Találatok a Krim Ljubljana címkére

Találatok száma: 97

Női kézi: nem várt érdeklődés – Nagykanizsán az FTC

2019-08-08 15:13:36

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdázói pénteken 16 órától Nagykanizsán mérkőznek meg felkészülési találkozó keretében a szlovén Krim Ljubljana együttesével. A kanizsai léptékkel nézve nem mindennapi – hiszen mégiscsak két Bajnokok Ligája-résztvevő csapatról beszélhetünk – mérkőzést az egykori NTE-, vagyis mostani Tungsram-csarnokban rendezik, mely befogadóképesség terén véges kapacitással bír, mintegy 350-400 néző fér be az létesítménybe.

Krim Ljubljana Ferencváros kézilabda FTC-Rail Cargo Hungaria FTC kézilabda női kézi NB I

Női kézi BL: A fiataljaink rendkívül tehetségesek, pozitív a jövőkép – Elek Gábor

2019-03-10 20:12:28

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata a szezonban már nem először húz elő olyan fiatalt az utánpótlásából, aki azonnal felhívja magára a figyelmet. A Krim Ljubljana elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen a 17 éves Tóth Nikolettet küldte fel Elek Gábor a pályára az utolsó percekben, aki nem sokat tétovázott, máris megszerezte első gólját a nemzetközi porondon. Róla, és a BL februári legjobbjának választott Klujber Katrinról is beszélt az NSO Tv-nek a Fradi vezetőedzője.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda női kézi BL Tóth Nikolett Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi BL: Klivinyi szerint így juthat be a Fradi a final fourba

2019-03-10 19:15:15

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 31–27-re győzött a Krim Ljubljana ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában. A negyeddöntőben az Ambros Martín vezette Rosztov-Don lesz a zöld-fehérek ellenfele: Klivinyi Kinga és Háfra Noémi is elmondta az NSO Tv-nek, mi vezethet sikerre az oroszok ellen.

női kézi BL Rosztov-Don Krim Ljubljana Klivinyi Kinga Háfra Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria

Ambros Martín csapata vár a BL-negyeddöntőben az FTC-re

2019-03-10 14:05:39

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 31–27-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát Érden a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában, ezzel veretlen maradt a második csoportkörben, hat meccsen tíz pontot szerezve. A zöld-fehérek így a csoportjuk harmadik helyén végezték, és a negyeddöntőben az Ambros Martín által irányított Rosztov-Donnal találkoznak.

női kézilabda BL női kézilabda Krim Ljubljana FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: nagy verést kapott a Rosztov és a Krim is

2019-02-23 20:18:32

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 1. csoportjában a Rosztov-Don hazai pályán kapott ki nyolc góllal a listavezető Metz ellen. A forduló előtt a két csapat azonos pontszámmal állt az élen, a francia együttes sikerével lépéselőnybe került. A 2. csoportban a Krim Ljubljana nyolccal kikapott a Kristiansand otthonában, így a Thüringert legyőző FTC is biztosan negyeddöntős.

női kézi BL férfi kézi BL Rosztov-Don Metz Kristiansand Krim Ljubljana

Női kézi BL: nincsenek szavak Háfra csodagóljára – videó

2019-02-10 11:22:32

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros női kézilabdacsapata nehézkes kezdés után 25–23-ra nyert a szlovén Krim Ljubljana otthonában a Bajnokok Ligája középdöntőjének 3. fordulójában. A mérkőzés – és könnyen lehet, hogy a teljes forduló – legszebb gólját Háfra Noémi szerezte: a zöld-fehérek átlövője elementáris erővel lőtte ki a bal felső sarkot az összecsapás 36. percében. A két pont megszerzésében Bíró Blanka, a ferencvárosiak kapusa is óriási szerepet játszott, hiszen több óriási bravúrral kergette őrületbe az ellenfél játékosait.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL Krim Ljubljana Háfra Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: Szlovéniában is nyerni tudott a Ferencváros

2019-02-09 16:33:41

A Győri ETO elleni döntetlen után az egyik legnagyobb közvetlen riválissal, a Krimmel játszott a Ferencváros női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájában. Bár korábban még sohasem nyertek a zöld-fehérek Ljubljanában, ezúttal sikerült a győzelem, és Klujber Katrin, valamint Bíró Blanka remeklésével begyűjtötték a továbbjutás szempontjából nagyon fontos két pontot.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Krim Ljubljana FTC-Rail Cargo Hungaria

Ijesztően indult, de végül biztos FTC-győzelem született Ljubljanában

2019-02-09 14:22:06

A Győri ETO elleni döntetlen után az egyik legnagyobb közvetlen riválissal, a Krimmel játszott a Ferencváros női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájában. Bár korábban még sohasem nyertek a zöld-fehérek Ljubljanában BL-meccsen, ezúttal sikerült győzniük, és Klujber Katrin, valamint Bíró Blanka remeklésével begyűjtötték a továbbjutás szempontjából nagyon fontos két pontot.

Női kézi BL: a győri kiszemelt csapata legyőzte a Rosztovot

2019-01-26 16:32:23

A dán Odense a hat gólig jutó Stine Jörgensen vezérletével hazai pályán 28–24-re legyőzte a Brest Bretagne-t a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első mérkőzésén. A franciák legeredményesebb játékosaként a korábbi győri átlövő, Ana Gros hét góllal zárt.

női kézi BL Vipers Kristiansand Odense Krim Ljubljana Brest

Női kézi BL: kilenc góllal nyert a Győri ETO Ljubljanában

2018-11-10 15:42:50

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a címvédő Győri Audi ETO KC kilenc góllal, 32–23-ra nyert a Krim Ljubljana otthonában, így az utolsó kör eredményeitől függetlenül biztosan a kvartett élén végez.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

Nem volt kérdés, a Győri ETO kilenc góllal nyert Ljubljanában

2018-11-10 13:15:36

Női kézi BL: Ambros Martínék a végén buktak pontot

2018-10-13 21:01:26

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a norvég Larvik a kilencgólos Mari Kristine Molid vezérletével 23–22-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát, megszerezve első sikerét.

női kézi BL Rosztov-Don Larvik Krim Ljubljana Buducsnoszt Podgorica Ambros Martín

Női kézi BL: kiütéses sikerrel kezdett a címvédő ETO

2018-10-06 20:51:20

A női kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának első fordulójában a címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 39–23-ra kiütötte a szlovén Krim Ljubljanát.

női kézi BL Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

Kiütéses hazai sikerrel kezdett a címvédő Győri ETO a BL-ben

2018-10-06 13:43:41

Női kézilabda: győriek és exgyőriek uralják a nyári átigazolási piacot

2018-08-14 10:53:53

Az Európai Kézilabda-szövetség a férfi után a női mezőny esetében is összegyűjtötte a nyár legnagyobb átigazolásait, a top tízben hat olyan játékos is akad, aki vagy játszott a Győri Audi ETO KC-ben vagy mostantól erősíti a Bajnokok Ligája címvédőjét.

női kézilabda kézilabda Vardar Szkopje Rosztov-Don Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

Női kézi: szlovén átlövőket igazolt a bukaresti CSM

2018-04-27 13:25:23

A CSM Bucuresti női kézilabdacsapata egyéves szerződést kötött Barbara Lazoviccsal és a szintén szlovén állampolgár Elizabeth Omoregie-vel.

kézilabda átigazolás kézilabda Vardar Szkopje Krim Ljubljana Elizabeth Omoregie CSM Bucuresti

Női kézi: angolai átlövőkkel erősít a Krim Ljubljana

2018-03-28 17:23:11

A szlovén Krim Ljubljana női kézilabdacsapata két tapasztalt angolai átlövővel erősíti meg a keretét a következő szezonra.

női kézilabda kézilabda átigazolás Krim Ljubljana

Női kézi BL: Oftedal remekelt, csoportelsőként 8 között a Győr

2018-03-10 19:04:10

A Győri Audi ETO KC hazai pályán magabiztos, 34–25-ös győzelmet aratott a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában a szlovén Krim Ljubljana ellen. Győzelmével az ETO megnyerte csoportját, a negyeddöntőben a montenegrói Buducsnoszt Podgoricával találkozik. Stine Oftedal 11 góllal bizonyult a mezőny legeredményesebbjének.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL középdöntő Stine Oftedal Krim Ljubljana