Találatok a genoa címkére

Találatok száma: 532

Serie A: füttykoncert Nápolyban, szenved az Ancelotti-csapat

2019-11-09 21:42:34

A Napoli nem bírt odahaza a Genoával: Carlo Ancelotti csapata gól nélküli döntetlenre végzett alsóházi vendégével az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén.

Serie A Napoli Genoa

Serie A: Mario Balotelli levonult, visszatért, gólt lőtt – mit sem ért

2019-11-03 16:50:58

Az Udinese Genovában győzött az edzőváltás után, a Sassuolo a hajrában mentett pontot a Lecce ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának egyik legemlékezetesebb pillanata mégis vélhetően a Verona–Brescia összecsapáshoz kötődik majd. A vendégek olasz válogatott támadója, Mario Balotelli a második félidő elején ugyanis levonult a pályáról, miután a hazai drukkerek többször is bőrszínével provokálták a lelátóról – a játék jó tíz percet állt, a 29 éves csatár társai unszolására visszatért, a hajrában gólt is szerzett, de a Brescia számára ez pontot már nem ért.

olasz labdarúgás Verona Udinese Serie A Sassuolo Lecce

Serie A: három góllal válaszolt a Genoa a Bresciának

2019-10-26 22:42:06

A Brescia az első félidő után még vezetett a Genoa vendégeként a Serie A 9. fordulójának szombat esti mérkőzésén, de a kikötővárosiak az utolsó fél órában begyújtották a rakétákat, és három gólt lőve megfordították a találkozót.

Serie A Genoa Brescia

Serie A: Thiago Motta a Genoa új vezetőedzője – hivatalos

2019-10-22 23:46:42

Igaznak bizonyultak a lapértesülések: az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Genoa a menesztett vezetőedző, Aurelio Andreazzoli helyére Thiago Mottát nevezte ki a csapat szakvezetőjévé. Motta először irányíthat felnőtt csapatot rövid edzői karrierje során.

Thiago Motta Genoa

Serie A: itt a vége, menesztették a Genoa edzőjét

2019-10-22 14:19:21

Menesztették Aurelio Andreazzolit, az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Genoa vezetőedzőjét.

olasz foci edzősors Serie A Schäfer András Genoa Aurelio Andreazzoli

Serie A: olasz válogatott középpályás lehet a Genoa edzője – sajtóhír

2019-10-21 19:08:53

Érdekes hírről számolt be a Le Parisien, a francia lap szerint minden bizonnyal a PSG korábbi játékosa és U19-es edzője, Thiago Motta lesz az olasz Genoa következő szakvezetője.

sajtóhír olasz foci edzőváltás Thiago Motta Serie A Genoa

Serie A: Cornelius triplájával gálázott a Parma a Genoa ellen

2019-10-20 21:15:47

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság 8. fordulójában vasárnap kora este a Parma 5–1-re legyőzte a Genoát – köszönhetően elsősorban a szünet előtti és utáni percekben összességében mesterhármasig jutó dán Andreas Corneliusnak, aki amúgy csereként lépett pályára.

Parma Genoa Andreas Cornelius Serie A olasz foci

Serie A: óriási baki a Milan edzőjétől, nem figyelt a meccsen?

2019-10-06 09:34:00

Zavarodottan nyilatkozott a szombat esti, Genoa elleni 2–1-es siker után Marco Giampaolo, a Milan labdarúgócsapatának vezetőedzője.

olasz foci Serie A Milan Marco Giampaolo Genoa

Serie A: Reina a potya után büntetőt védett, hátrányból nyert a Milan

2019-10-05 22:51:22

Három piros lapot és három gólt hozó mérkőzésen az AC Milan vert helyzetből felállva, a Pepe Reina által a hosszabbításban kivédett tizenegyesnek nagyban köszönhetően 2–1-re legyőzte a Genoát az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában.

Serie A Pepe Reina Milan Genoa

Videó: óriási potya, Reina bevédte Schöne szabadrúgását

2019-10-05 21:31:57

Potya góllal szerzett vezetést a Genoa az AC Milan elleni olasz bajnoki mérkőzésen szombat este. A mérkőzést gyomorbántalmak miatt kihagyó Gianluigi Donnarummát helyettesítő Pepe Reina nem tudta védeni Lasse Schöne távoli szabadrúgását, annak ellenére, hogy ez a kapusok szempontjából kifejezetten kellemetlen lövés esetében is elvárható lett volna.

videó olasz labdarúgás Serie A Pepe Reina Milan Lasse Schöne

Serie A: egy villanás elég volt az Internek; nápolyi botlás

2019-09-25 21:03:41

Az Inter 1–0-ra legyőzte a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában. A Napoli meglepetésre hazai pályán kikapott a Cagliaritól.

olasz foci Serie A Sassuolo Sampdoria SPAL Parma

Serie A: Simeone kezdte, majd a hajrában jött a góleső

2019-09-20 18:02:41

A Cagliari hazai pályán 3–1-re legyőzte a Genoát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójának péntek esti nyitányán.

Serie A Giovanni Simeone Genoa Cagliari

Serie A: bombagól a 95. percben, az Atalanta nyert Genovában

2019-09-15 14:17:16

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján az Atalanta idegenben 2–1-re legyőzte a Genoát. A vendégek Luis Muriel büntetőből szerzett találatával szereztek vezetést, ám Domenico Criscito – szintén tizenegyesből – a 91. percben betalált, így egyenlítettek a hazaiak. Ekkor úgy tűnt, döntetlennel zárul az összecsapás, ám Duván Zapata 95. percben szerzett bombagóljának köszönhetően mind a három pontot begyűjtötte a bergamói csapat.

olasz labdarúgás Serie A Genoa Atalanta

Kész a Juve? Talán, még nagyban „mocorog” az Inter és a Napoli

2019-08-28 15:54:06

Elrajtolt a múlt héten az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A, mégpedig nézőcsúccsal, ugyanis 2004, a húszcsapatos bajnokságra való áttérés óta nem volt ilyen magas a nézőszám, átlagosan 26 ezer stadiononként. Az előző két nyitó fordulóra egyaránt 22-22 ezren voltak a helyszínen átlagban kíváncsiak, mi pedig arra voltunk kíváncsiak, hogyan állnak a csapatok egy pár nappal az átigazolási határidő zárása előtt?

topliga-beharangozó olasz átigazolás olasz labdarúgás nemzetközi átigazolás Udinese Serie A

Légiósok: a Genoa kölcsönadta Schäfer Andrást a Serie B-be

2019-08-21 20:26:29

Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport korábbi értesülései: az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Genoa kölcsönadta Schäfer Andrást a Chievónak.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok Serie B Serie A

Ajax: a Serie A-ban folytatja a BL-elődöntős gárda alapembere

2019-08-09 16:12:50

Távozik Lasse Schöne, a Bajnokok Ligája-elődöntős Ajax kulcsembere, aki az olasz élvonalbeli Genoa labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Lasse Schöne Genoa Ajax

Olaszország: a magyar középpályás az élvonalból kieső Chievóhoz kerülhet

2019-08-01 10:35:15

Értesüléseink szerint Schäfer András az élvonalbeli Genoa labdarúgócsapatától a tavasszal az olasz másodosztályba kieső Chievóhoz kerülhet kölcsönbe.

légiósok Serie B Serie A Schäfer András Genoa magyar átigazolás

Légiósok: Schäfer beállt a Genoába, fontos gólpasszt adott

2019-07-20 22:02:00

Schäfer András fontos szerepet játszott a Genoa szombati felkészülési mérkőzésén, amelyen az olasz csapat 4–3-ra legyőzte a francia Olympique Lyont.

légiósok felkészülési mérkőzés Schäfer András Lyon Genoa

Juventus: öt évre írt alá az argentin védő – hivatalos

2019-07-12 20:51:17

A Juventus labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Genoa 21 éves argentin védőjét, Cristian Romerót.

nemzetközi átigazolás Juventus Genoa olasz átigazolás

Serie A: edzőt váltott az éppen bennmaradó Genoa

2019-06-14 21:33:26

Aurelio Andreazzolit nevezték ki az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában éppen bennmaradt Genoa vezetőedzőjévé.