Találatok a Lazio címkére

Találatok száma: 1017

Serie A: olasz válogatott szélsőt igazolt a Lazio – hivatalos

2019-07-12 11:08:28

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio szerződtette Manuel Lazzarit.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás SPAL Manuel Lazzari Lazio

Szoboszlainak talán összejön, elődje lemaradt a Juve, Milan, Napoli trióról

2019-06-23 17:34:24

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel szoktuk vigasztalni magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, pár lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. LEGÚJABB FUTBALLTÖRTÉNELMI SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK.

majdnem-transzferek Szoboszlai Dominik Santos Sampdoria Rozner Győző Milan

MU: 80 millióért érkezhet a szerb középpályás – sajtóhír

2019-07-07 13:44:05

Olasz lapértesülések szerint Igli Tare, a Lazio sportigazgatója Angliában tartózkodik azért, hogy tárgyaljon Szergej Milinkovics-Szavics átigazolásáról a Manchester Uniteddel.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Szergej Milinkovics-Szavics Manchester United Lazio

Lazio: Dániából igazolt szlovák védőt a római klub

2019-07-05 07:22:49

A Lazio hivatalos honlapján jelentette be, hogy öt évre szóló szerződést kötött a 23 éves, ötszörös szlovák válogatott védővel, Denis Vavróval.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Lazio Denis Vavro

Légiósok: Szoboszlai ügynöke is reagált a Lazio-pletykára

2019-06-09 15:52:26

A Lazio egyik szurkolói oldala szólaltatta meg Esterházy Mátyást, a Red Bull Salzburgban futballozó Szoboszlai Dominik menedzserét, miután híre ment, a Juventus és a Genoa mellett a római együttes is érdeklődik a magyar labdarúgó iránt.

Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Lazio Esterházy Mátyás magyar átigazolás nemzetközi átigazolás

Serie A: a kupagyőzelem hosszabbítást ért Inzaghinak

2019-06-06 12:08:38

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Simone Inzaghi vezetőedző 2021. június 30-ig meghosszabbította szerződését a klubbal.

Simone Inzaghi Serie A Lazio

Serie A: szédítő meccs Rómában, bent maradt a Bologna

2019-05-20 22:05:19

Nagy Ádám csapata, a Bologna 3–3-as döntetlenre végzett idegenben a Lazióval az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójának záró mérkőzésén, ezzel matematikailag is biztossá vált a bennmaradása az első osztályban. A magyar válogatott középpályást nem cserélték be.

légiósok Serie A Nagy Ádám Lazio Bologna

Olasz Kupa: három döntő, három csapat, három vereség – Ilicic ritka peche

2019-05-16 09:24:39

A Lazio nyerte meg az Olasz Kupát, mivel a római döntőben szerda este 2–0-ra legyőzte az Atalantát. A bergamói együttesben a pályán volt a szlovén Josip Ilicic, aki pályafutása során harmadszor lett ezüstérmes a sorozatban – ráadásul három különböző csapattal…

Olasz Kupa Lazio Josip Ilicic Atalanta

Olasz Kupa-döntő: a Lazio otthon tartotta a trófeát

2019-05-15 20:23:14

A házigazda Lazio legyőzte az Atalantát a labdarúgó Olasz Kupa Rómában rendezett döntőjében, ezzel 2013 után újra diadalmaskodott a csapat ebben a sorozatban.

olasz labdarúgás kupadöntő Szergej Milinkovics-Szavics Simone Inzaghi Olasz Kupa Lazio

Serie A: a Lazio győzött, tovább küzd az El-helyekért

2019-05-11 20:03:36

A Lazio 2–1-re győzött a Cagliari otthonában, ezzel továbbra is versenyben van az Európa-ligát érő helyekért az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában.

Serie A Lazio Európa-liga Cagliari

Serie A: nyert Rómában, újabb lépést tett a BL felé az Atalanta

2019-05-05 16:14:27

Az Atalanta 3–1-re győzött a Lazio vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel megerősítette pozícióját a Bajnokok Ligája-részvételt jelentő negyedik helyen. A Parma és a Sassuolo egyaránt kétgólos hátrányból mentett pontot hazai pályán – utóbbi vendége, a Frosinone ezzel kiesett az élvonalból.

Serie A Lazio Frosinone Atalanta

Serie A: Quagliarella szokásos gólja is kevés volt a Lazio ellen

2019-04-28 19:54:59

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában a nemzetközi kupaszereplésért küzdő Lazio Felipe Caicedo korai duplájának köszönhetően idegenben 2–1-re legyőzte a Sampdoriát.

Serie A Sampdoria Lazio Felipe Caicedo Fabio Quagliarella

Olasz Kupa: a Lazio nyert Milánóban, döntő a jutalma

2019-04-24 22:46:47

A Lazio 1–0-ra nyert Milánóban az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján, így bejutott a május 15-i fináléba, amelyben a Fiorentina vagy az Atalanta lesz az ellenfele.

Olasz Kupa Milan Lazio

Serie A: legyőzte az Udinesét, tovább kapaszkodik a Lazio

2019-04-17 20:59:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójából elhalasztott mérkőzés pótlásán a Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a kiesés elől menekülő Udinesét.

Udinese Serie A Lazio

Serie A: egy büntetővel győzte le a Milan a Laziót

2019-04-13 22:33:19

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában az AC Milan Franck Kessié büntetőből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a Laziót, és ezzel feljött a Bajnokok Ligája indulást érő 4. helyre a tabellán.

olasz foci Serie A Milan Lazio

Serie A: fütty és taps – Icardi két hónap után ismét a Meazzában

2019-04-07 19:51:12

Az Internazionale az Atalantával (0–0), a Lazio drámai hajrában a Sassuolóval (2–2) játszott döntetlent hazai közönség előtt az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulóban.

Sassuolo Mauro Icardi Lazio Internazionale Inter Atalanta

Serie A: kikapott az Inter a Laziótól, már csak két csapat lehet bajnok

2019-03-31 20:53:44

Az olasz bajnokság 29. fordulójának utolsó mérkőzésén a bajnoki tabellán harmadik, továbbra is Mauro Icardi nélkül felálló Inter otthonába látogatott a meccs előtt a nyolcadik helyen álló Lazio, és Szergej Milinkovics-Szavics 13. percben szerzett góljával 1–0-ra győzött. Ezzel elvette a matematikai lehetőséget is az Intertől, hogy bajnoki címet ünnepelhessen az idény végén.

olasz foci Serie A Lazio Inter

Bayern vagy Dortmund? Különös milánói–római csata a BL-ért

2019-03-28 15:15:32

A márciusi Európa-bajnoki selejtezők miatt megtartott bajnoki szünetet követően megkezdődik az európai bajnokságok hosszú hajrája. A csapatoknak másfél hónapjuk maradt arra, hogy megmaradt energiájukat összeszedve vágtassanak egyet a bajnoki cím, a BL-szereplés vagy a bennmaradás reményében. Ebben a részben a Bundesliga és a Serie A helyzetét elemezzük.

topligák Stuttgart Serie A Schalke Roma RB Leipzig

Inter: De Vrij kihagyja a Lazio elleni rangadót

2019-03-27 15:37:51

A holland labdarúgó-válogatottban összeszedett sérülése miatt nem játszhat a Lazio elleni rangadón Stefan de Vrij, az Internazionale védője.

Stefan de Vrij Serie A Lazio Hollandia

Eb 2020: lekéste a gépét a szülinapos, kikerült a keretből

2019-03-19 19:36:38

Lekéste a Tiranába tartó gépet a római reptéren, ezért kikerült az albán labdarúgó-válogatott keretéből Thomas Strakosha, a Lazio első számú kapusa – írja a Football Italia.