Találatok a Kubany Krasznodar címkére

Találatok száma: 33

Női kézilabda EHF-kupa: csoportkörbe jutott az Érd

2019-11-15 19:01:06

Csoportkörbe jutott az Érd a női kézilabda EHF Kupában, miután a hazai hétgólos sikert követően kéttalálatnyit megőrzött előnyéből az orosz Kubany Krasznodar otthonában a selejtező harmadik fordulójának pénteki visszavágóján.

Érd női kézilabda EHF-kupa női kézilabda női kézi EHF-kupa Kubany Krasznodar

Női kézi EHF-kupa: hétgólos előnyt harcolt ki az Érd

2019-11-10 16:27:08

Szép győzelmet aratott az Érd a női kézilabda EHF-kupa selejtezőjének harmadik, utolsó fordulójában, amelynek köszönhetően hétgólos előnyről várhatja az orosz Kubany Krasznodar elleni visszavágót.

Érd kézilabda női kézilabda női kézi EHF-kupa Kubany Krasznodar

Kézilabda: Trefilov sikeres szívműtéten esett át

2019-02-20 08:01:39

Két hete szívproblémákkal került kórházba Jevgenyij Trefilov, a Kubany Krasznodar edzője és az orosz női kézilabda-válogatott egyszeres olimpiai és négyszeres világbajnok szövetségi kapitánya. A szakemberen kedden sikeres műtétet hajtottak végre, írja a klub hivatalos honlapja.

szívműtét női kézilabda kézilabda Kubany Krasznodar Jevgenyij Trefilov

Játékossors: Andrej Arsavin bejelentette a visszavonulását

2018-11-10 13:21:13

A Kajrat Almatiban futballozó Andrej Arsavin a vasárnapi, Sahtyor Karagandi elleni bajnoki után visszavonul a labdarúgástól.

orosz válogatott Zenit Oroszország Kubany Krasznodar Kazahsztán Kajrat Almati

Női kézi EHF-kupa: elmaradt a bravúr, kikapott a Fehérvár

2017-02-04 18:59:54

Az Alba Fehérvár hazai pályán 31–24-re kikapott az orosz Kubany Krasznodartól a női kézilabda EHF-kupa B-csoportjának 5. fordulójában, ezzel eldőlt, hogy már nem juthat tovább a csoportjából.

női kézilabda EHF-kupa női kézilabda Kubany Krasznodar Alba Fehérvár

Női kézi: szétesik a Ferencváros orosz BL-ellenfele

2016-09-07 16:32:22

A jelek szerint az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának eggyel kevesebb erős riválissal kell megküzdenie a Bajnokok Ligája csoportkörében, az orosz bajnok Asztrahanocskát ugyanis „szétkapkodták”.

női kézilabda BL női kézilabda Kubany Krasznodar Jevgenyij Trefilov FTC-Rail Cargo Hungaria Asztrahanocska

Eurofoci: három éve hőssé vált a BL-ben, most kudarcot él át

2016-05-28 09:16:22

Kiesett a Premjer-Ligából, vagyis az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból a Kubany Krasznodar. A hazai pályán aratott 1–0-s győzelem után az osztályozó visszavágóján idegenben 2–0-ra kikapott a Tom Tomszktól.

eurofutball Tom Tomszk Roman Pavljucsenko Premjer-Liga Oroszország Kubany Krasznodar

Premjer-Liga: Arsavin a Kubany Krasznodarban folytatja

2015-07-13 17:39:56

A Kubany Krasznodar labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Andrej Arsavin.

Zenit Premjer-Liga Kubany Krasznodar Andrej Arsavin

Orosz Kupa: hosszabbítás után Moszkvába került a trófea

2015-05-21 20:40:33

Hatodszor nyerte meg az Orosz Kupát a Lokomotiv Moszkva labdarúgócsapata, miután az asztraháni döntőben hosszabbítás után 3–1-re nyert a Kubany Krasznodar ellen.

orosz foci Orosz Kupa Lokomotiv Moszkva Kubany Krasznodar

Premjer-Liga: Dzsudzsák beállt, fordított a rangadón a Dinamo

2015-05-03 16:30:58

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-Liga) 26. fordulójában Dzsudzsák Balázs együttese, a Dinamo Moszkva 2–1-re legyőzte a Kubany Krasznodart.

orosz foci orosz bajnokság Premjer-Liga Kubany Krasznodar Dzsudzsák Balázs Dinamo Moszkva

Premjer-liga: ritkán látható fordulat a végjátékban

2015-04-24 20:18:37

Az utolsó percekben szerzett gólokkal fordított és nyert 3–2-re a bennmaradásért harcoló Ufa a Kubany Krasznodar ellen az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 25. fordulójának pénteki játéknapján.

Ufa Premjer-liga Kubany Krasznodar

Premjer-liga: az iráni Messi beállt és eldöntötte a meccset

2015-03-16 20:09:05

A hajrára csereként beálló Szardar Azmun, alias „az iráni Messi” 88. percbeli góljával a sereghajtó Rosztov 2–1-re legyőzte a Kubany Krasznodart az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 19. fordulójának hétfő esti mérkőzésén.

Szardar Azmun Premjer-liga Kubany Krasznodar FK Rosztov

Átigazolások: portugál válogatott csatár az orosz bajnokságban

2015-01-29 11:58:39

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Kubany Krasznodarban folytatja pályafutását Hugo Almeida. A 30 éves csatár fél plusz egy éves szerződést kötött a Premjer-liga nyolcadik helyén álló együttessel.

orosz átigazolás nemzetközi átigazolás Premjer-liga Kubany Krasznodar Hugo Almeida

Premjer-liga: Dzsudzsák egy órát kapott, ikszelt a Dinamo

2014-03-15 17:16:28

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 21. fordulójában a Dinamo Moszkva 1–1-es döntetlent ért el idegenben a Kubany Krasznodarral. Dzsudzsák Balázs 61 percet játszott, a helyére Alan Kaszajev érkezett.

orosz foci Premjer-liga Kubany Krasznodar Dzsudzsák Balázs Dinamo Moszkva

Szexi angol modellel „barátkozik” Cissé a válás után - képek

2013-11-11 19:04:37

Djibril Cissének, a jelenleg az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Kubany Krasznodarban futballozó francia csatárnak nem éppen úgy alakul az élete, ahogy azt tervezte. A már 32 esztendős támadó a 2013–2014-es szezonban még egyetlen bajnokin sem tudott 90 percet játszani, ráadásul állítása szerint még mindig nem heverte ki tavalyi válását. Még szerencse, hogy van egy nagyon jó barátja...

Rosie Roff Kubany Krasznodar Djibril Cissé

Premjer-liga: 14 meccs után is nyeretlen maradt az Anzsi

2013-10-28 17:53:19

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 14. fordulójának záró mérkőzésén a Kubany Krasznodar hazai pályán Gheorghe Bucur duplájával 2–0-ra legyőzte az Anzsi Mahacskalát, amely így továbbra is nyeretlenül áll az utolsó helyen.

Premjer-liga Kubany Krasznodar Anzsi Mahacskala

Premjer-liga: fehérorosz sikeredző a román legenda helyén

2013-10-14 17:55:39

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premjer-liga) szereplő Kubany Krasznodar menesztette Dorinel Munteanu vezetőedzőt.

orosz labdarúgás Viktor Goncsarenko Premjer-liga Kubany Krasznodar Dorinel Munteanu

Videó: egy az egy ellen cseliskola a grúz tehetségtől

2013-10-09 16:52:36

Fantasztikus mozdulatokkal játszotta át ellenfelét Dzsano Ananidze, a Rosztov labdarúgója a Kubany Krasznodar elleni mérkőzés 78. percében (2–2) az orosz bajnokságban. A 20 éves grúz tehetség megoldása önmagáért beszél.

videó Rosztov Kubany Krasznodar Dzsano Ananidze

Eurofutball: a Porto simán győzött, a Galatasaray ikszelt

2013-08-25 22:31:07

A Porto könnyedén, 3–0-ra győzött a Marítimo ellen hazai pályán a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójában. A török élvonalban a Galatasaray 1–1-es döntetlent ért el a Bursaspor elleni idegenbeli rangadón.

eurofutball Rubin Kazany Kubany Krasznodar

Videó: szebbnél szebb gólokkal hengerelt a Tottenham

2013-08-22 20:32:22

A Tottenham Hotspur labdarúgócsapata 5–0-ra kiütötte a grúz Dinamo Tbiliszit az Európa-liga selejtező rájátszásában. Az angoloktól Nolberto Soldado duplázott, de a meccs legszebb gólját Danny Rose szerezte. Nézze meg az érdekesebb mérkőzések találatait!