Találatok a Grand Slam címkére

Találatok száma: 37

Tenisz: a Djokovics, Federer, Nadal trió a legutóbbi 62 GS-ből 51-et megnyert

2018-09-11 12:45:09

Novak Djokovics pályafutása 14. Grand Slam-torna-győzelmét aratta vasárnap, amikor a US Open döntőjében három játszmában legyőzte Juan Martín del Potrót. A Roger Federer, Rafael Nadal, Djokovics hármas így immár összesen 51 GS-diadalnál tart.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Grand Slam ATP

Aus. Open: ennyi pénzt kap a győzelemért Babos Tímea

2018-01-26 12:19:10

Mint arról beszámoltunk, Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán megnyerte az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyét. A fantasztikus siker pedig természetesen pénznyereménnyel is járt.

tenisz pénzdíj Grand Slam Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Tenisz: Andy Murray visszalépett az Australian Opentől

2018-01-04 08:17:30

Andy Murray csípősérülése miatt nem indul az év első Grand Slam-tornáján, a január 15-én kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságon, írja a BBC.

tenisz Grand Slam Australian Open Andy Murray ATP

Tenisz: több változás, megreformálják a Grand Slam-tornákat

2017-11-21 19:01:55

A négy legnagyobb tenisztorna, az ausztrál, a francia és az amerikai nyílt bajnokság, valamint a wimbledoni verseny szervezői több reformjavaslatot is elfogadtak.

tenisz Wimbledon US Open Roland Garros Grand Slam Australian Open

Cselgáncs: botrány – győzött az izraeli, de sem zászló, sem himnusz!

2017-10-27 14:43:15

Nem akármilyen történet miatt került előtérbe az Abu-Dzabiban zajló cselgáncs Grand Slam-verseny. A férfiak 66 kilogrammos súlycsoportjában az izraeli Tal Flicker diadalmaskodott, ám az eredményhirdetésnél sem országa zászlaját nem vonták fel, sem hazája himnuszát nem játszották le.

cselgáncs Tal Flicker Izrael Grand Slam

Tenisz: Djokovics közölte, az idén már nem versenyez

2017-07-26 14:54:03

Novak Djokovics bejelentette, könyöksérülés miatt az idén már nem teniszezik, így 2005 óta először hagy ki Grand Slam-tornát.

tenisz Novak Djokovics Grand Slam ATP

Tenisz: megelőzni Federert? Nadal válaszolt

2017-06-13 21:56:22

Rafael Nadal a tizedik Roland Garros-diadalával már 15-szörös egyéni Grand Slam-bajnoknak mondhatja magát. Lehagyta tehát Pete Samprast (14), a ranglistát vezető Roger Federer azonban 18 GS-trófeával még így is viszonylag távol van tőle. De vajon ő maga hogyan vélekedik erről?

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Grand Slam

Roland Garros: Ostapenko a női egyes győztese!

2017-06-10 16:17:54

Jelena Ostapenko nyerte meg a Roland Garros tenisztorna női egyesét, miután a döntőben három szettben legyőzte Simona Halepet.

tenisz Simona Halep Roland Garros Jelena Ostapenko Grand Slam

Tenisz: Már nem a világelsőség a legfontosabb – Djokovics

2016-09-30 18:31:53

A szerb világelső Novak Djokovics számára már nem a világelsőség megtartása és a Grand Slam-tornák megnyerése a prioritás.

tenisz Novak Djokovics Grand Slam

US Open: óriásit bókolt Djokovics Monfilsnak

2016-09-09 19:33:03

Az amerikai nyílt teniszbajnokságon magyar idő szerint 21 órakor Novak Djokovics–Gael Monfils elődöntőt rendeznek.

tenisz US Open Novak Djokovics Grand Slam Gaël Monfils

Roland Garros: Djokovics kezében mind a négy GS-trófea!

2016-06-05 18:07:13

A világelső szerb Novak Djokovics nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, miután a döntőben az elveszített első szett után hengerelt a második helyen kiemelt brit Andy Murray ellen. Djokovics a legutóbbi négy Grand Slam-tornát megnyerve már 12-nél jár összességében, és a Roland Garros-trófea elhódításával össze jött számára a karrier Grand Slam.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Grand Slam Andy Murray

Roland Garros: a spanyol páros először nyert Grand Slamet

2016-06-04 20:50:28

Spanyol győzelem született a Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi páros versenyében: a Feliciano López, Marc López duó a fináléban a Bob Bryan, Mike Bryan testvérpárost győzte le.

tenisz Roland Garros Marc López Grand Slam Feliciano López

Tenisz: utoléri-e valaha Djokovics Federert? – szavazás

2015-07-13 15:43:41

Vasárnap Roger Federer legyőzésével Novak Djokovics pályafutása kilencedik Grand Slam-győzelmét aratta. De vajon van-e esélye átírnia a svájci rekordhalmozó sikereit?

tenisz Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal Pete Sampras Novak Djokovics

Wimbledon: a londoni a legnépszerűbb GS-torna

2015-07-01 11:11:22

A négy Grand Slam-torna közül a jelenleg zajló wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság a legnépszerűbb a közösségi médiában.

Megvan a Roland Garros új királya: Stanislas Wawrinka a salak ura!

2015-06-07 14:29:04

Stanislas Wawrinka nyerte meg a Roland Garroson a férfi egyesek küzdelmét, miután a döntőben 4:6, 6:4, 6:3, 6:4-re legyőzte a világelső Novak Djokovicsot.

tenisz Stan Wawrinka Roland Garros Novak Djokovics Grand Slam

Király, ász - Roger Federer, a legnagyobb szám!

2014-11-24 13:08:26

A Davis-kupa múlt vasárnapi elnyerésével Roger Federer az utolsó igazán jelentős, számára eddig hiányzó trófeát is elhódította, gyakorlatilag minden fontos címet megnyert, amiről férfi teniszező csak álmodhat. A sporttörténeti tettre nem is emlékezhetnénk méltóbban annál, mint hogy összeszedjük, miről mesél majd Roger papa a kandalló mellett tátott szájjal figyelő dédunokáknak 2064-ben.

tenisz Svájc Roger Federer Grand Slam Davis-kupa ATP-világranglista

Novak Djokovics örömteli bejelentést tett

2014-10-22 16:22:02

Megszületett Novak Djokovics első gyermeke, Stefan – adta hírül a férfi tenisz-világranglista első helyezettje saját Twitter-oldalán.

gyermekáldás Novak Djokovics Grand Slam

Wimbledon: Babosék legyőzték a világelső párost

2014-07-02 15:42:54

Babos Tímea, oldalán Kristina Mladenoviccsal, legyőzte a címvédő és világelső Hszie Szu-vej, Peng Su-aj tajvani, kínai duót szerdán a női párosok nyolcaddöntőjében a wimbledoni teniszbajnokságon. Vegyes párosban nem jött össze a negyeddöntő a magyar játékosnak.

tenisz Wimbledon Grand Slam Babos Tímea

Tenisz: Murrayt meglepték Nadal döntői, de nem a játéka

2013-08-20 16:06:43

A wimbledoni győztes Andy Murray a Guardiannek adott nyilatkozatában elmondta, hogy különleges lesz számára az idei US Open, hiszen életében először vág neki címvédőként egy Grand Slam-tornának.

tenisz US Open Rafael Nadal Grand Slam Andy Murray

US Open: behúzható tetőt kaphat a centerpálya

2013-08-14 19:13:14

A US Open tenisztorna szervezői tervezik, hogy behúzható tetőt építenek a központi pályára, mivel az utóbbi öt évben az időjárás miatt mindig a kiírt vasárnap helyett csak hétfőn tudták befejezni a viadalt.