Kerékpár: a Tour de France-győztes hosszabbított csapatával

Három évvel meghosszabbította az esztendő végén lejáró kontraktusát a Sky kerékpáros csapatával Geraint Thomas, aki idén megnyerte a Tour de France-t.

Tour de France Sky Geraint Thomas

Kerékpár: Froome és Thomas sem áll rajthoz a vb-n

2018-09-06 12:08:49

Geraint Thomas, az idei Tour de France győztese, valamint Chris Froome, a Francia körverseny négyszeres bajnoka sem áll rajthoz a szeptember végi országútikerékpáros-világbajnokságon.

kerékpár Geraint Thomas Chris Froome

Kerékpár: Thomas és Froome is ott lesz a brit vb-csapatban

2018-08-30 12:28:27

Az idei Tour de France-győztes Geraint Thomas, valamint Chris Froome, a francia körverseny négyszeres bajnoka is rajthoz áll a szeptemberi országúti kerékpáros-világbajnokságon.

Chris Froome Geraint Thomas kerékpáros-vb országúti kerékpár

Vuelta: a címvédő és a friss Tour-győztes sem indul

2018-08-16 13:12:46

A címvédő Chris Froome és a friss Tour de France-győztes Geraint Thomas sem indul az idei spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán.

Vuelta Geraint Thomas Chris Froome

Kerékpár: csapatot válthat a Tour de France idei győztese

2018-08-09 13:33:35

A CCC lengyel kerékpáros csapat ajánlatot tett a friss Tour de France-győztes Geraint Thomasnak.

kerékpár Tour de France Sky Geraint Thomas

Geraint Thomas: Majd talán hetvenévesen, egy kocsmában ülve…

2018-07-30 11:38:38

A Team Sky egyik brit kerékpárosa nyerte meg az idei Tour de France-ot, amiben nincs semmi meglepő, ám ezúttal nem a négyszeres győztes Chris Froome ért révbe, hanem Geraint Thomas. A walesi már 32 éves, élete nagy részét a sportágban töltötte, sikerekből is bőven kijutott neki, az egyszeri ember számára azonban viszonylag ismeretlen lehet.

kerékpár Tour de France Geraint Thomas

Tour de France: Geraint Thomas először nyerte meg a versenyt

2018-07-29 19:33:21

A brit Geraint Thomas nyerte meg a 105. Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France Tom Dumoulin Pierre Latour Peter Sagan Julian Alaphilippe Geraint Thomas

Tour de France: Tom Dumoulin nyerte meg az időfutamot

2018-07-28 17:51:25

Tom Dumoulin volt a leggyorsabb a Tour de France utolsó előtti, 20. szakaszán szombaton, míg Geraint Thomas megőrizte első helyét összetettben, ezzel szinte biztos, hogy megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Geraint Thomas

Tour de France: Roglic nagyot ment, Thomason maradt a sárga

2018-07-27 17:56:26

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Francia kerékpáros-körverseny (Tour de France) 19. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas a második helyen ért célba, így a jóváírásnak köszönhetően növelte az előnyét Tom Dumoulinhez és csapattársához, a címvédő Chris Froome-hoz képest.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Primoz Roglic Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Dumoulin megelőzte Froome-ot

2018-07-25 17:46:00

A kolumbiai Nairo Quintana nyerte meg a Tour de France 17. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas növelte előnyét, miközben Tom Dumoulin feljött a második helyre, megelőzve a címvédő Chris Froome-ot.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Nairo Quintana Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: megmozdult az állóvíz, Thomas sárgában

2018-07-18 18:04:15

A brit Geraint Thomas nyerte meg a Tour de France 11. szakaszát, és a brit kerékpáros összetettben is átvette a vezetést.

kerékpár Tour de France Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: azt hitte, hogy megnyerte a szakaszt

2017-07-09 17:15:29

A kolumbiai Rigoberto Urán nyerte meg a Tour de France 9. szakaszát, amelyen az összetettben vezető Chris Froome elvesztette legfőbb segítőjét, a bukás miatt a versenyt feladó Geraint Thomast.

Warren Barguil Tour de France Rigoberto Urán Richie Porte Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Kittel már tíz szakaszgyőzelemnél jár

2017-07-02 17:45:15

A német Marcel Kittel nyerte a Tour de France második szakaszát, ezzel már tíz etapsikernél tart összesen a Francia kerékpáros-körversenyen. Összetettben továbbra is a brit Geraint Thomas áll az első helyen.

kerékpár Tour de France Marcel Kittel Geraint Thomas

Tour de France: Thomasé a sárga trikó a nyitány után

2017-07-01 19:38:58

Geraint Thomas, a Team Sky versenyzője nyerte meg a 104. Tour de France országúti kerékpáros-körverseny nyitó szakaszát, így ő viselheti vasárnap az összetettben élen állónak járó sárga trikót.

Tour de France Geraint Thomas

Tour de France: francia diadal a lélegzetelállító 18. szakaszon

2015-07-23 17:38:28

A francia Romain Bardet nyerte meg az országúti kerékpáros Tour de France 18., hegyi szakaszát, az összetett első továbbra is a brit Chris Froome.

hegyi szakasz Tour de France Romain Bardet Geraint Thomas Chris Froome 18. szakasz

Videó: az ütközés után fejjel találta el az oszlopot a bringás

2015-07-21 16:41:19

Mint beszámoltunk róla, tegnap a Tour de France-on az összetettben éllovas Chris Froome egyik segítője, a hatodik helyen álló brit Geraint Thomas 7.5 kilométerrel a cél előtt nagyot esett, miután egy lejtőn ütközött, és bringájáról leesve egy oszlopot talált el, ám végül be tudta fejezni az etapot. Íme, a hatalmas borulás!