Találatok a genoa címkére

Találatok száma: 547

Serie A: mélyülő Milan-válság – hazai vereség a Genoától

2020-03-08 17:12:30

Mint arról korábban beszámoltunk, a koronavírus okozta olaszországi káosz miatt 75 perces késéssel rendezték meg vasárnap a Serie A-ban a Parma–SPAL (0–1) bajnokit – a 15 órára kiírt AC Milan–Genoa és a Sampdoria–Verona mérkőzés időben kezdődött.

Zlatan Ibrahimovic Serie A Goran Pandev Genoa AC Milan

Serie A: megvan a 20. is, a Lazio tovább tapad a Juventusra

2020-02-23 14:37:58

A Lazio 3–2-re legyőzte idegenben a Genoát, ezzel zsinórban a 20. bajnokiján maradt veretlen az olasz élvonalbeli labdarúgóliga (Serie A) 2019–2020-as kiírásában.

olasz labdarúgás Serie A Lazio Genoa Ciro Immobile

Serie A: 16 év után nyertek ismét zsinórban három bajnokit

2020-02-15 17:15:30

A Lecce 2–1-re legyőzte hazai környezetben a sereghajtó SPAL-t az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának kiesési helyosztóján.

olasz foci Serie A SPAL Lecce Genoa Bologna

Serie A: 1959 óta nem látott olyat Olaszország, mint most Immobilétől

2020-02-02 16:11:54

A Lazio hazai pályán kiütötte a seregható SPAL-t, ezzel nyomás alá helyezte a kora este pályára lépő Intert a 2. helyért folytatott csatában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Az AC Milan sorozatban az ötödik bajnokiján sem kapott ki, igaz, ezúttal nem is nyert: a Hellas Verona vitt el egy pontot a San Siróból. Az Atalanta–Genoa mérkőzésen már 35 perc után kialakult a végeredmény, 2–2-es döntetlent hozott az összecsapás.

olasz labdarúgás Verona Serie A SPAL Lazio Genoa

Serie A: megszerezte első 2020-as bajnoki sikerét az AS Roma

2020-01-19 20:04:35

Az AS Roma 3–1-re legyőzte idegenben az utolsó előtti helyre visszacsúszó Genoát, így két vesztes mérkőzés után ismét három pontot tudott szerezni, és őrzi negyedik helyét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Mattia Perin óriási bakija pecsételte meg a kieső helyen tanyázó genovaiak sorsát.

olasz labdarúgás Serie A Genoa AS Roma

DAC: kölcsönvették a Genoa magyar légiósát – hivatalos

2020-01-17 08:56:12

A Fortuna Ligában szereplő DAC labdarúgócsapata hivatalos honlapján tudatta, hogy fél évre kölcsönvette Schäfer Andrást az olasz élvonalbeli Genoától.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Schäfer András Genoa DAC

Olasz Kupa: a Torino tizenegyesekkel búcsúztatta a Genoát

2020-01-09 22:24:54

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Torino 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban legyőzte a Genoát. A Torino ellenfele a következő körben a Milan–SPAL összecsapás továbbjutója lesz.

Torino SPAL Olasz Kupa Milan Genoa

Serie A: végét ért a sereghajtó nyeretlenségi szériája

2020-01-05 20:08:14

Az olasz élvonal 18. fordulójában a sereghajtó Genoa a Sassuolót fogadta, és 2–1-es győzelmével véget vetett nyolc bajnoki mérkőzésből álló nyeretlenségi sorozatának, továbbá a megszerzett három bajnoki pontjának köszönhetően elmozdult az utolsó helyről, megelőzve a SPAL-t.

olasz foci Serie A Sassuolo Goran Pandev Genoa

Serie A: Motta is repült, jöhet a harmadik edző a Genoánál

2019-12-28 22:23:40

Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) sereghajtó Genoa menesztette Thiago Mottát, és Davide Nicolát nevezte ki vezetőedzőnek.

olasz foci Thiago Motta Serie A Genoa Davide Nicola

Serie A: ilyen egy igazi csapattárs! Kedves gesztus Lukakutól – videó

2019-12-22 12:46:28

Mint beszámoltunk róla, az Inter hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Genoát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójában. A genovai együttes ellen duplázó, valamint egy gólpasszt is kiosztó Romelu Lukaku remek gesztussal kedveskedett a 17 éves csapattársának, Sebastiano Espositónak.

Serie A Sebastiano Esposito Romelu Lukaku Inter Genoa

Serie A: Lukaku duplázott, simán győzött az Inter

2019-12-21 18:23:52

Az Inter 4–0-ra legyőzte a Genoát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójában.

olasz foci Serie A Inter Genoa

Serie A: Pandev meglőtte az idény legnagyobb gólját, de csak egy pontot ért

2019-12-08 14:29:47

Fordulatos mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott egymással a Lecce és a Genoa az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. Goran Pandev majd' 40 méterről lőtt góllal szerzett vezetést a vendégeknekí a második félidőben 10 perc alatt dolgozta le kétgólos hátrányát a házigazda.

olasz labdarúgás Serie A Lecce Genoa

Olasz Kupa: az emberhátrány sem volt gond a Fiorentinának

2019-12-03 22:46:47

Az élvonalbeli csapatok közül a Genoa és a Fiorentina is bejutott a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjébe. Előbbi az Ascolit, utóbbi a 27. perctől emberhátrányban játszva a Cittadellát fektette két vállra a keddi játéknapon.

Olasz Kupa Genoa Fiorentina

Serie A: Pasalic a nyerőember – egyet fejjel, egyet sarokkal

2019-11-30 17:12:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában az Atalanta idegenben 3–0-ra legyőzte a Bresciát.

Torino Serie A Mario Pasalic Genoa Brescia Atalanta

Serie A: döntetlennel zárta a fordulót a két kiesőjelölt

2019-11-25 18:18:45

A SPAL 1–1-es döntetlent játszott a Genoával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában.

oalsz foci Serie A SPAL Genoa

Serie A: füttykoncert Nápolyban, szenved az Ancelotti-csapat

2019-11-09 21:42:34

A Napoli nem bírt odahaza a Genoával: Carlo Ancelotti csapata gól nélküli döntetlenre végzett alsóházi vendégével az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén.

Serie A Napoli Genoa

Serie A: Mario Balotelli levonult, visszatért, gólt lőtt – mit sem ért

2019-11-03 16:50:58

Az Udinese Genovában győzött az edzőváltás után, a Sassuolo a hajrában mentett pontot a Lecce ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának egyik legemlékezetesebb pillanata mégis vélhetően a Verona–Brescia összecsapáshoz kötődik majd. A vendégek olasz válogatott támadója, Mario Balotelli a második félidő elején ugyanis levonult a pályáról, miután a hazai drukkerek többször is bőrszínével provokálták a lelátóról – a játék jó tíz percet állt, a 29 éves csatár társai unszolására visszatért, a hajrában gólt is szerzett, de a Brescia számára ez pontot már nem ért.

olasz labdarúgás Verona Udinese Serie A Sassuolo Lecce

Serie A: három góllal válaszolt a Genoa a Bresciának

2019-10-26 22:42:06

A Brescia az első félidő után még vezetett a Genoa vendégeként a Serie A 9. fordulójának szombat esti mérkőzésén, de a kikötővárosiak az utolsó fél órában begyújtották a rakétákat, és három gólt lőve megfordították a találkozót.

Serie A Genoa Brescia

Serie A: Thiago Motta a Genoa új vezetőedzője – hivatalos

2019-10-22 23:46:42

Igaznak bizonyultak a lapértesülések: az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Genoa a menesztett vezetőedző, Aurelio Andreazzoli helyére Thiago Mottát nevezte ki a csapat szakvezetőjévé. Motta először irányíthat felnőtt csapatot rövid edzői karrierje során.

Thiago Motta Genoa

Serie A: itt a vége, menesztették a Genoa edzőjét

2019-10-22 14:19:21

Menesztették Aurelio Andreazzolit, az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Genoa vezetőedzőjét.