Találatok a Lazio címkére

Találatok száma: 939

Inter: a Lazio holland védője az első nyári érkező

2018-05-28 17:33:28

A holland hátvéd, Stefan de Vrij távozik a Lazio labdarúgócsapatától, és az Inter színeiben folytatja pályafutását.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Lazio Inter

A Juve nem hibázott, a Napoli igen; centik hiányoztak a Laziónak

2018-05-21 21:53:17

Nincs új a nap alatt Olaszországban: a Juventus sorozatban hetedszer nyerte meg a Serie A küzdelmeit. A Napoli ezúttal is elszúrta a végét, a többiek pedig egymással kardoztak, a torinóiak és nápolyiak versenyfutásába nem tudtak beleszólni. Kivesézzük az olasz labdarúgó-bajnokság hétvégén véget ért 2017–2018-as szezonját.

olasz foci Simone Inzaghi Serie A Roma Napoli Nagy Ádám

Elképesztő mérkőzésen lett BL-induló az Inter

2018-05-20 09:09:19

Fordítani tudott az Inter a Lazio otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) utolsó, 38. fordulójában, ezzel a milánóiak – éppen a legyőzött riválist leszorítva – befutottak a tabella negyedik, még éppen Bajnokok Ligája-indulást érő helyére.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Szenad Lulics Serie A Patric

Serie A: ikszelt a Lazio, óriási a harc a kiesés elkerüléséért

2018-05-13 15:56:03

A Lazio idegenben 2–2-es döntetlent játszott a kieső helyen álló Crotonéval, míg a Fiorentina hazai pályán 1–0-ra kikapott a Cagliaritól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában. A Nagy Ádámot végig a kispadon tartó Bologna saját közönsége előtt 2–1-es vereséget szenvedett a Chievótól.

olasz foci légiósok Serie A Nagy Ádám Lazio Fiorentina

Légiósok: március 15. óta először lépett pályára Kádár

2018-05-03 19:40:35

Március közepe óta először lépett futballpályára Kádár Tamás, a Dinamo Kijev magyar válogatott játékosa.

légiósok Lazio Kádár Tamás Európa-liga El Dinamo Kijev

Lazio: Immobile legfeljebb az Inter elleni szezonzárón játszhat

2018-05-03 18:21:44

Beigazolódtak a félelmek, Ciro Immobilének 15–20 napot kell kihagynia sérülés miatt, de a Laziónál remélik, hogy az Inter elleni szezonzárón – amely akár a BL-indulásról is dönthet – pályára léphet.

Lazio Inter Ciro Immobile Bajnokok Ligája BL

BL: egy nagy fordítást már látott idén a Roma–Pool bírója

2018-04-30 13:54:17

A szlovén Damir Skomina vezeti a Roma–Liverpool BL-elődöntőt szerdán.

Roma Red Bull Salzburg Liverpool Lazio Európa-liga Damir Skomina

Serie A: győzött a Lazio, a Torino lemarad Európáról

2018-04-29 22:43:03

Az olasz élvonal 35. fordulójának utolsó mérkőzésén a Lazio Szergej Milinkovics-Szavics góljával 1–0-ra győzni tudott a Torino otthonában. Vereségével immár biztosra vehető, hogy a Torino a bajnokságban nem végez nemzetközi kupaindulást érő helyen.

Torino Szergej Milinkovics-Szavics Serie A Lazio

Aranycipő: Szalah előnye két gólra nőtt, Messit utolérték

2018-04-24 09:49:55

A Liverpool ásza, Mohamed Szalah előnye két gólra (és négy pontra) nőtt Lionel Messivel szemben az európai Aranycipőért folyó harcban. Az FC Barcelona argentin klasszisa a Lazio csatárával, Ciro Immobilével holtversenyben áll a második helyen.

Mohamed Szalah Liverpool Lionel Messi Lazio Ciro Immobile Barcelona

Serie A: az Inter majdnem elszórakozta kétgólos előnyét

2018-04-22 16:59:34

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Inter 2–1-re nyert a Chievo otthonában. Az utolsó perchez érkezve a milánóiak két góllal vezettek, ehhez képest a végén majdnem egyenlített a házigazda.

Serie A Mauro Icardi Lazio Inter Ciro Immobile Chievo

Serie A: ollózós gólt kapott a Juventus, örülhet a Napoli

2018-04-18 21:08:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójában a listavezető Juventus nem tudott nyerni a kiesőjelölt Crotone otthonában (1–1), így az Udinesét 4–2-re legyőző Napoli csökkentette a hátrányát a tabellán. A Lazio drámai meccsen verte meg a Fiorentinát, míg Nagy Ádám végigjátszotta a Sampdoria ellen 1–0-ra elveszített találkozót.

olasz foci Torino Roma Napoli Milan Lazio

Barca: spanyol válogatott játékost szemeltek ki Iniesta helyére?

2018-04-17 14:17:11

Olasz sajtóértesülések szerint a Barcelona labdarúgócsapata szerződtetné Luis Albertót, a Lazio labdarúgóját.

nemzetközi átigazolás Luis Alberto Lazio Barcelona Andrés Iniesta

Serie A: döntetlen lett a nagy római derbi vége

2018-04-15 22:37:49

A szurkolók kitettek magukért, a labdarúgók nem annyira: nem született gól a Lazio és az AS Roma római rangadóján a Serie A 32. fordulójában.

Serie A Roma Lazio Derby della Capitale

Nem született gól a Derby della Capitalén

2018-04-15 20:13:08

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Stefan Radu Serie A Roma

El: elképesztő salzburgi henger – kiesett a Lazio!

2018-04-12 23:02:49

Az Atlético Madrid és a Salzburg is bejutott a legjobb négy közé a labdarúgó Európa-ligában: előbbi megőrzött egy gólt a hazai pályán kiharcolt előnyéből, míg utóbbi az 56. perctől kezdve négyet vágva fordított a Lazio ellen.

Sporting CP Red Bull Salzburg Lazio Európa-liga El Atlético Madrid

El: a negyeddöntő visszavágóinak eredménykövetése – ÉLŐ!

2018-04-12 20:44:22

Csütörtök este kialakul az elődöntő mezőnye a labdarúgó Európa-ligában. Az első felvonáson mindegyik házigazda győzni tudott – vajon lesz olyan együttes, amely meg tudja fordítani a párharcát? Kövesse a meccsek alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!

élő eredménykövetés Sporting CP Red Bull Salzburg RB Leipzig Olympique Marseille Lazio

Serie A: Immobile klubrekordot döntött, dobogón a Lazio!

2018-04-08 19:51:12

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában a Lazio idegenben 2–1-re legyőzte az Udinesét, így feljött a harmadik helyre a tabellán.

Udinese Serie A Lazio Ciro Immobile

El: CR látogatása sem segített, sima Atlético-siker

2018-04-05 22:58:37

Hét hónap után újra vereséget szenvedett a Salzburg, az Európa-liga negyeddöntőjének első felvonásán a Lazio otthon 4–2-re nyert az osztrák csapat ellen, az Atlético Madrid gond nélkül intézte el a Sporting CP-t, az Arsenal fél lábbal már a négy között van a CSZKA Moszkva kiütésével, az RB Leipzig pedig minimális előnyt szerzett a marseille-i visszavágóra.

Sporting CP Red Bull Salzburg Lazio Európa-liga El Cristiano Ronaldo

Lazio: hackereknek utalták De Vrij árának utolsó 2 millióját?

2018-03-29 09:58:42

Olasz lapértesülés szerint a Lazio átverés áldozata lett: a Feyenoordnak járó 2 millió eurót hackerek lophatták el a rómaiaktól.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás hacker Stefan de Vrij Lazio Feyenoord

Juventus: 100 millió eurós vétel Rómából a nyáron?

2018-03-25 15:47:34

A Tuttosport értesülése szerint az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus a nyáron a Lazióban futballozó Szergej Milinkovics-Szaviccsal erősítené meg a keretét.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Szergej Milinkovics-Szavics Lazio Juventus