Találatok a Kamerun címkére

Találatok száma: 175

Konföd. Kupa: előztek a németek, portugál–chilei elődöntő

2017-06-25 18:52:54

Németország 3–1-re legyőzte Kamerunt a Konföderációs Kupa B-csoportjának záró meccsén, míg Chile 1–1-re végzett Ausztráliával, így a 2014-es világbajnok nyerte meg a csoportot. A nationalelf Mexikóval csap össze az elődöntőben, a Copa América-győztes pedig az Európa-bajnok Portugáliával.

Ausztrália  Chile  Kamerun  Konföderációs Kupa  Konföderációs Kupa 2017  Mexikó

Löw 150. mérkőzésén megszerezte 100. győzelmét a nationalelffel

2017-06-25 14:41:35

német válogatott  kameruni válogatott  Németország  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Konföd. Kupa: az ausztráloknak és a kameruniaknak is rossz az iksz

2017-06-22 18:54:02

Nem bírt egymással az előző egyaránt körben kikapó Kamerun és Ausztrália a Konföderációs Kupa B-csoportjának második fordulójában.

kameruni válogatott  ausztrál válogatott  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa  Kamerun  Ausztrália

Kamerun–Ausztrália: tényleg nem volt győztes

2017-06-22 12:24:53

Konföderációs Kupa: Chile két góllal legyőzte Kamerunt

2017-06-18 19:27:15

A 2017-es Konföderációs Kupa B-csoportjának nyitó találkozóján a végig fölényben játszó Chile Arturo Vidal és Eduardo Vargas góljával 2–0-ra legyőzte Kamerunt.

kameruni válogatott  chilei válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa  Kamerun

Videó: a videobíró vette el a chileiek gólját – tényleg les volt?

2017-06-18 21:11:20

A Konföderációs Kupa csoportkörének első fordulójában a szünetben 0–0-ra áll a Kamerun–Chile mérkőzés. A dél-amerikai válogatott az első félidő hosszabbításában Eduardo Vargas révén gólt szerzett, ám a játékvezetői csapat érvénytelenítette a találatot, miután videón visszanézte a jelenetet. A döntés helyességén azonban lehet vitatkozni. Ön szerint lesről indult a chilei?

videó  videobíró  Konföderációs Kupa  Kamerun  Eduardo Vargas  Chile

Főszerepben a videobíró – Chile legyűrte Kamerunt

2017-06-18 18:22:47

videobíró  kameruni válogatott  chilei válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Messiék rémei tovább nyújthatják a térség aranyszériáját

2017-06-16 11:00:44

Szombaton 17 órakor az Oroszország–Új-Zéland mérkőzéssel kezdetét veszi a 2017-es Konföderációs Kupa. Miért nem jó előjel az orosz válogatottnak a hazai pálya, és miért jó Cristiano Ronaldóéknak? Tovább folytatja éremszerző körútját a német csapat és Dél-Amerika bajnoka? Mexikó visszatér a négy közé?

Új-Zéland  Portugália  Oroszország  Németország  Mexikó  Konföderációs Kupa

10. KONFÖDERÁCIÓS KUPA – MENETREND, KERETEK, EREDMÉNYEK

2017-06-13 11:05:39

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság helyszínén, Oroszországban rendezik meg a 10. Konföderációs Kupát június 17. és július 2. között. Íme, a torna menetrendje és a részt vevő válogatottak játékoskeretei!

Konföd. Kupa: CR igen, Özil nem – a végleges keretek

2017-06-08 20:58:44

Június 17. és július 2. között rendezik meg Oroszországban a 2018-as labdarúgó-világbajnokság „felvezető tornáját”, a Konföderációs Kupát. A viadalon részt vevő Oroszország, Németország, Ausztrália, Chile, Mexikó, Új-Zéland, Portugália és Kamerun kihirdette végleges, 23 fős keretét.

Új-Zéland  Portugália  Oroszország  Németország  Mexikó  Konföderációs Kupa 2017

Konföderációs Kupa: Kamerunnal lett teljes a mezőny

2017-02-05 22:06:54

Az Afrikai Nemzetek Kupáját megnyerő kameruni labdarúgó-válogatottal lett teljes az idei Konföderációs Kupa mezőnye. Az oroszországi torna sorsolását már korábban megejtették.

Konföderációs Kupa  Kamerun

Afrika-kupa: Kamerun drámai győzelmet aratott a döntőben

2017-02-05 20:25:44

Kamerun nyerte meg az Afrikai Nemzetek Kupáját Gabonban, miután a döntőben 2–1-re legyőzte Egyiptomot.

Kamerun  Egyiptom  Afrika-kupa

Afrika-kupa: hibázott a liverpooli, Kamerun a négyben

2017-01-28 19:11:49

Burkina Faso a hajrában szerzett két góllal legyőzte Tunéziát a labdarúgó Afrika-kupa negyeddöntőjének első meccsén. A másik szombati találkozón Kamerun tizenegyesekkel jutott a négy közé.

Tunézia  Szenegál  Sadio Mané  Kamerun  Burkina Faso  Afrika-kupa

Videó: Aubameyang nagyot hibázott, Gabon ki is esett

2017-01-23 12:57:38

Mint arról tegnap beszámoltunk, Gabon gól nélküli döntetlen játszott Kamerunnal az Afrikai Nemzetek Kupáján az A-csoport utolsó csoportmérkőzésén. Pierre-Emerick Aubameyang, a tornát rendező házigazdák legnagyobb klasszisa nagyot hibázott a találkozó 4. percében.

Pierre-Emerick Aubameyang  Kamerun  Gabon  Afrikai Nemzetek Kupája

Afrika-kupa: Kamerun–Szenegál negyeddöntő, Aubameyang csomagol

2017-01-22 21:23:14

A házigazda Gabon Pierre-Emerick Aubameyanggal a soraiban sem bírt gól szerezni Kamerun ellen az Afrikai Nemzetek Kupájának A-csoportjában, így búcsúzott a küzdelmektől. Burkina Faso ezalatt 2–0-ra nyert Bissau-Guinea ellen, így csoportgyőztesként lépett a negyeddöntőbe. A második helyre szorult kameruniakra Szenegál vár a legjobb nyolc között.

Pierre-Emerick Aubameyang  Kamerun  Gabon  Afrikai Nemzetek Kupája  Afrika-kupa 2017  Afrika-kupa

Afrika-kupa: nincs ennél rosszabb középkezdés – videó

2017-01-19 16:19:30

Az Afrika-kupa szerdai játéknapján a Kamerun–Bissau-Guinea (2–1) találkozón utóbbi válogatott kezdhetett. Egészen rendhagyó módon tette meg.

videó  Kamerun  Bissau-Guinea  Afrika-kupa

Afrika-kupa: Aubameyang mentett pontot Gabonnak

2017-01-18 17:43:10

Szerdán megkezdődött a labdarúgó Afrika-kupa csoportkörének második fordulója a Gabon–Burkina Faso mérkőzéssel. Az A-csoportban megrendezett találkozón 1–1-es döntetlen született, hasonlóan a kvartett első két meccséhez. Kamerun viszont győzött, így az élre állt.

Uganda  Pierre-Emerick Aubameyang  Kamerun  Ghána  Bissau-Guinea  Afrikai Nemzetek Kupája

Afrika-kupa: átlőtték a sorfalat, de nem nyertek a kameruniak

2017-01-14 21:44:01

Burkina Faso és Kamerun mérkőzése is 1–1-re végződött a Gabonban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája szombati nyitó napján.

afrikai foci  Pierre-Emerick Aubameyang  Kamerun  Gabon  Burkina Faso  Bissau-Guinea

Kamerun: jó hír az agyvérzéssel kezelt Rigobert Songról

2016-10-04 11:49:54

Javult az állapota Rigobert Songnak, a kameruni válogatottsági rekorder labdarúgónak, akit vasárnap agyvérzéssel vittek kórházba Yaoundéban.

Rigobert Song  Kamerun

Videó: 94. perc, középkezdés – ami történt, arra nincsenek szavak

2016-10-03 19:20:09

Ha nem látjuk, nem hisszük el! Elképesztő végjátékot hozott a jordániai U17-es női világbajnokság csoportkörében rendezett Venezuela–Kamerun (2–1) mérkőzés.