Találatok a Georgi Milanov címkére

Találatok száma: 8

Videó: ezzel a góllal győzte le a Vidi a PAOK-ot

2018-11-08 20:09:42

Georgi Milanov szép támadás után szerezte meg a vezetést a Vidinek a PAOK elleni Európa-liga-mérkőzés 50. percében. Az állás már nem változott a találkozón, a magyar csapat 1–0-ra nyert, ezzel pedig továbbjutásra áll a csoportjában.

PAOK Mol Vidi FC Georgi Milanov Európa-liga

Így, ahogy vagytok! 1. Chelsea 2. Mol Vidi FC

2018-11-08 10:14:31

A Mol Vidi Georgi Milanov 50. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a görög PAOK-ot a Groupama Arénában az Európa-liga L-csoportjának 4. fordulójában, és ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé. A másik meccsen a Chelsea 1–0-ra nyert a BATE Boriszov otthonában és így már biztos, hogy továbbkerül a négyesből.

Videoton PAOK Mol Vidi FC Juhász Roland Georgi Milanov Európa-liga

Vidi: 40-szeres bolgár válogatott játékos érkezett – hivatalos

2018-09-03 16:31:21

Korábbi híreinknek megfelelően, a labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Vidi FC a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a 40-szeres bolgár válogatott középpályás Georgi Milanovot.

magyar átigazolás NB I átigazolás Mol Vidi FC Georgi Milanov

Vidi: majd’ félmillió eurós fizetésért jöhet a középpályás – sajtóhír

2018-09-03 09:19:06

A Mol Vidi FC vezetőedzője, Marko Nikolics a Ferencváros elleni vasárnapi rangadó (2–2) után arról beszélt, hogy az egyik kiszemeltjük már a meccs után aláírhatja a szerződését. A bolgár sajtó pedig már azt is tudni véli, mennyit keres majd…

magyar átigazolás Mol Vidi FC Georgi Milanov

Vidi: bolgár válogatott középpályás érkezhet – sajtóhír

2018-08-30 18:01:53

A Topsport.bg portál információja szerint a Mol Vidi FC-ben folytatja a pályafutását a 40-szeres bolgár válogatott középpályás, Georgi Milanov.

átigazolás nemzetközi átigazolás Videoton Georgi Milanov CSZKA Moszkva

Premjer-liga: tökéletes lövés döntött a CSZKA-Zenit rangadón

2014-03-15 14:55:16

A CSZKA Moszkva hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Zenitet az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szombati rangadóján.

orosz bajnokság Zenit Premjer-liga Georgi Milanov CSZKA Moszkva

CSZKA Moszkva: öt évre aláírt az év bolgár játékosa

2013-07-05 17:11:47

Az orosz bajnok CSZKA Moszkva labdarúgócsapata megvette a bolgár Georgi Milanovot a Liteksz Lovecstől.