Találatok a Justin Thomas címkére

Találatok száma: 5

Golf: Justin Thomas nyerte az idei első PGA-versenyt

2020-01-06 13:11:32

Az amerikai Justin Thomas győzelmével zárult a profi golfozók legrangosabb sorozatának idei első versenye, a Hawaiin rendezett, 6.7 millió dollár összdíjazású Sentry Bajnokok Tornája.

golf PGA Justin Thomas

Golf: Tiger Woods évek óta nem ért el ilyen jó eredményt

2018-02-26 12:35:25

A korábbi világelső Tiger Woods visszatérése óta a legjobb teljesítményét nyújtotta a profi golfozók vasárnap zárult Honda Classic elnevezésű viadalán, melyen a 12. helyen végzett.

golf Tiger Woods Justin Thomas

Golf: Justin Thomas nyerte meg a tízmillió dolláros bónuszt

2017-09-25 13:16:44

Az amerikai Justin Thomas második lett a profi golfozók PGA Tour-szezonzáró viadalán, a Tour Championshipen, ezzel megnyerte az éves pontverseny győztesének járó 10 millió dolláros fődíjat.

golf Justin Thomas

Golf: hatütéses hátrányból felállva nyert az amerikai

2017-08-14 11:20:15

Az amerikai Justin Thomas diadalmaskodott vasárnap a profi golfozók idei negyedik, utolsó Major-tornáján, a Charlotte-ban rendezett PGA Championshipen.

Golf: Justin Thomas nyerte a hawaii PGA-versenyt

2017-01-09 11:09:20

Az amerikai Justin Thomas diadalmaskodott a profi golfozók legrangosabb sorozatának hawaii versenyén, a 6.2 millió dollár összdíjazású bajnokok tornáján.