Találatok a Kozma Dominik címkére

Találatok száma: 94

Úszás: Kozma óriási magyar csúccsal aranyérmes Berlinben

2017-08-07 18:11:52

Kozma Dominik remek versenyzéssel, Cseh László országos csúcsát (1:41.64) megdöntve nyerte meg a berlini rövid pályás világkupa férfi 200 méteres gyorsúszásának hétfő délutáni döntőjét.

úszás  rövid pályás úszó vk  Kozma Dominik  Hosszú Katinka

Hosszú Katinka: három arany és egy világcsúcs a berlini vk-n

2017-08-07 17:40:14

Hosszú Katinka saját világcsúcsát megdöntve nyerte meg a berlini rövid pályás világkupa női 100 méteres vegyes úszásának hétfő délutáni döntőjét. Ezt követően a 200 méter hát, majd a 100 méter pillangó fináléjában is elsőként csapott a célba, így összesen a maximálisan megszerezhető négy arannyal távozhat a német fővárosból. A nap másik magyar szereplője, Kozma Dominik szintén aranyérmet szerzett: 200 gyorson országos rekordot úszva rajt-cél győzelmet aratott.

Úszás: Hosszú remekelt, Kozma második idővel döntős 200-on

2017-08-07 11:42:29

Hosszú Katinka a legjobb idővel (56.99) jutott be a berlini úszóvilágkupa női 100 méteres vegyes úszásának hétfő délutáni döntőjébe. A tegnap a 400 vegyesen aranyat nyerő magyar sportoló 56.67 másodperccel tartja a világcsúcsot ezen a távon. A második legjobb idővel a svéd Sarah Sjöström kvalifikált, a magyarországi világbajnokságon három aranyat és egy ezüstöt nyerő klasszis 57.92-t úszott.

úszó-vk  úszás  Kozma Dominik  Hosszú Katinka  Balog Gábor

Úszó-vk: Hosszú-arany, Kozma újabb országos csúcsa

2017-08-06 18:05:50

Hosszú Katinka nyerte meg a berlini rövid pályás úszó világkupa női 400 méteres vegyes döntőjét. A háromszoros olimpiai, hétszeres világbajnok magyar klasszis 4:19.82 perces idővel utasította maga mögé a mezőnyt.

Sarah Sjöström  Radoslaw Kawecki  Philip Heintz  Kozma Dominik  Kirill Prigoda  Hosszú Katinka

Úszás: Kozma továbbra is remekel, országos csúccsal debütált a vk-n

2017-08-06 15:20:58

Kozma Dominik ott folytatta, ahol a budapesti vizes világbajnokságon abbahagyta. A berlini rövid pályás világkupán új országos csúccsal jutott be a 100 méteres gyorsúszás délutáni döntőjébe.

úszó-vk  úszás  Kozma Dominik

Kozma Dominik hullafekvésből lett a vizes vébé sztárja

2017-08-05 09:18:21

Kozma Dominik szárnyalt a budapesti vb-n, bronzérme és pontszerzései mellett megszólalásaival is felhívta magára a figyelmet, de bizonyította azt is, hogy képes a komolyságra, ha a téma megkívánja – valameddig.

vizes vb 2017  vizes vb  Kozma Dominik  FINA 2017  FINA

Videó: így lett az ország kedvence egy hét alatt Kozma Dominik

2017-08-02 10:58:52

Kozma Dominik nevét egy életre megjegyezte mindenki Magyarországon a vizes világbajnokságon, ez szinte garantálható. Az óriási szívvel úszó sportoló ugyanis nemcsak a medencében alkotott maradandót, hanem a mikrofonok előtt is, és egy hét alatt belopta magát mindenki szívébe. Most az M4 Sport válogatta össze a legjobb beszólásait!

úszás  vizes világbajnokság  vizes vb  videó  M4 Sport  Kozma Dominik

Úszás: Megdöbbentő, hogy egyesek bosszút forralnak – Bienerth

2017-08-01 12:30:47

A Magyar Úszószövetség sajtótájékoztató keretében ünnepelte meg a hazai vb magyar sikereit, ám a keddi eseményen nem csak az úszók eredményes szereplése szolgáltatott témát...

úszás  Verrasztó Dávid  Milák Kristóf  Kozma Dominik  Bohus Richárd  Bienerth Gusztáv

Vizes vb: Gyurta Dániel bajban van, a kezét kell fogni – Sós Csaba

2017-08-01 07:31:15

Tíz érmet jósolt, nyolc lett belőle, de egyáltalán nem elégedetlen Sós Csaba szövetségi kapitány a magyar úszók világbajnokságon mutatott teljesítményével.

úszás  vizes vb 2017  vizes vb  Verrasztó Dávid  Sós Csaba  Németh Nándor

Vizes vb: hetedik lett a férfi 4x100-as vegyes váltónk

2017-07-30 17:00:27

Az Egyesült Államok nyerte meg a férfi 4x100 méteres vegyes váltók döntőjét a Magyarországon zajló vizes világbajnokságon. A Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik felállású magyar váltó a hetedik helyen zárta a finálét.

úszás  vizes vb  Milák Kristóf  Kozma Dominik  Gyurta Dániel  FINA 2017

Hosszú Katinka arany-, Verrasztó Dávid ezüstérmes 400 vegyesen

2017-07-30 17:15:50

A magyarországi vizes világbajnokság záró napjának úszó programjában Hosszú Katinka aranyérmet szerzett a női 400 vegyes döntőjében, Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett a férfiak hasonló számában. A világbajnokság zárásaként a férfi 4x100-as vegyes váltó a hetedik lett. Magyarország két arannyal, öt ezüsttel és két bronzzal zárt, összesítésben a kilencedik helyen végezve.

úszás  vizes vb  Verrasztó Dávid  Sarah Sjöström  Milák Kristóf  Lilly King

Vizes vb: Gyurta Dániellel elmondatták a miatyánkot

2017-07-30 13:56:33

Bohus Richárd szombaton nyilatkozta, hogy elmondatna Gyurta Dániellel egy miatyánkot a váltás előtt a 4x100-as vegyes váltó előfutama során a vizes világbajnokságon. A terv sikerült, hiszen a váltó bejutott a vasárnap esti fináléba. Nézzék meg az NSO Tv nyilatkozatcsokrát a vb utolsó napjának délelőtti úszóprogramja után.

úszás  vizes vb  Verrasztóm Dávid  Szilágyi Liliána  Molnár Flóra  Kozma Dominik

Vizes vb: Láttam, hogy két embert meg tudok fogni, mindkettőt lerántottam – Kozma

2017-07-30 11:14:30

Férfi 4x100 méteres vegyes váltónk (Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik) összesítésben a 6. legjobb időt (3:33.35) úszta a budapesti vizes világbajnokság vasárnap délelőtti előfutamán, ezzel bejutott a döntőbe. Nézzük, hogyan értékeltek úszóink a futam után!

Vizes vb: férfi 4x100 m-es vegyes váltónk bejutott a fináléba

2017-07-30 09:13:35

úszás  vizes vb 2017  vizes vb  Milák Kristóf  Kozma Dominik  Gyurta Dániel

Vizes vb: Hétfő reggel hatkor kinek van kedve rendesen viselkedni? – Kozma

2017-07-29 22:22:01

A vizes vb-n a vegyes csapatok 4x100 méteres gyorsváltóversenyében 6. helyen végző magyar négyesből Verrasztó Evelyn a teljesítményüket értékelte, amikor megérkezett mellé Kozma Dominik… Mellettük a váltó másik két tagja, Jakabos Zsuzsanna és Bohus Richárd is nyilatkozott.

úszás  vizes vb  Verrasztó Evelyn  Kozma Dominik  FINA 2017  FINA

Vizes vb: amerikai arany, 6. lett a mix 4x100-as gyorsváltó

2017-07-29 19:20:53

A magyarországi vizes világbajnokságon a vegyes csapatok 4x100 méteres gyorsváltójában a Kozma Dominik, Bohus Richárd, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn összeállítású magyar csapat a hatodik helyen ért célba. Az aranyat az amerikaiak új világcsúccsal nyerték meg.

úszás  vizes vb  Verrasztó Evelyn  Kozma Dominik  Jakabos Zsuzsanna  FINA 2017

Vizes vb: Kozma Dominik újabb szenzációs nyilatkozatán mosolyog az ország

2017-07-29 12:44:49

A Kozma Dominik, Németh Nándor, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn összetételű magyar csapat a negyedik legjobb idővel bejutott a szombat esti döntőbe a 4x100-as mix gyorsváltók versenyében. Az előfutam után a világcsúcsrészidőn belül repesztő Kozma újabb emlékezetes nyilatkozatot adott az M4 Sportnak.

úszás  vizes vb  Verrasztó Evelyn  Németh Nándor  Kozma Dominik  Jakabos Zsuzsanna

Vizes vb: negyedik idővel döntős a magyar vegyes gyorsváltó

2017-07-29 10:40:19

Futamában a harmadik lett, összesítésben a negyedik legjobb idővel jutott be az esti döntőbe a Kozma Dominik, Németh Nándor, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn összeállítású 4x100-as vegyes gyorsváltó.

vizes vb 2017  vizes vb  Verrasztó Evelyn  Németh Nándor  Kozma Dominik  Jakabos Zsuzsanna

Elképesztő Kozma, döntőben a magyar vegyes gyorsváltó!

2017-07-29 09:09:25

A magyarországi vizes világbajnokság szombat délelőtti úszóprogramjának mind az öt számában érdekeltek voltunk: Molnár Flóra, Balog Gábor és Sztankovics Anna sajnos nem jutott tovább, a magyar vegyes gyorsváltó ellenben a negyedik legjobb idővel biztosította helyét a fináléban – Kozma Dominik világcsúcsrészidőn belül hozta a váltót. A délelőttöt az 1500 m-es gyorsúszás zárta, Kalmár Ákos és Rasovszky Kristóf sem jutott be a vasárnapi döntőbe. (Fotók: Koncz György, Földi Imre)

úszás  vizes vb  Verrasztó Evelyn  Sztankovics Anna  Rasovszky Kristóf  Németh Nándor

Vizes vb: férfi 4x200 m gyorsváltónk nem lesz ott a fináléban

2017-07-28 08:27:35

A Németh Nándor, Grátz Benjámin, Telegdy Ádám, Kozma Dominik négyes a 10. helyen zárt (7:11.10) a férfi 4x200 méteres gyorsváltó péntek délelőtti előfutamában, így nem jutott be az esti fináléba.