Találatok a Kozma Dominik címkére

Találatok száma: 98

Kozma Dominik – Rámegyünk a száz vegyesre, megtréfáljuk László urat

2017-11-11 02:17:08

rövid pályás úszó ob  rövid pályás úszó Európa-bajnokság  Kozma Dominik  Cseh László

Kozma: Rámegyünk a száz vegyesre, megtréfáljuk László urat

2017-11-11 02:01:24

Kozma Dominik a tőle megszokott jókedvvel értékelt az NSO Tv-nek azután, hogy megnyerte a 100 méteres gyorsúszást a Százhalombattán zajló rövid pályás országos bajnokságon. Ennek ellenére rettentő rossz formában érzi magát, az első napon a 4x200-as gyorsváltók döntőjében leúszott táv „meg is siratta" – azért a BVSC-Zugló váltójának aranyérme minden bizonnyal gyógyírt jelentett –, a 200 gyorsot pedig örül, ha szombaton leússza, ám ha nem sikerül jó, akkor biztos nem vág neki még egyszer. Pláne, hogy kell az energia, hiszen 100 vegyesen meg akarja tréfálni Cseh Lászlót. No de a leírt szavak helyett inkább beszéljen a világ- és Európa-bajnoki bronzérmes úszó.

Úszás: klubot váltott a vb- és Eb-bronzérmes Kozma Dominik

2017-10-20 13:18:59

A BVSC-Zuglóban folytatja pályafutását Kozma Dominik világ- és Európa-bajnoki bronzérmes úszó.

úszás  Kozma Dominik  BVSC-Zugló  BVSC

Kozma Dominik: Örülök, ha három perccel edzés előtt odaérek

2017-10-13 08:53:53

A 4x100-as gyorsváltóval elért  budapesti vb-bronz, az egyéni teljesítmények, no meg a nyilatkozatai alapján egy ország zárta a szívébe Kozma Dominikot. A 26 éves úszó ismét munkába állt: az újrakezdésről és a céljairól is beszélt lapunknak.

Kozma Dominik

Úszás: Kozma óriási magyar csúccsal aranyérmes Berlinben

2017-08-07 18:11:52

Kozma Dominik remek versenyzéssel, Cseh László országos csúcsát (1:41.64) megdöntve nyerte meg a berlini rövid pályás világkupa férfi 200 méteres gyorsúszásának hétfő délutáni döntőjét.

úszás  rövid pályás úszó vk  Kozma Dominik  Hosszú Katinka

Hosszú Katinka: három arany és egy világcsúcs a berlini vk-n

2017-08-07 17:40:14

Hosszú Katinka saját világcsúcsát megdöntve nyerte meg a berlini rövid pályás világkupa női 100 méteres vegyes úszásának hétfő délutáni döntőjét. Ezt követően a 200 méter hát, majd a 100 méter pillangó fináléjában is elsőként csapott a célba, így összesen a maximálisan megszerezhető négy arannyal távozhat a német fővárosból. A nap másik magyar szereplője, Kozma Dominik szintén aranyérmet szerzett: 200 gyorson országos rekordot úszva rajt-cél győzelmet aratott.

Úszás: Hosszú remekelt, Kozma második idővel döntős 200-on

2017-08-07 11:42:29

Hosszú Katinka a legjobb idővel (56.99) jutott be a berlini úszóvilágkupa női 100 méteres vegyes úszásának hétfő délutáni döntőjébe. A tegnap a 400 vegyesen aranyat nyerő magyar sportoló 56.67 másodperccel tartja a világcsúcsot ezen a távon. A második legjobb idővel a svéd Sarah Sjöström kvalifikált, a magyarországi világbajnokságon három aranyat és egy ezüstöt nyerő klasszis 57.92-t úszott.

úszó-vk  úszás  Kozma Dominik  Hosszú Katinka  Balog Gábor

Úszó-vk: Hosszú-arany, Kozma újabb országos csúcsa

2017-08-06 18:05:50

Hosszú Katinka nyerte meg a berlini rövid pályás úszó világkupa női 400 méteres vegyes döntőjét. A háromszoros olimpiai, hétszeres világbajnok magyar klasszis 4:19.82 perces idővel utasította maga mögé a mezőnyt.

Sarah Sjöström  Radoslaw Kawecki  Philip Heintz  Kozma Dominik  Kirill Prigoda  Hosszú Katinka

Úszás: Kozma továbbra is remekel, országos csúccsal debütált a vk-n

2017-08-06 15:20:58

Kozma Dominik ott folytatta, ahol a budapesti vizes világbajnokságon abbahagyta. A berlini rövid pályás világkupán új országos csúccsal jutott be a 100 méteres gyorsúszás délutáni döntőjébe.

úszó-vk  úszás  Kozma Dominik

Kozma Dominik hullafekvésből lett a vizes vébé sztárja

2017-08-05 09:18:21

Kozma Dominik szárnyalt a budapesti vb-n, bronzérme és pontszerzései mellett megszólalásaival is felhívta magára a figyelmet, de bizonyította azt is, hogy képes a komolyságra, ha a téma megkívánja – valameddig.

vizes vb 2017  vizes vb  Kozma Dominik  FINA 2017  FINA

Videó: így lett az ország kedvence egy hét alatt Kozma Dominik

2017-08-02 10:58:52

Kozma Dominik nevét egy életre megjegyezte mindenki Magyarországon a vizes világbajnokságon, ez szinte garantálható. Az óriási szívvel úszó sportoló ugyanis nemcsak a medencében alkotott maradandót, hanem a mikrofonok előtt is, és egy hét alatt belopta magát mindenki szívébe. Most az M4 Sport válogatta össze a legjobb beszólásait!

úszás  vizes világbajnokság  vizes vb  videó  M4 Sport  Kozma Dominik

Úszás: Megdöbbentő, hogy egyesek bosszút forralnak – Bienerth

2017-08-01 12:30:47

A Magyar Úszószövetség sajtótájékoztató keretében ünnepelte meg a hazai vb magyar sikereit, ám a keddi eseményen nem csak az úszók eredményes szereplése szolgáltatott témát...

úszás  Verrasztó Dávid  Milák Kristóf  Kozma Dominik  Bohus Richárd  Bienerth Gusztáv

Vizes vb: Gyurta Dániel bajban van, a kezét kell fogni – Sós Csaba

2017-08-01 07:31:15

Tíz érmet jósolt, nyolc lett belőle, de egyáltalán nem elégedetlen Sós Csaba szövetségi kapitány a magyar úszók világbajnokságon mutatott teljesítményével.

úszás  vizes vb 2017  vizes vb  Verrasztó Dávid  Sós Csaba  Németh Nándor

Vizes vb: hetedik lett a férfi 4x100-as vegyes váltónk

2017-07-30 17:00:27

Az Egyesült Államok nyerte meg a férfi 4x100 méteres vegyes váltók döntőjét a Magyarországon zajló vizes világbajnokságon. A Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik felállású magyar váltó a hetedik helyen zárta a finálét.

úszás  vizes vb  Milák Kristóf  Kozma Dominik  Gyurta Dániel  FINA 2017

Hosszú Katinka arany-, Verrasztó Dávid ezüstérmes 400 vegyesen

2017-07-30 17:15:50

A magyarországi vizes világbajnokság záró napjának úszó programjában Hosszú Katinka aranyérmet szerzett a női 400 vegyes döntőjében, Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett a férfiak hasonló számában. A világbajnokság zárásaként a férfi 4x100-as vegyes váltó a hetedik lett. Magyarország két arannyal, öt ezüsttel és két bronzzal zárt, összesítésben a kilencedik helyen végezve.

úszás  vizes vb  Verrasztó Dávid  Sarah Sjöström  Milák Kristóf  Lilly King

Vizes vb: Gyurta Dániellel elmondatták a miatyánkot

2017-07-30 13:56:33

Bohus Richárd szombaton nyilatkozta, hogy elmondatna Gyurta Dániellel egy miatyánkot a váltás előtt a 4x100-as vegyes váltó előfutama során a vizes világbajnokságon. A terv sikerült, hiszen a váltó bejutott a vasárnap esti fináléba. Nézzék meg az NSO Tv nyilatkozatcsokrát a vb utolsó napjának délelőtti úszóprogramja után.

úszás  vizes vb  Verrasztóm Dávid  Szilágyi Liliána  Molnár Flóra  Kozma Dominik

Vizes vb: Láttam, hogy két embert meg tudok fogni, mindkettőt lerántottam – Kozma

2017-07-30 11:14:30

Férfi 4x100 méteres vegyes váltónk (Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik) összesítésben a 6. legjobb időt (3:33.35) úszta a budapesti vizes világbajnokság vasárnap délelőtti előfutamán, ezzel bejutott a döntőbe. Nézzük, hogyan értékeltek úszóink a futam után!

Vizes vb: férfi 4x100 m-es vegyes váltónk bejutott a fináléba

2017-07-30 09:13:35

úszás  vizes vb 2017  vizes vb  Milák Kristóf  Kozma Dominik  Gyurta Dániel

Vizes vb: Hétfő reggel hatkor kinek van kedve rendesen viselkedni? – Kozma

2017-07-29 22:22:01

A vizes vb-n a vegyes csapatok 4x100 méteres gyorsváltóversenyében 6. helyen végző magyar négyesből Verrasztó Evelyn a teljesítményüket értékelte, amikor megérkezett mellé Kozma Dominik… Mellettük a váltó másik két tagja, Jakabos Zsuzsanna és Bohus Richárd is nyilatkozott.

úszás  vizes vb  Verrasztó Evelyn  Kozma Dominik  FINA 2017  FINA

Vizes vb: amerikai arany, 6. lett a mix 4x100-as gyorsváltó

2017-07-29 19:20:53

A magyarországi vizes világbajnokságon a vegyes csapatok 4x100 méteres gyorsváltójában a Kozma Dominik, Bohus Richárd, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn összeállítású magyar csapat a hatodik helyen ért célba. Az aranyat az amerikaiak új világcsúccsal nyerték meg.