Találatok a Grand Slam címkére

Találatok száma: 44

US Open: „Bárcsak két győztes lehetne” – Thiem a diadal után

2020-09-14 10:14:23

Mint arról beszámoltunk, Dominic Thiem kétszettes hátrányból felállva 3–2-re legyőzte Alexander Zverevet a US Open férfi egyes döntőjében. Az élete első Grand Slam-tornagyőzelmét szerző 27 éves osztrák és német vetélytársa is elismerően nyilatkozott a másik félről a döntő utáni sajtótájékoztatón.

US Open 2020 US Open Tenisz Grand Slam Dominic Thiem Alexander Zverev

A 22 éves Oszaka nyerte az US Opent, ez a harmadik GS-győzelme

2020-09-12 15:18:33

A japán Oszaka Naomi lett a 2020-as US Open női egyesének győztese, miután a finéléban három játszmában legyőzte a fehérorosz Viktorija Azarenkát.

online! Viktorija Azarenka US Open Oszaka Naomi Grand Slam

Tenisz: veszélyben lehet a US Open, de az amerikai rendező eltökélt

2020-08-01 10:48:58

A koronavírus-járvány ellenére kitart a US Open megrendezése mellett az Egyesült Államok Teniszszövetsége (USTA).

tenisz koronavírus US Open Grand Slam Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: Djokovics szerint ő lesz minden idők legjobbja a sportág történetében

2020-05-15 10:19:44

A világelső Novak Djokovics hisz abban, hogy ő lesz minden idők legtöbbszörös Grand Slam-bajnoka és a férfi világranglistát a leghosszabb ideig vezető teniszező.

tenisz Novak Djokovics Grand Slam ATP

Tenisz: „Federer játszik a legszebben, de Djokovics átmegy a falon is”

2020-05-09 11:14:31

A kétszeres Grand Slam-torna-döntős Todd Martin szerint a világelső Novak Djokovics a leginkább verhetetlen a férfi teniszmezőnyben.

Todd Martin Roger Federer Novak Djokovics Grand Slam tenisz

Tenisz: a Roland Garros szervezői az összes jegy árát visszatérítik

2020-05-07 19:55:11

Minden megvásárolt jegy árát visszatérítik a francia nemzetközi teniszbajnokság szervezői.

tenisz koronavírus Roland Garros Grand Slam

Australian Open: boldogság és lazaság helyett gyász és aggodalom

2020-01-17 19:20:02

A boldogságot és a lazaságot felváltotta a gyász és az aggodalom: a megszokottnál jóval sötétebb hangulatban, az ausztráliai bozóttüzek füstje alatt, a jótékonyságra fókuszálva rendezik meg az év első tenisz Grand Slam-tornáját, az Australian Opent.

Roger Federer Rod Laver Aréna Rafael Nadal Novak Djokovics Nick Kyrgios NS Hosszabbítás

Tenisz: a Djokovics, Federer, Nadal trió a legutóbbi 62 GS-ből 51-et megnyert

2018-09-11 12:45:09

Novak Djokovics pályafutása 14. Grand Slam-torna-győzelmét aratta vasárnap, amikor a US Open döntőjében három játszmában legyőzte Juan Martín del Potrót. A Roger Federer, Rafael Nadal, Djokovics hármas így immár összesen 51 GS-diadalnál tart.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Grand Slam ATP

Aus. Open: ennyi pénzt kap a győzelemért Babos Tímea

2018-01-26 12:19:10

Mint arról beszámoltunk, Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán megnyerte az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyét. A fantasztikus siker pedig természetesen pénznyereménnyel is járt.

tenisz pénzdíj Grand Slam Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Tenisz: Andy Murray visszalépett az Australian Opentől

2018-01-04 08:17:30

Andy Murray csípősérülése miatt nem indul az év első Grand Slam-tornáján, a január 15-én kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságon, írja a BBC.

tenisz Grand Slam Australian Open Andy Murray ATP

Tenisz: több változás, megreformálják a Grand Slam-tornákat

2017-11-21 19:01:55

A négy legnagyobb tenisztorna, az ausztrál, a francia és az amerikai nyílt bajnokság, valamint a wimbledoni verseny szervezői több reformjavaslatot is elfogadtak.

tenisz Wimbledon US Open Roland Garros Grand Slam Australian Open

Cselgáncs: botrány – győzött az izraeli, de sem zászló, sem himnusz!

2017-10-27 14:43:15

Nem akármilyen történet miatt került előtérbe az Abu-Dzabiban zajló cselgáncs Grand Slam-verseny. A férfiak 66 kilogrammos súlycsoportjában az izraeli Tal Flicker diadalmaskodott, ám az eredményhirdetésnél sem országa zászlaját nem vonták fel, sem hazája himnuszát nem játszották le.

cselgáncs Tal Flicker Izrael Grand Slam

Tenisz: Djokovics közölte, az idén már nem versenyez

2017-07-26 14:54:03

Novak Djokovics bejelentette, könyöksérülés miatt az idén már nem teniszezik, így 2005 óta először hagy ki Grand Slam-tornát.

Tenisz: megelőzni Federert? Nadal válaszolt

2017-06-13 21:56:22

Rafael Nadal a tizedik Roland Garros-diadalával már 15-szörös egyéni Grand Slam-bajnoknak mondhatja magát. Lehagyta tehát Pete Samprast (14), a ranglistát vezető Roger Federer azonban 18 GS-trófeával még így is viszonylag távol van tőle. De vajon ő maga hogyan vélekedik erről?

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Grand Slam

Roland Garros: Ostapenko a női egyes győztese!

2017-06-10 16:17:54

Jelena Ostapenko nyerte meg a Roland Garros tenisztorna női egyesét, miután a döntőben három szettben legyőzte Simona Halepet.

tenisz Simona Halep Roland Garros Jelena Ostapenko Grand Slam

Tenisz: Már nem a világelsőség a legfontosabb – Djokovics

2016-09-30 18:31:53

A szerb világelső Novak Djokovics számára már nem a világelsőség megtartása és a Grand Slam-tornák megnyerése a prioritás.

tenisz Novak Djokovics Grand Slam

US Open: óriásit bókolt Djokovics Monfilsnak

2016-09-09 19:33:03

Az amerikai nyílt teniszbajnokságon magyar idő szerint 21 órakor Novak Djokovics–Gael Monfils elődöntőt rendeznek.

tenisz US Open Novak Djokovics Grand Slam Gaël Monfils

Roland Garros: Djokovics kezében mind a négy GS-trófea!

2016-06-05 18:07:13

A világelső szerb Novak Djokovics nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, miután a döntőben az elveszített első szett után hengerelt a második helyen kiemelt brit Andy Murray ellen. Djokovics a legutóbbi négy Grand Slam-tornát megnyerve már 12-nél jár összességében, és a Roland Garros-trófea elhódításával össze jött számára a karrier Grand Slam.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Grand Slam Andy Murray

Roland Garros: a spanyol páros először nyert Grand Slamet

2016-06-04 20:50:28

Spanyol győzelem született a Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi páros versenyében: a Feliciano López, Marc López duó a fináléban a Bob Bryan, Mike Bryan testvérpárost győzte le.

tenisz Roland Garros Marc López Grand Slam Feliciano López

Tenisz: utoléri-e valaha Djokovics Federert? – szavazás

2015-07-13 15:43:41

Vasárnap Roger Federer legyőzésével Novak Djokovics pályafutása kilencedik Grand Slam-győzelmét aratta. De vajon van-e esélye átírnia a svájci rekordhalmozó sikereit?