Futsal: egy évvel elhalasztották a szeptemberben kezdődő vb-t

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapján bejelentette, egy évvel elhalasztja a 2020-as futsal-világbajnokságot.

futsal-világbajnokság futsal-vb futsal FIFA

Videó: amikor szó szerint az utolsó másodpercben vertük meg Romániát

2020-04-23 12:45:08

A koronavírus-járvány leállította a sportvilágot, s ilyenkor jóval nagyobb teret kap a nosztalgia, és a visszaemlékezés. Ezúttal a magyar futsalválogatott kulcsfontosságú, 2015-ös Románia elleni Európa-bajnoki pótselejtezőjét idézzük fel, amelyen szó szerint a legvégén jött a dráma: már mindenki a szétlövésre készült, amikor három másodperccel a hosszabbítás vége előtt a saját térfelén szabadrúgáshoz jutott a magyar csapat, majd következett Dróth Zoltán...

futsal Eb 2016 futsal Románia Magyarország Főnix Csarnok Dróth Zoltán

Koronavírus: sugárterápiás technikusként segít a Berettyó volt futsalosa

2020-03-27 11:22:17

Az MVFC Berettyóújfalu egykori futsalosa, a spanyol Javi Sánchez sugárterápiás technikus lett hazájában – számolt be a haon.hu. 1024x768 Normal 0 21 false false false

koronavírus futsal MVFC-Berettyóújfalu MVFC Javi Sánchez

Futsal: két légiósával is szerződést bontott a Haladás

2020-03-24 09:59:53

A futsal NB I-ben szereplő Haladás két brazil játékosával is szerződést bontott – olvasható a vaol.hu-n.

koronavírus futsal NB I futsal Soares De Melo Darrieer Madson Caetano de Abreu Haladás futsal

Koronavírus: a futsal is megsínyli a járvány terjedését

2020-03-16 18:23:15

A nagypályás labdarúgás mellett a futsal is megsínyli a koronavírus terjedését.

koronavírus futsal Haladás futsal

Futsal NB I: három üres kapus gólt lőtt az FTC Budaörsön

2020-03-09 20:55:33

Az FTC 5–3-ra győzött az Aramis vendégeként a futsal NB I felsőházának hétfői játéknapján, és feljött a tabella harmadik helyére. Az alsóházban a Veszprém 2–1-re nyert Kecskeméten.

futsal NB I futsal FTC futsal Aramis

Futsal NB I: négy góllal nyert a Berettyóújfalu

2020-03-06 21:21:59

Péntek este két mérkőzést rendeztek a futsal NB I rájátszásában: a felsőházban a Berettyóújfalu 4–0-ra verte vendégét, a Nyírgyulajt, az alsóházban a DEAC az utolsó percben mentett pontot a Rubeola otthonában (2–2).

futsal NB I futsal

Futsal NB I: a Haladás egy négyessel küldte haza az Aramist

2020-03-02 21:13:29

A Haladás hazai pályán 4–0-ra legyőzte az Aramist a férfi futsal NB I rájátszásának 1. fordulójában, a felsőházban.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Aramis

Futsal MK: a Haladás nyerte a Berettyó elleni döntőt

2020-02-23 16:20:32

Vasárnap a szombathelyi Arena Savariában rendezték meg a férfi és a női futsal Magyar Kupa-döntőt. A férfiaknál szombathelyi, a nőknél szekszárdi siker született.

futsal Magyar Kupa futsal

Futsal NB I: hétgólos meccsen nyert a ligaelső Berettyó

2020-02-14 16:49:48

A listavezető Berettyóújfalu 4–3-ra legyőzte az Aramist a futsal NB I pénteki játéknapján. Hengerelt az FTC, amely hétszer volt eredményes a Nyírgyulaj ellen.

futsal NB I futsal Nyírgyulaj FTC futsal Berettyóújfalu Aramis

Futsal NB I: Tatai – három gól, egy öngól; a 6 Fradi-találat sem ért sikert

2020-02-11 19:14:52

A férfi futsal NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros idegenben 6–6-os döntetlent játszott a Veszprémmel.

futsal NB I futsal Veszprém Ferencváros

Futsal NB I: ráijesztett a Rubeola a címvédőre; nyert a Haladás

2020-02-10 19:55:14

A férfi futsal NB I 17. fordulójában a harmadik helyen álló Nyírgyulaj otthon 5–0-ra kikapott a Dunaferrtől.

futsal NB I futsal Rubeola Nyírgyulaj Haladás Dunaferr

Futsal Eb-sel.: hibátlanul jutott tovább a magyar válogatott

2020-02-01 20:57:15

A magyar futsalválogatott 4–1-re legyőzte a házigazda litván csapatot, így százszázalékos mérleggel jutott tovább a Jonavában rendezett Európa-bajnoki selejtezőtornáról.

magyar futsalválogatott futsalválogatott futsal Eb-selejtező futsal Eb futsal Dróth Zoltán

Futsal: újabb magyar siker az Eb-selejtezőtornán

2020-01-30 17:11:28

A magyar futsalválogatott 3–0-ra legyőzte a török csapatot csütörtökön a litvániai Jonavában zajló Európa-bajnoki selejtezőtornán.

magyar futsalválogatott futsal Eb-selejtező futsal

Videó: az angolai Neymar, pazar trükk és gól Afrikából

2020-01-30 10:55:11

Két napja kezdődött el a futsal Afrikai Nemzetek Kupája Marokkóban, és máris két nem akármilyen gólt láthattunk.

futsal Afrikai Nemzetek Kupája

Futsal: sima magyar győzelem az Eb-selejtező rajtján

2020-01-29 17:32:08

A magyar futsalválogatott az északírek elleni magabiztos, 7–2-es győzelemmel kezdte meg szereplését szerdán a litvániai Jonavában zajló Európa-bajnoki selejtező tornán.

Futsal: két brazil és egy szerb játékost igazolt a Veszprém

2020-01-28 19:33:52

Szerb válogatottal és két brazil játékossal kötött szerződést az 1. Futsal Club Veszprém – jelentette be a klub ügyvezetője kedden Veszprémben, sajtótájékoztatón.

futsal Veszprém

Futsal NB I: sima Haladás-siker; a végén csapott le a Veszprém

2020-01-20 17:28:39

A Haladás 5–2-re legyőzte a Rubeolát a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. A Veszprém idegenben nyert a Dunaferr ellen.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: a szünetre megvolt a fradista mesternégyese

2020-01-17 22:29:57

A Berettyóújfalu az utolsó percben szerzett góllal győzte le 5–4-re a Nyírgyulajt a futsal NB I 16. fordulójának pénteki rangadóján. Az Aramis és az FTC szintén hazai pályán könyvelt el győzelmet, utóbbiban Rábold Richárd négy gólt szerzett – mindegyiket az első félidőben.

futsal NB I futsal Rábold Richárd Berettyóújfalu

Futsal NB I: három góllal nyert a Haladás a Nyírgyulaj ellen

2020-01-13 20:56:21

A férfi futsal NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén a Haladás 3–0-ás győzelmet aratott a Nyírgyulaj vendégeként a Nyírbátori Városi Sportcsarnokban.