Találatok a golf címkére

Találatok száma: 588

Golf: Tiger Woods győzelemmel zárta a szezont

2018-09-24 11:33:30

Tökéletesre sikerült Tiger Woods visszatérő szezonjának zárása: a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) 2017–2018-as utolsó versenyén, az Atlantában rendezett Tour Championshipen győzni tudott, ezzel öt év után először bizonyult a legjobbnak egy tornán.

golf Tiger Woods

Gyász: meggyilkolták a 22 éves spanyol golfozónőt

2018-09-18 10:04:38

Hétfőn egy iowai golfpályán holtan találták Celia Barquín Arozamena spanyol golfozót. A 22 esztendős versenyzőt a gyanú szerint meggyilkolta egy férfi.

halál gyász golf Celia Barquín Arozamena

Ryder-kupa: Tiger Woodsot a stábba hívták, de túl jól játszik

2018-09-05 10:15:44

Hat év szünet után ismét pályára lép a Ryder-kupában a golfsport egyik legnagyobb sztárja, Tiger Woods.

Tiger Woods Ryder-kupa golf Phil Mickelson

Golf: sima DeChambeau-diadal New York külvárosában

2018-08-27 10:51:37

Az amerikai Bryson DeChambeau nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának a The Northern Trust elnevezésű, kilencmillió dollár összdíjazású versenyét, amelyen Tiger Woods a 40. helyen végzett.

golf PGA Bryson DeChambeau

Golf: kilencmillió dollárért csap össze Woods és Mickelson

2018-08-23 15:23:29

Kilencmillió dollárért (2.4 milliárd forint) vív egymással bemutató golfmeccset Tiger Woods és Phil Mickelson.

golf Tiger Woods Phil M

Golf: még Tiger Woods is reménykedhet a Ryder-kupában

2018-08-13 18:03:14

Nyolc golfozó helye már biztos az amerikai csapatban, ám még a korábbi világelső Tiger Woods is reménykedhet abban, hogy Jim Furyk szövetségi kapitány beválogatja őt a szeptemberi franciaországi Ryder-kupára utazó válogatottba.

golf Tiger Woods Ryder-kupa

Golf: Tiger Woods régi önmagát idézte, de egy jobb akadt nála

2018-08-13 09:45:25

Tiger Woods alig egy évvel gerincműtéte után közel volt ahhoz, hogy karrierje 15. major diadalát arassa, ám Brooks Koepka elorozta előle a győzelmet az év negyedik, egyben utolsó kiemelt tornáján, a 100. PGA Championshipen.

golf Tiger Woods Brooks Koepka

Kép: a neve egyezett a golfozóéval, óriási pénzt kapott

2018-08-10 17:27:47

Rendkívül furcsa sztori került a nyilvánosság elé a napokban: a profi golfozó Tommy Fleetwood nem kapta meg az egyik versenyen nyert pénzdíját. Azért, mert valaki másnak fizették ki, akit véletlenül pont ugyanúgy Tommy Fleetwoodnak hívnak…

kép golf Tommy Fleetwood

Golf: a világelső idén harmadszor nyert PGA-versenyt

2018-07-30 09:51:35

A világelső amerikai Dustin Johnson nyerte meg vasárnap a profi golfozók első számú sorozatának legutóbbi versenyét, a 6,2 millió dollár összdíjazású RBC Canadian Opent.

golf Dustin Johnson

Golf: Rózsa Csilla tartja jó formáját a tengerentúlon

2018-07-24 13:54:27

A 21 éves magyar golfozó, Rózsa Csilla az első két nap után vezetett, s együttállásban az előkelő hetedik helyen végzett a Symetra Tour 150 000 dollár összdíjazású hétvégi viadalán (Danielle Downey Credit Union Classic).

golf Rózsa Csilla

Golf: az olasz Molinari nyert, Woods a negyedik

2018-07-02 12:23:54

Az olasz Francesco Molinari nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) legutóbbi, 7.1 millió dollár összdíjazású viadalát, melyen Tiger Woods a negyedik helyen zárt.

golf Tiger Woods Francesco Molinari

Golf, US Open: bravúr, 29 év után először címvédés

2018-06-18 11:29:33

Brooks Koepka régen látott bravúrt bemutatva megvédte címét a golfozók idei második kiemelt (major) versenyén, a 118. US Openen.

golf US Open golf Brooks Koepka

Golf: újra világelső, elképesztő ütéssel ünnepelte meg – videó

2018-06-11 14:17:47

Az amerikai Dustin Johnson nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult memphisi versenyét, ezzel visszavette vezető helyét a világranglistán honfitársától, Justin Thomastól.

Golf: Tiger Woods 23. lett, így is amerikai siker a Memorialon

2018-06-04 14:39:24

Tiger Woods a 23. helyen végzett a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult állomásán, a 8.9 millió dollár összdíjazású Memorialon, melyet Bryson DeChambeau nyert meg.

Golf: az olimpiai bajnok nyert, 348 millió forintot kaszált

2018-05-28 11:36:11

Az olimpiai bajnok Justin Rose győzött a profi golfozók legrangosabb sorozatának 7.1 millió dollár összdíjazású múlt heti viadalán, az egyesült államokbeli Fort Worth-ben.

Justin Rose PGA golf

Amerika: felesége rátámadt a golfozóra, mert rosszul játszott

2018-05-16 08:07:22

A rendőrség vitte el Lucas Glover profi amerikai golfozó feleségét, miután a nő rátámadt a férjére. A nézeteltérést az váltotta ki, hogy Glover nem teljesített elég jól a sportág legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) legutóbbi versenyén.

golf Egyesült Államok

Golf: 30 esztendős koráig várt az első nagy győzelemre

2018-04-23 14:40:02

Váratlannak nevezhető sikert aratott az amerikai Andrew Landry a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) legutóbbi, San Antonióban rendezett versenyén.

golf

Golf: eddig nem volt kiugró sikere, most 300 milliót nyert

2018-04-16 12:08:50

Meglepetésre Kodajra Szatosi győzött a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) hétvégi versenyén, a 6.7 millió összdíjazású RBC Heritage-en.

golf

Nem csak a tudásával hódít a csinos golfozónő… – KÉPEK

2018-04-13 18:46:43

Riválist kapott a golf Anna Kurnyikovájának is becézett Paige Spiranac – áll a Marca beszámolójában. Destiny Lee leszorítaná a képzeletbeli trónjáról az Instagramon rendkívül népszerű, közel másfél millió követővel rendelkező Spiranacot.

sportszelep golf Destiny Lee

Golf, Masters: amerikai siker az év első kiemelt tornáján

2018-04-09 01:12:04

Patrick Reed nyerte meg a férfi profi golfozók idei első kiemelt (major) versenyét, a vasárnap befejeződő Masterst az egyesült államokbeli Augustában. Az amerikai játékosnak ez az első major győzelme.