Találatok a Getafe címkére

Találatok száma: 325

La Liga: Sevillában újabb pontokat bukott előnyről a Celta

2017-11-18 14:55:20

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában a Getafe otthon 4–1-re legyőzte az Alavést. A házigazda sorozatban a tizedik bajnokiján talált be, ilyen szériája még nem volt az élvonalban. A Sevilla otthon 2–1-re legyőzte a Celta Vigót.

Sevilla  La Liga  Getafe  Celta Vigo  Alavés

La Liga: a madridiak kétgólos előnyt adtak le Sevillában

2017-11-03 20:51:28

A Real Betis kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent játszott a Getaféval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának nyitó mérkőzésén.

spanyol foci  La Liga  Getafe  Betis

La Liga: végre előnyt jelentett a Getafénak a hazai pálya

2017-10-29 13:54:44

Megszenvedett a győzelemért a Getafe labdarúgócsapata a spanyol élvonalbeli bajnokság 10. fordulójában, a hazaiak úgy nyertek 2–1-re, hogy a Real Sociedad 73 percen át vezetett. A Getafe az eddigi öt hazai meccsén csupán másodszor győzött, korábban háromszor is kikapott.

spanyol foci  Real Sociedad  Primera División  La Liga  Getafe

La Liga: Bardi együttese nem bírt a Getaféval

2017-10-21 15:52:28

A Levante 1–1-es döntetlent játszott a Getaféval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában.

spanyol foci  Levante  La Liga  Getafe  Enisz Bardi

Real: elképesztő, mit hagyott ki Cristiano Ronaldo – videó

2017-10-14 18:16:57

Cristiano Ronaldo nem épp a gyenge helyzetkihasználásáról ismert, a Real Madrid portugál klasszisa azonban a Getafe elleni bajnokin igazi ziccert hibázott. Tegyük hozzá, szomorkodnia így sem kellett, hiszen a góljával a blancók legyűrték ellenfelüket a hajrában!

videó  spanyol foci  spanyol bajnokság  Real Madrid  La Liga  Getafe

La Liga: CR megmentette a Real Madridot az újabb botlástól

2017-10-14 18:07:06

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyolcadik fordulójában a címvédő Real Madrid 2–1-re nyert a Getafe vendégeként. A királyi gárda győztes gólját Cristiano Ronaldo szerezte a 85. percben.

Real Madrid  La Liga  Getafe  Cristiano Ronaldo

La Liga: a Depor a hajrában szenvedte ki a három pontot

2017-09-30 14:36:49

A Deportivo La Coruna 2–1-re legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Getafe  Deportivo La Coruna

La Liga: átmentek a Villarrealon; „asszisztmester” Eibarban

2017-09-24 20:37:20

Hatalmas verést mért a Villarrealra a Getafe, amely 4–0-val küldte haza a „sárga tengeralattjárót” a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában. A Celta Vigo sem adta alább, a galiciaiak ráadásul idegenben ütötték ki az Eibart.

Villarreal  Leganés  Las Palmas  La Liga  Getafe  Eibar

Barca: Egy tapasztalt játékos nem tette volna ezt – Valverde

2017-09-18 22:00:15

Mint megírtuk, hónapokra kidőlt az FC Barcelona labdarúgócsapatának játékosa, Ousmane Dembélé, aki a Getafe elleni bajnoki mérkőzésen (2–1) sérült meg szombaton. A francia futballista sérülésével kapcsolatban a katalánok vezetőedzője, Ernesto Valverde is megszólalt.

Ousmane Dembélé  Getafe  Ernesto Valverde  Barcelona

Videó: erre nem kaptak büntetőt a Barca ellen – jogos?

2017-09-16 19:40:07

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona labdarúgócsapata fordítani tudott és 2–1-re legyőzte a Getafét a spanyol bajnokságban. Volt azonban egy érdekes jelenet az első félidőben, amely a hazaiak szerint nagyban befolyásolta a találkozó alakulását. Szerintük ugyanis Gerard Piqué kezezett, és az alábbi szituációban tizenegyest kellett volna adni. Jogos a felvetésük?

videó  tizenegyes  spanyol foci  spanyol bajnokság  La Liga  Getafe

La Liga: cseréinek köszönheti a győzelmet a Barcelona

2017-09-16 17:03:42

A Barcelona 2–1-re legyőzte idegenben a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában.

videó  Sibaszaki Gaku  Getafe  Barcelona

La Liga: élre állhatott volna a Leganés, de elbukott

2017-09-08 23:07:59

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának nyitó mérkőzésén a Leganés 2–1-re kikapott a Getafétől, így nem tudta megnyerni sorozatban a harmadik bajnokiját a 2017–2018-as szezonban.

Leganés  La Liga  Getafe

La Liga: a Getafe–Sevilla meccsen is egy gól döntött

2017-08-27 22:07:48

A korábbi két vasárnapi mérkőzéshez hasonlóan a Getafe–Sevilla találkozó is 1–0-s vendéggyőzelemmel ért véget a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában.

spanyol foci  Sevilla  La Liga  Getafe

La Liga: joggal reklamáltak a madridiak a meg nem adott gól miatt? – videó

2017-08-20 20:08:03

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyitó fordulójában az Athletic Bilbao hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Getaféval, amely a 66. perctől emberhátrányban küzdött. A madridiak a nyolcadik percben közel jártak a gólszerzéshez, Jorge Molina fejesénél azonban a játékvezető nem ítélt gólt. A felvételek alapján úgy tűnik, a labda áthaladt a gólvonalon. Vagy mégsem?

videó  La Liga  Getafe  Athletic Bilbao

La Liga: exliverpooli duplázó, megvan a harmadik feljutó

2017-06-24 23:19:48

A Getafe az idegenben elszenvedett egygólos vereség után hazai pályán 3–1-re legyőzte a Tenerifét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba jutásért rendezett rájátszás döntőjének visszavágóján, így egy év szünet után azonnal visszakapaszkodott a La Ligába.

spanyol labdarúgás  spanyol foci  Tenerife  Getafe  Dani Pacheco

La Liga: naná, hogy a döntőben szerezte meg az első gólját

2017-06-21 23:35:57

A Tenerife hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli bajnokságba jutásért zajló rájátszás döntőjének első mérkőzésén.

spanyol foci  Tenerife  Spanyolország  La Liga  Jorge Sáenz  Getafe

La Liga: e két csapat küzd meg az utolsó feljutó helyért

2017-06-18 23:58:50

A Getafe és a Tenerife vívja a feljutásért folyó rájátszás döntőjét a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. A madridi csapat az Huescát, míg a „szigetlakók” a Cádizt búcsúztatták az elődöntőben.

spanyol foci  Tenerife  Spanyolország  Segunda División  La Liga  Getafe

Spanyolország: beszólt a játékos, lefejelte edzője – videó

2017-06-18 14:55:51

Botrányos jelenetek tarkították a szombat esti Getafe–Huesca spanyol másodosztályú labdarúgó-mérkőzést. A playoff elődöntőjének visszavágóján a vendégek játékosa, David López nem hagyta szó nélkül a lecserélését, mire edzője, Juan Antonio Anquela utánament, és lefejelte.

Segunda División  Huesca  Getafe

Real: miért örül egy másik csapat Morata esetleges eladásának?

2017-06-13 12:19:47

A nyári átigazolási szezon egyik legdrágább transzfere lehet Álvaro Morata Manchesterbe szerződése. A 24 éves spanyol támadó klubváltásával azonban a Getafe is kereshet egy kis pénzt.

Álvaro Morata  Real Madrid  Manchester United  Getafe

Videó: 10 éve lőtte Messi a Getafe elleni csodagólt

2017-04-18 10:37:11

Lionel Messi napra pontosan tíz évvel ezelőtt, 2007. április 18-án szerezte egyik legnagyszerűbb gólját. A találatot azután Diego Maradona elhíresült mozdulatsorával hasonlították össze.