Találatok a Kajak-kenu címkére

Találatok száma: 1568

Kammerer Zoltán: Most már rövid távú célokban gondolkodom

2017-10-18 08:39:42

A Győr fiatal kajakosaival közösen kezdi el a felkészülést a szezonra a háromszoros olimpiai bajnok Kammerer Zoltán. A 39 éves klasszis a téli alapozás után tavasszal álomcsapattal szállna vízre.

kajak-kenu  Kammerer Zoltán

Kajak-kenu: klubot és edzőt váltott Vasbányai Henrik

2017-10-14 12:42:09

Klubot és edzőt váltott a válogatott kenus, Vasbányai Henrik: a 26 éves világbajnok sportoló már a Merkapt Mekler SE színeiben és korábbi párostársa, a négy éve már edzőként dolgozó Németh Szabolcs irányításával vágott neki az őszi felkészülésnek.

kajak-kenu  Vasbányai Henrik

Kajak-kenu: letette a lapátot, s edző lesz a kenus Varga Dávid

2017-10-12 14:01:15

Befejezte sportolói pályafutását, s Thaiföldön lesz edző Varga Dávid, aki a júliusi, plovdivi Európa-bajnokságon ezüstérmet szerzett kenu egyes 5000 méteren.

visszavonulás  kajak-kenu  Varga Dávid

Kajak-kenu: jövőre változik a világbajnoki program

2017-10-06 16:26:59

Változik a világbajnoki program a kajak-kenusoknál, a jövő évi viadalon a női kenusok sokkal több számban indulhatnak, mint korábban.

kajak-kenu

Kajak-kenu: Vad Ninetta a sportág 52. örökös bajnoka

2017-10-05 12:07:06

Az idén ötödik világbajnoki címét begyűjtő Vad Ninetta neve ünnepélyes keretek között felkerült a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) székházában található márványtáblára. Az év felfedezettjeinek járó Kolonics-díjat két fiatal kenus, Slihoczki Ádám és Szőke Attila kapta csütörtökön.

kajak-kenu  elismerés  díjazás  Vad Ninetta  MKKSZ

Nemzeti Vágta: kajakozással hangoltak a kocsitoló versenyre

2017-09-15 22:17:34

Jó hangulatú vizes edzéssel melegített be a kajakosokból és az Operettszínház szólistáiból álló csapat a hétvégi Nemzeti Vágta különleges viadalára, a kocsitoló versenyre.

kajak-kenu  Tóth Dávid  Paumann Dániel  Nemzeti Vágta  Kulifai Tamás

Kajak-kenu: „Inkább megnyert vb-ezüst, mint elvesztett arany”

2017-09-15 20:29:47

Inkább megnyert ezüstéremként, mint elvesztett aranyként értékelte Solti László a maratoni kajak-kenu világbajnokságon Boros Adriánnal párosban elért második helyét.

maratoni kajak-kenu  kajak-kenu  Solti László

Kajak-kenu: a mieink végeztek a maratoni vb éremtáblájának élén

2017-09-10 17:48:30

Magyarország 23 éremmel, köztük 12 arannyal végzett az éremtábla élén a maratoni kajak-kenu világbajnokságon a dél-afrikai Pietermaritzburgban, miután az utolsó versenynapon párosban két-két arany-, illetve ezüstérmet nyert.

maratoni kajak-kenu  kajak-kenu

Maratoni kajak-kenu vb: négy magyar érem – egy arany

2017-09-09 18:47:59

Egy arany-, két ezüst- és egy bronzérmet nyertek a magyar válogatott tagjai a dél-afrikai Pietermaritzburgban zajló maratoni kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján, a felnőtt egyes számokban.

kajak-kenu

Maratoni kajak-kenu vb: hat magyar érem pénteken

2017-09-08 19:21:43

Négy arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet nyertek a magyar válogatott tagjai a dél-afrikai Pietermaritzburgban zajló maratoni kajak-kenu világbajnokság korosztályos versenyszámaiban pénteken.

Kajak-kenu ob: Takács kilenc arannyal zárt, Vad triplázott

2017-09-03 17:06:22

Takács Tamara megismételte pénteki és szombati bravúrját, s rajta kívül Vad Ninetta is három aranyérmet szerzett vasárnap a Szolnokon rendezett kajak-kenu országos bajnokságon, amelynek záró napján a 200 és 5000 méteres versenyeket bonyolították le.

kajak-kenu ob  kajak-kenu  Vad Ninetta  Takács Tamara

Kajak-kenu ob: Takács alaposan kihasználja Fábiánné ígéretét

2017-09-02 19:11:55

Takács Tamara szombaton is három aranyérmet nyert a Szolnokon zajló kajak-kenu országos bajnokságon, amelynek második napján az 500 méteres versenyeket bonyolították le.

kajak-kenu  Lucz Dóra

Kajak-kenu ob: Takács Tamara triplázott 1000 méteren

2017-09-01 19:20:59

Takács Tamara egyesben, párosban és a négyes tagjaként is aranyérmet szerzett pénteken a Szolnokon zajló kajak-kenu országos bajnokságon, amelynek nyitónapján az 1000 méteres versenyeket bonyolították le.

kajak-kenu ob  kajak-kenu  Takács Tamara

Kajak-kenu: Fazekas-Zur bekerült az ICF sportolói bizottságába

2017-08-28 18:30:14

Fazekas-Zur Krisztina kétszeres olimpiai bajnok kajakozót a racicei világbajnokságon a nemzetközi szövetség (ICF) Sportolói Bizottságába választották.

kajak-kenu  ICF  Fazekas-Zur Krisztina

Kajak-kenu vb: öt arany, tíz érem – élen zártuk a ponversenyt!

2017-08-27 12:27:51

Mint ismert, a magyar csapat három aranyat, két ezüstöt és két bronzot nyert vasárnap délelőtt a racicei kajak-kenu világbajnokságon, így összességében 5 arannyal, 3 ezüsttel és 2 bronzzal a második helyen zárt az éremtáblázaton. Az összesített pontversenyben pedig a mieink zártak az élen!

éremtáblázat  kajak-kenu vb  kajak-kenu

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra aranyérmes lett 5000 méteren

2017-08-27 15:26:52

Bodonyi Dóra nyerte meg a női K–1 5000 méteres döntőt a racicei kajak-kenu világbajnokságon – ezzel öt aranyat szerzett a magyar küldöttség.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Varga Dávid  Noé Bálint  Bodonyi Dóra

Kammerer: Ezek a srácok még meg sem születtek, amikor már versenyeztem

2017-08-27 13:52:48

Mint ismert, a racicei kajak-kenu világbajnokság vasárnap délelőtti döntőiben a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajakkettős és a női kajaknégyes is első helyen végzett. Ezüstérmes lett a férfi 1000-es kajaknégyes és Horváth Bence, Devecseriné Takács Kincső és a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenupáros pedig bronzot nyert. Délután Bodonyi Dóra 5000 méteren diadalmaskodott, így öt arannyal és tíz éremmel zártunk, a második helyen.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Vad Ninetta  Tóth Dávid  Takács Tamara  Szabó Ágnes

Kajak-kenu vb: Csak a kalapácsot tudjam rendesen fogni! – Kopasz

2017-08-27 13:31:53

Az ujjsérüléssel versenyző Kopasz Bálint a világbajnokság záró napján is nagyot ment, a tehetséges algyői versenyző a kajak egyesek 500 méteres B-döntőjében egy hajóhosszal és nagyszerű idővel nyert – 1:38.335 perces eredménye az A-döntőben bronzérmet ért volna. Versenye után pedig napok óta először tudott mosolyogni.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Kopasz Bálint

Öt arany és tíz érem a magyar termés a kajak-kenu vb-n

2017-08-27 08:41:48

A recicei kajak-kenu világbajnokság vasárnap délelőtti döntőiben a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajakkettős és a női kajaknégyes is első helyen végzett. Ezüstérmes lett a férfi 1000-es kajaknégyes és Horváth Bence, Devecseriné Takács Kincső és a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenupáros pedig bronzot nyert. A délutáni 5000-es finálékban ráadásul még Bodonyi Dóra is aranyérmet szerzett, így a magyar küldöttség öt arannyal és tíz éremmel fejezte be a világbajnokságot.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Vasbányai Henrik  Varga Dávid  Vad Ninetta  Tótka Sándor

Kajak-kenu vb: a női kajak négyes is aranyérmet szerzett!

2017-08-27 10:29:23

A racicei kajak-kenu világbajnokság női K–4 500 méteres döntőjében a Takács Tamara, Medveczky Erika, Fazekas-Zur Krisztina, Vad Ninetta négyes aranyérmet szerzett!

Vad Ninetta  Takács Tamara  Medveczky Erika  Fazekas-Zur Krisztina  kajak-kenu  kajak-kenu vb