Találatok a Kajak-kenu címkére

Találatok száma: 1492

Fotó: megszületett Kozák Danuta kislánya, Zora

2017-06-21 09:56:18

2017. június 21-én éjjel 1.21-kor megszületett Kozák Danuta kislánya, Zora. Az ötszörös olimpiai bajnok kajakos jól van, csakúgy, mint a baba, aki 3140 grammal és 53 centiméterrel érkezett meg közénk.

kajak-kenu  Kozák Danuta

Kajak-kenu: egy hét múlva lehet végleges az Eb-csapat

2017-06-19 12:22:03

Jövő hétfőn hagyhatja jóvá a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége a július 14–16-án Plovdivban sorra kerülő Európa-bajnokságon induló magyar válogatott összetételét.

kajak-kenu Eb  kajak-kenu  Hüttner Csaba

Kajak-kenu: Kopasz és Takács duplázott egyesben

2017-06-18 16:25:43

A kajakos Kopasz Bálint és Takács Tamara egyaránt második egyesbeli győzelmét aratta a vasárnapi záró napon a kajak-kenusok első Európa- és világbajnoki válogatóján, Szegeden.

kajak-kenu  Takács Tamara  Kopasz Bálint

Kajak-kenu: ötszázon is a Korisánszky, Mike kettős nyert

2017-06-17 18:44:08

Korisánszky Dávid és Mike Róbert nyerte a kenupárosok 500 méteres versenyét a kajak-kenusok első Európa- és világbajnoki válogatóján, Szegeden, ezzel a délelőtti 1000 méteres döntő után második győzelmét aratta szombaton.

kajak-kenu

Kajak-kenu: Takács Tamara és Takács Kincső is duplázott

2017-06-17 12:53:37

A kajakos Takács Tamara és a kenus Devecseriné Takács Kincső pénteki, egyesbeli győzelme után szombaton párosban is győzni tudott a kajak-kenusok első Európa- és világbajnoki válogatóján, Szegeden.

kajak-kenu válogató  kajak-kenu

Kajak-kenu: Fábiánné tanítványa legyőzte Luczot

2017-06-16 18:39:39

A kajakosoknál Takács Tamara és Kopasz Bálint, a kenusoknál Vasbányai Henrik, a sprintszámokban pedig Hajdu Jonatán, Devecseriné Takács Kincső és Horváth Bence győzött a kajakosok és kenusok első Európa-bajnoki és világbajnoki válogatójának pénteki nyitónapján, Szegeden.

kajak-kenu

EYOF: a győri verseny vissza nem térő alkalom a kajak-kenusoknak

2017-06-16 13:00:55

A győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) egy vissza nem térő alkalom a fiatal magyar kajak-kenusok számára, ezért előnyt élvez a korosztályos világbajnoksággal szemben is Dónusz Éva utánpótlás szövetségi kapitány szerint.

kajak-kenu  EYOF 2017  EYOF  Dónusz Éva

Kajak-kenu vk: újabb két magyar érem Belgrádban

2017-06-04 17:55:42

Egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a vasárnapi zárónapon a kajak-kenu világkupa-sorozat harmadik, egyben utolsó versenyén Belgrádban.

kajak-kenu

Megemlékezés: sétányt és szobrot avattak Kolonics tiszteletére

2017-06-04 13:52:21

A 2008-ban tragikus körülmények között elhunyt Kolonics Györgyről nevezték el a Kis-Duna parti sétányt Csepelen. A vasárnapi ünnepségen, amelyet a legendás sportoló születésének 45. évfordulóján tartottak, a kétszeres olimpiai és 15-szörös világbajnok kenus bronzszobrát is felavatták.

kajak-kenu  Kolonics György

Kajak-kenu vk: Balla Virág ezüstérmes Belgrádban

2017-06-03 14:47:18

A kenus Balla Virág ezüstérmet szerzett 500 méter egyesben a kajak-kenu világkupa-sorozat harmadik, egyben utolsó versenyén, Belgrádban.

kajak-kenu vk  kajak-kenu  Balla Virág

Egyetemi sport: öttusa és kajak-kenu vb-t rendezünk jövőre

2017-05-31 20:24:50

Jövőre Budapest ad otthont öttusában az első, Szeged pedig kajak-kenuban a soron következő egyetemi világbajnokságnak.

öttusa  kajak-kenu

Kajak-kenu vk: taroltak a mieink, élen zártunk az éremtáblán!

2017-05-28 13:29:48

Mindkét váltóversenyt a hazai duó nyerte vasárnap délután, így a magyarok 13 éremmel, hét arannyal, három ezüsttel és három bronzzal zárták a Szegeden rendezett kajak-kenu világkupa-versenyt.

kajak-kenu vk  kajak-kenu

Kajak-kenu vk: kialakult a vasárnapi döntők mezőnye

2017-05-27 20:08:41

A szombat délutáni elő- és középfutamok után kialakult a vasárnap délelőtti döntők mezőnye a Szegeden zajló kajak-kenu világkupaversenyen: csak férfi C–2 500 és K–1 200 méteren, valamint női K–2 500 méteren nem lesz magyar hajó az A-fináléban.

kajak-kenu

Kajak-kenu vk: három magyar arany a szombati döntőkben

2017-05-27 13:05:16

A magyar versenyzők öt érmet, három aranyat, valamint egy-egy ezüstöt és bronzot szereztek a szombat délelőtti 1000 és 500 méteres döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupaversenyen.

kajak-kenu vk  kajak-kenu  Kopasz Bálint  Bodonyi Dóra  Balla Virág

Kajak-kenu vk: minden szombati döntőben lesz magyar hajó

2017-05-26 18:35:44

Minden szombati döntőben lesz magyar hajó a szegedi kajak-kenu világkupán: a péntek délutáni középfutamok után eldőlt, hogy a legtöbb döntőben mindkét hazai egység vízre szállhat, ez alól mindössze három szám, a férfi K–1, K–2 és C–2 1000 méter kivétel, ezekben egy magyar jutott be a legjobbak közé.

kajak-kenu

Kajak-kenu vk: Bordács és Bodonyi már a döntőben

2017-05-26 16:50:33

A K-1 1000 méteren versenyző Bordács Blanka és Bodonyi Dóra bejutott a döntőbe a péntek délelőtti előfutamból a szegedi kajak-kenu világkupán. A többi hazai egységre a mezőny nagysága miatt délután még középfutam vár. Az utolsó pillanatban történt egy változás is a magyar csapatban: Kulifai Tamás betegsége miatt Tóth Dávid Bán Kristóffal szerepel K-2 500 méteren.

kajak-kenu vk  kajak-kenu  Bordács Blanka  Bodonyi Dóra

Kajak-kenu: Szabó Gabriella újra edzőt váltott

2017-05-26 12:37:08

Bő hét hónap után újra edzőt váltott a háromszoros olimpiai bajnok kajakozó, Szabó Gabriella.

kajak-kenu  Szabó Gabriella  Simon Miklós

Kajak-kenu-vk: „Csapatunk még nincs csúcsformában”

2017-05-25 17:43:37

Bemutatkozott a média képviselőinek a szegedi kajak-kenu világkupán induló magyar válogatott: hazai részről 51 ép és 12 paraversenyző vesz részt az eseményen, amelyre hivatalosan 66 nemzet jelezte részvételét.

Kajak-kenu: Vajda Attila kínaiul tanul, Tajvanon edzősködik

2017-05-25 11:18:54

Tavalyi visszavonulása óta Tajvanon edzősködik Vajda Attila, olimpiai, világ- és Európa-bajnok kenus, aki tanítványaival a hétvégén részt vesz a szegedi gyorsasági világkupán is. Mint mondta, leginkább a kulturális különbségek és a nyelv jelent számára nehézséget az ázsiai szigeten.

kajak-kenu  Vajda Attila  Tajvan

Kajak-kenu: csütörtök 14.30-kor kezdődik Szegeden a vk

2017-05-24 16:40:13

Csütörtökön 14.30-kor a parakenu küzdelmeivel megkezdődik Szegeden a világkupa. Magyar részről 12 versenyző száll harcba az érmekért, helyezésekért, köztük a paralimpiai ezüstérmes Suba Róbert. A magyar csapat esélyeiről Weisz Róbert, a szakág szövetségi kapitánya beszél.