Találatok a Kozma Dominik címkére

Találatok száma: 138

Úszó-vk: Hosszú 17 századdal nyerte meg a 200 vegyest Tokióban

2019-08-04 13:02:15

Hosszú Katinka arany-, Kozma Dominik és Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert Tokióban az úszók világkupa-sorozatának harmadik versenynapján.

úszó-vk úszás Szabó Szebasztián Kozma Dominik Hosszú Katinka

Úszás: világkupacsúccsal nyert Hosszú 400 vegyesen Tokióban

2019-08-03 11:28:37

Hosszú Katinka új világkupacsúccsal, 4:32.30 perces idővel nyerte meg a 400 méteres vegyes úszást a világkupa-sorozat első, tokiói állomásán.

Szabó Szebasztián Kozma Dominik Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka úszás úszó-vk

Vizes vb: Kozma Dominik a 7. lett 200 gyorson

2019-07-23 12:29:39

Kozma Dominik 1:45.90-es idővel a 7. helyen végzett a kvangdzsui vizes világbajnokság férfi 200 méteres úszódöntőjének fináléjában. Az aranyérmet a kínai Szun Jang kaparintotta meg, mivel Danas Rapsyst kizárták végül.

úszás vizes vb 2019 vizes vb Kozma Dominik

Késely Ajna hatodik lett 1500-on, Kozma Dominik hetedik 200-on

2019-07-23 12:20:00

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének keddi döntőiben Késely Ajna női 1500-on a hatodik helyen végzett, Kozma Dominik férfi 200 méter gyorson a hetedik lett. A férfi 200 pillangó elődöntőjében Milák Kristóf fölényesen a legjobb idővel zárt, Kenderesi Tamás szerdán hajnali háromkor szétúszáson vesz részt, hogy kiderüljön, övé lesz-e a nyolcadik döntős hely.

úszás vizes vb 2019 vizes vb Szun Jang Simona Quadarella Milák Kristóf

Hosszú Katinka sorozatban negyedszer világbajnok 200 vegyesen

2019-07-22 12:42:58

Hosszú Katinka sorozatban negyedszer lett világbajnok 200 méter vegyesen! Háromszoros olimpiai bajnokunk a Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokságon sem talált legyőzőre, így Barcelona, Kazany és Budapest után ismét aranyérmes lett ebben a versenyszámban. Szabó Szebasztián 50 pillangón az ötödik helyen végzett, Kozma Dominik a hatodik legjobb idővel döntős 200 gyorson. Bohus Richárd 100 háton nem jutott be a fináléba.

úszás vizes világbajnokság vizes vb 2019 vizes vb Szabó Szebasztián Kozma Dominik

Vizes vb: Késely Ajna döntős 1500 méter gyorson

2019-07-22 05:53:00

Késely Ajna a negyedik idővel jutott döntőbe 1500 méter gyorson hétfőn a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyinek második napján. A délelőtti selejtezőkben érdekelt magyarok közül Kozma Dominik 200 méter gyorson, Bohus Richárd pedig 100 méter háton folytathatja az esti elődöntőkben.

úszás vizes vb 2019 vizes vb Késely Ajna Kozma Dominik Bohus Richárd

Vizes vb: Hosszú Katinka erődemonstrációt tartott az előfutamban

2019-07-21 06:16:52

Vasárnap hajnalban megkezdődött a medencés úszók versenye is a dél-koreai vizes világbajnokságon: Hosszú Katinka minden idők hetedik legjobb idejével ment tovább az elődöntőbe, de Késely Ajna egyéni csúcsa, Szabó Szebasztián erős mezőnyből való továbbjutása, vagy a férfi gyorsváltó olimpiai kvótaszerzése is biztató.

úszás vizes vb 2019 vizes vb Szilágyi Liliána Szabó Szebasztián Németh Nándor

Úszás: Legyen egy szám, a kétszáz gyors – Kozma Dominik

2019-04-13 09:43:38

Kozma Dominik mindössze 22 századra volt saját országos csúcsától 200 méteres gyorsúszásban a debreceni ob-n. A vb-bronzérmes úszó úgy véli: képes még ennél is jobbra ezen a távon. Lehet, hogy a 100 méteres távot el is engedi.

úszás interjú Kozma Dominik

Úszó ob: Szabó Szebasztián Milákot és Cseh Lászlót is megverte 100 pillangón

2019-03-30 16:22:37

A debreceni úszó országos bajnokság záró napján Hosszú Katinka két aranyérmet is nyert: 100 méter pillangón lehajrázta Szilágyi Liliánát, majd 200 gyorson is győzött. A férfiaknál Kozma Dominik szerzett aranyérmet utóbbi kategóriában, 50 mellen Szilágyi Csaba új országos csúccsal nyert.

úszó ob úszás Sztankovics Anna Szilágyi Liliána Szilágyi Csaba Németh Nándor

Úszó ob: Hosszú Katinka egy aranyat és egy ezüstöt nyert, Németh Nándor országos csúccsal bajnok

2019-03-29 17:16:29

Hosszú Katinka nagy fölénnyel megnyerte a női 400 méteres vegyes úszást a Debrecenben zajló országos úszóbajnokság pénteki versenynapján, ám a 200 hát későbbi fináléjában megelőzte őt a jó formában lévő, olimpiai A-szintet száguldó Burián Katalin. Ugyancsak ötkarikás A-szinttel győzött férfi 200 háton Telegdy Ádám, férfi 100 gyorson Németh Nándor (48.17) megdöntötte Kozma Dominik országos csúcsát – az eddigi rekorder második lett –, míg férfi 400 vegyesen Verrasztó Dávid, nagy csatában visszaverve Bernek Péter támadását, megvédte a bajnoki címét.

úszó ob úszás Verrasztó Dávid Telegdy Ádám Németh Nándor Kutasi Máté

Úszás: Thaiföldön és Arizonában készülnek úszóink

2019-01-30 10:03:11

A téli időszak a felkészülésé – és ezzel együtt többnyire az edzőtáborozásé is az úszóknál.

Kozma Dominik Kenderesi Tamás Kapás Boglárka Bohus Richárd Bernek Péter

Úszás: Kozma Dominiknak most nincs oka a viccelődésre

2018-12-01 09:35:00

Kozma Dominiknak most nincs oka a viccelődésre: a jó humoráról is ismert vb-bronzérmes úszó motivációja kissé elfogyott, így az év hátralévő részében másként készül, és ez a szabadság már most egyre több erővel vértezi fel a jövőt illetően.

interjú Kozma Dominik

Úszó Eb: Hosszú és Burián is elődöntős, a mix vegyesváltót kizárták

2018-08-06 09:23:59

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság negyedik napján a délelőtti előfutamok során a férfiaknál 200 gyorson és 50 pillangón szoríthattunk magyar úszókért, a nőknél 100 háton és 1500 gyorson izgulhattunk és a mix 4x100-as vegyesváltó előfutamaiban is volt magyar egység.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Németh Nándor Milák Kristóf Késely Ajna

Videó: Kozma úgy nevetett a poénján, leállt az interjú

2018-08-04 19:53:39

Mint beszámoltunk róla, Kozma Dominik a 13. idővel zárt, így nem jutott be a döntőbe férfi 100 gyorson a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon. A magyar sportoló az M4 Sport kamerája előtt értékelte úszását, és persze most is elsütött egy poént. Amivel villámgyorsan véget is vetett az interjúnak.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb videó Kozma Dominik Glasgow

Késely ezüstérmes 800 gyorson, negyedik lett a mix gyorsváltónk

2018-08-04 17:48:15

Késely Ajna óriási versenyzéssel ezüstérmet nyert a 800 méteres gyorsúszásban a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon. A győzelmet az olasz Simona Quadarella szerezte meg, Kapás Boglárka az 5. lett. A mix gyorsváltónk óriási csatában lecsúszott a dobogóról, a negyedik helyen zárt. A férfi 200 pillangó elődöntőjében Kenderesi Tamás érte el a legjobb időt, Milák Kristóf a második helyen jutott a döntőbe, férfi 100 gyorson Németh Nándor holtversenyben a harmadikként kvalifikált. A svéd Sarah Sjöström két aranyat nyert, a brit Adam Peaty és az orosz Kliment Kolesznyikov új világcsúcsot állított fel.

úszó Eb úszás Sztankovics Anna Németh Nándor Milák Kristóf Késely Ajna

Úszó Eb: Milák és Kenderesi elődöntős, Biczó és Cseh a szabályok áldozata

2018-08-04 08:50:58

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság második napján a délelőtti selejtezők során férfi 100 méter gyorson Kozma Dominik, Németh Nándor, Holoda Péter és Bohus Richárd is medencébe ugrott – Kozma (49.11) és Németh (48.93) bejutott a középdöntőbe, Holoda és Bohus azonban nem ment tovább. Női 100 méter mellen Sztankovics Anna 1:08.05-tel összesítésben a 11. helyen továbblépett a szám középdöntőjébe, míg Sebestyén Dalma 1:10.21-gyel a 35. legjobb volt, ez nem ért elődöntőt. Férfi 200 méter pillangón keserű lehet a szájízünk: noha Milák Kristóf az 1., Kenderesi Tamás pedig összesítésben a 2. legjobb idővel jutott tovább a középdöntőbe, a 3. leggyorsabb Biczó Bence és az 5. Cseh László a szabályok értelmében nem folytathatja, egy nemzetből ugyanis csak a két leggyorsabb mehetett tovább. Női 50 méter háton Burián Katalin (28.94) 25.-ként nem döntőzhet, mix 4x200 méter gyorsváltónk viszont hetedikként ott lesz az esti fináléban.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Sztankovics Anna Sebestyén Dalma Németh Nándor Milák Kristóf

Úszó Eb: a negyedik helyen végzett a magyar 4x100-as gyorsváltó

2018-08-03 19:18:32

A Németh Nándor, Kozma Dominik, Holoda Peter, Bohus Richárd összetételű csapat a 4. helyen végzett a 4x100-as gyorsváltók versenyében a glasgow-i úszó Európa-bajnokság nyitó napján.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Németh Nándor Kozma Dominik Holoda Peter Bohus Richárd

Jakabos az 5., a férfi 4x100-as gyorsváltó a 4. az úszó Eb-n

2018-08-03 12:37:37

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság első napján négy számban hirdettek Európa-bajnokot, a mieink az első és az utolsó fináléban voltak érdekeltek. A 4. legjobb idővel döntős Jakabos Zsuzsanna női 400 vegyesen az ötödik helyen zárt, a férfi 4x100-as gyorsváltó sokáig érmes helyen haladt, majd a negyedik helyen csapott célba. A délutáni programban szerepelt még Szilágyi Liliána a női 100 méteres pillangóúszás elődöntőjében, ám nem sikerült döntőbe jutnia, a 11. helyen zárt.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Szilágyi Liliána Németh Nándor Kozma Dominik Jakabos Zsuzsanna

Videó: még a kenguru is megrémült Kozma Dominiktől

2018-04-18 18:39:32

Ausztráliában edzőtáborozik világ- és Európa-bajnoki bronzérmes úszónk, Kozma Dominik. A nyári vizes vb-n vicces beszólásaival óriási népszerűségre szert tevő 27 éves versenyző a közösségi oldalára feltöltött képekkel és videókkal mutatta be, ahogyan puszta jelenlétével „ijesztett meg” egy kengurut.

úszás videó Kozma Dominik Ausztrália

Úszó ob: Mondtam, hogy előveszem a stukkert, és akkor annyi mindenkinek – Kozma

2018-03-31 21:40:54

A debreceni úszó országos bajnokság negyedik, utolsó versenynapján Kozma Dominik nyert a férfiaknál 200 méter gyorson. A BVSC sportolója a tőle megszokott vidám stílusban fogalmazta meg a gondolatait.