Találatok a Getafe címkére

Találatok száma: 334

La Liga: a Getafe nehezen, de hozta a kötelezőt

2018-01-12 22:56:40

A spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának nyitó mérkőzésén a Getafe egyetlen góllal legyőzte a Málagát.

Málaga  La Liga  Getafe

La Liga: Diego Costa visszatért – hat perc alatt gól és két sárga

2018-01-06 14:48:50

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában az Atlético Madrid hazai pályán 2–0-re nyert a Getafe ellen. A visszatérő Diego Costa szerezte a madridiak második gólját, ám gólöröme miatt megkapta a második sárga lapját, így kiállították.

La Liga  Getafe  Diego Costa  Atlético Madrid

Légiósok: Getafe, Eibar? Elgondolkodnék… – Nikolics

2017-12-28 09:29:37

Nikolics Nemanja, a magyar válogatott és a Chicago Fire futballistája a minap szülővárosától, Zentától nem messze, Topolyán járt, ahol a Magyar Labdarúgó-szövetség segítségével hamarosan új akadémiát adnak át.

Ronaldo  Nikolics Nemanja  Getafe  Eibar  Chicago Fire

La Liga: kikapott San Sebastiánban a Sevilla

2017-12-20 23:33:09

A Real Sociedad hazai pályán begyűjtötte a három pontot a Sevillával szemben a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának szerdai játéknapján. A Getafe az első negyedórában szerzett két góllal győzte le az utolsó helyezett Las Palmast.

spanyol foci  Sevilla  Real Sociedad  Primera División  Las Palmas  La Liga

La Liga: egy korai gól elég volt a Gironának

2017-12-17 13:54:19

Győzelemmel folytatta szereplését a Girona labdarúgócsapata, amely az uruguayi válogatott csatár, Christian Stuani góljával 1–0-ra megverte a Getafét a La Liga 16. fordulójában.

spanyol foci  Primera División  La Liga  Girona  Getafe

La Liga: büntetőből sem jött a gól, iksz a Getafe–Eibaron

2017-12-09 13:39:03

A Getafe gól nélküli döntetlent játszott az Eibarral a spanyol élvonalbeli lebdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Getafe  Eibar

La Liga: a Getafe 10 emberrel vette el a Valencia veretlenségét

2017-12-03 18:15:34

A spanyol élvonalbeli bajnokság 14. fordulójának vasárnapi második mérkőzése hatalmas meglepetést hozott: a meccs előtt a 12. helyen álló Getafe a 25. perctől emberhátrányban játszva, Markel Bergara szerencsésen megpattanó lövésével győzött a bajnoki második Valencia ellen.

Markel Bergara  La Liga  Getafe  Valencia  spanyol foci

Király-kupa: (ex)barcások repítették az Alavést; elmaradt a Villarreal-blama

2017-11-30 21:28:19

A spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójának visszavágóján az Alavés a Barcelonától kölcsönvett Munir El Haddadi duplájával, valamint a katalánoknál korábban szintén futballozó Bojan Krkic góljával 3–0-ra legyőzte a Getafét, így 4–0-s összesítéssel továbbjutott a legjobb 16 közé.

Villarreal  Tenerife  Ponferradina  Király-kupa  Getafe  Espanyol

La Liga: a barcelonaiak legyőzték a madridiakat

2017-11-27 22:22:43

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójának záró mérkőzésén az Espanyol otthon 1–0-ra legyőzte a Getafét.

La Liga  Getafe  Espanyol

La Liga: Sevillában újabb pontokat bukott előnyről a Celta

2017-11-18 14:55:20

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában a Getafe otthon 4–1-re legyőzte az Alavést. A házigazda sorozatban a tizedik bajnokiján talált be, ilyen szériája még nem volt az élvonalban. A Sevilla otthon 2–1-re legyőzte a Celta Vigót.

Sevilla  La Liga  Getafe  Celta Vigo  Alavés

La Liga: a madridiak kétgólos előnyt adtak le Sevillában

2017-11-03 20:51:28

A Real Betis kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent játszott a Getaféval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának nyitó mérkőzésén.

spanyol foci  La Liga  Getafe  Betis

La Liga: végre előnyt jelentett a Getafénak a hazai pálya

2017-10-29 13:54:44

Megszenvedett a győzelemért a Getafe labdarúgócsapata a spanyol élvonalbeli bajnokság 10. fordulójában, a hazaiak úgy nyertek 2–1-re, hogy a Real Sociedad 73 percen át vezetett. A Getafe az eddigi öt hazai meccsén csupán másodszor győzött, korábban háromszor is kikapott.

spanyol foci  Real Sociedad  Primera División  La Liga  Getafe

La Liga: Bardi együttese nem bírt a Getaféval

2017-10-21 15:52:28

A Levante 1–1-es döntetlent játszott a Getaféval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában.

spanyol foci  Levante  La Liga  Getafe  Enisz Bardi

Real: elképesztő, mit hagyott ki Cristiano Ronaldo – videó

2017-10-14 18:16:57

Cristiano Ronaldo nem épp a gyenge helyzetkihasználásáról ismert, a Real Madrid portugál klasszisa azonban a Getafe elleni bajnokin igazi ziccert hibázott. Tegyük hozzá, szomorkodnia így sem kellett, hiszen a góljával a blancók legyűrték ellenfelüket a hajrában!

videó  spanyol foci  spanyol bajnokság  Real Madrid  La Liga  Getafe

La Liga: CR megmentette a Real Madridot az újabb botlástól

2017-10-14 18:07:06

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyolcadik fordulójában a címvédő Real Madrid 2–1-re nyert a Getafe vendégeként. A királyi gárda győztes gólját Cristiano Ronaldo szerezte a 85. percben.

Real Madrid  La Liga  Getafe  Cristiano Ronaldo

La Liga: a Depor a hajrában szenvedte ki a három pontot

2017-09-30 14:36:49

A Deportivo La Coruna 2–1-re legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Getafe  Deportivo La Coruna

La Liga: átmentek a Villarrealon; „asszisztmester” Eibarban

2017-09-24 20:37:20

Hatalmas verést mért a Villarrealra a Getafe, amely 4–0-val küldte haza a „sárga tengeralattjárót” a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában. A Celta Vigo sem adta alább, a galiciaiak ráadásul idegenben ütötték ki az Eibart.

Villarreal  Leganés  Las Palmas  La Liga  Getafe  Eibar

Barca: Egy tapasztalt játékos nem tette volna ezt – Valverde

2017-09-18 22:00:15

Mint megírtuk, hónapokra kidőlt az FC Barcelona labdarúgócsapatának játékosa, Ousmane Dembélé, aki a Getafe elleni bajnoki mérkőzésen (2–1) sérült meg szombaton. A francia futballista sérülésével kapcsolatban a katalánok vezetőedzője, Ernesto Valverde is megszólalt.

Ousmane Dembélé  Getafe  Ernesto Valverde  Barcelona

Videó: erre nem kaptak büntetőt a Barca ellen – jogos?

2017-09-16 19:40:07

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona labdarúgócsapata fordítani tudott és 2–1-re legyőzte a Getafét a spanyol bajnokságban. Volt azonban egy érdekes jelenet az első félidőben, amely a hazaiak szerint nagyban befolyásolta a találkozó alakulását. Szerintük ugyanis Gerard Piqué kezezett, és az alábbi szituációban tizenegyest kellett volna adni. Jogos a felvetésük?

videó  tizenegyes  spanyol foci  spanyol bajnokság  La Liga  Getafe

La Liga: cseréinek köszönheti a győzelmet a Barcelona

2017-09-16 17:03:42

A Barcelona 2–1-re legyőzte idegenben a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában.