Találatok a futsal címkére

Találatok száma: 769

Futsal: sovány előnnyel utazunk a lengyelországi visszavágóra

2017-09-12 18:26:45

A magyar futsalválogatott 2–1-re nyert Miskolcon a lengyelek elleni Eb-pótselejtező első mérkőzésén. A visszavágót két hét múlva, szeptember 26-án 18.30-tól rendezik meg az észak-lengyelországi Koszalinban.

magyar futsalválogatott  futsal Eb-selejtező  futsal

A futsalválogatott legyőzte a lengyeleket, de még messze az Eb

2017-09-12 15:37:46

A magyar férfi futsalválogatott Miskolcon 2–1-re legyőzte Lengyelországot 2018-as szlovéniai Európa-bajnokságon való részvételért zajló pótselejtező első felvonásán. A visszavágót két hét múlva, szeptember 26-án rendezik meg Koszalinban.

magyar futsalválogatott  futsalválogatott  futsal Eb-selejtező  futsal Eb  futsal

Futsal: megvédte címét – az ETO nyerte a Mitropa-kupát

2017-09-11 18:56:20

A Rába ETO futsalcsapata nyerte a Bécsben megrendezett Mitropa-kupát, miután a döntőben 5–3-ra legyőzte az osztrák Stella Rossa együttesét.

futsal  Rába ETO futsal  Rába ETO  Mitropa-kupa

Videó: mesteri gólt rúgott a futsal legnagyobb zsenije

2017-09-07 09:28:21

A jelenkori futsal talán legjobb játékosa, a portugál Ricardinho ismét bemutatta, miért becézik Varázslónak. Az Inter Movistar játékosa az ElPozo Murcia elleni, Spanyol Szuperkupa-találkozón rúgott rendkívül szemtelen, ámde zseniális gólt. Ilyet csak a legnagyobbak tudnak…

futsal  Ricardinho  Inter Movistar  ElPozo Murcia

Futsal: a „kínai dupla” után kikaptunk a finnektől

2017-09-04 10:22:28

A magyar futsalválogatott 4–1-re kikapott Finnország csapatától a zágrábi felkészülési torna zárónapján.

magyar futsalválogatott  futsal

Futsal: távozik a címvédő Rába ETO vezetőedzője – hivatalos

2017-08-31 10:08:38

Távozik a Rába ETO futsalcsapatától Marcos Angulo vezetőedző.

futsal  Rába ETO futsal  Rába ETO  NB I  Marcos Angulo

Futsal: több tízmilliós tartozása van a címvédő ETO-nak?

2017-08-23 10:27:19

A győri Magvassy Mihály Sportcsarnok helyett a Lukács-iskola tornatermében készül a magyar bajnok Rába ETO futsalcsapata – számolt be róla a kisalfold.hu.

tartozás  futsal  Rába ETO futsal  Rába ETO

Futsal: a válogatott megkezdte Eb-pótselejtezős felkészülését

2017-08-21 16:47:08

Ezen a héten Kecskeméten készül a magyar futsalválogatott a Lengyelország elleni, szeptemberi Európa-bajnoki pótselejtezőre; az együttes augusztus végén Horvátországban vesz részt egy négyes tornán.

magyar futsalválogatott  futsal Eb  Futsal

DiaEuro 2017: hősies csatában ezüstérmes a magyar válogatott

2017-07-21 22:50:46

A második helyen végzett a cukorbetegek magyar válogatottja a bukaresti Európa-bajnokságon, miután a döntőben hosszabbításban 6–5-re kikapott Horvátországtól.

futsal  Hevesi Tamás  DiaEuro 2017

DiaEuro 2017: Magyarország sorozatban ötödször döntős!

2017-07-20 22:24:46

A cukorbetegek magyar futsalválogatottja 3–1-re legyőzte Szlovéniát a Bukarestben zajló Európa-bajnokságon, így története során ötödik alkalommal bejutott a döntőbe.

DiaEuro 2017: ismét elődöntős a magyar válogatott!

2017-07-19 18:40:42

A magyar válogatott 5–1-es győzelmet aratott Szlovákia ellen a cukorbetegek futsal Európa-bajnokságának negyeddöntőjében Bukarestben, így bejutott a legjobb négy közé.

futsal  Hevesi Tamás  Dia Euro 2017

DiaEuro 2017: kiütéssel csoportelső a magyar válogatott!

2017-07-18 20:49:50

Bukarestben a cukorbetegek magyar futsalválogatottja 10–0-s győzelmet aratott Macedónia felett, így mindkét csoportmeccsét megnyerve jutott a negyeddöntőbe az Európa-bajnokságon.

Futsal: szenzáció! A spanyol élvonalba igazolt az ETO magyar játékosa

2017-07-16 22:12:09

Harnisch Ákos, a Rába ETO futsalosa a spanyol élvonalbeli Gran Canariába igazolt, így Európa egyik legerősebb bajnokságában játszhat.

futsal  Rába ETO  Harnisch Ákos  Gran Canaria

DiaEuro 2017: Portugáliával és Macedóniával egy csoportban

2017-07-16 21:35:00

Bukarestben magyar idő szerint hétfőn négy órakor lép pályára először a cukorbetegek magyar futsalválogatottja az Európa-bajnokságon.

Futsal: eldőlt, ki veszi át a Ferencváros irányítását

2017-07-13 19:06:25

A Ferencváros NB I-es tagságát megőrző futsalcsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Safar Tony veszi át az együttes irányítását. A 32 esztendős sportember az elmúlt fél évben még a pályán segítette az FTC-t, de most sem vonul vissza, játékos-edzőként folytatja a pályafutását.

futsal NB I  futsal  Safar Tony  FTC futsal

Futsal BL: a Barcelonával került egy csoportba az ETO

2017-07-06 15:01:56

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni székházában elkészítették a futsal Bajnokok Ligája sorsolását. A magyar bajnok Rába ETO a spanyol FC Barcelonával, a cseh EP Chrudimmal és az olasz Luparensével került össze. A kvartett mérkőzéseit az olasz együttes otthonában rendezik meg október 10. és 15. között.

futsal BL  futsal  UEFA Futsal Cup  Rába ETO  Győri ETO futsal  ETO FC Győr

Futsal Eb-sel.: a lengyelekkel játszunk a pótselejtezőben

2017-07-06 14:15:56

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) Nyonban elkészítette a jövő évi futsal Európa-bajnokság pótselejtezőjének párosításait. A magyar válogatott a selejtezőcsoportok legjobb harmadik helyezettjével, a lengyelekkel küzd meg az Eb-részvételért.

magyar futsalválogatott  futsalválogatott  futsal Eb-selejtező  futsal

Futsal: spanyol edzője lett a Berettyóújfalunak

2017-06-30 21:29:48

Sergio Mullor Cabrera lett a futsal NB I-ben szereplő  MVFC Berettyóújfalu új vezetőedzője. A spanyol szakember három évre kötelezte el magát, és augusztus 1-től áll munkába – olvasható a csapat honlapján.

futsal  Sergio Mullor Cabrera  Berettyóújfalu

Futsal BL: Győrben rendezik az egyik csoport mérkőzéseit

2017-06-21 08:22:36

Az ETO FC Győr lesz a házigazdája az UEFA Futsal Cup egyik csoportjának a főtábla októberi küzdelmei során.

futsal BL  futsal  UEFA Futsal Cup  Rába ETO

Futsal NB I: csodát tett az új edző, bent maradt a Fradi

2017-06-12 23:36:49

A futsal NB I alsóházi rájátszásának 12., utolsó fordulójában a Ferencváros idegenben 1–0-ra legyőzte a sereghajtó Göcsejt, míg a Bőny hazai pályán 5–3-ra kikapott a Nyírgyulajtól, így biztossá vált, hogy a Fradi bent marad az első osztályban.