Találatok a Kajak-kenu vb címkére

Találatok száma: 156

Kajak-kenu vb: magyarok a dobogó tetején – képgaléria

2017-08-27 18:33:57

A recicei kajak-kenu világbajnokság vasárnap délelőtti döntőiben a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajak kettős és a női kajak négyes is első helyen végzett. Ezüstérmes lett a férfi 1000-es kajak négyes és Horváth Bence, Devecseriné Takács Kincső, a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenu páros pedig bronzot nyert. A délutáni 5000-es finálékban ráadásul még Bodonyi Dóra is aranyérmet szerzett, így a magyar küldöttség öt arannyal és összesen tíz éremmel fejezte be a világbajnokságot. Tekintse meg a záró napon készült legjobb fotókat!

kajak-kenu vb  Szabó Ágnes  Horváth Bence  Hajdu Jonatán  Hagymási Réka  Fekete Ádám

Kajak-kenu vb: öt arany, tíz érem – élen zártuk a ponversenyt!

2017-08-27 12:27:51

Mint ismert, a magyar csapat három aranyat, két ezüstöt és két bronzot nyert vasárnap délelőtt a racicei kajak-kenu világbajnokságon, így összességében 5 arannyal, 3 ezüsttel és 2 bronzzal a második helyen zárt az éremtáblázaton. Az összesített pontversenyben pedig a mieink zártak az élen!

éremtáblázat  kajak-kenu vb  kajak-kenu

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra aranyérmes lett 5000 méteren

2017-08-27 15:26:52

Bodonyi Dóra nyerte meg a női K–1 5000 méteres döntőt a racicei kajak-kenu világbajnokságon – ezzel öt aranyat szerzett a magyar küldöttség.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Varga Dávid  Noé Bálint  Bodonyi Dóra

Kammerer: Ezek a srácok még meg sem születtek, amikor már versenyeztem

2017-08-27 13:52:48

Mint ismert, a racicei kajak-kenu világbajnokság vasárnap délelőtti döntőiben a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajakkettős és a női kajaknégyes is első helyen végzett. Ezüstérmes lett a férfi 1000-es kajaknégyes és Horváth Bence, Devecseriné Takács Kincső és a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenupáros pedig bronzot nyert. Délután Bodonyi Dóra 5000 méteren diadalmaskodott, így öt arannyal és tíz éremmel zártunk, a második helyen.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Vad Ninetta  Tóth Dávid  Takács Tamara  Szabó Ágnes

Kajak-kenu vb: Csak a kalapácsot tudjam rendesen fogni! – Kopasz

2017-08-27 13:31:53

Az ujjsérüléssel versenyző Kopasz Bálint a világbajnokság záró napján is nagyot ment, a tehetséges algyői versenyző a kajak egyesek 500 méteres B-döntőjében egy hajóhosszal és nagyszerű idővel nyert – 1:38.335 perces eredménye az A-döntőben bronzérmet ért volna. Versenye után pedig napok óta először tudott mosolyogni.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Kopasz Bálint

Öt arany és tíz érem a magyar termés a kajak-kenu vb-n

2017-08-27 08:41:48

A recicei kajak-kenu világbajnokság vasárnap délelőtti döntőiben a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajakkettős és a női kajaknégyes is első helyen végzett. Ezüstérmes lett a férfi 1000-es kajaknégyes és Horváth Bence, Devecseriné Takács Kincső és a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenupáros pedig bronzot nyert. A délutáni 5000-es finálékban ráadásul még Bodonyi Dóra is aranyérmet szerzett, így a magyar küldöttség öt arannyal és tíz éremmel fejezte be a világbajnokságot.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Vasbányai Henrik  Varga Dávid  Vad Ninetta  Tótka Sándor

Kajak-kenu vb: a női kajak négyes is aranyérmet szerzett!

2017-08-27 10:29:23

A racicei kajak-kenu világbajnokság női K–4 500 méteres döntőjében a Takács Tamara, Medveczky Erika, Fazekas-Zur Krisztina, Vad Ninetta négyes aranyérmet szerzett!

Vad Ninetta  Takács Tamara  Medveczky Erika  Fazekas-Zur Krisztina  kajak-kenu  kajak-kenu vb

Kajak-kenu vb: szenzáció! Aranyérmes a Hagymási, Szabó duó

A racicei kajak-kenu világbajnokság női K–2 200 méteres döntőjében a Hagymási Réka, Szabó Ágnes páros aranyérmet szerzett!

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Szabó Ágnes  Hagymási Réka

Kajak-kenu vb: a Hajdu, Fekete kettős is bronzérmet szerzett

A racicei kajak-kenu világbajnokság férfi C–2 200 méteres döntőjében a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kettős bronzérmet szerzett. Az arany az Alekszander Kovalenko, Ivan Stil duóé lett.

kajak-kenu  Hajdu Jonatán  Fekete Ádám  kajak-kenu vb

Kajak-kenu vb: Devecseriné Takács Kincső bronzérmes lett

A racicei kajak-kenu világbajnokság női C–1 200 méteres döntőjében Devecseriné Takács Kincső bronzérmet szerzett. Az arany a favorit Laurence Vincent-Lapointe-é lett.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Devecseriné Takács Kincső

Kajak-kenu vb: Horváth Bence is ezüstérmet szerzett

A racicei kajak-kenu világbajnokság férfi K–1 200 méteres döntőjében Horváth Bence nagy csatában ezüstérmet szerzett. Az aranyat a brit Liam Heath kaparintotta meg.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Horváth Bence

Kajak-kenu vb: további négy magyar egység jutott A-döntőbe

2017-08-26 15:51:58

A racicei kajak-kenu világbajnokság szombat délutáni középdöntőjében a Korisánszky Dávid, Mike Róbert kenu kettős, Lucz Dóra, Horváth Bence és Devecseriné Takács Kincső is továbbjutó helyen végzett, így ők is csatlakoztak a tegnap továbbjutó hat egységünkhöz, valamint a négy, előfutam nélkül biztos finalistához. A férfi K–4 500-as csapat a B-döntőben lesz érdekelt.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Tótka Sándor  Nádas Bence  Mozgi Milán  Molnár Péter

Kajak-kenu vb: a második helyen állunk az éremtáblázaton

2017-08-26 15:29:57

Mint ismert, a racicei kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján délelőtt a Balaska Márk, Birkás Balázs (K–2 200 méter) és a Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika (K–2 1000 méter) kajakpáros is aranyérmet szerzett, a Nádas Bence, Tótka Sándor (K–2 500 méter) egység pedig ezüsttel zárt. A mieink ezzel a záró nap előtt a második helyen állnak az éremtáblázaton.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Tótka Sándor  Nádas Bence  Medveczky Erikat  Farkasdi Ramóna

A fölényes kajakarany titka: „Egy jó pár és k.rva sok edzés”

2017-08-26 14:15:04

Mint ismert, a racicei kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján délelőtt a Balaska Márk, Birkás Balázs (K–2 200 méter) és a Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika (K–2 1000 méter) kajakpáros is aranyérmet szerzett, a Nádas Bence, Tótka Sándor (K–2 500 méter) egység pedig ezüsttel zárt. A Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső (C–2 500 méter) és a Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert (K–2 1000 méter) duó a negyedik, a sérülten versenyző Kopasz Bálint (K–1 1000 méter) és a Takács Tamara, Vad Ninetta (K–2 500 méter) páros az ötödik, Hajdu Jonatán (C–1 200 méter) a hatodik, a Korisánszky Dávid, Mike Róbert (C–2 500 méter) egység a hetedik lett.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Vasbányai Henrik  Vad Ninetta  Tótka Sándor  Takács Tamara

Kajak-kenu vb: két arany és egy ezüst a szombati termésünk

2017-08-26 08:49:57

A racicei kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján délelőtt a Balaska Márk, Birkás Balázs (K–2 200 méter) és a Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika (K–2 1000 méter) kajak páros is aranyérmet szerzett, a Nádas Bence, Tótka Sándor (K–2 500 méter) egység pedig ezüsttel zárt. A Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső (C–2 500 méter) és a Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert (K–2 1000 méter) duó a negyedik, a sérülten versenyző Kopasz Bálint (K–1 1000 méter) és a Takács Tamara, Vad Ninetta (K–2 500 méter) páros az ötödik, Hajdu Jonatán (C–1 200 méter) a hatodik, a Korisánszky Dávid, Mike Róbert (C–2 500 méter) egység a hetedik lett.

Kajak-kenu vb: a 2012-es olimpia szelleme is megjelent – galéria

2017-08-25 18:06:18

A racicei kajak-kenu világbajnokság pénteki versenynapjáról válogatott felvételeink között megjelenik London szelleme (Kammerer Zoltánék „London 2012” feliratú hajóban eveztek) és a halak csapata is, továbbá néhány életkép színesíti a galériát.

kajak-kenu vb  kajak-kenu

Kajak-kenu vb: Nem mozog az ujjam, nem tudom rendesen fogni a lapátot – Kopasz

2017-08-25 18:33:41

Mint ismert, Kopasz Bálint a középdöntője előtt kézsérülést szenvedett – jobb hüvelykujja alaposan megzúzódott, amikor a bakról leeső hajója után próbált nyúlni, hogy megóvja azt a sérüléstől –, és kevéssel lemaradt végül az A-döntőről. Fekete Ádámnak sikerült kvalifikálnia magát, ő viszont majdnem lekésett a rajtról.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Kopasz Bálint  Fekete Ádám

Kajak-kenu vb: dráma – Kopasz megsérült, majd éppen lemaradt az A-döntőről

2017-08-25 09:46:35

Férfi 1000 méteres kajak négyesünk magabiztos versenyzés után futamelsőként került be a döntőbe a racicei kajak-kenu világbajnokságon, ahogyan a női 500-as egységünk is. Szintén készülhet a vasárnapi finálékra a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenu kettes és a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajak páros, valamint Bodonyi Dóra. Délután csatlakozott hozzájuk Fekete Ádám is, Kopasz Bálint viszont csak a B-döntőbe jutott, mivel a negyedik lett azt követően, hogy percekkel a rajtja előtt megsérült a keze egy szerencsétlen esetnél. A Korisánszky Dávid, Mike Róbert kenu kettes, Lucz Dóra, Horváth Bence, Devecseriné Takács Kincső és a férfi 500 méteres kajak négyesünk az elődöntőben folytatja.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Tóth Dávid  Takács Kincső  Szabó Ágnes  Pauman Dániel

Kajak-kenu vb: Kopasz Bálint megsérült, kérdéses a folytatás

2017-08-25 16:21:32

Megsérült a racicei kajak-kenu világbajnokságon részt vevő Kopasz Bálint – adta hírül a magyar szövetség hivatalos Facebook-oldala.

Kajak-kenu vb: Suba Róbert parakajakban is második lett

2017-08-25 15:53:22

A racicei kajak-kenu világbajnokság pénteki versenynapján Suba Róbert ezüstérmet szerzett 200 méteren a KL1-es döntőben.