Találatok a H-csoport címkére

Találatok száma: 17

BL, H-csoport: a Real sima sikerrel, a Spurs Dortmund-veréssel nyitott

2017-09-13 22:40:24

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első tizenöt perc három gólt hozott, a végeredmény 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

Tottenham  Real Madrid  H-csoport  Borussia Dortmund  Bajnokok Ligája  BL

CR-dupla és Real-siker Madridban, Spurs verte Dortmund Londonban

2017-09-13 20:31:35

Tottenham  Szon Hung Min  Sergio Ramos  Sallai Roland  Real Madrid  Harry Kane

Vb 2018: belga gála, ciprusi fordítás a H-csoportban

2017-08-31 22:43:30

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozata H-csoportjának 7. fordulójában az éllovas Belgium 9–0-ra elpáholta Gibraltár válogatottját, Ciprus kétgólos hátrányból nyert 3–2-re Bosznia-Hercegovina ellen, míg a harmadik meccsen Észtország Görögországban szerzett egy pontot gól nélküli mérkőzésen.

Észtország  vb-selejtezők  foci vb 2014 videó  H-csoport  Görögország  Gibraltár

BL, H-csoport: otthon ikszelt a Juventus, biztosan nyert a Lyon

2016-09-14 22:40:52

Elkezdődtek a küzdelmek a Bajnokok Ligája H-csoportjában is. A csoport rangadóján hiába játszott mezőnyfölényben a Juventus, hiába harcolt ki több gólszerzési lehetőséget, nem tudta feltörni a spanyolok védelmét. A gól nélküli döntetlennek a Sevilla örülhetett. A csoport másik mérkőzésén a Lyon nagyon biztosan nyert a Dinamo Zagreb ellen.

Sevilla  Lyon  Juventus  H-csoport  Dinamo Zagreb  Bajnokok Ligája

Hiába Higuaín helyzetei, a kapufa is a Sevillával volt

2016-09-14 20:41:32

Sevilla  Juventus  H-csoport  Bajnokok Ligája

Algéria történelme során először a nyolcaddöntőben

2014-06-26 20:21:34

A H-csoport ki-ki mérkőzésén a döntetlennel továbbjutott Algéria, míg az oroszok csak a harmadik helyen zártak.

orosz válogatott  közvetítés  foci vb 2014  algériai válogatott  Oroszország  Iszlam Szlimani

A dél-koreai szurkolólányokért meghasad a szív - a H-csoport legszebbjei

2014-06-26 01:11:59

Tudja, mi a hasonlóság a Loch Ness-i szörny és a csinos belga szurkolólányok között? Hát ez az! Viszont mi az utóbbiakat láthatóvá tesszük!

szurkolólány  foci vb 2014  Oroszország  H-csoport  Dél-Korea  Belgium

Kigolyózzák-e C. Ronaldóékat az amerikaiak és a németek?

2014-06-26 14:40:42

A G-csoportban Portugália–Ghána és Egyesült Államok–Németország, a H jelű négyesben Algéria–Oroszország és Dél-Korea–Belgium mérkőzéseket rendeznek a csoportkör harmadik fordulójában.

vb 2014  foci-vb  foci vb 2014  Portugália  Oroszország  Németország

Vb 2014: Portugália is távozik? Ma zárul a csoportkör - program

2014-06-26 07:07:21

Csütörtökön lezárul a csoportkör a brazíliai labdarúgó-világbajnokságon.

vb 2014  foci vb 2014  Portugália  Oroszország  Németország  H-csoport

Vb 2014: a Sporting támadója lett a mérkőzés legjobbja

2014-06-22 23:11:29

A FIFA hivatalos honlapján az algériai Iszlam Szlimanit választották meg a Dél-Korea elleni mérkőzés legjobbjának.

vb 2014  foci-vb  foci vb 2014  algériai válogatott  Iszlam Szlimani  H-csoport

Ismét egy csere döntött, Belgium a legjobb 16 között

2014-06-22 17:33:29

Belgium a csereként beálló Divock Origi hajrábeli góljával 1–0-ra legyőzte Oroszországot, és továbbjutott a H-csoportból.

vb 2014  orosz válogatott  közvetítés  foci vb 2014  belga válogatott  Oroszország

Csatamalac vezeti ifjait a vb-re a harcosok klubjában

2014-06-03 15:44:10

Egy sokra hivatott (Belgium), egy a jövőre is gondoló (Oroszország), egy tapasztalatlan (Dél-Korea) és egy lelkes (Algéria) társulat hadakozik egymással a két továbbjutó helyért a brazíliai labdarúgó-világbajnokság csoportkörének utolsó, H jelű négyesében. Eljött a pillanat, hogy ezt a kvartettet is bemutassuk a Nemzeti Sport Online olvasóinak.

vb csoportbemutató  vb csapatbemutató  vb H-csoport  vb 2014  foci vb 2014  Oroszország

Az Arsenal fél tucatot vágott a Bragának

2010-09-15 22:50:25

Magabiztos győzelmet aratott az Arsenal a labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában a portugál Braga ellen. Az angol csapat 3–0-s félidei vezetés után végül 6–0-ra nyert. Cesc Fabregas és Carlos Vela duplázott az „ágyúsoknál". A kvartett másik mérkőzésén az ukrán Sahtar Doneck Dario Srna góljával tartotta otthon a három pontot a szerb Partizan Beograd ellen.

labdarúgás  Sahtar Doneck  Partizan Beograd  H-csoport  Braga  BL

Raúl rúgta tovább a nyolcaddöntőbe a minszki télben a Real Madridot

2008-11-29 04:00:29

A Bajnokok Ligája H-csoportjából a Juventus után a Real Madrid is továbbjutott, miután Raúl 7. percben szerzett kapufás góljával legyőzte Minszkben a BATE Boriszovot. A hazai csapat a mezőnyben ügyesen kombinált, de igazán nagy ziccerig nem jutott el – a sok játékosukat nélkülöző „királyiak” rutinból hozták a meccset a minszki télben.

Bajnokok_Ligája    Real_Madrid  BATE  H-csoport

A második félidőben megállították a Szegedet: nem sikerült a pontszerzés

2008-10-16 04:00:26

Akárcsak egy héttel ezelőtt ezúttal is erős német kézilabdacsapat érkezett Magyarországra. Míg múlt héten a Flenburgrot látta vendégül az MKB Veszprém, addig vasárnap a Rhein-Neckar Löwen tette tiszteletét Szegeden, a Pick otthonában. Vladan Matics csapata azonban kiváltképp nehéz mérkőzés elé nézett, hiszen játékosai közül Danijel Andjelkovics és Laluska Balázs sem volt hadra fogható, és többek kisebb sérülés, betegség után léptek pályára...

Bajnokok_Ligája      H-csoport  Rhein-Neckar Löwen

A Zenitnek nem megy a BL-ben: győzött a Real Szentpéterváron

2008-10-04 04:00:27

Fontos mérkőzést játszottak Szentpéterváron a labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában. A Zenit elveszítette első mérkőzését (0–1) Torinóban a Juventus ellen, így a második forduló nyitó mérkőzésén nem lehetett más a célja a spanyol bajnok Real Madrid ellen, mint a pontszerzés, különben az a veszély fenyegetett, hogy két forduló után komoly hátrányba kerül.

Bajnokok_Ligája  Real_Madrid    H-csoport

Nem lőtt gólt, de továbbment az Arsenal, a Sevilla idegenben nyert

2007-11-11 00:00:12

A H csoportban gólnélküli döntetlent hozott a Slavia és a cseheket az Emiratesben 7-0-ra legyőző Arsenal összecsapása, a londoniak azonban így is továbbjutottak. A másik mérkőzésen a Sevilla Renato két góljának köszönhetően magabiztosan verte a Steauát. A londoni együttes ebben a szezonban először nem tudott nyerni a BL-ben, beleértve a selejtezőket is. Ugyanakkor továbbra is Arsene Wenger vezetőedző gárdája és a Barcelona mondhatja csak el magáról, hogy még gólt sem kapott a jelenlegi sorozatban.