Találatok a Krim Ljubljana címkére

Találatok száma: 84

Női kézi BL: Ambros Martínék a végén buktak pontot

2018-10-13 21:01:26

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a norvég Larvik a kilencgólos Mari Kristine Molid vezérletével 23–22-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát, megszerezve első sikerét.

női kézi BL Rosztov-Don Larvik Krim Ljubljana Buducsnoszt Podgorica Ambros Martín

Női kézi BL: kiütéses sikerrel kezdett a címvédő ETO

2018-10-06 20:51:20

A női kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának első fordulójában a címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 39–23-ra kiütötte a szlovén Krim Ljubljanát.

női kézi BL Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

Kiütéses hazai sikerrel kezdett a címvédő Győri ETO a BL-ben

2018-10-06 13:43:41

Női kézilabda: győriek és exgyőriek uralják a nyári átigazolási piacot

2018-08-14 10:53:53

Az Európai Kézilabda-szövetség a férfi után a női mezőny esetében is összegyűjtötte a nyár legnagyobb átigazolásait, a top tízben hat olyan játékos is akad, aki vagy játszott a Győri Audi ETO KC-ben vagy mostantól erősíti a Bajnokok Ligája címvédőjét.

női kézilabda kézilabda Vardar Szkopje Rosztov-Don Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

Női kézi: szlovén átlövőket igazolt a bukaresti CSM

2018-04-27 13:25:23

A CSM Bucuresti női kézilabdacsapata egyéves szerződést kötött Barbara Lazoviccsal és a szintén szlovén állampolgár Elizabeth Omoregie-vel.

kézilabda átigazolás kézilabda Vardar Szkopje Krim Ljubljana Elizabeth Omoregie CSM Bucuresti

Női kézi: angolai átlövőkkel erősít a Krim Ljubljana

2018-03-28 17:23:11

A szlovén Krim Ljubljana női kézilabdacsapata két tapasztalt angolai átlövővel erősíti meg a keretét a következő szezonra.

női kézilabda kézilabda átigazolás Krim Ljubljana

Női kézi BL: Oftedal remekelt, csoportelsőként 8 között a Győr

2018-03-10 19:04:10

A Győri Audi ETO KC hazai pályán magabiztos, 34–25-ös győzelmet aratott a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában a szlovén Krim Ljubljana ellen. Győzelmével az ETO megnyerte csoportját, a negyeddöntőben a montenegrói Buducsnoszt Podgoricával találkozik. Stine Oftedal 11 góllal bizonyult a mezőny legeredményesebbjének.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL középdöntő Stine Oftedal Krim Ljubljana

Csoportelsőként ment tovább a Győr, a 8 között a Buducsnoszt jön

2018-03-10 17:03:58

A Győri Audi ETO KC hazai pályán magabiztos, 34–25-ös győzelmet aratott a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában a szlovén Krim Ljubljana ellen. Győzelmével az ETO megnyerte csoportját, a negyeddöntőben a montenegrói Buducsnoszt Podgoricával találkozik. A kiválóan játszó Stine Oftedal 11 góllal bizonyult a mezőny legeredményesebbjének.

Női kézi BL: a Győri ETO 11 góllal győzött Ljubljanában

2018-02-10 19:45:22

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 3. fordulójában a Győri Audi ETO KC – a második félidőben iskolajátékot bemutatva – 32–21-re nyert a szlovén Krim Ljubljana otthonában.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda női kézi BL Krim Ljubljana Győri ETO KC Győri Audi ETO KC

A Győri ETO Mörk nélkül is iskolajátékkal nyert Ljubljanában

2018-02-10 15:08:29

Női kézi BL: sima rosztovi siker a Győr csoportjában

2018-02-03 16:43:23

A Rosztov-Don 29–22-re győzött hazai pályán a Krim Ljubljana ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 1. csoportjában.

női kézilabda BL kézilabda Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi: az exgyőri beálló és a Loki irányítója Kisvárdára igazol

2017-03-31 12:07:30

Megvan a Kisvárda női kézilabdacsapatának első két idén nyári szerzeménye: a következő szezontól a horvát beálló Vesna Milanovic-Litre és az orosz irányító-átlövő Marija Garbuz is a várdaiaknál folytatja pályafutását.

női kézilabda kézilabda átigazolás Vesna Milanovic-Litre Marija Garbuz Krim Ljubljana Kisvárda kézilabda

„Amíg én ötven kilókat emelek, ők tizenötöt: nincsenek álmaik?”

2017-03-19 16:21:56

A jelenleg az Alba Fehérvár női kézilabdacsapatát erősítő Daniela Piedade 38 évesen is kiváló formában van. A brazil világbajnok beálló kitartása sok fiatal számára példaértékű lehet. Tervei szerint ez az utolsó szezonja profi szinten, ennek kapcsán múltidézésre kértük a rendkívül közvetlen játékost, aki nagy beleéléssel elevenítette fel a számára fontos pillanatokat a Hypóban Gunnar Prokoppal folytatott harcán keresztül a Ljubljanában kapott stroke-on át a riói olimpia csalódásáig. A mai generáció hozzáállásáról mondott szavai igencsak elgondolkodtatóak voltak.

női kézilabda Siófok kézilabda Krim Ljubljana Hypo Daniela Piedade Brazília

Videó: hetest dobott, de a másik irányba ment a labda

2017-03-13 12:31:13

Nem mindennapi jelenet játszódott le a Krim Ljubljana–Midtjylland női kézilabda BL-meccsen a múlt hétvégén. Nina Jericek, a hazaiak játékosa az 51. percben úgy végezte el a hetest, hogy a labda a kapuval ellentétes irányba ment.

női kézilabda BL Midtjylland Krim Ljubljana

Női kézi BL: bánhatja a Krim az elrontott bukaresti tíz percet

2017-03-03 21:08:47

A román CSM Bucuresti hazai pályán 28–26-ra legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, ezzel feljött a 2. csoport harmadik helyére.

női kézilabda női kézi BL Krim Ljubljana Isabelle Gulldén CSM Bucuresti

Női kézi BL: kétszer annyi gólt szerzett a Győr, mint a Krim

2017-02-25 20:40:12

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 4. fordulójában a Győri Audi ETO KC 34–17-re nyert a Krim Ljubljana vendégeként.

női kézilabda BL női kézi BL Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

A Krim kiütésével bebiztosította továbbjutását a Győri ETO

2017-02-25 13:02:27

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 4. fordulójában a Győri Audi ETO KC 34–17-re nyert a Krim Ljubljana vendégeként, ezzel bebiztosította a továbbjutását a negyeddöntőbe.

Női kézi BL: nyert a címvédő Szlovéniában; Larvik-siker

2017-02-04 23:41:42

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában a címvédő CSM Bucuresti a hétgólos Isabelle Gulldén vezérletével 24–21-re nyert a Krim Ljubljana vendégeként, a Larvik pedig otthon 24–22-re győzött a Midtjylland ellen – Amanda Kurtovic kilencszer talált be.

női kézi BL Midtjylland Larvik Krim Ljubljana CSM Bucuresti

Női kézi BL: a győriek gálával kezdték a középdöntőt

2017-01-28 17:43:54

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában a Győri Audi ETO KC hazai pályán 39–22-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát. A vendégek a 22. percig tartották magukat, 12–9 után azonban egy 11–0-s sorozattal állva hagyta ellenfelét a magyar csapat.