Találatok a Isael címkére

Találatok száma: 33

FTC: a zöld-fehérek játékosa a PSG meccsén járt – kép

2020-02-10 21:42:58

A Ferencváros a hivatalos Facebook-oldalán tett közzé néhány képet, melyen a klub labdarúgója, Isael és kisfia láthatók. A zöld-fehérek játékosa fia társaságában az Újpest elleni, elhalasztott derbi helyett Párizsba utazott, ahol a Paris Saint-Germain mérkőzésére is kilátogatott.

magyar labdarúgás labdarúgó NB I kép francia labdarúgás PSG Ligue 1

NB I: ezzel a tizenegyessel nyert az FTC Kisvárdán – videó

2020-02-01 20:49:57

Mint arról beszámoltunk, a listavezető Ferencváros alaposan megizzadt, de 2–1-re nyert Kisvárdán a labdarúgó NB I 18. fordulójában. Egy első félidei gólváltást – Franck Boli találatára Nemanja Obradovics válaszolt – követően Isael 85. percben, a hazai játékosok által vitatott tizenegyesből szerzett góljával szerezte meg a három pontot a zöld-fehér csapat. Íme, a mérkőzés góljai!

NB I 18. forduló NB I Kisvárda Isael Ferencváros FTC

Nagyon megizzadt Kisvárdán a Ferencváros

2020-02-01 12:11:21

Nagy csatában nyert a Ferencváros a nagyon szervezetten futballozó Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójában. A Ferencváros megnyerte a hetedik élvonalbeli mérkőzését is a várdaiak ellen.

közvetítés Nemanja Obradovics NB I 18. forduló NB I Kisvárda Isael

NB I: Cseri vagy Isael, Blazic vagy Juhász – szavazzon az ősz csapatára!

2019-12-19 21:03:57

A labdarúgó NB I őszi szezonját követően már közzétettük a Nemzeti Sport átlagosztályzatai alapján összeálló NS-álomcsapatot, ezúttal pedig olvasóinkat kérjük, szavazzanak az ősz csapatára. A 33-as jelöltlistát az osztályzatátlagok, a tudósítói vélemények, illetve az InStat-mutatók alapján állítottuk össze azon futballistákból, akik legalább kilenc meccsen pályára léptek, ám ha olvasóink valakit hiányolnak a felsorolásból, a szavazás alján kiegészíthetik a listát, olyan nevet is beírhatnak, akit nem tüntettünk fel.

NSO álomcsapat NB I Miha Blazic Juhász Roland Isael Cseri Tamás

NB I: 3 FTC-, 2-2 ZTE- és Fehérvár-játékos az ősz álomcsapatában

2019-12-19 09:55:07

Szokásunkhoz híven elkészítettük posztonkénti rangsorunkat, amelynek eredményeként kialakult az első 16 forduló tizenegye.

álomcsapat ZTE Tokmac Nguen Stieber Zoltán OTP Bank Liga Nagy Zsolt

CIES: újabb érv Messi Aranylabdája mellett, Van Dijk tízben sincs

2019-12-09 18:44:08

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legfrissebb tanulmányában azt vizsgálta, az InStat statisztikái alapján mely játékosok teljesítettek általánosságban a legjobban. A legmagasabb átlagot Lionel Messi hozza 401 ponttal – hasonló teljesítményre senki sem képes.

Virgil van Dijk Lionel Messi Isael Dibusz Dénes Cseri Tamás CIES

El: Nem vagyok boldog, de legközelebb újra megpróbálom – Isael

2019-11-28 21:28:12

A Ferencváros 2–2-re végzett az Espanyollal a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának ötödik fordulójában, a spanyol együttes így megnyerte a csoportot, míg a Fradinak győznie kell Bulgáriában a továbbjutáshoz. A lefújás után Isael, Szerhij Rebrov és Dibusz Dénes értékelt a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek.

Szerhij Rebrov Isael Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

NB I: Keményen dolgozunk azért, hogy nyerjünk az Espanyol ellen – Isael

2019-11-25 00:42:40

A Ferencváros 3–2-re legyőzte a ZTE FC-t a labdarúgó NB I 13. fordulójában. A meccs után az egyaránt gólt szerző Isael és Franck Boli nyilatkozott az NSO Tv-nek.

labdarúgó NB I ZTE Isael Franck Boli Fradi Ferencváros

Ötgólos mérkőzésen hangolt a Ferencváros az El-re

2019-11-24 14:44:52

Kihasználta legnagyobb riválisa, a Mol Fehérvár FC botlását a címvédő Ferencváros, amely nagy csatában legyőzte 3–2-re odahaza a ZTE gárdáját a labdarúgó NB I 13. fordulójának nyitó mérkőzésén.

onlive labdarúgó NB I közvetítés Zalaegerszeg ZTE Radó András

FTC: Láttam, hogy minden adva van a sikerekhez – Isael

2019-11-22 09:49:07

Isael két kisfiú édesapjaként nem unatkozik a hétköznapokban, és bízik benne, hogy sikeres év vége vár a Ferencvárosra, amely az Európa-ligában még a továbbjutásért játszhat.

NB I Isael Fradi Ferencváros FTC

Milyen fáradtság? A Fradi hat gólt szerzett Debrecenben!

2019-11-10 13:01:41

Alaposan kitömte a Lokit Debrecenben a Ferencváros: a fővárosiak 6–1-re nyertek idegenben a labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland Nguen Tokmac NB I 12. forduló NB I

El: Ne tegyünk úgy, mintha a CSZKA rossz csapat lenne – Rebrov

2019-11-06 17:10:56

Megtartotta a Ferencváros a CSZKA Moszkva elleni Európa-liga-csoportmérkőzés előtti sajtótájékoztatóját: Szerhij Rebrov vezetőedző és Isael válaszolt az újságírók kérdéseire.

Szerhij Rebrov Isael Ferencváros FTC Európa-liga El-csoportkör

El: Nincs értelme azon bánkódni, mi lett volna, ha bemegy – Isael a szabadrúgásáról

2019-09-20 09:24:55

Mint ismert, a Ferencváros labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent harcolt ki az Espanyol vendégeként az Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában. A mérkőzés után az FTC egyik legjobbja, Isael értékelt a Nemzeti Sport helyszíni tudósítójának.

Isael Fradi Ferencváros FTC Európa-liga Espanyol

Bravúros pontszerzéssel indult a Ferencváros El-kalandja!

2019-09-19 20:31:47

A Ferencváros megkezdte Európa-liga-szereplését Barcelonában, ahol sokáig vezetett az Espanyol ellen, de a hazaiak egyenlítettek, majd nagyon izgalmasra sikeredett a mérkőzés hajrája. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec a szünetben még hátrányban volt, végül mégis alapos verésben részesítette vendégét, a CSZKA Moszkvát (5–1).

onlive! közvetítés Matías Vargas Javi López Isael Fradi

Lanzafame első öngólja, Isael újabb fájdalmas belépője

2019-09-03 14:33:11

A labdarúgó NB I 5. fordulóját követően is összegyűjtöttük az elmúlt hétvége „legjeit”. Fókuszban Gazdag Dániel gólja és Davide Lanzafame öngólja, valamint Viszar Muszliu bemutatkozása a Fehérvárban, Radó András revansa volt klubja, a Puskás Akadémia FC elleni meccsen, illetve Isael piros lapot eredményező belépője az FTC–DVTK találkozón.

NB I-es legek NB I Isael Fradi Ferencváros FTC

FTC: az MLSZ három mérkőzésről eltiltotta Isaelt

2019-09-03 18:33:57

Az MLSZ fegyelmi bizottsága három mérkőzésre eltiltotta Isael da Silva Barbosát, a Ferencváros középpályását.

fegyelmi határozatok NB I MLSZ Isael Ferencváros FTC

FTC: Elnézést kérek, nagyon sajnálom a történteket – Isael

2019-09-02 10:03:39

Mint arról korábban beszámoltunk, Isaelt kiállították a Ferencváros–Diósgyőr bajnoki mérkőzésen vasárnap. A zöld-fehérek brazil támadója Vági Andrásnak lépett oda, az eset után elmondta, nagyon sajnálja a történteket.

Vági András NB I Isael Fradi Ferencváros FTC

NB I: A kitűzött célt, a bennmaradást májusban kell elérnünk – Fernando

2019-09-01 22:03:09

Az 5. perctől emberhátrányban játszott, tizenegyest hibázott, mégis gond nélkül győzött 1–0-ra a Ferencváros a labdarúgó NB I-ben zsinórban negyedik vereségét elszenvedő DVTK ellen. A mérkőzés után a két vezetőedző, Szerhij Rebrov és Fernando Fernández értékel.

labdarúgó NB I Szerhij Rebrov Isael Fradi Fernando Fernández Ferencváros

Videó: az 5. percben kiállították Isaelt a DVTK ellen

2019-09-01 18:32:22

A labdarúgó NB I 5. fordulójában, a Ferencváros–Diósgyőr mérkőzésen Bognár Tamás játékvezető az 5. percben kiállította Isaelt, a zöld-fehérek támadóját. A brazil játékos Vági Andrásnak lépett oda, egyből piros lapot kapott. A borsodiak játékosát hordágyon vitték le az eset után, le is kellett cserélni.