Találatok a Kajak-kenu címkére

Találatok száma: 1639

Kajak-kenu Eb: „Kozák Danuta visszatérése minden várakozást felülmúlt”

2018-06-11 11:28:01

Hüttner Csaba szövetségi kapitány elégedetten értékelt a vasárnap befejeződött belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság után, amelyen a magyar versenyzők remekül teljesítve 15 érmet – hat aranyat, öt ezüstöt és négy bronzot – gyűjtöttek, és az olimpiai számokat tekintve 3-3-2 volt a dobogós mérlegük.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kozák Danuta Hüttner Csaba

Kajak-kenu Eb: Takács arany-, Lakatos ezüstérmes 5000-en

2018-06-10 18:51:41

A magyar versenyzők egy aranyérmet és egy ezüstérmet nyertek az 5000 méteres számokban, így a küldöttség 6 első, 5 második és 4 harmadik hellyel zárta a vasárnap véget ért belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságot. Az olimpiai számokat tekintve 3–3–2 a mérleg.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Takács Tamara Lakatos Zsanett

Kajak-kenu Eb: egy arany, egy ezüst és két bronz a mérleg 200-on

2018-06-10 13:53:44

A magyar versenyzők egy-egy arany- és ezüst-, valamint két bronzérmet gyűjtöttek a vasárnapi 200 méteres döntőkben a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kozák Danuta Birkás Balázs Balla Virág Balaska Márk

Kajak-kenu Eb: három arany, összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

2018-06-10 12:31:06

Kozák Danuta K–1 500 méteren, Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső C–2 500 méteren, míg Mozgi Milán és Somorácz Tamás K–2 500 méteren nyert aranyérmet a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján. A Medveczky Erika, Csipes Tamara duó második lett K–2 500 méteren, a férfi kajaknégyes pedig bronzérmet szerzett hasonló távon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Somorácz Tamás Mozgi Milán Medveczky Erika Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: hét magyar hajó a döntőben 200 méteren

2018-06-09 18:04:14

Hét magyar hajó szerepelhet a vasárnapi 200 méteres A-döntőkben a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu

Kajak-kenu Eb: négy döntős, négy középfutamos magyar egység 200 méteren

2018-06-09 16:31:05

Az előfutamban érdekelt hét magyar egység közül négy középfutamra kényszerül 200 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon, három hajó ugyanakkor egyből bejutott a vasárnapi döntőbe.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Szabó Ágnes Juhász Tamás Hajdu Jonatán Hagymási Réka

Kajak-kenu Eb: aranyérmes a női kajaknégyes, két ezüst K–1 1000 méteren

2018-06-09 10:30:34

A magyar versenyzők négy érmet, egy aranyat, két ezüstöt és egy bronzot gyűjtöttek a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati 500 és 1000 méteres döntőiben.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Takács Tamara Medveczky Erika Kárász Anna Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: tizenegy magyar egyenes ági továbbjutó, egy kieső

2018-06-08 13:10:46

A pénteki program első felében érdekelt 17 magyar egység közül tizenegy egyből bejutott a döntőbe a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A nyitó napon az 500 és 1000 méteres előcsatározások zajlanak, öt magyar hajó később, a középfutamból biztosíthatja helyét a hétvégi finálékban, a Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert kajakos duó viszont kiesett.

Kajak-kenu Eb: Kopasz futamgyőzelemmel döntős, 40 ország versenyzői a rajtnál

2018-06-08 10:13:29

Magyar szempontból remekül kezdődött a kajak-kenu Európa-bajnokság Belgrádban: Kopasz Bálint megnyerte előfutamát K–1 1000 méteren, s ezzel egyből bejutott a szombati döntőbe.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kopasz Bálint

Kajak-kenu: Kozák 200-on is nyert a szegedi válogatón

2018-06-03 16:42:55

Kozák Danuta a pénteki, 500 méteren aratott sikere után vasárnap a 200 méter egyest is megnyerte Szegeden a kajakosok és kenusok első válogatóján, melynek vasárnapi záró napján 15 döntőt rendeztek, illetve rendeznek.

kajak-kenu Kozák Danuta

Kajak-kenu: Csipes Tamara is győzelemmel tért vissza

2018-06-02 13:52:05

A pénteken egyesben diadalmaskodó Kozák Danutához hasonlóan Csipes Tamara is győzelemmel tért vissza szülési szabadsága után: Medveczky Erikával megnyerte a kajak kettesek 500 méteres versenyét Szegeden, a kajakosok és kenusok első válogatóján, amelynek szombati napján hat döntőt rendeztek.

kajak-kenu

Kajak-kenu: megvan, kik indulnak férfi K–1-ben az Eb-n

2018-05-28 19:12:49

A duisburgi világkupaversenyen ezüstérmes Tótka Sándor, Molnár Péter, Dudás Miklós, Kuli István összeállítású kajak négyes indul az 500 méteres távon a jövő heti belgrádi Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Tótka Sándor Molnár Péter Kuli István Dudás Miklós

Kajak-kenu vk: ezüstérmes a férfi kajak négyes Duisburgban

2018-05-27 17:54:41

Ismét ezüstérmet szerzett az egyik magyar férfi 500 méteres kajak négyes a világkupán: a duisburgi versenyen ezúttal a Tótka Sándor, Molnár Péter, Dudás Miklós, Kuli István alkotta egység állhatott fel a dobogóra.

kajak-kenu

Kajak-kenu-vk: arany párosban, jó előfutamok négyesben

2018-05-26 20:57:38

Magyar győztest avattak szombaton a férfi kajakozók 200 méteres páros versenyében a duisburgi világkupán.

kajak-kenu

Maratoni kajak-kenu ob: a bajai Bonyai sikere női kenuban

2018-05-26 14:39:16

Bonyai Regina nyerte a női kenu egyesek szombati versenyét Győrben, a maratoni kajak-kenu országos bajnokságon.

kajak-kenu Bonyai Regina

Kajak-kenu vk: újabb 13 magyar érem, közte három arany

2018-05-20 14:03:50

A magyar versenyzők kilenc érmet, egy aranyat, három ezüstöt és öt bronzot szereztek vasárnap a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vk kajak-kenu Hajdu Jonatán Fekete Ádám

Kajak-kenu vk: mind a négy magyar kajaknégyes döntős

2018-05-20 10:46:41

Mind a négy magyar kajaknégyes bejutott a döntőbe 500 méteren a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa vasárnap délelőtti középfutamaiból.

kajak-kenu vk kajak-kenu

Kajak-kenu: balszerencsések voltak a magyar négyesek a vk-n

2018-05-19 20:00:34

Két magyar kajaknégyes is minimális különbséggel maradt le az első helyről, s azzal együtt járó egyenes ági továbbjutásról a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa szombat délutáni-esti előfutamai során.

szegedi kajak-kenu vk kajak-kenu vk Kajak-kenu

Kajak-kenu: hat magyar érem a szombati termés Szegeden

2018-05-19 13:21:33

Hat érmet, három-három ezüstöt és bronzot szereztek a magyar versenyzők a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa szombati versenynapján. Bodonyi Dóra K–1 500 méteren, Kopasz Bálint pedig K– 1 1000 méteren nyert ezüstérmet, Hajdu Jonatán, Fekete Ádám duó a kenu kettesek 500 méteres távján végzett a második helyen.

szegedi kajak-kenu vk kajak-kenu Kopasz Bálint Bodonyi Dóra

Kajak-kenu: szombaton kilenc A-döntő a szegedi vk-versenyen

2018-05-19 11:35:00

Kilenc A-döntővel folytatódik szombaton a kajak-kenusok szegedi világkupaversenye. A kora délutáni döntőkben tizenöt magyar egység áll rajthoz. Hat versenyszámban két-két magyar hajónak szurkolhatunk, három számban B-döntőben is lesz magyar érdekeltség.