Találatok a H-csoport címkére

Találatok száma: 29

Vb 2018: Ne áltassuk magunkat, ennyit tudunk – Lewandowski

2018-06-25 10:36:11

Lengyelországban igencsak (ön)kritikus a hangulat a labdarúgó-válogatott pocsék vb-szereplése miatt. A lengyel nemzeti csapat Szenegáltól 2–1-es, Kolumbiától 3–0-s vereséget szenvedett, így csoportja első kiemeltjeként két mérkőzés után a kiesők közé került – a mutatott játék alapján teljesen megérdemelten. Lengyelország az első európai válogatott, mely két forduló után lemondhat továbbjutási álmairól – kezdődik az okok keresése.

vb 2018 lengyel válogatott foci-vb foci vb 2018 Robert Lewandowski Lengyelország

Vb 2018: Escobarra emlékeztették a kiállított kolumbiait, rendőrségi vizsgálat

2018-06-21 13:53:31

A kolumbiai rendőrség kiberbűnözés-üldöző csoportja vizsgálja azokat a fenyegetéseket, amelyeket a válogatott középpályása, Carlos Sánchez kapott a Japán elleni, vesztes világbajnoki csoportmérkőzést (1–2) követően.

vb 2018 kolumbiai válogatott foci-vb 2018 fenyegetés Kolumbia H-csoport

Szenegál megmentette a kontinens becsületét – Szeli Mátyás helyszíni riportja

2018-06-19 19:29:16

Mint ismert, az oroszországi labdarúgó-világbajnokság csoportköre első fordulójának záró mérkőzésén Szenegál 2–1-re legyőzte Lengyelországot. Az európai együttes öngóllal és gyakorlatilag gólpasszal segítette a jobban játszó afrikaiakat.

vb 2018 szenegáli válogatott lengyel válogatott foci vb 2018 Szenegál Sadio Mané

Vb 2018: „Hosszú idő óta az egyik legrosszabb teljesítményünk volt”

2018-06-19 20:21:11

Mint arról beszámoltunk, Lengyelország 2–1-re kikapott Szenegáltól az oroszországi labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában. A lengyel válogatott támadója, Arkadiusz Milik bosszúsan értékelt a FIFA-nak a lefújás után.

vb 2018 szenegáli válogatott lengyel válogatott foci vb 2018 Szenegál Lengyelország

Vb 2018: A lengyelek ellen az életünkért kell küzdenünk – Falcao

2018-06-19 17:43:38

A japán válogatott szövetségi kapitánya, Nisino Akira szerint csapata nem a korai emberelőny miatt győzött 2–1-re a Kolumbia elleni világbajnoki csoportmérkőzésen.

vb 2018 kolumbiai válogatott japán válogatott foci vb 2018 Radamel Falcao Nisino Akira

Lengyelország megverte saját magát Szenegál ellen

2018-06-19 16:14:31

Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság csoportköre első fordulójának záró mérkőzésén Szenegál 2–1-re legyőzte Lengyelországot. Az európai együttes öngóllal és gyakorlatilag gólpasszal segítette a jobban játszó afrikaiakat.

Vb 2018: Japán már a 4. perctől 10 ember ellen játszva nyert

2018-06-19 15:53:43

Utolsó előttiként megkezdte világbajnoki szereplését Kolumbia és Japán a H-csoportban: az ázsiaiak Carlos Sánchez 4. percben begyűjtött piros lapja után 2–1-re felülmúlták a dél-amerikaiakat.

vb 2018 kolumbiai válogatott japán válogatott foci vb 2018 Kolumbia Japán

Itt az első piros lap, Japán először győzte le Kolumbiát

2018-06-19 13:16:30

vb 2018 kolumbiai válogatott kezdőcsapatok japán válogatott foci vb 2018 Kolumbia

Vb 2018: Cuadrado és Falcao rohamozza Japánt – kezdőcsapatok

2018-06-19 13:13:28

Kijelölték a kezdőcsapatokat a világbajnokság keddi játéknapjának első mérkőzésére: Kolumbia sztárokkal rohamozza a japán védelmet, a kezdőcsapatban szerepel Juan Cuadrado és Radamel Falcao is, James Rodríguez azonban csak kispados.

Iparos Lengyelország, egységes Szenegál, sötét ló Kolumbia

2018-06-12 17:43:33

A világbajnokság nyolc csoportja közül a H jelű az egyik, amelyben egyetlen európai válogatott kapott helyet, ennek ellenére merészség lenne kijelenteni, hogy Lengyelország a legesélyesebb a továbbjutásra. Az előjelek alapján az első két helyre hárman ugyanolyan reményekkel pályáznak, de hogy Szenegál és Kolumbia mire képes a legfiatalabb, illetve az egyik legrutinosabb szövetségi kapitánnyal, azt nehéz megjósolni. Japántól minden pont bravúr lenne.

vb-csoportbeharangozó vb 2018 szenegáli válogatott lengyel válogatott kolumbiai válogatott japán válogatott

Ciprusi góllavinával jutott tovább a címvédő Real Madrid

2017-11-21 20:08:51

A Tottenham Hotspur után a Real Madrid is kivívta a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája H-jelű csoportjából, miután Nicosiában kiütéses, 6–0-s győzelmet aratott a Sallai Rolandot 60 percig bevető ciprusi csapat ellen. A Tottenham 2–1-re győzött Dortmundban, ezzel az is eldőlt, hogy csoportelsőként jut tovább – a második a Real, az El-folytatást érő csoportharmadik helyért pedig még a BVB és az APOEL is versenyben van.

Sallai Roland Real Madrid Nacho Luka Modric Karim Benzema H-csoport

A remeklő Spurs mélyített a Real válságán, APOEL-bravúr Dortmundban

2017-11-01 20:19:07

A labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjában négy forduló után immár a Tottenham Hotspur vezet, mely a Wembley Stadionban 3–1-re legyőzte a címvédő Real Madridot. A Sallai Rolandot egy félidő erejéig bevető ciprusi APOEL 1–1-es döntetlent ért el Dortmundban. Győzelmével a Tottenham az utolsó két forduló eredményeitől függetlenül már továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Tottenham Sallai Roland Real Madrid H-csoport Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

BL, H-csoport: a Real sima sikerrel, a Spurs Dortmund-veréssel nyitott

2017-09-13 22:40:24

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első tizenöt perc három gólt hozott, a végeredmény 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

Tottenham Real Madrid H-csoport Borussia Dortmund Bajnokok Ligája BL

CR-dupla és Real-siker Madridban, Spurs verte Dortmund Londonban

2017-09-13 20:31:35

Tottenham Szon Hung Min Sergio Ramos Sallai Roland Real Madrid Harry Kane

Vb 2018: belga gála, ciprusi fordítás a H-csoportban

2017-08-31 22:43:30

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozata H-csoportjának 7. fordulójában az éllovas Belgium 9–0-ra elpáholta Gibraltár válogatottját, Ciprus kétgólos hátrányból nyert 3–2-re Bosznia-Hercegovina ellen, míg a harmadik meccsen Észtország Görögországban szerzett egy pontot gól nélküli mérkőzésen.

Észtország vb-selejtezők foci vb 2014 videó H-csoport Görögország Gibraltár

BL, H-csoport: otthon ikszelt a Juventus, biztosan nyert a Lyon

2016-09-14 22:40:52

Elkezdődtek a küzdelmek a Bajnokok Ligája H-csoportjában is. A csoport rangadóján hiába játszott mezőnyfölényben a Juventus, hiába harcolt ki több gólszerzési lehetőséget, nem tudta feltörni a spanyolok védelmét. A gól nélküli döntetlennek a Sevilla örülhetett. A csoport másik mérkőzésén a Lyon nagyon biztosan nyert a Dinamo Zagreb ellen.

Sevilla Lyon Juventus H-csoport Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája

Hiába Higuaín helyzetei, a kapufa is a Sevillával volt

2016-09-14 20:41:32

Sevilla Juventus H-csoport Bajnokok Ligája

Algéria történelme során először a nyolcaddöntőben

2014-06-26 20:21:34

A H-csoport ki-ki mérkőzésén a döntetlennel továbbjutott Algéria, míg az oroszok csak a harmadik helyen zártak.

orosz válogatott közvetítés foci vb 2014 algériai válogatott Oroszország Iszlam Szlimani

A dél-koreai szurkolólányokért meghasad a szív - a H-csoport legszebbjei

2014-06-26 01:11:59

Tudja, mi a hasonlóság a Loch Ness-i szörny és a csinos belga szurkolólányok között? Hát ez az! Viszont mi az utóbbiakat láthatóvá tesszük!

szurkolólány foci vb 2014 Oroszország H-csoport Dél-Korea Belgium

Kigolyózzák-e C. Ronaldóékat az amerikaiak és a németek?

2014-06-26 14:40:42

A G-csoportban Portugália–Ghána és Egyesült Államok–Németország, a H jelű négyesben Algéria–Oroszország és Dél-Korea–Belgium mérkőzéseket rendeznek a csoportkör harmadik fordulójában.