Görögország: visszavonult a 81-szeres válogatott támadó

Bejelentette visszavonulását a 81-szeres görög válogatott Jorgosz Szamarasz. A karrierjének nagy részét a Celticben töltötte, de megfordult a Manchester Cityben, a West Bromwich Albionban és a Real Zaragozában is.

Jorgosz Szamarasz

Labdarúgás: a 81-szeres görög válogatott a Rayo OKC-be igazolt

2016-03-11 13:45:07

A 81-szeres görög válogatott Jorgosz Szamarasz az észak-amerikai másodosztályú labdarúgó-bajnokságnak megfelelő NASL-ben szereplő Rayo OKC labdarúgócsapatába szerződött.

Rayo OKC Jorgosz Szamarasz

Magyar-görög: Szamarasz nélkül, Kacuranisszal jönnek a vendégek

2015-03-20 11:04:44

Sergio Markarián, a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte keretét a mieink elleni budapesti Eb-selejtezőre.

magyar-görög Magyarország Kosztasz Kacuranisz Jorgosz Szamarasz Görögország Euro 2016

Videó: 11 éves Down-szindrómás szurkoló is jelölt a hónap góljára

2015-02-13 17:19:33

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Celtic 11 éves szurkolója, Jay Beatty találatát is jelölték a hónap gólja díjra. A Down-szindrómás fiú a zöld-fehérek Hamilton Academical elleni találkozója előtt talált be, s a skót szövetség jelölte a legszebb januári gólok közé.

videó szurkoló gólvideó gól Jorgosz Szamarasz

Labdarúgás: a görög válogatott támadó szaúdi klubba igazolt

2015-02-04 19:05:29

A legutóbb a West Bromwich Albionban futballozó Jorgosz Szamarasz a szaúd-arábiai al-Hilalhoz igazolt.

nemzetközi átigazolás al-Hilal Jorgosz Szamarasz

Eb 2016: Ranieri kihagyta a görögök legnagyobb sztárját

2014-10-30 15:49:35

Claudio Ranieri, a magyarokkal azonos Európa-bajnoki selejtezőcsoportban szereplő görög válogatott szövetségi kapitánya nem hívta be a keretébe Jorgosz Szamaraszt, a West Bromwich Albion labdarúgóját.

görög válogatott Jorgosz Szamarasz Görögország Euro 2016 Eb 2016 Claudio Ranieri

WBA: rutinos görög csatártól várják a biztonságot

2014-08-22 12:48:13

A West Bromwich két évre szerződtette Jorgosz Szamaraszt, a skót Celticet a nyáron elhagyó görög csatárt.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás West Bromwich WBA Jorgosz Szamarasz

Szamarasz hálája: kihozatja Brazíliába 11 éves, Down-szindrómás barátját

2014-06-27 14:59:24

Nyár elején megismertettük olvasóinkkal Jay Beatty Celtic-szurkolót, aki abban a megtiszteltetésben részesült, hogy a pályán ünnepelhette a zöld-fehérek bajnoki címét, mégpedig Jorgosz Szamarasz kezében.

görög válogatott foci vb 2014 Jorgosz Szamarasz Görögország Celtic

Videó: a busz tetején is énekeltek sikerük után a görögök

2014-06-25 18:27:35

Az Elefántcsontpart elleni győzelem és továbbjutás után Szamaraszék már a buszon elkezdték az ünneplést, nem is akárhogy...

videó görög válogatott foci vb 2014 videó foci vb 2014 elefántcsontparti válogatott Jorgosz Szamarasz

Vb 2014: a „nemzet hőse” nem emlékszik a tizenegyesre

2014-06-25 01:55:41

Az Elefántcsontpart ellen győztes gólt szerző Jorgosz Szamarasz szerint a hajrában a görögök pártjára állt Isten és a szerencse.

vb 2014 görög válogatott foci-vb foci vb 2014 Jorgosz Szamarasz Görögország

Vb 2014: 24 órás egyéni gólcsend tört meg; cserék csúcsa - top 5 statisztika

2014-06-25 01:26:19

Statisztikai érdekességek a Japán–Kolumbia (1–4) és a Görögország–Elefántcsontpart (2–1) világbajnoki csoportmérkőzések után.

vb 2014 statisztika foci-vb foci vb 2014 Kolumbia Jorgosz Szamarasz

Videó: büntetőből büntették a kényelmes „elefántokat”

2014-06-25 01:00:24

Szamarisz és Szamarasz – színes, szinkronizált görög–elefántcsontparti összefoglaló. A megtekintéshez kattintson ide!

videó görög válogatott gól foci vb 2014 videó foci vb 2014 elefántcsontparti válogatott

Vb 2014: eldöntötték a meccset, ők a legjobbak

2014-06-25 00:34:33

A FIFA hivatalos honlapján Jackson Martínezt és Jorgosz Szamaraszt választották meg a világbajnokság C-csoportjának harmadik fordulójában rendezett mérkőzések legjobbjainak.

vb 2014 kolumbiai válogatott görög válogatott foci-vb foci vb 2014 Kolumbia

Down-szindrómás szurkergyerek is aranyat kapott a Celtic-ünnepen - videók

2014-05-14 10:57:59

Sorozatban harmadszor nyerte meg a skót bajnoki címet a Celtic csapata. A Rangers távollétében ez nem nagy szám – mondhatnák a kákán is csomót keresők, de bajnoki címet nyerni mindig nagy dolog.

skót Premier League Neil Lennon Jorgosz Szamarasz Celtic

Skócia: öt góllal hangolt a Barca elleni meccsre a Celtic

2013-09-28 16:04:49

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a címvédő Celtic – amely kedden a Barcelonát fogadja a Bajnokok Ligája csoportkörében – idegenben 5–2-es győzelmet aratott a továbbra is nyeretlen Kilmarnock ellen. A Kelták az első félidő közepén nyolc perc alatt háromszor találtak be, ezt követően a hazaiak még felzárkóztak egy gólra, ám a listavezető az utolsó percekben magabiztossá tette sikerét. A Celtic győzelméhez három góllal járult hozzá a görög Jorgosz Szamarasz.

skót foci Kilmarnock Jorgosz Szamarasz Celtic

Videó: Van Persie-ék újabb őrülete, kukába a labdával

2013-06-22 21:05:11

Új őrület hódít Nagy-Britanniában a labdarúgók között. A skót és az angol élvonal ismertebb játékosai külön bajnokságot vívnak abban, hogy melyikük tudja a legkevesebb hibából egy kukába lőni a labdát. A próbálkozók között ott volt Robin van Persie és Rio Ferdinand (Manchester United), Jorgosz Szamarasz (Celtic), Joe Hart (Manchester City), Marouane Fellaini (Everton) és Daniel Sturridge (Liverpool). A győztes pedig...

videó Robin van Persie Rio Ferdinand Premier League Marouane Fellaini Jorgosz Szamarasz

BL: Lennon szerint az eredmény önmagáért beszél

2013-03-06 23:19:32

A Juventus az idegenbeli 3–0-s győzelem után hazai pályán is simán nyert a vérszegény Celtic ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Matri gólja után lényegében kilátástalan helyzetbe került a skót csapat, amely szimpatikusan küzdött ugyan, de meg sem tudta szorítani a „zebrákat”. A Juventus két győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé, a skótok nem is vitatják ennek jogosságát.

Neil Lennon Juventus Jorgosz Szamarasz Celtic Bajnokok Ligája BL-nyolcaddöntő

Celtic: „Remélem, a visszavágón már igazságos lesz a játékvezetés”

2013-03-06 12:11:28

Jorgosz Szamarasz, a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Celtic görög csatára sajtótájékoztatón elmondta, igazságosabb játékvezetésben reménykedik a Juventus elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, miután szerinte a párharc első mérkőzésen a bíró büntetlenül hagyta a torinóiak játékosainak folyamatos szabálytalanságait, így hozzásegítve a zebrákat a 3–0-s sikerhez.

Juventus Jorgosz Szamarasz Celtic Bajnokok Ligája

Samponreklámban rázza sörényét a görög hajhuszár - videó

2013-01-22 19:35:28

Jorgosz Szamarasz, a Celtic görög támadója góljai mellett a távoli Skóciában meglehetősen szokatlan hajkoronájával is belopta magát a zöld-fehér drukkerek szívébe. Tökéletesen védhetetlen, megbocsáthatatlan hiba lett volna, ha a Head&Shoulders sampon görög földre szánt reklámjában nem a szép hajú Jorgosz rázza meg az üstökét.

sampon reklám Jorgosz Szamarasz

Euro 2012: Szamarasz népe boldogságáért játszik

2012-06-22 15:50:04

Nem sok esélyt adnak a görögöknek a németek elleni negyeddöntő előtt a lengyel-ukrán közös rendezésű Európa-bajnokságon, de a déliek szerint nekik extra motivációjuk is akad.