Találatok a futsal címkére

Találatok száma: 815

Futsal MK: a négy NB I-es csapat egyaránt NB II-es ellenfelet kapott

2018-01-16 11:59:43

Sorsoltak a futsal Magyar Kupa negyeddöntőjében: a még versenyben lévő négy élvonalbeli klub (FTC, Berettyóújfalu, DEAC, Haladás) elkerülte egymást.

futsal Magyar Kupa  futsal

Futsal: nem az ETO-t választották meg a világ legjobb klubjának

2018-01-10 11:36:11

A Rába ETO a kilencedik helyen zárt a futsalplanet.com szavazásán, amelyen a 2017-es év legjobb futsalklubját kereste. A győztes a legrangosabb európai kupasorozatot megnyerő Inter Movistar lett. A legjobb férfi játékosnak járó elismerést pedig az Inter Movistart erősítő, portugál Ricardinho érdemelte ki.

futsal  Rába ETO

Futsal NB I: parádés meccs, 10 gól és döntetlen Veszprémben

2018-01-09 23:24:57

A Veszprém élvezetes mérkőzésen 5–5-ös döntetlent játszott a Haladással a futsal NB I 12. fordulójában. A hazaiak az első félidőben 2–0-ra, majd a második játékrészben további három alkalommal vezettek (3–2, 4–3, 5–4), de a szombathelyi csapat mindannyiszor egyenlített.

futsal NB I  futsal  Veszprém futsal  Haladás futsal

Futsal NB I: berettyóújfalui gólparádé; nyert a Rába ETO is

2018-01-08 22:41:15

A listavezető MVFC-Berettyóújfalu hazai pályán 8–0-ra megverte a Debrecent a futsal NB I 12. fordulójának hétfői játéknapján, így továbbra is hét pont az előnye a Rába ETO-val szemben, amely 4–3-as győzelmet aratott Nyírgyulajon. A Dunaferr vert helyzetből felállva nyert a Bőny vendégeként.

futsal NB I  futsal  Rába ETO  Nyírgyulaj  DEAC  Berettyóújfalu

Futsal: a világ legjobb klubja címre jelölték a Rába ETO-t

2018-01-02 19:21:49

A Rába ETO is szerepel azon a tízcsapatos listán, amelyet a futsalplanet.com állított össze, és amelyről kiválasztják majd a tavalyi év legjobb futsalklubját az UMBRO Futsal Awards 2017 gála keretében – adta hírül kedden a győri klub.

Futsal: az elnök nem tud róla, hogy Dróth lemondta a válogatottságot, de megértené

2017-12-29 13:04:47

Kozma Mihály, a Magyar Labdarúgó-szövetség futsalbizottságának elnöke néhány nappal ezelőtti hírünkre – mely szerint a kazah Kajrat Almati futsalgárdájában légióskodó Dróth Zoltán lemondta a válogatottságot – reagálva elmondta, a játékos elhatározásáról nem tud, Dróth nem tájékoztatta az MLSZ-t arról, hogy valóban otthagyná a nemzeti csapatot. Ha viszont mégis így lenne, megértené a döntést.

magyar futsalválogatott  futsalválogatott  futsal  Dróth Zoltán

Futsal: Dróth Zoltán lemondta a válogatottságot

2017-12-25 12:50:31

A Nemzeti Sport Online információja szerint Dróth Zoltán, a kazah Kajrat Almati futsalcsapatának játékosa lemondta a válogatottságot.

Futsal MK: meglepetés! Az NB II-es csapat kiejtette az ETO-t

2017-12-21 08:16:49

A futsal Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő és nemrég az UEFA Futsal Cup négyes döntőjébe jutó Rába ETO 8–3-ra kikapott az NB II Keleti csoportjában harmadik helyen álló Rubeola FC Csömörtől.

futsal Magyar Kupa  futsal  Rába ETO

Futsal NB I: 4–2 a félidőben, a vége 12–3 – ETO-gála

2017-12-18 21:38:14

A Rába ETO 12–3-ra kiütötte a Bőnyt a futsal NB I 11. fordulójában, míg a Nyírgyulaj a Haladás otthonában nyert 5–4-re.

Bőny  Haladás futsal  Nyírgyulaj  Rába ETO  futsal  futsal NB I

Futsal: Harnisch hazatért, a sereghajtóhoz igazolt

2017-12-18 17:48:30

Fél éves spanyolországi légióskodás után Harnisch Ákos hazatért, és a Bőny futsalcsapatában folytatja pályafutását.

futsal  Harnisch Ákos  Bőny

Futsal NB I: kiütötte a Dunaferr a Fradit az idei utolsó meccsén

2017-12-14 21:35:19

A férfi futsal NB I 11. fordulójának első mérkőzésén a Dunaferr hazai pályán a Ferencvárossal játszott. Ugyan a vendégek az első percekben hamar vezetést szereztek, a hazaiak már az első félidőben elhúztak 4–1-re, és a második félidőben is négy gólt szerezve 8–3-ra győztek.

futsal  Ferencváros  FTC futsal  Dunaferr futsal  Dunaferr

Futsal NB I: gólképtelen maradt az FTC a sereghajtó ellen

2017-12-08 20:44:43

A futsal NB I 10. fordulójának nyitó mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a sereghajtó Bőnnyel.

futsal NB I  futsal  FTC futsal  Bőny

Futsal: másodszor is kikaptunk a franciáktól Miskolcon

2017-12-06 17:59:54

A magyar férfi futsalválogatott a keddi vereség után szerdán is 4–1-re kapott ki Franciaországtól felkészülési mérkőzésen Miskolcon.

magyar futsalválogatott  futsal  Franciaország

Futsal: vereség a franciáktól Németh Péter búcsúmeccsén

2017-12-05 19:16:13

Férfi futsalválogatottunk felkészülési mérkőzésen 4–1-es vereséget szenvedett az Európa-bajnoki résztvevő Franciaországtól. A Miskolcon lejátszott találkozón a mieink gólját Klacsák Bence szerezte.

magyar futsalválogatott  futsal  Németh Péter  Franciaország

MLSZ: távozik tisztségéből a futsalbizottság elnöke

2017-12-04 20:40:55

Távozik az MLSZ-ben betöltött futsalbizottsági elnöki tisztségéről Drucskó Zoltán, az ETO elnöke, aki szerint a jövőben új felfogásban kell irányítani a sportágat Magyarországon.

Drucskó Zoltán  Győri ETO futsal  MLSZ  futsal

Futsal: dec. 5-én búcsúzik a válogatottól Németh Péter

2017-11-30 16:36:35

A magyar futsalválogatott december 5-én 18 órakor, majd december 6-án 16 órakor Miskolcon, a Generali Arénában mérkőzik meg az Eb-résztvevő francia válogatottal.

futsalválogatott  futsal  Németh Péter

Futsal NB I: tízgólos meccsen ikszelt a Rába ETO az FTC-vel

2017-11-27 20:16:00

A Haladás kiütötte a Debrecent a férfi futsal NB I 9. fordulójában. Az Aramis hetet kapott a Nyírgyulajtól, a Veszprém hétgólos összecsapáson győzte le a Dunaferrt. A címvédő Rába ETO ikszelt a Ferencvárossal. Íme, a játéknap eredményei!

futsal NB I  futsal  Rába ETO  Ferencváros  FTC  Aramis

UEFA Futsal Cup: Dróthék kikaptak, nem jutottak be a négyes döntőbe

2017-11-26 23:12:16

A fantasztikus bravúrt elérő Rába ETO-tól eltérően Dróth Zoltán csapata, a Kajrat nem jutott be az UEFA Futsal Cup négyes döntőjébe, miután az elitkör A-csoportjának utolsó fordulójában 5–3-ra kikapott a Movistar Intertől.

futsal  Rába ETO  Dróth Zoltán

UEFA Futsal Cup: óriási siker – final fourban a Rába ETO!

2017-11-25 19:27:39

A Rába ETO hazai közönség előtt 6–4-re legyőzte az olasz Luparensét az UEFA Futsal Cup elitkörének harmadik fordulójában, ezzel története során először bejutott a sportág Bajnokok Ligájának beillő sorozatának négyes döntőjébe!

futsal  UEFA Futsal Cup  Rába ETO  Luparense

UEFA Futsal Cup: jött a dráma – őrült izgalmak után nyert az ETO

2017-11-23 21:31:27

A házigazda Rába ETO az ukrán MFK Herszonnal találkozott az UEFA Futsal Cup elitkörének C-csoportjában a 2. fordulóban. A mérkőzés nem várt izgalmakat hozott, a győriek öt másodperccel a lefújás előtt szerezték meg a győztes gólt, amivel 3–2-re nyertek.