Motorcsónak: Havas Attila világbajnok lett

Havas Attila megnyerte a motorcsónakos Hidro GP F-500-as világbajnoki sorozatot.

motorcsónak Havas Attila Csákó Ferenc

Motorsport: Havas Attila nyerte az F500-as sorozat első viadalát

2019-06-03 17:32:45

Havas Attila győzött a motorcsónakos F500-as világbajnoki sorozat hétvégi első, borettói állomásán.

motorcsónak Havas Attila F500

Motorcsónak: Havas Attila nyerte a Formula 500-as vb-t

2017-09-17 19:05:59

Havas Attila nyerte meg vasárnap a gyorsaságimotorcsónak-világbajnokság Formula 500-as kategóriájának olaszországi versenyét, ezzel összetettben is megszerezte a győzelmet.

motorcsónak Havas Attila

Motorcsónak-vb: Havas Attila győzött Olaszországban

2014-06-15 18:50:39

Havas Attila nyerte meg a gyorsasági motorcsónak-világbajnokság Formula 500-as kategóriájának olaszországi versenyét vasárnap, ezzel két futam után vezeti a pontversenyt.

Motorcsónak-vb: Havas egy futamra a világbajnoki címtől

2013-09-08 17:42:42

Havas Attila nyerte a gyorsasági motorcsónak-világbajnokság Formula 500-as kategóriájának olaszországi versenyét vasárnap, ezzel egy futammal a zárás előtt vezet az összetettben.

motorcsónak-vb motorcsónak Havas Attila

Motorcsónak-vb: Havas Attila sikere Csehországban

2013-06-23 20:21:45

Havas Attila nyerte a Formula 500-as motorcsónak-világbajnokság második futamát Csehországban.

Havas Attila motorcsónak

Motorcsónak-vb: Havas Attila győzött Csehországban

2013-06-23 19:32:07

Havas Attila motorcsónak motorcsónak-vb

Motorcsónak: Havas Attila Európa-bajnok lett

2013-06-09 14:58:23

Havas Attila nyerte a motorcsónakosok O-700-as Európa-bajnokságát a lengyelországi Myslibórzban.

Motorcsónak, vb- és Eb-futamok: Havas Attila sikere

2009-06-28 04:00:29

Az osztrák licenccel versenyző Havas Attila nyerte a világbajnoki sorozatba tartozó F-500-as versenyt a bajai motorcsónakos hétvégén.

Motorcsónak-világbajnokság: Havas Attila sikere az első futamon

2009-01-09 10:47:20

Havas Attila nyerte a Formula-500-as motorcsónak-világbajnokság öt futamból álló sorozatának első versenyét.

Havas Attila

Motorcsónak: Havas Attila Európa-bajnokságot nyert

2008-07-06 04:00:23

Havas Attila végső sikerével fejeződött be a lengyelországi Sremben az O-500-as motorcsónak Európa-bajnokság.