Találatok a Harry Kane címkére

Találatok száma: 212

Vb 2018: Tudjátok, hova mennék a legszívesebben... – E. Hazard

2018-07-14 19:37:21

Eden Hazard nem elégszik meg azzal, hogy a belga válogatottal megszerezték a bronzérmet az angolok elleni 2–0-val az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon. Ígéri, hogy két év múlva, az Európa-bajnokságon még ennél is jobb eredményt érnek el. Harry Kane senkit sem tud hibáztatni. Reakciók.

vb 2018 foci vb 2018 Roberto Martínez Harry Kane Gareth Southgate Eden Hazard

Vb 2018: Kane-nek most nagyon fáj, Southgate nagyon büszke

2018-07-11 23:49:17

Mint ismert, Horvátország története során először jutott be a labdarúgó-világbajnokság döntőjébe azzal, hogy hosszabbítás után 2–1-re legyőzte Angliát. A mérkőzés lefújása után közvetlenül a főszereplők egy része, így az angolok részéről a csapatkapitány és a szövetségi kapitány, Harry Kane és Gareth Southgate, a horvátoktól pedig a gólt és gólpasszt jegyző Ivan Perisic értékelte a történteket.

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 angol válogatott Ivan Perisic Horvátország

Vb 2018: Lovren szerint nem számít, mi történt a PL-ben

2018-07-11 11:02:22

Dejan Lovren, az oroszországi világbajnokságon elődöntős horvát labdarúgó-válogatott védelmének oszlopa szerint a Harry Kane-nel való párharcát illetően nem mérvadók a Tottenham elleni bajnokik.

vb-elődöntő horvát válogatott foci vb 2018 angol válogatott Tottenham Liverpool

Vb 2018: a horvát kapitány Kane helyett Sterlingtől tart

2018-07-09 21:55:01

Zlatko Dalic horvát szövetségi kapitány magabiztosan nyilatkozott az angolok elleni szerdai világbajnoki elődöntő előtt arról, hogy csapata megállítja Harry Kane-t, az angolok gólkirályjelölt csapatkapitányát. A szakember inkább Raheem Sterlingtől tart.

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 angol válogatott Zlatko Dalic Raheem Sterling

Vb 2018: 50 százalék esély, hogy Tottenham-játékos emeli először magasba a trófeát

2018-07-08 17:05:47

Már csak négy csapat van talpon az oroszországi világbajnokságon, s az angolok elképesztőbbnél elképesztőbb statisztikával állnak elő.

vb 2018 foci vb 2018 Tottenham Real Madrid Luka Modric Hugo Lloris

„Határozottan hiszem, hogy az angolok megnyerhetik a vb-t” – véli a svéd kapitány

2018-07-07 19:32:27

Az angol labdarúgó-válogatott Harry Maguire és Dele Alli fejes góljával 2–0-ra legyőzte Svédországot az oroszországi világbajnokság negyeddöntőjében, így 1966 és 1990 után harmadszor jutott be a legjobb négy közé. Janne Andersson svéd kapitány szerint nem kell mindig elromlania valaminek, van, hogy csupán jobb volt az ellenfél az adott napon. Harry Kane-ék büszkévé szeretnék tenni a hazájukat, a meccs legjobbjának megválasztott Jordan Pickford pedig az összetartást hangsúlyozta a találkozót követően.

vb-negyeddöntő vb 2018 svéd válogatott negyeddöntő foci vb 2018 angol válogatott

Impotens angol támadójáték, egy Beckham nagyon hiányzik

2018-07-03 22:41:15

Vb-elemzéseink sorát ezúttal az újkori, a beadásokban erős szélsők nélküli angol futball kivesézésével folytatjuk. A Kolumbia elleni nyolcaddöntőben végig olyan érzésünk volt, hogy Anglia éppen legnagyobb fegyverét, Harry Kane-t nem tudja megfelelően kihasználni amiatt, hogy nincsenek meg a megfelelő emberek a csapatban az ő kiszolgálásához és az angol taktika sem az ő igazi erényeire játszik rá.

vb-elemzés vb 2018 Kolumbia Harry Kane Anglia

Vb 2018: A játékvezető az angolokat favorizálta, kitalált nekik egy 11-est – Maradona

2018-07-04 08:31:19

Diego Maradona nem fogta vissza magát az Anglia–Kolumbia mérkőzéssel kapcsolatban: szerinte a dél-amerikaiak monumentális rablás áldozatai lettek. Az argentin legenda szerint teljesen egyértelmű, hogy „Mark Geiger játékvezető az európai csapatot favorizálta, ezért kitalált neki egy tizenegyest” – utalt arra, hogy az 57. percben az angoloknak büntetőt ítélt, amelyből Harry Kane meg is szerezte a vezetést.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Kolumbia James Rodríguez

Vb 2018: Anglia 11-esekkel legyőzte Kolumbiát

2018-07-03 21:29:22

Anglia 1–1-re végződő 120 percet követően, tizenegyespárbajban (4–3) legyőzte Kolumbiát az oroszországi labdarúgó-világbajnokság kedd esti nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Harry Kane büntetőből szerzett találatát Yerry Mina a rendes játékidő ráadásában, a 93. percben válaszolta meg, következett a hosszabbítás, majd újabb gólok híján a tizenegyesek. A szétlövés harmadik sorozatában az angol Jordan Henderson hibázott, de a következő két kolumbiai rúgó (Mateus Uribe, Carlos Bacca) is rontott – a britek részéről utolsóként sorra kerülő Eric Dier viszont nem. Angliával teljessé vált a negyeddöntő mezőnye.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Yerry Mina Kolumbia

Vb 2018: jó-e, hogy pihent Kane? Eljön az igazság pillanata

2018-07-03 10:29:23

Angliában attól tartanak, hogy Harry Kane Belgium elleni pihentetése a csoportkör utolsó fordulójában megtörte a csatár lendületét – a csapatkapitány a pályán bizonyítaná ennek ellenkezőjét.

vb 2018 foci vb 2018 Kolumbia Harry Kane Anglia

Ajánló: az úszás vagy a spinning tetszik jobban Kane-éknek?

2018-06-30 16:57:40

A labdarúgó-világbajnokságon sem minden a futballról szól, az angol válogatott tagjai speciális edzésekkel is készülnek a nyolcaddöntőre – vajon az úszás, vagy a spinning tetszik-e jobban Harry Kane-éknek?

Harry Kane Csupasport

Vb 2018: Kane, Ronaldo, Lukaku – csoportkörös álomcsapatok

2018-06-29 21:46:38

Csütörtök este befejeződött a 2018-as labdarúgó-világbajnokság csoportköre, így kialakult a legjobb 16 mezőnye. Az egyenes kieséses szakasz szombati kezdete előtt összeállítottuk a saját magunk, illetve összeszedtük több nagy online portál csoportkörös álomcsapatát. A csapatokkal természetesen lehet (sőt, kell is) vitatkozni, a kommentek között várjuk az önök legjobbnak vélt tizenegyét is!

álomcsapat vb 2018 foci vb 2018 Romelu Lukaku Harry Kane Cristiano Ronaldo

Vb 2018: csapattársa szerint vicces, hogy meglepőnek tartják Kane formáját

2018-06-28 13:09:05

Nem érti Eric Dier, az angol labdarúgó-válogatott játékosa, miért lepődnek meg sokan Harry Kane eddigi szereplsén az oroszországi világbajnokságon. A védő szerint ugyanis csapattársa egy ideje már igencsak kiegyensúlyozottan teljesít, és biztos abban, hogy még ennél is többre képes.

vb 2018 foci vb 2018 Harry Kane Eric Dier Anglia

Vb 2018: Kane menyasszonya indián sátorból nézi a tornát

2018-06-27 13:13:33

Harry Kane szárnyal a világbajnokságon, két meccsen ötször talált be, így vezeti a góllövőlistát. Szerettei otthonról szurkolnak neki, nem is akármilyen módon.

vb 2018 Kate Goodland Harry Kane Anglia

Vb 2018: Nem különösebben élveztem – Southgate

2018-06-24 17:17:58

A Panama elleni 6–1-es győzelmükhöz három góllal hozzájáruló Harry Kane szerint az angol labdarúgó-válogatott akár világbajnoki címet is szerezhet Oroszországban. Gareth Southgate a kiütéses siker ellenére kritikus volt a csapatával, míg a panamai kapitány örül, hogy ennyivel megúszták.

vb G-csoport vb 2018 panamai válogatott foci vb 2018 angol válogatott Panama

Erre készültek az angolok, kiütéses siker Panama ellen

2018-06-24 13:26:57

Az angol labdarúgó-válogatott kiütéses, 6–1-es vereséget mért Panamára az oroszországi világbajnokság csoportkörének második fordulójában, ezzel elkönyvelte története legnagyobb különbségű sikerét a vb-ken, és biztossá tette továbbjutását a legjobb tizenhat közé.

vb 2018 panamai válogatott onlive! közvetítés foci vb 2018 angol válogatott

Vb 2018: Lukaku és Kane olvasóinkat is meggyőzte

2018-06-19 13:36:50

A belga válogatottból Romelu Lukakut, az angolból Harry Kane-t látták legjobbnak olvasóink a labdarúgó-vb hétfői játéknapja után. A Panamát 3–0-ra legyőző belga válogatottból a duplázó MU-csatár mellett a bombagólt szerző Dries Mertens is jobb átlagot ért el, mint a Tunézia elleni 2–1-es angol győzelem során duplázó Kane. A szigetországiaknál Raheem Sterling és Kyle Walker az ötös átlagot sem érte el.

vb 2018 osztályozás foci vb 2018 Romelu Lukaku Harry Kane Belgium

Angol recept a bajra: vissza a gyökerekhez!

2018-06-18 23:50:58

Nagyon nehezen gyűrte le a jóval esélyesebb angol válogatott Tunéziát az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon, megnéztük, miért lett ilyen nyögvenyelős Harry Kane-ék sikere, és miért kaptak ki végül az észak-afrikaiak.

vb 2018 tunéziai válogatott foci vb 2018 elemzés angol válogatott Tunézia

Vb 2018: Southgate szerint megérdemelt az angolok győzelme

2018-06-19 08:45:19

Gareth Southgate szövetségi kapitány úgy véli, az angol labdarúgó-válogatott megérdemelten nyerte meg első csoportmérkőzését az oroszországi világbajnokságon.

vb 2018 foci vb 2018 Tunézia Nabil Maalul Harry Kane Gareth Southgate

Vb 2018: Harry Kane már a döntőre gondol – ez a célja a fináléban

2018-06-18 13:44:40

Harry Kane, az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon hétfő este bemutatkozó angolok csapatkapitánya arról álmodozik, hogy három gólt szerez a döntőben – ahogy tette azt Geoff Hurst 1966-ban, a szigetországiak mindeddig egyetlen vb-diadala alkalmával.