Találatok a golf címkére

Találatok száma: 625

Golf: kínosan véget ért egy francia versenyző tornája

2019-06-22 09:52:11

Kínosan ért véget Clément Berardo francia golfos versenye Spanyolországban: a világranglista 1909. helyezettjét azért zárták ki, mert elfogytak a labdái, és nem tudta befejezni a körét.

golf Tiger Woods Clément Berardo

Női foci: Tusup „bejelentkezett” a magyar női válogatott élére

2019-06-17 18:23:20

A jelenleg a „távgolf” terén próbálkozó visszavonult úszóedző, Shane Tusup komolyan nem igazán vehető posztban jelentkezett be a magyar női labdarúgó válogatott élére, miután meglepődve tapasztalta, hogy a magyar válogatott nincs ott a Franciaországban jelenleg is zajló női labdarúgó-világbajnokságon.

magyar női válogatott golf Shane Tusup

Golf: nézőket gázolt az önjáró golfkocsi

2019-06-16 10:51:48

A US Open a világ második legrégebbi PGA-golftornája, de az eddigi 118 verseny során még nem volt példa arra, ami az idei megméretés második napján történt. Két nézőt ugyanis elgázolt egy golfkocsi, amelyet nem vezetett senki.

golfkocsi golf US Open golf PGA

Golf: Tiger Woods szerint utolérheti a legendás Nicklaust

2019-06-12 10:26:24

Tiger Woods képesnek tartja magát, hogy beállítsa Jack Nicklaus csúcsát; a legendás golfozó 18 Major-tornán győzött.

golf Tiger Woods Jack Nicklaus

Golf: Magyarország csatlakozott egy nemzetközi sorozathoz

2019-06-04 13:13:34

Magyarország csatlakozik a Mercedes-Benz After Work Golf Cuphoz, a 2012-ben indult versenysorozat célja a sportág népszerűsítése.

golf

Golf: a remekül hajrázó Cantlay nyerte a Nicklaus Memorialt

2019-06-03 11:10:48

A remekül hajrázó amerikai Patrick Cantlay nyerte meg az Ohio állambeli Dublinban rendezett, 9.1 millió dollár összdíjazású Nicklaus Memorialt, a profi golfozók körversenyének (US PGA) legutóbbi tornáját.

golf US PGA Patrick Cantlay PGA

Golf: Na győzött a texasi PGA versenyen

2019-05-27 11:00:02

Az amerikai Kevin Na nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult versenyét, a 7.3 millió dollár összdíjazású Charles Schwab Challenge-et.

golf PGA Kevin Na

Golf: Koepka megvédte a címét a PGA Championshipen

2019-05-20 09:40:42

Megvédte a címét az amerikai Brooks Koepka a golfozók idei második Major-versenyén, a 10.5 millió dollár összdíjazású PGA Championshipen.

golf US PGA PGA Brooks Koepka

Golf: Tiger Woods sokat hibázott, két nap után kiesett

2019-05-18 13:16:32

Az április US Mastersen győztes Tiger Woods már két nap után kiesett a golfozók idei második Major-versenyén, a 10.5 millió dollár összdíjazású PGA Championshipen.

golf Tiger Woods PGA Championship

Golf: dél-korei siker született a PGA-sorozat dallasi állomásán

2019-05-13 12:00:57

A dél-koreai Kang Szung nyerte a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) vasárnap zárult, dallasi versenyét.

US PGA golf

Golf: Tiger Woods Elnöki Szabadság-érdemrendet kapott

2019-05-07 09:48:43

Donald Trump amerikai elnök a legmagasabb polgári kitüntetést, az Elnöki Szabadság-érdemrendet adományozta Tiger Woods golfozónak hétfőn este a Fehér Ház Rózsakertjében tartott ünnepségen.

golf Tiger Woods Elnöki Szabadság-érdemrend Donald Trump

Golf: nagy meglepetéssel zárult a charlotte-i verseny

2019-05-06 12:18:26

Az eddig igazán jelentős eredménnyel nem rendelkező amerikai Max Homa sikerét hozta a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult állomása, a 7.9 millió dollár összdíjazású Wells Fargo Championship.

golf Max Homa

Golf: Trump is gratulált; Woods diadala sokat hozott valakinek

2019-04-15 12:09:07

Donald Trump amerikai elnök is gratulált Tiger Woodsnak, aki vasárnap – tizennégy évvel legutóbbi sikere után – ötödször is megnyerte az Augustában rendezett US Masterst, a golfozók idei első Major-viadalát.

golf US Masters Tiger Woods Donald Trump

Golf: Tiger Woods 14 év után nyerte meg újra a Masterst

2019-04-14 22:10:15

Tiger Woods tizennégy évvel legutóbbi sikere után megnyerte az Augustában rendezett US Masterst, a golfozók idei első Major-viadalát. Az amerikai sztár óriási csatában, egy ütés előnnyel győzött honfitársai, Xander Schauffele, Dustin Johnson és Brooks Koepka előtt.

golf Tiger Woods

Videó: véletlenül rácsúszott Tiger Woodsra a biztonsági őr

2019-04-13 09:25:28

Az év egyik legrangosabb golfviadalán, a US Masters tornán Tiger Woods kis híján megsérült: egy befutó biztonsági őr elcsúszott a nedves talajon, majd elsodorta a 43 éves sportoló jobb bokáját.

Videó: a nap pechje – íme a golfos, aki „kapufát” lőtt

2019-04-12 16:57:22

Ezekben a napokban zajlik az év egyik legrangosabb golfviadala a US Masters, amelynek csütörtöki játéknapján a holtversenyben vezető Bryson DeChambeau bámulatosan bravúros, egyben páratlanul peches ütéssel rukkolt ki, amikor a 18. lyuktól 196 yard – nagyjából 180 méter – távolságból ütötte el a labdát, ám végeredményben óriási balszerencséje volt. A labda a lyukat jelző zászló tövét találta el, így nem hullott be a lyukba, hanem nagyjából 10 centire tőle talált megnyugvásra.

golf US Masters Bryson DeChambeau

Golf: a világranglista 196. helyezettje nyert Houstonban

2019-04-08 10:56:29

Nagy meglepetésre a világranglista 196. helyén álló kanadai Corey Conners nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) 7.5 millió dollár összdíjazású versenyét, a Texas Opent.

golf PGA Corey Conners

Golf: 470. a világranglistán, de ez az ütése világszám – videó

2019-04-01 12:32:02

Bravúros ütéssel juttatta a labdát a lyukba Kevin Dougherty a Savannah Golf Championship vasárnapi zárónapján: az amerikai golfozó a négy ütésre méretezett ötödik szakaszon elütésből kis híján a pálya menti tóba küldte a labdát, de az még megjátszható volt. A 27 éves amerikai nekivetkőzött, és szinte a vízből ütötte meg másodjára – egyenest a lyukba!

golf

Golf: tavaly elvesztette a vb-döntőt, most megnyerte

2019-04-01 09:36:04

A tavaly a második helyen végző amerikai Kevin Kisner nyerte meg a golfozók négyállomásos világbajnoki sorozatának egyenes kieséses, 10.25 millió dollár összdíjazású versenyét Austinban.

golf-vb golf Kevin Kismer

Golf: Rózsa Csilla első LPGA-versenyén indulhat

2019-03-19 12:20:21

Rózsa Csilla pályafutása során először indulhat a női golfozók legrangosabb sorozatának (LPGA) versenyén, a csütörtökön kezdődő phoenixi BOH Founders Cupon.