Találatok a Garbine Muguruza címkére

Találatok száma: 78

Bajnokok Tornája: Garcia győzött, de nem jutott elődöntőbe

2018-11-02 13:55:39

Caroline Garcia legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát, ennek ellenére búcsúzott a női teniszezők évzáró versenyétől, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású csuhaji Bajnokok Tornájától.

tenisz Garbine Muguruza Caroline Garcia Bajnokok Versenye

Tenisz: Muguruza győzött a tokiói első fordulóban

2018-09-17 16:48:26

A hatodik helyen kiemelt Garbine Muguruza győzelemmel mutatkozott be a tokiói női tenisztornán hétfőn.

WTA Tokió Garbine Muguruza

Wimbledon: búcsúzott a címvédő Muguruza

2018-07-05 22:21:07

A női címvédő Garbine Muguruza meglepetésre már a második fordulóban búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságtól.

tenisz Wimbledon Garbine Muguruza

Tenisz: Federer két meccslabdát hárítva nyert Halléban

2018-06-21 21:05:40

A világelső svájci Roger Federer két mérkőzéslabdát hárítva győzte le a francia Benoit Paire-t a 2.1 millió euró összdíjazású füves pályás hallei tenisztorna nyolcaddöntőjében csütörtökön.

Roger Federer Novak Djokovics Grigor Dimitrov Garbine Muguruza ATP Halle

Roland Garros: Halep és Stephens is két játszmában döntős

2018-06-07 16:53:52

Az első kiemelt Simona Halep nem kegyelmezett a harmadikként rangsorolt Garbine Muguruzának a Roland Garros női egyesének elődöntőjében: bő másfél óra alatt 6:1, 6:4-re legyőzte és bejutott a torna fináléjába, ahol az amerikai Sloane Stephens lesz az ellenfele, aki szintén két szettben, 6:4, 6:4-re múlta felül honfitársát, Madison Keyst a másik ágon.

Simona Halep Roland Garros Garbine Muguruza

Roland Garros: Muguruza „lemészárolta” Sarapovát, Halep is továbbment

2018-06-06 17:27:47

A Roland Garros női egyesének negyeddöntőjében az első kiemelt Simona Halep és a harmadik helyen rangsorolt Garbine Muguruza is győzött, s így bejutottak a legjobb négy közé.

Roland Garros Garbine Muguruza Simona Halep tenisz

Tenisz: Babos édesapja biztos Muguruza bocsánatkérésében

2018-04-11 11:36:18

Babos Tímea édesapja, Babos Csaba szerint nem kell túlzottan foglalkozni azzal, mit mondott lányára a vasárnapi, monterreyi tenisztorna döntőjének hevében az első játszmát elveszítő későbbi győztes, a világranglista-harmadik Garbine Muguruza, de azért bízik a bocsánatkérésben – írja a Bors.

tenisz Garbine Muguruza Babos Tímea

Tenisz: Babos játszmát nyert Muguruza ellen, de kikapott

2018-04-09 02:02:43

Babos Tímea három játszmában kikapott a világranglista 3. helyén álló, első kiemelt spanyol Garbine Muguruzától a mexikói Monterreyben zajló, 250 ezer dollár összdíjazású női tenisztorna magyar idő szerint hétfőre virradóra végződő döntőjében.

Tenisz: megvan, ki lesz Babos ellenfele a monterreyi döntőben

2018-04-08 07:35:21

A spanyol Garbine Muguruza lesz Babos Tímea ellenfele a monterreyi WTA-torna fináléjában. Az első kiemelt 6:0, 7:5-re legyőzte a román Ana Bogdant a mexikói teniszverseny elődöntőjében.

WTA Monterrey Garbine Muguruza Babos Tímea

Tenisz: Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be

2018-03-25 13:34:27

A hatodik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a második fordulóban két szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Miami Kevin Anderson Garbine Muguruza

Tenisz: Muguruza három meccslabdáról kapott ki

2018-02-23 19:43:15

A wimbledoni bajnok Garbine Muguruza három mérkőzéslabdáról kapott ki a dubai női tenisztorna elődöntőjében. A spanyol játékost az orosz Darija Kaszatkina búcsúztatta 2 óra 33 perces csatában, a hallatlan izgalmakat hozó második szett – melyben Muguruza egyik meccslabdája számítógépes visszajátszás révén hiúsult meg – önmagában 85 percig tartott.

tenisz Tomás Berdych Garbine Muguruza Darija Kaszatkina

Tenisz: Kvitová legyőzte Muguruzát a dohai döntőben

2018-02-18 19:13:03

A kétszeres wimbledoni bajnok cseh Petra Kvitová játszmahátrányból fordítva legyőzte a korábbi világelső spanyol Garbine Muguruzát a dohai kemény pályás női tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Petra Kvitová Garbine Muguruza

Aus. Open: Muguruza és Konta kiesett, Djokovics hátrányból nyert

2018-01-18 08:23:38

Az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság negyedik játéknapjának legnagyobb meglepetését a nők küzdelmében a harmadik kiemelt spanyol Gabrine Muguruza „szállította”: két játszmában elbúcsúzott a tajvani Hszie Szu-vejjel szemben. Elköszönt a további küzdelmektől a brit színekben versenyző, 9. kiemelt Konta Johanna, őt az amerikai Bernarda Pera győzte le. A férfiaknál a 14. kiemelt Novak Djokovics a francia Gael Monfils ellen nagy csatában, hátrányból fordítva diadalmaskodott.

tenisz Novak Djokovics Konta Johanna Hszie Szu-vej Garbine Muguruza Gael Monfils

Tenisz: Muguruza sérülés miatt feladta, Murray visszalépett

2018-01-02 09:36:56

Az első helyen kiemelt Garbine Muguruza sérülés miatt feladta az első mérkőzését a brisbane-i tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Garbine Muguruza Andy Murray ATP

WTA-vb: Venus Williams kiejtette Muguruzát, elődöntős

2017-10-26 15:51:25

Venus Williams két játszmában legyőzte Garbine Muguruzát a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság csütörtöki versenynapján, így továbbjutott.

tenisz WTA-vb Venus Williams Garbine Muguruza

WTA-vb: Plísková könnyen, Williams nehezen nyert

2017-10-24 19:13:30

A közelmúltbeli világelsők mérkőzésén Karolína Plísková könnyedén legyőzte Garbine Muguruzát a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság keddi versenynapján. A másik mai mérkőzésen Venus Williams három szettben nyert az idei Roland Garros-győztes Jelena Ostapenko ellen.

tenisz WTA-vb Venus Williams Karolína Plísková Jelena Ostapenko Garbine Muguruza

Tenisz: Muguruza lett az év játékosa a nőknél

2017-10-20 20:39:35

A spanyol Garbine Muguruzát választotta az év legjobb játékosának a női tenisztornákat szervező WTA.

tenisz Garbine Muguruza

Tenisz: kínai vírus okozta a világelső Muguruza vesztét

2017-10-02 17:01:05

A világelső Garbine Muguruza már az első fordulóban búcsúzott a pekingi kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz betegség Garbine Muguruza

Tenisz: A. Zverev továbbjutott, M. Zverev kiesett Sencsenben

2017-09-28 22:12:09

Alexander Zverev szetthátrányból nyert csütörtökön a kínai Sencsenben zajló 667 ezer dollár (174 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Mischa Zverev Garbine Muguruza Alexander Zverev

Tenisz: Goffin és a világelső Muguruza is a nyolc között

2017-09-27 23:24:21

A világranglista-vezető spanyol Garbine Muguruza továbbjutott a vuhani kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjéből. Muguruza szerdán a 16 között a lengyel Magda Linette-et búcsúztatta három szettben.