Találatok a futsal Eb 2016 címkére

Találatok száma: 38

Futsal Eb: hiába vezettek a kazahok, a spanyolok döntőzhetnek

2016-02-11 22:53:59

Oroszország után Spanyolország is bejutott a belgrádi futsal Európa-bajnokság döntőjébe, miután az elődöntőben 5–3-ra nyert a kazah válogatott ellen.

spanyol válogatott kazah válogatott futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb Spanyolország

Futsal Eb: háromszori vezetés, csodagól – döntőben az oroszok

2016-02-11 20:18:22

Oroszország a hatszoros győztes Spanyolországgal csap össze a belgrádi futsal Európa-bajnokság döntőjében.

szerb válogatott orosz válogatott futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb Szerbia

Futsal Eb: folytatódik az újonc tündérmeséje, kiesett a címvédő

2016-02-09 23:00:05

A belgrádi futsal Európa-bajnokság negyeddöntőjében az Eb-újonc Kazahsztán 5–2-re megverte a címvédő Olaszországot, ezzel bejutott a legjobb négy közé, és készülhet a hatszoros győztes Spanyolország elleni elődöntőre. A másik ágon Oroszország érvényesítette a papírformát Azerbajdzsánnal szemben.

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Oroszország Olaszország

Videó: Ricardinho bevágta az Eb leggyönyörűbb gólját

2016-02-09 08:37:39

Akinek néhány héttel ezelőtt még fogalma sem volt, ki az a Ricardinho, a futsal Európa-bajnokság segítségével az is megérthette, miért imádják a szakmában ennyire a portugál klasszist. A belgrádi Eb negyeddöntőjében Spanyolország 6–2-re legyőzte Portugáliát, így Ricardinhóék búcsúztak, ám a torna legszebb góljára még jutott idő.

videó futsal Eb 2016 Ricardinho Portugália Európa-bajnokság Eb

Futsal Eb: a torna eddigi legnagyobb kiütése, cseh búcsú

2016-02-07 22:42:28

A belgrádi futsal Európa-bajnokság utolsó csoportmérkőzésén Olaszország 7–0-ra kiütötte Csehországot, így kialakult az összes negyeddöntős párosítás.

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal

Futsal Eb: Ricardinho brutál nagy góllal egyenlített, de… – videó

2016-02-07 09:40:22

Hatalmas góllal egyenlített Ricardinho a Portugália–Szerbia (1–3) futsal Európa-bajnoki mérkőzésen. A portugálok elveszítették a találkozót, és az A-csoportban a házigazda Szerbia szerezte meg a csoportelsőséget, azonban Ricardinho egyenlítő gólját biztosan sokáig emlegetik majd. Íme!

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Szerbia Ricardinho

Futsal Eb: másodszor is győztek, így csoportelsők a spanyolok

2016-02-06 20:43:52

A spanyol csapat 4–1-re legyőzte Ukrajnát a belgrádi futsal Európa-bajnokság csoportkörében, a harmadik forduló első szombati mérkőzésén.

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Ukrajna Spanyolország

Futsal Eb: 11 gólos meccs, az utolsó percben döntöttek

2016-02-05 22:57:06

A belgrádi futsal Európa-bajnokság D-csoportjának második mérkőzésén Azerbajdzsán 6–5-re legyőzte Csehországot, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit. Az azeriek győztes gólját negyven másodperccel a vége előtt Rafael szerezte.

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Csehország Azerbajdzsán

Futsal Eb: három gól 84 mp alatt, ezt a sikert sosem felejtik el

2016-02-05 20:22:05

A belgrádi futsal Európa-bajnokság C-csoportjában az újonc Kazahsztán 4–2-re megverte Horvátországot, ezzel első győzelmét aratta az Eb-k történetében – nem mellesleg bejutott a negyeddöntőbe. A D jelű hármasban Azerbajdzsán az utolsó percben szerzett találattal 6–5-re legyőzte Csehországot az Eb eddigi legtöbb gólt hozó meccsén.

futsal Eb futsal Kazahsztán Horvátország Csehország Azerbajdzsán

Futsal Eb: lemaradt a magyar–ukránról? Itt megnézheti! – videó

2016-02-05 11:29:31

A magyar válogatott a spanyolok után az ukránoktól is kikapott (6–3-ra) a belgrádi futsal Európa-bajnokságon, ezzel eldőlt, hogy nem jut tovább a csoportjából. Íme, a találkozó összefoglalója!

magyar futsalválogatott közvetítés futsalválogatott futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb

Futsal Eb: „Az ország egészét megmozgatta a válogatott szereplése”

2016-02-05 11:23:16

A magyar válogatott az ukránoktól is kikapott (6–3-ra) a belgrádi futsal Európa-bajnokságon, ezzel eldőlt, hogy nem jut tovább a csoportjából. A tornáról és a csapat szerepléséről Drucskó Zoltán, az MLSZ futsalbizottságának elnöke beszélt az NSO Tv-nek.

magyar futsalválogatott futsalválogatott futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal

Futsal Eb: Dróth ezt sosem gondolta volna – elérzékenyült

2016-02-05 09:04:50

A magyar válogatott az ukránoktól is kikapott (6–3-ra) a belgrádi futsal Európa-bajnokságon, ezzel eldőlt, hogy nem jut tovább a csoportjából a negyeddöntőbe. A tornáról és a csapat szerepléséről Dróth Zoltán, Trencsényi János és Rábl János beszélt az NSO Tv-nek.

videó ukrán futsalválogatott magyar futsalválogatott futsalválogatott futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016

Futsal Eb: a magyar gól, amelynek egész Európa tapsolt – videó

2016-02-05 06:43:01

Bár a magyar futsalválogatott kikapott Ukrajnától és ezzel elbúcsúzott a belgrádi Európa-bajnokságtól, Dróth Zoltán révén mély nyomot hagyott Sito Rivera együttese a tornán. Íme, talán a legszebb magyar gól az Eb-ről!

videó futsalválogatott futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Dróth Zoltán

Futsal Eb: Készen álltunk erre a szintre, de az ukránok jobbak – Rivera

2016-02-04 23:13:19

A magyar válogatott a spanyolok után az ukránoktól is kikapott (6–3-ra) a belgrádi futsal Európa-bajnokságon, ezzel eldőlt, hogy nem jut tovább a csoportjából a negyeddöntőbe.

Futsal Eb: kikaptunk Ukrajnától is, ezzel kiestünk

2016-02-04 22:47:42

futsal futsal Eb futsal Eb 2016 futsal Európa-bajnokság futsalválogatott magyar futsalválogatott

Futsal Eb: egy kis „baleset” érte a cheerleadert… +18 – videó

2016-02-04 22:07:46

Érdekes jelenetnek lehettek tanúi a nézők a Magyarország–Ukrajna meccs első félidejének végén. A magyar időkérésnél cheerleaderek vonultak be a pályára, s táncolni kezdtek. Nos, akkor történt egy kis „baleset”.

videó magyar futsalválogatott futsalválogatott futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb