Találatok a Indiana Pacers címkére

Találatok száma: 206

NBA: a Cavs kisöpörte a Pacerst; kiesés szélén az OKC

2017-04-24 07:01:34

Továbbjutott a második körbe a címvédő Cleveland Cavaliers az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában, miután 106–102-re legyőzte az Indiana Pacerst, ezzel 4–0-ra megnyerte a párharcot. A Bulls–Celtics továbbra is a vendégekről szól: a két gárda közti első három találkozón egyaránt kikaptak a hazaiak, és nem volt ez másképp a negyedik összecsapáson sem, amelyen a Boston 104–95-re diadalmaskodott. A Houston nyert Oklahomában, így már csak egy siker választja el a következő körtől.

kosárlabda  Oklahoma City Thunder  NBA rájátszás  NBA  Indiana Pacers  Houston Rockets

LeBron-mágia és történelmi Cavs-fordítás a Pacers ellen

2017-04-21 08:36:02

Ligarekordot állított fel a címvédő Cleveland az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, miután félidei 25 pontos hátrányát ledolgozva nyert a Pacers otthonában – LeBron James elképesztő estét hozott, 41 pontos tripla duplát gyártott. Szintén parádés játékot mutatott be a Milwaukee, amely esélyt sem adva ütötte ki a Torontót, a Memphis pedig hazai pályán szépíteni tudott a kissé enerváltnak tűnő Spurs ellen – nézzük, hogy mi történt!

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Memphis Grizzlies  LeBron James

NBA: 25 pontos hátrányból fordított a Cavs; James lenyomta Kobe-t

2017-04-21 06:56:58

Sokáig úgy tűnt, szépít az Indiana Pacers a Cleveland Cavaliers elleni párharcban az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, ám a címvédő parádés második félidei teljesítményének köszönhetően 25 pontos hátrányból (74–49) fordította meg a meccset. Remekelt LeBron James – a Cavs klasszisa félelmetes számokat produkált, 41 pontja mellett 13 lepattanót szedett, valamint kiosztott 12 asszisztot is. Sikerével a Cavs 3–0-ra vezeti a párharcot. A Nyugati Főcsoportban szépített a Memphis Grizzlies a San Antonio Spurs ellen.

NBA rájátszás  NBA  LeBron James  Kobe Bryant  Indiana Pacers  Cleveland Cavaliers

A Cleveland és a Spurs is hozta a másodikat

2017-04-18 08:56:11

Ezúttal sem a védekezésről szólt a Cleveland és az Indiana meccse, de a címvédő azért emelte a szintet az első találkozóhoz képest, így bár a hajrában leadta nagy előnyét, különösebb probléma nélkül hozta második hazai derbijét is. San Antonióban annál keményebb védekezést láthattunk, főleg miután a Memphis összekapta magát a második félidőben, de a playoffkarriercsúcsot szóró Kawhi Leonardra nem volt válasz, így a Spurs is 2–0-s előnnyel utazhat el idegenbe. Nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján!

San Antonio Spurs  NBA  Memphis Grizzlies  Indiana Pacers  Cleveland Cavaliers

NBA: LeBron-parádé mentette meg a Cavset az égéstől

2017-04-16 07:12:16

Magyar idő szerint vasárnap hajnalban kezdetét vette az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) 2017-es szezonjának rájátszása. A címvédő Cleveland Cavaliers már az első meccsén majdnem botlott, miután a negyedik negyedben némileg kiengedett, az Indiana Pacersnek pedig még meg is volt a lehetősége a fordításra, az utolsó pillanatokban azonban kimaradt a vendégek mezőnygólkísérlete, így a Cavs 109–108-ra győzött. James 32 pontot dobott, emellett kiosztott 13 asszisztot is.

San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  LeBron James  Indiana Pacers  Cleveland Cavaliers

Magára talált a Hawks, playoffüzemmódban a Pacers

2017-04-07 08:46:39

Kilábalt a hosszan tartó hullámvölgyből és remek támadójátékkal aratott győzelmet az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában az Atlanta - a gyengén játszó Boston huszonnégy óra alatt másodszor kapott ki. Nem hibázott a Bulls és a Wizards, nagyszerű védekezéssel verte a Milwaukee-t a Pacers, míg a Blazers nagy hajrával vágott vissza a Minnesotának.

NBA  Indiana Pacers  Atlanta Hawks

NBA: fontos győzelmet aratott a Bulls, a Hawks és a Pacers

2017-04-07 06:53:08

A Rajon Rondót és Dwyane Wade-et nélkülöző Chicago Bulls a tripla duplát jegyző Jimmy Butler vezérletével 102–90-re győzött Philadelphiában, és megtartotta hetedik helyét az NBA keleti főcsoportjában. Az alapszakasz vége felé közeledve minden ilyen siker rengeteget számít, főleg mert a közvetlen riválisok közül az Indiana és az Atlanta is győzött – előbbi a közvetlenül a Buills előtt álló Milwaukee-t győzte le. Nyugaton a Portland tett hatalmas lépést a playoff felé a Minnesota legyőzésével.

NBA  Indiana Pacers  Chicago Bulls  Atlanta Hawks

Bombaformában mehet szünetre a Washington

2017-02-17 08:53:46

Indianapolisban is tökéletesen működött a Washington gépezete, a fővárosi alakulat 18–5-ös mérleget hozott eddig 2017-ben – John Wallék nagy formában mehetnek az All-Star-szünetre. Szorosabb meccset hozott a Chicago-Boston, melyen egy véleményes ítéletet váltott győzelemre a hazai alakulat – nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali játéknapján!

Washington Wizards  NBA  Indiana Pacers  Chicago Bulls  Boston Celtics

NBA: otthon botlott a Pacers; óriási hajrában nyert a Bulls

2017-02-17 07:16:31

Két mérkőzést rendeztek meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A Washington Wizards idegenben nyert az Indiana Pacers ellen, míg a Chicago Bulls a negyedik negyed vége előtt 0.9 másodperccel, Jimmy Butler két értékesített büntetőjének köszönhetően fordított, s győzött egy ponttal a Celtics ellen.

NBA  Indiana Pacers  Chicago Bulls  Boston Celtics

NBA: aligha látott még ilyen zsákolást – videó

2017-02-12 13:40:56

Szombaton az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában a Milwaukee Bucks 116–100-ra legyőzte az Indiana Pacerst. A harmadik negyedben a Buck sztárja, Jannisz Antetokunmpo nem mindennapi zsákolást mutatott be. Íme!

NBA  Milwaukee Bucks  Jannisz Antetokounmpo  Indiana Pacers

Videó: minden idők legrosszabb dobása – még az elkövetőnek is fájt

2017-01-24 08:56:55

Erre a dobásra Joakim Noah nem lesz büszke: a New York Knicks kosarasa az Indiana Pacers elleni NBA-mérkőzésen elrontott egy büntetődobást. Előfordul az ilyesmi, de ez a kísérlet a szokásosnál is rosszabb volt…

videó  New York Knicks  NBA  Joakim Noah  Indiana Pacers

NBA: a Spurs remek sorozata; lecsapott a Pacers sztárja

2017-01-04 06:46:28

Paul George nagyszerű teljesítményének köszönhetően győzött a Pacers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. Az Indiana sztárja 32 pontot dobott – ebből 12-t az utolsó hat percben. Nyert a San Antonio Spurs is, amely hazai pályán sorozatban nyolcadik sikerét ünnepelhette. Továbbra sem megy a Miaminak és a Minnesotának. A Wolvest meglepetésre a Philadelphia is legyűrte.

San Antonio Spurs  NBA  Indiana Pacers

A Golden State sem tudta megállítani a Memphis-expresszt

2016-12-11 09:19:47

Nem adott esélyt a ligaelső Golden State-nek a tartalékos Memphis az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, nemes egyszerűséggel lemosta a pályáról Kevin Durantéket, így zsinórban  a hatodik győzelmét jegyezte. Szintén sorozatban hatodszor nyert a Houston, szezoncsúcsokat döntött a Spurs, LeBron James 44 pontos estével vezette sikerre a címvédő Clevelandet, Chris Paul NBA-történelmet írt, az Indiana pedig Paul George 37 pontjával fordított jelentős hátrányból a Portland ellen.

kosárlabda  Paul George  NBA  Memphis Grizzlies  Indiana Pacers  Golden State Warriors

NBA: kikapott a Golden State; Paul George szezoncsúcsa

2016-12-11 07:41:29

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján 110–89-es vereséget szenvedett Memphisben a ligaelső Golden State, a Warriorsnak ez volt a negyedik fiaskója ebben a szezonban. Nem fukarkodott a kosarakkal a Nyugati főcsoportban 2. és 3. helyen álló San Antonio Spurs, Los Angeles Clippers kettős. Előbbi 130, utóbbi  133 pontot szerezve győzött. A játéknap egyik legjobb egyéni teljesítménye a Pacersben játszó Paul George nevéhez fűződik, aki  idénybeli legeredményesebb meccsén 37 ponttal segítette az Indianát a Portland ellen 118–111-re megnyert meccsen.

kosárlabda  Paul George  NBA  Indiana Pacers  Golden State Warriors

NBA: Paul George visszatért, a Pacers megverte idegenben a Clipperst

2016-12-05 07:48:42

Az Indiana Pacers sztárja visszatért, és csapata idegenben győzte le a liga egyik legjobbját, a Clipperst az észak-amerikai profi kosárbajnokság (NBA) ma hajnali játéknapján. Reggie Jackson, a Pistons kezdő irányítójának szezonkezdése nem sikerült ilyen jól, az Orlando győzni tudott Detroitban. A Knicks újabb fontos meccset nyert, ezúttal a Kings ellen, a Thunder–Pelicans találkozón Russell Westbrook és Anthony Davis is a tudása legjavát adta.

kosárlabda  Paul George  NBA  Los Angeles Clippers  Indiana Pacers

Éledező Pacers: George nélkül, ráadásban verték az OKC-t

2016-11-21 09:41:39

Paul George nélkül is megverte az OKC-t az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában a Pacers, a keleti gárda Jeff Teague remek játékának köszönhetően hosszabbításban győzte le Russell Westbrookékat. A Knicks Carmelo Anthony vezérletével legyűrte az Atlantát, három vesztes mérkőzés után győzött újra a Portland, a Chicago Jimmy Butler negyven pontjával tudott nyerni Los Angelesben, a Sacramento pedig parázs mérkőzésen múlta felül a Torontót.

Paul George  NBA  Indiana Pacers

NBA: Westbrook parádés játéka is kevés volt az OKC-nek

2016-11-21 07:09:47

A New York Knicks megtréfálta az Atlanta Hawksot, a Portland Trail Blazers pedig idegenben szórta meg a Brooklyn Netset. Az Oklahoma Cityben ismét remekelt Russell Westbrook, ám tripla duplája sem volt elég ahhoz, hogy csapata nyerjen az Indiana Pacers ellen.

Russell Westbrook  Portland Trail Blazers  Oklahoma City Thunder  NBA  Indiana Pacers

Videó: dühében arcon rúgta a szurkolóját, jött is a csekk

2016-11-10 08:57:31

Kellemetlen eset történt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján rendezett Indiana Pacers–Chicago Bulls mérkőzésen. A hazaiak játékosára, Paul George-ra fújtak egy védőhibát, aki dühében a nézőtérre rúgta a labdát, ami eltalálta egy lány arcát. George persze azonnal megbánta tettét, és bocsánatot kért a fiatal lánytól.

szurkoló  kosárlabda  Paul George  NBA  Indiana Pacers

NBA: megvan, melyik két csapat játszik egymással Londonban

2016-07-28 20:38:10

A Denver Nuggets és az Indiana Pacers január 12-én Londonban játszik egymással az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának keretében.

NBA  Indiana Pacers  Denver Nuggets

NBA: távozik az Indiana Pacers vezetőedzője

2016-05-05 20:25:21

Nem hosszabbítja meg Frank Vogel vezetőedző szerződését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Indiana Pacers.