Találatok a Kajak-kenu vb címkére

Találatok száma: 176

Kajak-kenu: a magyarok a vb legeredményesebbjei között

2018-08-27 10:46:33

Az éremtáblázaton Németország mögött második helyezett magyar válogatott végzett az élen az összetett pontversenyben, azaz az érmek mellett a legtöbb negyedik, ötödik és hatodik helyezést gyűjtötte a portugáliai Montemor-o-Velhóban vasárnap zárult kajak-kenu világbajnokságon. Emellett női kajakban is Magyarország lett a legjobb.

éremtáblázat kajak-kenu vb

Kajak-kenu vb: érem nélkül 5000-en, 2. hely az éremtáblán

2018-08-26 19:06:08

Nem sikerült érmet szerezniük a magyar versenyzőknek a záró 5000 méteres számokban a portugáliai Montemor-o-Velhóban rendezett kajak-kenu világbajnokságon, így a csapat hat arany-, egy ezüst- és két bronzéremmel végzett a viadalon.

éremtábla kajak-kenu vb kajak-kenu

Kajak-kenu vb: „Csak kint a stégen mertük igazán elhinni, hogy mi győztünk”

2018-08-26 16:45:05

Elégedetten és boldogan értékelték teljesítményüket a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság vasárnap kora délutáni döntőiben érmes magyar egységek tagjai.

kajak-kenu vb kajak-kenu Medveczky Erika Kárász Anna Kozák Danuta Bodonyi Dóra

Kajak-kenu vb: ismét arany női K–4-ben és még két érem

2018-08-26 14:05:42

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon a vasárnapi döntők során az első magyar érmet a hetedik fináléban a Balla Virág, Takács Kincső kettős szerezte, amely ezüstérmes lett C–2 500 méteren. Ezt követően női K–4 500 méteren arany-, férfi K–4 500 méteren bronzérmet nyertek a mieink.

kajak-kenu vb kajak-kenu

Kajak-kenu vb: csak egy döntőben nem lesz magyar egység

2018-08-26 12:17:06

Egy kivétellel minden magyar egység továbbjutott a vasárnap délelőtti 200 és 500 méteres középfutamokból a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

kajak-kenu vb

Kajak-kenu vb: jól kezdett a két 500-as kajak négyes

2018-08-25 18:25:13

A magyar férfi és női 500 méteres kajak négyes is magabiztos előfutam-győzelemmel kezdte meg szereplését a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu vb: három magyar arany, Kozák egyesben és párosban is világbajnok

2018-08-25 12:27:06

A kajakosok között Kozák Danuta 500 méter egyesben aranyérmet szerzett a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság szombati döntőjében. Férfi K–2 200 méteren a Balaska Márk, Birkás Balázs páros is aranyérmet ünnepelhetett, majd a kajak kettes 500 méteres számában Kárász Anna a nem sokkal korábban még egyesben diadalmaskodó Kozák Danutával az oldalán lett világbajnok. Bodonyi András férfi kenu 1000 méteren a hetedik lett, míg Kopasz Bálint kajak 1000 méteren negyedikként ért célba. Női kenu 200 méteren Balla Virág az 5. lett, míg női K–2-ben Hagymási Réka és Szabó Ágnes negyedikként ért célba 200 méteren.

kajak-kenu vb kajak-kenu Tóth Dávid Takács Mihály Szabó Ágnes Sarudi Pál

Tokió 2020: ettől a két sportágtól vár leginkább érmeket a MOB-elnök

2018-08-25 12:57:19

Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke a helyszínen tekinti meg a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság küzdelmeit, s mint elmondta, nagyon szereti a sportág hangulatát, szereplőit.

tokiói olimpia kajak-kenu vb Tokió 2020 MOB Kulcsár Krisztián

Kajak-kenu vb: mindhárom magyar versenyző döntőbe jutott

2018-08-25 11:41:01

A kenusoknál Balla Virág 200 méteren, Bodonyi András pedig 1000-en, míg a kajakosoknál Kopasz Bálint ugyancsak 1000-en biztossá tette helyét a később sorra kerülő döntőben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon. A szombat délelőtti középfutamos programban magyar részről ez a három versenyző volt érdekelt.

kajak-kenu vb kajak-kenu Kopasz Bálint Bodonyi András Balla Virág

Kajak-kenu vb: Kozák Danuta döntős 500 méteren

2018-08-24 21:31:01

A szám olimpiai bajnoka, Kozák Danuta döntőbe jutott kajak egyes 500 méteren a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

kajak-kenu vb Kozák Danuta

Kajak-kenu vb: így iskolázta le a világot a Csipes, Medveczky páros – videó

2018-08-24 19:12:56

Bodonyi Dóra végig vezetve, magabiztos győzelmet aratva szerezte meg a magyar csapat első (arany)érmét a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló világbajnokságon kajak 1000 méteren. A következő dobogós helyezést meglepetésre Nádas Bence érte el, aki bronzérmes lett kajak 500 méteren. Az A-döntők Csipes Tamara és Medveczky Erika hatalmas győzelmével zárultak 1000 méteren, így három érem, köztük két arany a pénteki magyar mérleg. Nézze meg videón a futamokat!

kajak-kenu vb kajak-kenu Nádas Bence Medveczky Erika Lakatos Zsanett Kiss Tamás

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra után Csipes Tamara és Medveczky Erika is aranyérmes!

2018-08-24 16:59:33

Kajak-kenu vb: Nádas, Kiss és Lakatos döntős 500 méteren

2018-08-24 15:01:36

A kajakos Nádas Bence, valamint a kenus Kiss Tamás és Lakatos Zsanett is bejutott a döntőbe 500 méter egyesben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló világbajnokságon.

kajak-kenu vb kajak-kenu Nádas Bence Lakatos Zsanett Kiss Tamás

Kajak-kenu vb: döntős a két címvédő 200-as kajak párosunk

2018-08-23 17:57:54

Mindkét címvédő magyar kajak páros bejutott a döntőbe 200 méteren a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon. A parakajakos Suba Róbert révén csütörtökön megszületett az első magyar érem is.

kajak-kenu vb kajak-kenu Suba Róbert

Kajak-kenu vb: győzött első futamában Kozák Danuta

2018-08-23 14:57:48

Egy-egy előfutam-győzelemmel és második hellyel tért vissza a világbajnoki mezőnybe az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta, aki előbb egyesben, majd Kárász Annával párosban mutatkozott be 500 méteren a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu vb-n.

Kajak-kenu vb: Tíz érem a cél, Kozák Danuta triplázhat

2018-08-22 07:53:00

Hüttner Csaba szövetségi kapitány a már-már szokásosnak tekinthető céllal vág neki a csütörtökön rajtoló, portugáliai kajak-kenu világbajnokságnak: akkor lenne elégedett, ha a csapat legalább tíz dobogós hellyel zárna, s az éremgyűjtésből minden szakág ki tudná venni a részét.