Találatok a Gabriel Martinelli címkére

Találatok száma: 10

PL: a Chelsea óriási lehetőséget szalasztott el az Arsenal ellen

2020-01-21 23:17:20

Az angol labdarúgó Premier League 24. fordulójának kedd esti presztízsmérkőzésén a több mint egy félidőt emberelőnyben játszó Chelsea nem tudta legyőzni az Arsenalt: az „ágyúsok” mindkét lövéséből gól lett, így a vége 2–2!

Premier League PL Mikel Arteta Jorginho Héctor Bellerín Gabriel Martinelli

Két lövésből két gól, pontot csent az Arsenal a Chelsea otthonából!

2020-01-21 21:02:41

UEFA: Szoboszlai egy listán Ansu Fatival és az év francia felfedezettjével

2020-01-02 15:35:51

Szoboszlai Dominik is ott van az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) tudósítóinak összeállításában azon az 50 fős listán, amely az előző év legnagyobb ígéreteit, feltörekvő sztárjait veszi sorra U21-es korosztályban.

utánpótlás UEFA Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Rafael Leao Mason Greenwood

PL: lehengerlő 10 perc – vége az Arsenal pocsék szériájának

2019-12-09 22:56:05

Hétfő este az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójának záró mérkőzésén az Arsenal idegenben 3–1-re legyőzte a West Ham Unitedet.

West Ham United Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Nicolas Pépé Gabriel Martinelli

Angol Ligakupa: őrült meccsen ment tovább a Liverpool

2019-10-30 22:51:30

Az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében rendkívül szórakoztató, emlékezetes mérkőzést játszott az Anfielden a Liverpool és az Arsenal: a hazaiak a 94. percben mentették Divock Origi góljával 5–5-re a találkozót, majd 5–4-re megnyerték a tizenegyespárbajt, így bejutottak a legjobb nyolc közé. Az Aston Villa 2–1-gyel búcsúztatta a Wolvest.

nyolcaddöntő angol Ligakupa Wolverhampton Unai Emery Shkodran Mustafi Lucas Torreira

Tíz gól, Liverpool-diadal és az év egyik legjobb meccse az Anfielden!

2019-10-30 20:16:00

nyolcaddöntő angol Ligakupa Unai Emery Shkodran Mustafi Lucas Torreira Liverpool

Arsenal: Mások jobban megérdemlik, hogy játsszanak – Emery Özilről

2019-10-04 09:43:26

Unai Emery ebben az idényben csak két tétmérkőzésen szerepeltette a világbajnok Mesut Özilt az Arsenalban. A német támadó helyett lehetőséget kapó fiatalok csütörtökön az Európa-ligában is bebizonyították, hogy rászolgáltak a bizalomra, ami nem jó hír Özilnek.

Unai Emery Reiss Nelson Mesut Özil Joe Willock Gabriel Martinelli Európa-liga

Premier League: a top 10 nyári átigazolási meglepetés

2019-07-30 09:45:37

Újra itt a nyár, monszunos, viharveréses, szupercellás, nyaralás közben anyagi csődös, és a nemzetközi futballvilágban is végigsöpör menetrend szerint a pénzeső. Ez elől valahogy senki sem akar elrejtőzni, sőt… És hol van még a lubickolás vége?

nyári transzfersorozat angol labdarúgás William Saliba Tyrone Mings Top 10 Sébastien Haller

Felkészülés: az Arsenal új szerzeménye góllal mutatkozott be – videó

2019-07-16 07:55:18

Lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését az angol élvonalbeli Arsenal. Unai Emery csapata 3–0-ra nyert az amerikai Colorado Rapids vendégeként.

felkészülés Gabriel Martinelli Coloradi Rapids Arsenal

Arsenal: 18 éves támadó érkezett Brazíliából – hivatalos

2019-07-02 16:38:26

Fiatal brazil támadót szerződtetett az Arsenal labdarúgócsapata, amely a hivatalos honlapján jelentette be, hogy hosszú távú megállapodást kötött az Ituanótól megvásárolt Gabriel Martinellivel.