Találatok a Interlagos címkére

Találatok száma: 21

Videó: így ütközött Vettel és Leclerc, mindketten kiestek

2019-11-17 20:22:05

Bosszankodhat a Ferrari az F1-es Brazil Nagydíj után: Sebastian Vettel és Charles Leclerc sem tudta befejezni a futamot, ráadásul azért, mert a két pilóta egymással ütközött.

videó Sebastian Vettel Interlagos Ferrari F1 Charles Leclerc

Legendás - nem felejti magyarságát az interlagosi pálya igazgatója

2014-07-03 19:33:06

Brazíliában találkoztunk Joao Mihalikkal. A legendás interlagosi versenypálya igazgatója mesélt magyar származásáról, Ayrton Sennáról. Exkluzív interjú.

videó Sao Paulo NSO Tv Kibédi Péter Joao Mihalik Interlagos

Videó: nem felejti magyarságát az interlagosi pálya igazgatója

2014-07-03 19:18:18

Brazíliában találkoztunk Joao Mihalikkal. A legendás interlagosi versenypálya igazgatója mesélt magyar származásáról, Ayrton Sennáról, és arról, hogy miért a Sao Pauló-i az egyik legjobb aszfaltcsík a világon. Exkluzív interjú.

videó NSO Tv Joao Mihalik Interlagos

Ezért tévedt el Raikkönen Interlagosban?

2012-11-30 18:29:48

Aki látta az idei Formula–1-es szezon utolsó, Sebastian Vettel triplázásával végződött futamát, biztosan emlékszik Kimi Raikkönen 52. körben elkövetett, kicsúszását követő pályaismereti felfedezőútjára.

Raikkönen Interlagos F1

Interlagos: ahol még a boxutca is trükkös

2012-11-21 18:12:22

Nagy tengerszint feletti magasság, hőség vagy eső, jelentős szintkülönbségek, kanyarok véget nem érő variánsai és a szezon egyik leghosszabb padlógázas szakasza – a Brazil Nagydíj több mint húsz éve folyamatosan az extremitásokról szól. A szezonzáró futamot az F1 egyik legérdekesebb helyszínén rendezik, ahol olyan kihívásokkal kerülnek szembe a pilóták és a mérnökök, amelyekkel máshol nem találkozhatnak.

pályabemutató Interlagos F1 Brazília Brazil Nagydíj

Fegyveresek támadtak Jenson Buttonra

2010-11-07 07:31:21

Fegyveresek ki akarták rabolni a Formula–1 címvédőjét, a brit Jenson Buttont (McLaren) az autós gyorsasági világbajnokság brazíliai állomásán, a szombati időmérő edzés után.

Brazília F1 Interlagos Jenson Button bűnügy rablás

„Vezethetetlen volt az autóm a végén” – mondja Timo Glock

2008-11-07 04:00:30

Minden idők talán legelképesztőbb és legizgalmasabb hajrája után nyerte meg Interlagosban a 2008-as egyéni Formula–1-es világbajnokságot Lewis Hamilton, és ő maga sem tagadta, hogy ehhez bizony az égiek segítségére is szüksége volt… A McLaren nem éppen szerencsés taktikával gyakorlatilag végig a „határon” tartotta első számú pilótáját, és az utolsó körök káoszában ez majdnem az angol vb-címébe került. Az őrült finisben a mellékszereplőkből főszereplők lettek: Kubica „partizánakciója” kizökkentette Hamiltont, a remekül versenyző Vettel majdnem tálcán nyújtotta Massának a végső győzelmet, a végén pedig Timo Glock Toyotájának lelassulása döntött. Nézzük, hogyan emlékeznek vissza Interlagosra a „királycsinálók”!

F1 Robert Kubica Timo Glock Sebastian Vettel Interlagos

Formula–1: 2014-ig Interlagos a Brazil Nagydíj helyszíne

2008-11-09 04:00:30

2014-ig Sao Paulóban, az interlagosi pályán rendezik meg a Formula–1-es Brazil Nagydíjat. Erről a vasárnapi – magyar idő szerint 18 órakor kezdődő – szezonzáró futam előtt állapodtak meg a szervezők és Bernie Ecclestone, az autós gyorsasági világbajnokság vezetője. A házigazdák vállalták, hogy a közeljövőben, egy 11.8 millió eurós beruházás keretében felújítják az aszfaltcsíkot, valamint a kiszolgáló létesítményeket és lelátókat.

Interlagos

Nagyító alá vettük Interlagos legizgalmasabb kanyarját, a Ferradurát

2008-11-05 04:00:25

Mindössze hét pont választja el a Formula–1 világbajnoki versenyében élen álló Lewis Hamiltont és a második helyezett Felipe Massát. A brazilnak hazai pályán győzelemre és tökéletes versenyzésre (no meg Hamilton gyengélkedésére) van szüksége. Massa 2006-ban győzött Interlagosban, most is csak ez adhat neki esélyt: tekintsék meg a pálya legnagyobb kihívást jelentő kanyarjáról készült elemzésünket!

Interlagos

Ahol eldől a 2008-as világbajnokság: Interlagos, kanyarról kanyarra

2008-11-04 04:00:28

Mindössze hét pont választja el a Formula–1 világbajnoki versenyében az élen álló Lewis Hamiltont és a második helyezett Felipe Massát. A brazilnak hazai pályán győzelemre és tökéletes versenyzésre (no meg Hamilton gyengélkedésére) van szüksége. Massa 2006-ban győzött Interlagosban, most is csak ez adhat neki esélyt: tekintsék meg szakmai elemzésünket az idény utolsó futamának, a Brazil Nagydíjnak helyet adó pályáról, és tegyenek meg egy kört a vb-címre hajtó pilótával!

F1 Interlagos

Ahol eldől a 2008-as világbajnokság: Interlagos – kanyarról kanyarra

2008-10-31 01:08:27

Mindössze hét pont választja el a Formula–1 világbajnoki versenyében az élen álló Lewis Hamiltont és a második helyezett Felipe Massát. A brazilnak hazai pályán győzelemre és tökéletes versenyzésre (no meg Hamilton gyengélkedésére) van szüksége. Massa 2006-ban győzött Interlagosban, most is csak ez adhat neki reményt: tekintsék meg szakmai elemzésünket az idény utolsó futamának, a Brazil Nagydíjnak helyet adó pályáról, és tegyenek meg egy kört a vb-címre hajtó pilótával!

Felipe_Massa F1 Interlagos Brazil Nagydíj

Lewis Hamilton kizárások révén nem is szeretne világbajnok lenni

2007-10-27 00:00:11

A pályán akarta megnyerni a Formula–1-es világbajnoki címet Lewis Hamilton, és nem tartaná méltónak, ha esetleg a Williams-Toyota és a BMW-Sauber utólagos kizárásával, hetekkel később hirdetnék ki győztesnek. A McLaren-Mercedes brit pilótája csak hetedik lett a Brazil Nagydíjon, így a futamgyőztes Kimi Räikkönent koronázták meg, csapata azonban szabálytalan üzemanyag miatt kizáratná az említett két istállót. Erre a jelenlegi információk szerint gyakorlatilag nulla az esély.

F1 BMW Interlagos

Formula-1: 2014-ig Interlagosban rendezik a Brazil Nagydíjat

2007-10-29 00:00:10

A következő hét szezonban is az interlagosi pályán rendezik a Formula-1-es világbajnokság Brazil Nagydíját. Erről Bernie Ecclestone állapodott meg a helyi szervezőkkel.

F1 Brazil_Nagydíj Interlagos

Formula–1: Ron Dennist vádolja a kárörvendő spanyol sajtó

A spanyol AS című sportlap „édes vereségnek” nevezte hétfőn Kimi Räikkönen győzelmét és világbajnoki címét, amelyet Lewis Hamilton és Fernando Alonso orra elől hozott el a Formula–1-es világbajnokság utolsó futamán, a Brazil Nagydíjon.

F1 Fernando Alonso Kimi Räikkönen

Alonso szerint vicc lenne, ha kizárnák a Williamst és a BMW-t

2007-10-26 00:00:10

A Formula–1-nek rossz lenne, ha Lewis Hamiltonnak végül a nemzetközi szövetség (FIA) fellebbviteli testülete adná oda a világbajnoki címet a BMW és a Williams elleni büntetéssel – jelentette ki Fernando Alonso, a McLaren-Mercedes spanyol pilótája, aki a Brazil Nagydíjon elért harmadik helyével bronzérmes lett a 2007-es vb-sorozatban Kimi Räikkönen és csapattársa, Lewis Hamilton mögött.

F1 Fernando Alonso

Michael Schumachert lenyűgözte a 2007-es vb-sorozat végjátéka

Gratulált Kimi Räikkönennek és az egész Ferrari csapatnak a hétszeres világbajnok Michael Schumacher, aki sajnálja, hogy nem volt ott Brazíliában, mert szeretett volna együtt ünnepelni korábbi munkatársaival. Schumacher 2000 és 2004 között sorozatban ötször szerezte meg az év végi aranyat a maranellóiaknak.

F1 Michael_Schumacher Kimi Räikkönen

A McLaren szerint ki kell zárni a BMW-Saubert és a Williamst

A McLaren-Mercedes a nemzetközi szövetséghez (FIA) fordul a Brazil Nagydíj után, mert a Williams-Toyota és a BMW-Sauber autóiban az üzemanyag hőmérséklete alacsonyabb volt a megengedettnél. A versenyfelügyelői testület nem zárta ki a két istállót a Brazil Nagydíjon, de a McLaren jogorvoslatot keres. A világbajnoki címet a finn Kimi Räikkönen (Ferrari) nyerte meg, Lewis Hamilton (McLaren) hetedik helye kevés volt az üdvösséghez. A Williams és a BMW kizárása esetén viszont a brit negyedik – és ezzel utólag világbajnok – lenne.

F1 Kimi Räikkönen Lewis_Hamilton

Hihetetlen izgalmak után Kimi Räikkönené lett a világbajnoki cím

2007-10-25 00:00:11

A harmadik helyről induló Kimi Räikkönen hibátlan teljesítménnyel nyerte az 58. Formula-es világbajnokság utolsó futamát, a Brazil Nagydíjat és ezzel összetettben is az első helyen végzett. A záró futam előtt éllovas Lewis Hamilton kicsúszásának és korai műszaki hibájának köszönhetően csak a hetedik lett, míg a kétszeres világbajnok Fernando Alonso csak a harmadik helyet szerezte meg Felipe Massa mögött.