22:09:33

Eseménydús meccset játszott egymással az Eintracht Frankfurt és a Lazio az Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában: az öt gólt és két kiállítást hozó találkozó végül a németek győzelmével zárult.

légiósok Lazio Kádár Tamás Európa-liga Eintracht Frankfurt Dinamo Kijev

Serie A: két kulcsemberével is hosszabbított a Lazio

2018-10-01 17:40:21

Szerződést hosszabbított Ciro Immobile és Szergej Milinkovics-Szavics, a Lazio két kulcsembere. A római klub honlapjának rövid hétfői közleménye szerint mind a két futballista új megállapodása 2023. június 30-ig szól.

Szergej Milinkovics-Szavics Serie A Lazio Ciro Immobile

Videó: csak Dzekót figyelje Kolarov szabadrúgásánál!

2018-09-29 17:28:52

Mint arról beszámoltunk, az AS Roma 3–1-re legyőzte a városi rivális Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában. A vezetést másodszorra Alekszandar Kolarov szerezte meg a „farkasoknak”, amikor szabadrúgásból betalált. A gól azonban nem a szerencsének volt köszönhető, a felvételen ugyanis tökéletesen látható, Kolarov megbeszélte Edin Dzekóval, hol bontsa meg a sorfalat, a csatár pedig ezt meg is tette, így ott pont átfért a labda.

videó szabadrúgás olasz foci olasz bajnokság Lazio Edin Dzeko

Serie A: nyert a Roma a fővárosi rangadón

2018-09-29 16:55:57

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában a fővárosi derbin a Roma izgalmas mérkőzésen 3–1-re legyőzte a Laziót.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Serie A Roma Lazio

Videó: sarokkal szerzett vezetést a Roma a Lazio ellen

2018-09-29 15:59:06

Lorenzo Pellegrini vélhetően nem ilyen szombat délutánra számított, mikor meglátta, hogy a kispadon kezd a Lazio ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. Egy váratlan sérülés miatt azonban Javier Pastore helyére már a 36. percben beállhatott az AS Romába, majd kilenc perccel később a vezetést is megszerezte csapatának, méghozzá sarokkal!

videó olasz foci Serie A Lorenzo Pellegrini Lazio AS Roma

Serie A: az Udinese otthonában nyert a Lazio

2018-09-26 20:36:36

Az olasz élvonal 6. fordulójának első szerdai meccsén a Lazio gól nélküli első félidő után Francesco Acerbi és Joaquín Correa góljaival 2–1-re győzött az Udinese otthonában. A hazaiak egy szerencsés öngóllal szépítettek a mérkőzés 80. percében, ám egyenlíteni már nem tudtak.

Udinese Serie A Lazio

El: elképesztő ziccert rontott a Lazio csatára – videó

2018-09-21 11:12:23

Csütörtök este a Lazio 2–1-re legyőzte a ciprusi Apollont az Európa-liga csoportkörének első fordulójában, ám hogy nem 3–1 lett, arról nagymértékben tehet az olaszok bosnyák csatára, Senad Lulic, illetve a ciprusiak spanyol védője, Héctor Yuste, aki élete mentését mutatta be a 93. percben.

Senad Lulic Lazio Héctor Yuste Európa-liga Apollon Limasszol

El: a Sevilla kiütötte a Standardot, a Marseille emberelőnyben kapott ki

2018-09-20 19:35:46

Kleinheisler végigjátszotta az Asztana 2–2-es döntetlennel zárult mérkőzését. A sérült Szántó Tamás nélkül nyert 2–0-ra a Rapid Wien.

Villarreal Szpartak Moszkva Rapid Wien Rangers Olympique Marseille Marseille

Serie A: egygólos győzelmet aratott a Lazio az Empoli felett

2018-09-16 20:17:01

Marco Parolo 47. percben született találata döntött az Empoli–Lazio összecsapáson az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) negyedik fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A Lazio Empoli

Lazio: emelt fizetéssel hosszabbítanak gólvágójukkal

2018-09-11 16:51:00

A Repubblica szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio hamarosan szerződést hosszabbít Ciro Immobilével.

szerződéshosszabbítás Lazio Ciro Immobile

PSG: 8 millió eurós fizetéssel csábították a Lazio sztárját

2018-09-06 12:19:32

A szerb Szergej Milinkovics-Szavics évi 8 millió eurót kereshetett volna Párizsban, állítja az ügynöke, végül mégis Rómában maradt.

olasz átigazolások Szergej Milinkovics-Szavics Paris Saint-Germain PSG Milinkovics-Szavics Mateja Kezsman

El: Chelsea, Milan, Lazio – ők lehetnek a Vidi ellenfelei a csoportkörben

2018-08-28 23:36:37

A Mol Vidi FC az Európa-ligában folytatja a szereplését. A csoportkör 48 csapatos mezőnyének fele már ismert, a másik 24 együttes a szerdai BL- és a csütörtöki El-selejtezők után derül ki.

Mol Vidi FC Milan Lazio Európa-liga El-csoportkör Chelsea

Serie A: a CR-gólra még várni kell, de a Juve legyőzte a Laziót

2018-08-25 19:50:47

Cristiano Ronaldo első bajnoki gólja a Juventus mezében tovább várat magára, de a torinói sztárcsapat így is legyőzte 2–0-ra a Laziót a labdarúgó Serie A második fordulójának nyitó mérkőzésén. A „zebrák” találatait Miralem Pjanic és – CR tudatosnak nem nevezhető passzából – Mario Mandzukic szerezték.