Találatok a Latisa Csan címkére

Találatok száma: 4

Babos Tímeáék ismét döntőt játszhatnak az Aus. Openen!

2020-01-28 21:16:17

A hetedik helyen kiemelt Csan nővérek megnehezítették a világbajnok kettős dolgát, de a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros 1 óra és 25 perc alatt 7:5, 6:2-re legyőzte a tajvani duót, így bejutott az ausztrál nyílt teniszbajnokság fináléjába női párosban. A magyar, francia kettős sorozatban harmadszor lehet ott a melbourne-i döntőben, ellenfele Hszie Szu-vej és Barbora Strycová párosa lesz.

tenisz WTA Latisa Csan Kristina Mladenovic Csan Hao-Csing Babos Tímea

Tenisz: újra kikapott a tajvani páros a WTA-vb-n

2019-10-30 11:44:12

A tajvani testvérpár, Latisa Csan és Csan Hao-cseng a második mérkőzésén is vereséget szenvedett a sencseni tenisz WTA-világbajnokság páros versenyében a címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős csoportjában.

WTA-vb Latisa Csan Elise Mertens Csan Hao-cseng Arina Szabalenka

Wimbledon: újabb GS-tornát nyert a Roland Garros-győztes páros

2019-07-14 17:36:52

Ahogy a Roland Garroson, úgy a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon is az Ivan Dodig, Latisa Csan horvát, tajvani kettős diadalmaskodott vegyes párosban.

tenisz Wimbledon Latisa Csan Ivan Dodig

Roland Garros: ismét a Csan, Dodig kettős nyerte a vegyes párost

2019-06-07 20:01:38

A tajvani Latisa Csan és a horvát Ivan Dodig alkotta címvédő duó nyerte meg a vegyes párosok pénteki döntőjét a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon.