Találatok a junior torna-vb címkére

Találatok száma: 23

Junior torna-vb: Balázs Krisztián nyújtón bronzérmes

2019-06-30 20:25:06

Ennél jobban nem is végződhetett volna a győri junior torna-világbajnokság, hiszen a szerenkénti döntők második napján Balázs Krisztián nyújtón bronzérmet szerzett, korláton pedig ötödikként zárt.

torna junior torna-vb Balázs Krisztián

Junior torna-vb: csillogott a világ élvonala

2019-06-29 18:22:26

Szombaton a győri junior torna-világbajnokság szerenkénti döntősei látványos és minőségi gyakorlatokkal kápráztatták el az Audi Aréna közönségét. Holnap két szeren Balázs Krisztián is fellép a fináléban.

junior torna-vb

Junior torna-vb: „Nem idegeskedtem, vitt a hazai közönség” – köszönik

2019-06-28 20:36:54

A Nemzetközi Tornaszövetség első alkalommal rendezi meg a junior-világbajnokságot, amelynek Magyarország, konkrétan Győr a házigazdája ezekben a napokban. A selejtezők csütörtökön kezdődtek el, a fiúk közül Balázs Krisztián két szeren is bejutott a vasárnapi döntőbe. Az NSO Tv stábja pénteken látogatott ki a viadalra, amikor a magyar lányok, vagyis Makovits Mirtill, Szujó Hanna és Szilágyi Nikolett lépett a pódiumra.

videó junior torna-vb NSO Tv

Junior torna-vb: két orosz arany a második napon

2019-06-28 22:26:42

Az oroszok csapatban és egyéni összetettben sem találtak legyőzőre a győri junior torna-világbajnokság második napján, amin a lányoké volt a főszerep. A versenyen Egyesült Államok és Kína is kiválóan szerepelt, a magyar csapat a középmezőnyben végzett.

torna junior torna-vb

Junior torna-vb: bemutatkoztak a lányok a győri viadalon

2019-06-28 14:15:09

A lányok is bemutatkoztak a győri junior torna-világbajnokságon. A magyar leánycsapat, akár csak tegnap a fiú, a selejtezők első csoportjában kapott lehetőséget. A jó kezdés után végül csak Makovits Mirtill lett elégedett teljesítményével.

Junior torna-vb: Balázs Krisztián két szeren is döntős

2019-06-27 22:16:57

A győri junior torna-világbajnokságot nagyszerűen kezdő Balázs Krisztián korláton és nyújtón is bekerült a szerenkénti döntők vasárnapi fináléjába. A versenynap a japánokról szólt. Az egyéni összetett verseny dobogóját kizárólag az ázsiai ország vehette volna birtokba (ha erre lehetőséget adnak a szabályok), de csapatban fölényesen nyerte el az aranyérmet.

junior torna-vb Balázs Krisztián

Junior torna-vb: Balázs Krisztián nagyon bekezdett

2019-06-27 15:05:50

Balázs Krisztián nagyon bekezdett a győri junior torna-világbajnokságon, három szer után az egyéni összetett tabella élén állt, végül azzal kellett megelégednie, hogy nyújtón és korláton is a második helyet szerezte meg a szerenkénti döntők selejtezőinek első fordulójában. Dobrovitz Ádám és Bátori Szabolcs sem maradt hibátlan, de összességében helytálltak a magyar fiúk.

Junior torna-vb: A sport szorgalomra, hűségre, tiszteletre tanít – Szijjártó

2019-06-27 12:57:11

A sport szorgalomra, hűségre, tiszteletre, a közösségek tiszteletére tanítja a fiatalokat, megtanít a tisztességes győzelemre és a vereség elfogadására is – mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön az I. junior torna-világbajnokság ünnepélyes megnyitóján Győrben.

torna junior torna-vb Szijjártó Péter

Junior torna-vb: a jövő olimpiai bajnokai versenyeznek Győrben

2019-06-26 14:47:48

Győr sporttörténelmi esemény házigazdája a csütörtökön kezdődő junior torna-világbajnokság megrendezésével, hiszen ennek a korosztálynak korábban nem volt világbajnoksága – mondta a város polgármestere a vb nyitó sajtótájékoztatóján szerdán Győrben.

torna junior torna-vb Borkai Zsolt

Junior torna-vb: a fiúk pódiumedzésével elkezdődött az esemény

2019-06-25 18:02:29

A fiúk pódiumedzésével gyakorlatilag megkezdődött az I. Junior Torna Világbajnokság Győrben. A világverseny vasárnapig tart.

junior torna-vb Dobrovitz Ádám Bátori Szabolcs Balázs Krisztián

Ilyen még nem volt: a torna jövőjét láthatjuk a győri junior-vb-n

2019-06-21 10:58:50

Először írta ki a Nemzetközi Tornaszövetség (FIG) a junior-világbajnokságot, melynek házigazdája Győr lesz június 27. és 30. között. A magyar kezdeményezésre létrejött új seregszemle lehetőséget biztosít a világ legjobb 14–17 éves tornászainak, hogy összemérjék tudásukat – jósolni, tippelni szinte lehetetlen, hiszen a juniorok korosztályában hasonló esemény még nem volt.

torna junior-világbajnokság torna junior torna-vb Vatanabe Morinari Magyar Zoltán Kitazono Takeru

Junior torna-vb: véglegessé vált a magyar csapat névsora

2019-06-23 16:33:59

Véglegessé vált a csütörtökön kezdődő, győri junior torna-világbajnokságon induló magyar válogatott névsora.

Junior torna-vb: Szijjártó Péter lesz a fővédnök

2019-06-21 16:35:25

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter lesz az I. Junior torna-világbajnokság fővédnöke. A politikus a tervek szerint beszédet is mond majd a sporttörténelmi világversenyen, hiszen a junior korosztálynak korábban még soha nem rendeztek világbajnokságot. A vb június 27-én kezdődik és 30-ig tart a Rába-parti városban. Az eseményen 63 ország legjobbjai lépnek szerekhez.

junior torna-vb Szijjártó Péter

Torna: 66 ország, 300 induló – a győri junior-vb reklámfilmje

2019-06-21 12:54:27

Az alábbi videón megtekinthetik a hamarosan kezdődő, győri junior torna-világbajnokságra készült hivatalos reklámfilmet.

torna junior-világbajnokság torna junior torna-vb

Egy helyen a fontos információk a junior torna-vb-ről

2019-06-21 12:35:18

A Nemzetközi Tornaszövetség (FIG) első alkalommal rendezi meg a junior-világbajnokságot, melynek házigazdája Győr lesz június 27. és 30. között. Az alábbi linkeken minden fontos információt megtudhat a világ legjobb 14–17 éves tornászainak seregszemléjéről.

Torna: Tatán és Győrben is hangolódnak a junior torna-vb-re

2019-06-20 13:17:32

Már nagyon készülnek a magyar lányok a júniusban megrendezendő győri junior torna-világbajnokságra.

torna junior torna-vb Győr

Torna: hamarosan indul a junior torna-világbajnokság

2019-06-20 12:55:42

Június 23-án a delegációk érkezésével kezdetét veszi az 1 . junior torna-világbajnokság Győrben. A versenyek 27. és 30. között zajlanak majd.

Torna: a lengyelek ellen készülnek a magyar fiúk a junior-vb előtt

2019-06-20 13:35:04

A junior torna-világbajnokságon induló fiúk pénteken elutaztak Tatára, ahol szombaton egy nemzetközi megmérettetés vár rájuk a lengyelek ellen.

Torna: a magyar csapat alulmaradt a lengyelekkel szemben Tatán

2019-06-20 15:11:51

A junior torna-világbajnokságra készülő magyar fiúk Tatán találkoztak a lengyel válogatottal, ahol minimális különbséggel ugyan, de elbukták a versenyt mieink.