Futács: Talán megérdemeltem volna egy esélyt, de Storck így döntött

Az ünnepi esztendőt lezáró, a Hajduk Split feltétlen bizalmát élvező Futács Márkó nyugodtan és bizakodva várja az új idényt, és reméli, előbb-utóbb megkapja a lehetőséget a válogatottban is.

válogatott  magyar válogatott  magyar labdarúgó-válogatott  légiósok  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: a Hajduknál sem értik, Futács miért nem válogatott

2017-06-22 15:41:22

Mario Branco, a Hajduk Split portugál sportigazgatója a Dalmatinski Portalnak adott interjújában beszélt a horvát csapat gólkirály támadója, Futács Márkó helyzetéről.

légiósok  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: újabb elismerés Futácsnak, aki ígéretet tett a Hajduknak

2017-06-09 09:05:34

Csütörtök este rendezték meg a Horvát Labdarúgó-szövetség (HNS) szezonzáró gálaestjét, amely során kiosztották a 2016–2017-es kiírás legjobbjainak járó díjakat. Az eseményen részt vett az élvonalbeli bajnokság gólkirálya, Futács Márkó is, akit beválasztottak a szezon álomcsapatába.

légiósok  Horvátország  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: „Futács típusú játékosokra van szükségünk”

2017-06-08 15:31:50

A horvát rekordbajnok Dinamo Zagreb részéről Zdravko Mamic az átigazolásokkal kapcsolatban elmondta: a gólkirály Futács Márkóhoz hasonló játékosokat kell szerződtetnie a zágrábi klubnak.

légiósok  Zdravko Mamic  Hajduk Split  Futács Márkó  Dinamo Zagreb

Válogatott: Jobb Futácsnál? A horvátok Eppel öngólján „röhögnek”

2017-06-06 10:36:49

A horvát média „jót derül” a magyar válogatott támadójának, Eppel Mártonnak az oroszok elleni felkészülési mérkőzésen (3–0) szerzett öngólján.

magyar válogatott  magyar labdarúgó-válogatott  légiósok  labdarúgó NB I  NB I  Horvátország

A Videoton a mai napig közel áll a szívemhez – interjú Joan Carrillóval

2017-06-04 12:42:44

Ha alkalom adódna, szívesen dolgozna ismét a magyar NB I-ben Joan Carrillo, a Hajduk Split futballcsapatának edzője. A Videotonnal 2015-ben bajnokságot nyert szakember sajnálja, hogy a fehérváriak lecsúsztak az aranyéremről, annak viszont örül, hogy Futács Márkó személyében ismét van gólerős csatára. Nikolics Nemanjával rendszeresen beszél, és állítja, hogy a világ bármelyik bajnokságában megállná a helyét, a topligákban is.

horvát foci  Videoton  Nikolics Nemanja  Joan Carrillo  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: Futács az utolsó negyedórában volt a leghatékonyabb

2017-05-29 07:51:58

Továbbra is Futács Márkó jelenti a legnagyobb témát a Hajduk Split labdarúgócsapatánál, a horvát klub hivatalos honlapja infografikán elemezte a friss gólkirály 2016–2017-es szezonját.

légiósok  horvát foci  Hajduk Split  Futács Márkó

Horvátország: kellett a dupla, Futács a gólkirály! – videó

2017-05-27 21:30:12

Futács Márkó lett a horvát élvonalbéli labdarúgó-bajnokság legeredményesebb támadója. A magyar légiós 18 találattal végzett a lista élén.

videó  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: a duplázó Futáccsal trükközni próbált a kapus, nem jött be

2017-05-26 19:00:33

Egy félidő alatt két gólt szerzett Futács Márkó, a Hajduk Split labdarúgója a Slaven elleni horvát bajnoki labdarúgó-mérkőzésen, a liga utolsó fordulójában.

Légiósok: Futácsék magyar bajnok edzője hosszabbított

2017-05-25 12:48:51

A horvát élvonalban harmadik helyen álló Hajduk Split bejelentette, Joan Carrillo vezetőedző és Mario Branco sportigazgató meghosszabbította szerződését.

légiósok  Joan Carrillo  Hajduk Split  Futács Márkó

Nem Marko Futac! – horvátnak hitték, magyarként írhat történelmet

2017-05-24 13:53:19

A napokban a horvát sajtóban is slágertémának számít a legutóbbi bajnoki fordulóban, az Inter Zapresic ellen négy gólt szerző, ezzel 16 találatnál járó és a góllövőlista élére ugró Hajduk-csatár, Futács Márkó, aki több szempontból is történelmet írhat a horvát élvonalban. A nyári átigazolási időszakhoz közeledvén a csatár piaci lehetőségeiről ügynökénél, Filipovics Vladannál érdeklődtünk, aki elmesélte, egyre többen keresik különböző országokból a játékos miatt, és sokan hiszik azt, már csak a neve alapján is, hogy horvát labdarúgóról van szó.

légiósok  Prva Liga  Horvátország  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: a Hajduk Puskásaként ünneplik a gólkirályjelöltet

2017-05-23 09:17:29

Újabb méltató írás jelent meg Futács Márkóról, a Hajduk Split magyar csatáráról, aki a hétvégi, Inter Zapresic ellen 6–0-ra megnyert hazai bajnokin négyszer is eredményes volt, és a független horvát liga történetében másodszor szerezhet gólkirályi címet klubjának.

Légiósok: Felnőttem és alázatosabb lettem – Futács

2017-05-22 10:19:43

A hétvégén négy gólt szerzett Futács Márkó, a Hajduk Split megkomolyodó magyar középcsatára, aki most már megcélozza az első helyet a mesterlövészek listáján.

Légiósok: A Hajdukért játszom, a Hajdukért élek – Futács

2017-05-21 13:49:49

Mint arról beszámoltunk, szombaton a Hajduk Split 6–0-ra legyőzte az Inter Zapresicet a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 35., utolsó előtti fordulójában. A 27 éves magyar légiós négy gólt szerzett, ezzel átvette a vezetést a góllövőlistát.

Légiósok: Futács Márkó négy (!) gólt szerzett – videó

2017-05-20 20:46:07

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 35., utolsó előtti fordulójában a Hajduk Split hazai pályán 6–0-ra kiütötte a Zapresicet. Futács Márkó négyszer volt eredményes a mérkőzésen, és ezzel átvette a vezetést a góllövőlistán!

légiósok  Vécsei Bálint  Varga Barnabás  Pogon Szczecin  Mattersburg  Lugano

Légiósok: Futács minden pénzt megér a Hajduknak

2017-05-12 09:37:15

Eddig 22 bajnokin 12 gólt szerzett, ezzel a horvát bajnokság egyik legeredményesebb játékosa Futács Márkó, a Hajduk Split labdarúgója. A csatárról a Slobodna Dalmacijában jelent meg egy olyan írás, amelyet magyar futballista ritkán kap a külföldi sajtótól.

horvát foci  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: Futácsék szétrobbannak az önbizalomtól

2017-05-04 09:47:13

Nyolc bajnoki óta veretlen, legutóbbi négy meccsét megnyerte a Hajduk Split labdarúgócsapata, szombaton pedig a harmadik hely szempontjából kulcsfontosságú mérkőzést vív az NK Osijekkel. A splitiek 11 gólnál járó magyar csatára, Futács Márkó reméli, ez a széria nem szakad meg.

Légiósok: Futács ismét nyerőember volt; Szántó gyönyörű gólt lőtt

2017-04-30 17:24:08

Sorozatban negyedik győzelmét aratta a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Hajduk Split, amely az Istra otthonában diadalmaskodott két góllal.

videó  légiósok  Vécsei Bálint  Szántó Tamás  Simon Krisztián  Nagy Dániel

Légiósok: Szántóék drámai hajrá után jutottak kupadöntőbe

2017-04-26 22:57:03

A labdarúgó Osztrák Kupa elődöntőjében a Rapid Wien hazai pályán sokáig 1–0-ra vezetett, a LASK Linz azonban a rendes játékidő utolsó percében egyenlített. Ennek ellenére nem került sor a hosszabbításra, mert a 93. percben ismét betalált a bécsi együttes, amely így készülhet a négy között fölényes sikert arató Salzburg elleni fináléra. A Rapid magyar középpályása, Szántó Tamás végigjátszotta a találkozót.

légiósok  Szántó Tamás  Rapid Wien  Hajduk Split  Futács Márkó

Légiósok: a címvédőnek betaláló magyar a forduló csapatában

2017-04-26 09:35:48

A címvédő és rekordbajnok Dinamo Zagreb ellen 2–0-ra megnyert bajnokin gólt szerző Futács Márkó, a Hajduk Split magyar futballistája bekerült a horvát bajnokság legutóbbi fordulójának álomcsapatába.