Találatok a Kolumbia címkére

Találatok száma: 318

Edzősors: hat év után távozik a kolumbiai kapitány

2018-09-04 23:12:13

Az AP hírügynökség röviddel ezelőtt bejelentette, távozik a kolumbiai válogatott szövetség kapitányi posztjáról José Pékerman.

Kolumbia José Pékerman Arturo Reyes

Vb 2018: Kolumbia Southgate-nek üzent, a szurkolók háborognak

2018-07-06 14:15:21

Mint azt korábban jeleztük, az angol válogatott szövetségi kapitánya, Gareth Southgate egyre nagyobb elismertségre tesz szert. A szakember a Kolumbia–Anglia nyolcaddöntő sikeres megvívása után példát mutatott azzal, hogy a csalódott kolumbiai játékosokat vigasztalta. A dél-amerikai ország labdarúgó-szövetsége most Southgate-nek üzent a Twitteren keresztül.

vb 2018 foci vb 2018 Kolumbia Gareth Southgate Anglia

Vb: 2018: újrajátsszák a Kolumbia–Angliát? – petícióznak az elégedetlenkedők

2018-07-06 09:30:44

A Kolumbia–Anglia világbajnoki nyolcaddöntő után a dél-amerikaiaknak szorító, csalódott szurkolók úgy vélték, hogy a játékvezetői hibák miatt szükséges lenne az újrajátszás. Véleményük nyomatékosítására rögtön petíciót is indítottak, hiszen szerintük a fair play szellemében az újrajátszás lenne igazságos...

nyolcaddöntő kolumbiai válogatott angol válogatott Kolumbia Diego Maradona Anglia

Impotens angol támadójáték, egy Beckham nagyon hiányzik

2018-07-03 22:41:15

Vb-elemzéseink sorát ezúttal az újkori, a beadásokban erős szélsők nélküli angol futball kivesézésével folytatjuk. A Kolumbia elleni nyolcaddöntőben végig olyan érzésünk volt, hogy Anglia éppen legnagyobb fegyverét, Harry Kane-t nem tudja megfelelően kihasználni amiatt, hogy nincsenek meg a megfelelő emberek a csapatban az ő kiszolgálásához és az angol taktika sem az ő igazi erényeire játszik rá.

vb-elemzés vb 2018 Kolumbia Harry Kane Anglia

Vb 2018: A játékvezető az angolokat favorizálta, kitalált nekik egy 11-est – Maradona

2018-07-04 08:31:19

Diego Maradona nem fogta vissza magát az Anglia–Kolumbia mérkőzéssel kapcsolatban: szerinte a dél-amerikaiak monumentális rablás áldozatai lettek. Az argentin legenda szerint teljesen egyértelmű, hogy „Mark Geiger játékvezető az európai csapatot favorizálta, ezért kitalált neki egy tizenegyest” – utalt arra, hogy az 57. percben az angoloknak büntetőt ítélt, amelyből Harry Kane meg is szerezte a vezetést.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Kolumbia James Rodríguez

Vb 2018: Mindig alábecsültük a svédeket, baromi nehéz lesz – Southgate

2018-07-04 07:44:52

Kimondottan józanul és visszafogottan értékelt az Anglia–Kolumbia labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntő után a tizenegyesrúgásokkal győztes angolok szövetségi kapitánya, Gareth Southgate, aki persze megkapta a kérdést: vajon a siker elűzte-e 1996-os, Eb-elődöntős rontása emlékét, amikor a tizenegyespárbajban hibázott?

kolumbiai válogatott angol válogatott Kolumbia José Pekerman Gareth Southgate Anglia

Vb 2018: Minden 50-50 szituációt Angliának fújt, ez különös – Falcao

2018-07-04 07:07:22

Nem volt elégedett az amerikai Mark Geiger játékvezetővel a kolumbiai labdarúgó-válogatott csatárcsillaga, Radamel Falcao az Anglia ellen tizenegyespárbajban elveszített vb-nyolcaddöntő után.

nyolcaddöntő kolumbiai válogatott angol válogatott Radamel Falcao Kolumbia Anglia

Vb 2018: Pickford azzal nyert, amiért néhány napja kritizálták

2018-07-04 00:09:10

Teljes a boldogság Angliában, de José Pékerman, a kolumbiaiak szövetségi kapitánya is büszke a csapatára – íme, néhány nyilatkozat az angolok által 11-esekkel megnyert kedd esti labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntőről.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Kolumbia José Pékerman

Vb 2018: a keddi jegyzőkönyvek, a negyeddöntő párosítása

2018-07-03 20:14:04

Tekintse meg egy helyen a labdarúgó-világbajnokság 20. napján lejátszott két nyolcaddöntős jegyzőkönyvét, a legfrissebb ágrajzot és a góllövőlista élcsoportját!

vb 2018 góllövőlista foci vb 2018 Svédország Svájc Kolumbia

Vb 2018: de mit csinált a svéd lány a barátnője hajával?

2018-07-03 23:06:24

Nézze meg az oroszországi labdarúgó-világbajnokság 20. játéknapjának legjobb képeit!

vb 2018 képgaléria foci vb 2018 Svédország Svájc Kolumbia

Hiába a drámai egyenlítés, Anglia 11-esekkel (!) továbbment

2018-07-03 17:46:42

Anglia 1–1-re végződő 120 percet követően, tizenegyespárbajban (4–3) legyőzte Kolumbiát az oroszországi labdarúgó-világbajnokság kedd esti nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Harry Kane büntetőből szerzett találatát Yerry Mina a rendes játékidő ráadásában, a 93. percben válaszolta meg, így következett a hosszabbítás, majd újabb gólok híján a tizenegyesek. A szétlövés harmadik sorozatában az angol Jordan Henderson hibázott, de a következő két kolumbiai rúgó (Mateus Uribe, Carlos Bacca) is rontott – a britek részéről utolsóként sorra kerülő Eric Dier viszont nem. Angliával teljessé vált a negyeddöntő mezőnye.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Kolumbia Anglia

Vb 2018: Anglia 11-esekkel legyőzte Kolumbiát

2018-07-03 21:29:22

Anglia 1–1-re végződő 120 percet követően, tizenegyespárbajban (4–3) legyőzte Kolumbiát az oroszországi labdarúgó-világbajnokság kedd esti nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Harry Kane büntetőből szerzett találatát Yerry Mina a rendes játékidő ráadásában, a 93. percben válaszolta meg, következett a hosszabbítás, majd újabb gólok híján a tizenegyesek. A szétlövés harmadik sorozatában az angol Jordan Henderson hibázott, de a következő két kolumbiai rúgó (Mateus Uribe, Carlos Bacca) is rontott – a britek részéről utolsóként sorra kerülő Eric Dier viszont nem. Angliával teljessé vált a negyeddöntő mezőnye.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Yerry Mina Kolumbia

Vb 2018: gól a 93. percben, hosszabbítás a Kolumbia–Anglia meccsen!

2018-07-03 21:58:04

Yerry Mina a 93. percben fejelt góllal egyenlített, így a rendes játékidőben 1–1-re végződött a Kolumbia–Anglia nyolcaddöntő az oroszországi labdarúgó-világbajnokság keddi játéknapján – jöhet a hosszabbítás!

Vb 2018: James nem kezd; visszatért Alli – a kezdőcsapatok

2018-07-03 18:10:51

José Pékerman és Gareth Southgate szövetségi kapitány kijelölte kezdőcsapatát az oroszországi labdarúgó-világbajnokság utolsó nyolcaddöntőjére, a 20 órakor kezdődő Kolumbia–Anglia mérkőzésre.

vb 2018 kolumbiai válogatott kezdőcsapatok foci vb 2018 angol válogatott Kolumbia

Vb 2018: olyan jót viccelt a The Sun, hogy Kolumbia hivatalosan tiltakozott

2018-07-03 16:16:39

Az angol The Sun bulvárlap ma a „Go Kane!” címlappal jelent meg. Ezzel még nem is lenne baj, csak a kolumbiaiak éltek azzal a gyanúperrel (a lapot és a címrendszert ismerve nem alaptalanul), hogy a cocaine (kokain) szóra rímel a cím, főleg hogy a háttérben fehér por száll, és van egy célzás is a felcímben... Kolumbia nagykövete, Néstor Osorio Londono hivatalosan panaszt emelt a címlap miatt, amely a dél-amerikai országban is felháborodást keltett.

kolumbiai válogatott angol válogatott The Sun Kolumbia Anglia

Vb 2018: jó-e, hogy pihent Kane? Eljön az igazság pillanata

2018-07-03 10:29:23

Angliában attól tartanak, hogy Harry Kane Belgium elleni pihentetése a csoportkör utolsó fordulójában megtörte a csatár lendületét – a csapatkapitány a pályán bizonyítaná ennek ellenkezőjét.

vb 2018 foci vb 2018 Kolumbia Harry Kane Anglia

Vb 2018: nagyszerű pillanatban jön Kolumbiának a nyolcaddöntő

2018-07-02 19:25:52

José Pékerman szövetségi kapitány szerint a kolumbiai labdarúgó-válogatott számára a lehető legjobb pillanatban jön az angolok elleni világbajnoki nyolcaddöntő, mert játékosai megfelelő önbizalmat szerezhettek erre a találkozóra.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci-vb 2018 Kolumbia

Vb 2018: James lábizma nem szakadt el, Kolumbia reménykedhet

2018-07-01 12:23:53

A BBC értesülése szerint nem olyan súlyos James Rodríguez sérülése, mint amilyennek elsőre tűnt, így elképzelhető, hogy a kolumbiaiak klasszisa pályára lép kedd este az angolok elleni nyolcaddöntőben az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon.

foci vb 2018 Kolumbia José Pékerman James Rodríguez Bayern München Anglia

Vb 2018: James Rodríguez nem edzett a kolumbiaiakkal

2018-06-30 19:58:16

Kihagyta a kolumbiai labdarúgó-válogatott szombati edzését James Rodríguez, akinek játéka továbbra is kérdéses az Anglia elleni keddi nyolcaddöntőben az oroszországi világbajnokságon.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 Kolumbia James Rodríguez

Vb 2018: kialakult az egyenes kieséses szakasz ágrajza – eredmények, tabellák, góllista