Találatok a Jordan Pickford címkére

Találatok száma: 15

Vb 2018: az angolok sejtik, mit mondott Pickford Mandzukicnak

2018-07-13 13:01:47

A szerdai Horvátország–Anglia (2–1) vb-elődöntő hosszabbítása első félidejének végén Jordan Pickford, az angol válogatott kapusa remek védést bemutatva hárította Mario Mandzukic közeli ziccerét, majd a kínok között a földön fekvő csatárnak szólt oda. Angol szurkolók az esetről készült felvétel alapján sejteni vélik, mit mondhatott az Everton kapusa a Juventus csatárának. Ugyanakkor viszont a horvátok tudják, hogy az első félidő végén mit mondott Dejan Lovren Dele Allinak, miután szépen szerelte.

vb 2018 foci vb 2018 Mario Mandzukic Jordan Pickford Dele Alli Dejan Lovren

Célszerű, egyszerű, ebbe nőttek bele: ezért lett elődöntős Anglia

2018-07-07 20:57:59

Az angol labdarúgó-válogatott Harry Maguire és Dele Alli fejes góljával 2–0-ra legyőzte Svédországot az oroszországi világbajnokság negyeddöntőjében, így 1966 és 1990 után harmadszor került be a legjobb négy közé. Megnézzük, hogyan juthatott el ilyen messzire Gareth Southgate egycsillagos csapata.

vb-negyeddöntő vb-elemzés vb 2018 svéd válogatott orosz válogatott horvát válogatott

„Határozottan hiszem, hogy az angolok megnyerhetik a vb-t” – véli a svéd kapitány

2018-07-07 19:32:27

Az angol labdarúgó-válogatott Harry Maguire és Dele Alli fejes góljával 2–0-ra legyőzte Svédországot az oroszországi világbajnokság negyeddöntőjében, így 1966 és 1990 után harmadszor jutott be a legjobb négy közé. Janne Andersson svéd kapitány szerint nem kell mindig elromlania valaminek, van, hogy csupán jobb volt az ellenfél az adott napon. Harry Kane-ék büszkévé szeretnék tenni a hazájukat, a meccs legjobbjának megválasztott Jordan Pickford pedig az összetartást hangsúlyozta a találkozót követően.

vb-negyeddöntő vb 2018 svéd válogatott negyeddöntő foci vb 2018 angol válogatott

Vb 2018: Pickford védései innen nézve is fantasztikusak – képgaléria

2018-07-07 18:43:42

Túlzás lenne azt állítani, hogy a svédek rohamozták volna az angol kaput a világbajnoki negyeddöntőben, de Jordan Pickfordnak így is be kellett mutatnia három nagyon fontos bravúrt ahhoz, hogy csapata 2–0-ra nyerjen és bejusson a torna legjobb négy válogatottja közé. Fotókon is félelmetesen nagynak tűnnek ezek a védések, nézze meg a galériánkat!

vb 2018 foci vb 2018 Svédország Jordan Pickford Anglia

Vb 2018: speciális palackposta segített Pickford kapuson

2018-07-05 13:42:08

Nem akármilyen segítséget kapott az angol labdarúgó-válogatott kapusa, Jordan Pickford a Kolumbia elleni világbajnoki nyolcaddöntőn: egy olyan palackot nyomtak a kezébe, amelyre a válogatott videoelemzői felírták, hogy a dél-amerikai játékosok várhatóan hová céloznak majd.

vb 2018 foci vb 2018 angol válogatott Jordan Pickford Anglia

Vb 2018: Pickford azzal nyert, amiért néhány napja kritizálták

2018-07-04 00:09:10

Teljes a boldogság Angliában, de José Pékerman, a kolumbiaiak szövetségi kapitánya is büszke a csapatára – íme, néhány nyilatkozat az angolok által 11-esekkel megnyert kedd esti labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntőről.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Kolumbia José Pékerman

Videó: az ellenfél is elájult, akkorát védett az angol kapus

2018-03-03 18:11:39

Mint arról beszámoltunk, a Burnley labdarúgócsapata 2–1-re győzött hazai pályán az Everton ellen a Premier League 29. fordulójában. Érdemes hozzátenni, a vereség nem a vendégek kapusán, Jordan Pickfordon múlt. Az angol válogatott játékos a találkozó 29. percében akkora védést mutatott be, hogy még az ellenfél játékosa sem akart hinni a szemének…

védés videó angol foci angol bajnokság Premier League PL

Anglia: nem volt kérdés, Harry Kane az év játékosa

2018-01-22 20:30:48

Harry Kane-t választották meg a 2017-es év legjobb labdarúgójának Angliában a helyi szövetség (FA) szavazásán. A legjobb U21-es futballistának járó díjat az Everton kapusa, Jordan Pickford kapta.

angol foci Jordan Pickford Harry Kane Anglia

Anglia: „Hogy veheti így bárki komolyan a válogatottat?”

2017-11-11 12:55:10

Finoman szólva sem nyerte el mindenki tetszését az angol labdarúgó-válogatottnak a világbajnok Németország elleni, 0–0-ra végződő találkozón mutatott teljesítménye, illetve a szövetségi kapitány, Gareth Southgate azon ötlete, hogy a West Bromwich Albion játékosát, Jake Livermore-t a kezdőcsapatba állította.

angol válogatott angol labdarúgó-válogatott angol labdarúgás Jordan Pickford Jake Livermore Anglia

PL: aláírt új csapatához a világ harmadik legdrágább kapusa

2017-06-15 18:40:21

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Everton hivatalos oldalán jelentette be, hogy 25 millió fontért megvásárolja Jordan Pickfordot, az utolsó helyen végzett Sunderland 23 esztendős kapusát.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Sunderland Premier League Jordan Pickford Everton

PL: a kieső csapat kapusa rekordösszegért válthat klubot

2017-06-13 22:47:53

Sajtóhírek szerint az angol élvonalbeli Everton labdarúgócsapata megegyezett a Premier League-ből kieső Sunderlanddel Jordan Pickford átigazolásáról. A 23 éves játékos 30 millió fontért válthat klubot, amivel minden idők legdrágább angol kapusa lehet.

PL: máris itt a világ harmadik legdrágább kapusa? – sajtóhír

2017-06-13 12:39:39

Brit médiaértesülés szerint a Premier League-ben hetedik Everton megegyezett az élvonalból kieső Sunderlanddel, hogy 30 millió fontért megvásárolja Jordan Pickfordot, az utolsó helyen végző együttes 23 esztendős kapusát.

Sunderland Premier League Jordan Pickford Everton

RB Leipzig: 14 millió eurót fizetnének az angol kapusért – sajtóhír

2017-04-25 10:57:17

A német Bundesligában szereplő RB Leipzig labdarúgócsapata a Sunderland kapusával, Jordan Pickforddal bővítené keretét a nyári átigazolási időszakban – írja a Sport.

német átigazolás nemzetközi átigazolás légiósok angol átigazolás Sunderland RB Leipzig

PL: Hazard és Ibrahimovic is jelölt az Év játékosa díjra

2017-04-13 11:16:30

Az angol Profi Labdarúgók Szövetsége (PFA) kihirdette a 2016–2017-es Premier League-szezon legjobb játékosának járó díj jelöltjeit. A győztes ebben a kategóriában a futballisták szavazatai alapján kerül ki, és a fogadóirodák szerint idén a Chelsea középpályása, N'Golo Kanté a legesélyesebb az elismerésre.

Zlatan Ibrahimovic Romelu Lukaku Premier League N'Golo Kanté Michael Keane Leroy Sané

Vb 2018: két sérült az angoloknál, újoncok a helyükön

2016-11-08 10:49:12

Sérülés miatt kikerült a Skócia elleni világbajnoki selejtezőre és a Spanyolország elleni felkészülési mérkőzésre kijelölt angol keretből Fraser Forster és Danny Drinkwater. A helyükre az újonc Jordan Pickfordot és Aaron Cresswellt hívta be Gareth Southgate szövetségi kapitány.

vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 angol válogatott Jordan Pickford Gareth Southgate