Találatok a G csoport címkére

Találatok száma: 20

„Nagyon sok volt az Arsenalból, és nagyon kevés a Portóból…”

2008-10-05 04:00:26

BL-története legsúlyosabb vereségét szenvedte el az Emirates Stadionban a portugál bajnok FC Porto, amely a mérkőzés képe alapján igazából még egész jól megúszta annyival, hogy az Arsenal egy négyest „gurított” neki. A „sárkányoknak” nagyon gyorsan össze kell szedniük magukat a Sporting elleni csúcsrangadóra, de a keddi találkozó felvételeitől alighanem még egy ideig rémálmaik lehetnek… A diadalmas „ágyúsoknál” Arsene Wenger elégedetten nyugtázta, hogy nem hiába kritizálta játékosait a Hull elleni meccs után – fiatal csapata remek futballal „szántotta be” a Portót.

Bajnokok_Ligája G csoport Dinamo Kijev Fenerbahce

Egyszerűen lefocizva: az Arsenal kiütötte a Portót az Emiratesben

2008-10-04 04:00:27

Nagyon sima, 4–0-s győzelmet aratott az Arsenal az FC Porto ellen a Bajnokok Ligája G-csoportjának Londonban megrendezett mérkőzésén. Bár a „szuper sárkányok” 0–0-nál kapufáig és gólvonalig is eljutottak, az Arsenal vezető gólja után semmi esélyük nem volt, és az „ágyúsok” az egyaránt duplázó Van Persie és Adebayor találataival kiütötték őket. A csoport másik meccsén Fenerbahce–Dinamo Kijev 0–0.

Bajnokok_Ligája G csoport

BL, G-csoport: lefocizta az Arsenal a Portót, 0–0 Isztambulban

2008-10-07 04:00:26

Kiütéses, 4–0-s győzelmet aratott az Emiratesben az Arsenal az FC Porto ellen: a rengeteg ziccert elpocsékoló Wenger-csapat gyakorlatilag lefocizta a BL-történelme legsúlyosabb vereségét elszenvedő portugál bajnokot. A Sükrü Saracoglu-stadionban nem bírt egymással a Fener és a Dinamo Kijev.

Vízilabda, női BEK: újabb sikerével már nyolc között a Domino

2007-12-28 00:00:08

A női vízilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, a BEK-ben a G csoportban második mérkőzését is megnyerte a házigazda Domino Honvéd Póló, így a hátralévő egy összecsapás eredményétől függetlenül már tagja a nyolcas elitmezőnynek. Az első napon vesztes orosz Uralocska elleni találkozó az utolsó negyedben dőlt el, amelyet két góllal nyertek a házigazdák.

Domino G csoport

Kosárlabda, női EK: búcsúzóként idegenben nyert a Győr

2007-12-20 00:00:06

A Győr négy ponttal nyert a cseh Trutnov otthonában a női kosárlabda Európa Kupa csoportszakaszának hatodik, utolsó fordulójában, így győzelemmel búcsúzott a sorozattól.

6. forduló G csoport

Az Inter győzelemmel jutott tovább Roberto Mancini születésnapján

2007-12-01 00:00:08

Hazai pályán 3-0-ra nyert az Internazionale, ezzel bebiztosította továbbjutását a Bajnokok Ligája G csoportjában. A három gólt Julio Cruz, Zlatan Ibrahimovic és Jimenez szerezte. A Fenerbahce az utolsó körben harcolhatja ki a következő kört.

Bajnokok_Ligája Julio Cruz Zlatan_Ibrahimovic

Zico: Nem hibázhatunk, egy percre sem szabad kinyílnunk az Inter ellen

A milánói gárda nyilván revánsot szeretne venni a szeptember 19-i 1-0-s vereségért, de nem csak ez, illetve nem főképpen ez fogja motiválni a játékosokat a San Siróban. Mivel az Inter előnye igen sovány (egy pont), ezért nyerniük kell, mert ebben az esetben már biztos a továbbjutásuk. A Feberbahcének szintén pontra vagy pontokra van szüksége, hiszen győzelme esetén a PSV egy pontnyira zárkózna föl mögé.

Bajnokok_Ligája CSZKA Moszkva

A győriek hat perc alatt vesztették el harmadik meccsüket

2007-11-26 00:00:09

Harmadik mérkőzését is elveszítette Seat Foton Győr női kosárlabdacsapata az Európa Kupa G csoportjában. Gálos László csapata a második negyed elején még vezetett, azonban a Trutnov hat perc alatt egy 24-0-s sorozattal eldöntötte a mérkőzés sorsát.

G csoport SEAT Foton Győr

Kosárlabda, női EK: lengyelországi vereséggel kezdett a Győr

2007-11-15 00:00:11

A női kosárlabdázók második számú nemzetközi kupasorozatában, az Európa Kupa küzdelmeinek első fordulójában a G csoportban lengyelországi vereséggel mutatkozott be a SETA Foton Győr együttese.

G csoport 1. forduló

Sorozatban a harmadik meccsét nyerheti meg az Inter a BL-ben

2007-11-11 00:00:12

Az Internazionale sorozatban a harmadik mérkőzését nyerheti meg a Bajnokok Ligájában, amennyiben Roberto Mancini együttese hazai pályán legyőzi a CSZKA Moszkvát. PSV Eindhovennek Isztambulban kéne pontot, vagy pontokat szereznie, hogy reális esélye maradjon a továbbjutásra.

G csoport

Mancini: Akkor kezdtünk el jól játszani, miután hátrányba kerültünk

2007-10-28 00:00:11

A Bajnokok Ligája keddi játéknapján a portugál aranylabdás, Luis Figo idegenbeli győzelemmel ünnepelte századik mérkőzését a legrangosabb kupasorozatban: az Internazionale Moszkvában nyert a CSZKA ellen 2-1-re, míg a PSV Eindhovenben nem bírt a Fenerbahcéval. Az olasz és a török együttes trénere elégedetten nyilatkozott, a moszkvai kolléga viszont a kényszerű cserékkel magyarázza, hogy addig jól teljesítő csapata hibátlan játéka megbomlott. Ronald Koeman annak ellenére nem bosszús a hazai pályán szerzett egy ponttal, hogy a 64. perctől emberelőnyben játszottak, és a továbbjutást illetően lépéshátrányba kerültek, éppen a törökökkel szemben.

Valerij Gazajev Fenerbahce

Szépen búcsúzott az Eger az Euroligától, maradt a LEN-kupa

2007-10-18 00:00:11

Tizenhét góllal nyert a Brendon-UPC-ZF-Eger az Euroliga 2. selejtezőkörének ötödik egyben utolsó fordulójában a G csoportban, Nápolyban. De hiába parádézott Gerendás György együttese a francia Montpellier ellen, hiszen a tegnapi Posillipótól elszenvedett vereség megpecsételte a magyar gárda sorsát, hiszen ma a házigazdák a papírformának megfelelően könnyedén győzték le Kosicét, így az egriek a harmadik helyen zártak, és csak a LEN-kupában folytathatják nemzetközi szereplésüket.

G csoport Eger

Hiába játszottak szebben, kikaptak a hollandok Romániában

2007-10-17 00:00:12

Egygólos vereséget szenvedett a holland válogatott Romániában az Európa-bajnoki selejtezők G csoportjában. A gólnélküli első játékrészt követően Dorin Goian a 71. percben szerezte meg hazája csapatának a győztes találatot.

Marco van Basten G csoport Románia

Döntetlennel folytatta a szereplését az Eger az Euroligában

2007-10-16 00:00:13

A csütörtöki könnyed győzelem után döntetlennel folytatta a szereplését Brendon-UPC-ZF-Eger férfi vízilabdacsapata az Euroliga, 2. selejtezőkörének, G csoportjában. Gerendás György együttese a záró negyed előtt még két góllal vezetett a Jadran Herceg Novi ellen, azonban mégis csak egy pontot szerzett.

Zlatan Ibrahimovic két góljával nyerte meg az Inter a PSV elleni mérkőzést

2007-10-06 00:00:10

A csoportkör első fordulójában a török Fenerbahce otthonában vereséget szenvedő Internazionale az első félidőben duplázó Zlatan Ibrahimovic révén könnyed győzelmet aratott a PSV ellen. Az olaszokat a román Cristian Chivu kiállitása sem tudta megtörni.

Bajnokok_Ligája

Akárcsak az Inter ellen, ezúttal is Deivid volt a Fenerbahce hőse

Az előző fordulóban az Internazionalét megverő Fenerbahce ezúttal döntetlent játszott a CSZKA Moszkva ellen a Bajnokok Ligája G csoportjában. Bár a törökök Edu két hibája miatt hátrányba kerültek a második félidő elején, Deivid távoli lövése fontos pontot eredményezett nekik.

Bajnokok_Ligája CSZKA Moszkva G csoport Fenerbahce

Megszerezte századik európai győzelmét a PSV

2007-09-20 00:05:39

Hiába játszott sokáig mezőnyfölényben és szerzett a második félidőben kétgólos előnyt a PSV Eindhoven, végül izgalmas véghajrában sikerült csak otthon tartania a három pontot, amely a CSZKA Moszkva legyőzésével jubileumi, 100. diadalát aratta az európai kupaporondon.

Eb-selejtezők: a rotterdami döntetlennek Bulgáriában örültek

2007-03-31 00:00:10

Kisebb meglepetésre nem tudta otthon tartani a három pontot a Holland válogatott a labdarúgó Eb-selejtezők G csoportjában.

G csoport Románia

Arsenal, Porto: kéz a kézben tovább

2006-12-10 00:00:10

Az eddig pont nélkül álló Hamburg csapata a második félidei jó hajrájának köszönhetően 3-2-re legyőzte a CSZKA Moszkvát a Bajnokok Ligája G csoportjának utolsó, 6. fordulójában, így az oroszok csak az UEFA-kupában folytathatják. Csoportelső lett az Arsenal, második a Porto, miután utóbbi két együttes 0-0-s döntetlent játszott a portugálok otthonában.

A végén bedarálták a londoniak a németeket

2006-11-25 00:00:11

Az Arsenal a hajrában elért két góllal 3-1-re győzött a Hamburg ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája G csoportjának 5. fordulójában, így az utolsó játéknapon, az FC Porto elleni mérkőzésén dől el, hogy a legutóbbi kiírás döntőse megnyeri-e a csoportot. A mai meccsen a Hamburg szerezte meg a vezetést, azonban a második játékrészben - különösen pedig az utolsó tíz percben - az "ágyúsok" felőrölték a németek ellenállását.