Találatok a FTC-Rail Cargo Hungaria címkére

Találatok száma: 652

Női kézi NB I: eldőltek a dobogós helyek, érdi öröm

2017-05-20 18:45:08

A női kézilabda NB I 24. fordulójában a Ferencváros hazai pályán könnyedén legyőzte a DVSC-t, ezzel bebiztosította a második helyét és a Bajnokok Ligája-indulását. A már bajnok Győri ETO Fehérváron nyert simán, míg a bronzéremről döntő mérkőzésen az Érd odahaza 29–26-ra felülmúlta a Dunaújvárost.

Érd  női kézi NB I  Győri Audi ETO KC  FTC-Rail Cargo Hungaria  Dunaújváros

Női kézi NB I: meggyőző FTC-győzelem Siófokon

2017-05-13 19:48:58

Az erőviszonyoknak megfelelően magabiztosan, 12 góllal nyert a Ferencváros a Siófok otthonában a női kézilabda-bajnokság szombati játéknapján, a 20. fordulóból elhalasztott meccsen.

női kézilabda  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: „Úgy ültetett le a biztonsági őr, már mentem volna be”

2017-05-10 17:43:22

Szucsánszki Zita vállát két hete műtötték meg, így csak a pálya széléről nézhette végig, ahogy csapata, az FTC-Rail Cargo Hungaria 33‒24-es vereséget szenved a Dunaújvárostól a legutóbbi bajnoki mérkőzésen.

női kézilabda  Szucsánszki Zita  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi NB I: hoppá! A Dunaújváros kiütötte az FTC-t

2017-05-05 18:28:33

Bombameglepetést hozott a női kézilabda NB I 23. fordulójának pénteki játéknapja: a Dunaújváros hazai pályán kilenc góllal, 33–24-re legyőzte a Ferencvárost.

női kézilabda NB I  női kézi NB I  FTC-Rail Cargo Hungaria  Dunaújváros kézilabda

Női kézi: taroltak a győriek a BL-szavazáson

2017-05-05 13:17:05

Kialakult a női kézilabda Bajnokok Ligája 2016–2017-es idényének álomcsapata: a Győri Audi ETO KC csapatából négy játékost és egy edzőt, az FTC-Rail Cargo Hungariából egy kézist díjaztak.

női kézi BL  kézilabda  Győri Audi ETO KC  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi NB I: az Érd egy félidőn át szorongatta a Győrt, aztán…

2017-04-29 17:08:57

A Győri Audi ETO szoros első félidőt követően magabiztosan, 34–23-ra győzött az Érd vendégeként a női kézilabda NB I 22. fordulójának szombati játéknapján, és megerősítette pozícióját a tabella élén.

Érd kézilabda  Érd  női kézilabda NB I  kézilabda  Győri Audi ETO KC  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: Nagyobb műtét volt, mint gondoltuk – Szucsánszki

2017-04-25 18:12:47

A hétfőn vállműtéten áteső Szucsánszki Zita bízik benne, hogy a tervezett babavállalás mellett lesz ideje a regenerálódásra. A Ferencváros női kézilabdacsapatának csapatkapitánya kedden elhagyhatta a kórházat.

női kézilabda  Szucsánszki Zita  Ferencváros női kézilabda  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: Szucsánszki sérülése nagyon súlyos, hónapokra kidőlt

2017-04-24 16:14:54

Hétfőn megműtötték Szucsánszki Zitát, a Ferencváros női kézilabdacsapatának irányítóját. A beavatkozás során kiderült, a 29 esztendős irányító vállsérülése sokkal súlyosabb a vártnál, négy-öt hónapos kihagyás vár rá – írja a klub hivatalos honlapja.

sérülés  női kézilabda  kézilabda  Szucsánszki Zita  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: a Bukarest edzője bocsánatot kért az FTC-től

2017-04-23 12:29:18

Per Johansson, a CSM Bucuresti női kézilabdacsapatának edzője már megbánta, hogy a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő után fasisztának és idegengyűlölőnek nevezte ellenfele szurkolóit és általánosságban a magyar embereket.

női kézilabda  női kézi BL  Per Johansson  FTC-Rail Cargo Hungaria  CSM Bucuresti

Női kézi NB I: a Ferencváros nagyon megverte a Vácot

2017-04-22 20:46:10

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 39–23-ra nyert a Vác ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján. Az Érd és a Dunaújváros érvényesítette a papírformát, a bennmaradásért harcoló Békéscsaba fontos pontokat gyűjtött be a közvetlen rivális Mosonmagyaróvár ellen, míg az MTK legyőzte és utolérte az Alba Fehérvárt.

női kézilabda NB I  női kézi NB I  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: a Fradi visszautasítja a nácizó bukaresti edző vádjait

2017-04-20 17:18:09

A Ferencváros közleményben jelezte, hogy határozottan visszautasítja Per Johansson, a CSM Bucuresti női kézilabdacsapata edzőjének vádjait, és ha szükséges, akkor akár jogi úton is elégtételt kíván venni.

női kézilabda  női kézi BL  Per Joansson  FTC-Rail Cargo Hungaria  CSM Bucuresti

Női kézi NB I: a Győr 21, a Fradi 11 góllal győzött

2017-04-19 19:46:50

A Bajnokok Ligája-kiesés után a női kézilabda NB I-ben lépett pályára a Ferencváros, amely hazai pályán 36–25-re legyőzte az Alba Fehérvárt. A legrangosabb európai sorozatban final fourba jutó Győri ETO 21 góllal bizonyult jobbnak a Kispestnél.

női kézilabda  női kézi NB I  FTC-Rail Cargo Hungaria  Alba Fehérvár

Női kézi BL: Görbiczé a legszebb gól, a 2. helyen is győri – videó

2017-04-17 10:02:49

Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a magyar játékosok vagy a magyar klubokban szereplő légiósok a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének hétvégi visszavágóin. A legszebb gólok versenyében a győri Görbicz Anita végzett az első helyen, de Nycke Groot (Győr) és Marija Jovanovics (FTC) is helyet kapott az első öt között. A legszebb védések között Bíró Blanka (FTC) egyik bravúrját is láthatjuk, továbbá a játéknap három sztárja közé Eduarda Amorim (Győr) is bekerült.

női kézi BL  Nycke Groot  Marija Jovanovics  Görbicz Anita  Győri Audi ETO KC  FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL – „Fájó, de visszagondolva nagyon szép dolgokat csináltunk”

2017-04-15 21:26:16

kézilabda  Szucsánszki Zita  Kovacsics Anikó  Fradi  FTC-Rail Cargo Hungaria  CSM Bucuresti

Női kézi BL: „Nem a románokat kellett volna segíteni plusz ötről”

2017-04-15 21:49:50

A női kézilabda Bajnokok Ligája Final Four kapujában állt meg az FTC-Rail Cargo Hungaria. A játékosok leginkább azt bánták, hogy a negyeddöntőben kettős vereséggel búcsúztak a címvédő CSM Bucuresti-tel szemben. A szezonra azonban jó érzéssekkel gondolnak vissza, s jövőre sem lesz más a céljuk, mint a négy közé jutás.

videó  kézilabda  Szucsánszki Zita  NSO Tv  Kovacsics Anikó  Fradi

Női kézi BL: vereség hazai pályán is, búcsúzott az FTC

2017-04-15 18:10:46

Az FTC számára a negyeddöntő jelentette a végállomást a női kézilabda Bajnokok Ligájában, mert kettős vereséggel búcsúztatta a címvédő CSM Bucuresti. A bukaresti együttes a hazai ötgólos siker után eggyel nyert Budapesten (26–27), így bejutott a final fourba.

női kézilabda Bajnokok Ligája  női kézi BL  FTC-Rail Cargo Hungaria  CSM Bucuresti

Nem sikerült a bravúr az FTC-nek, négy között a címvédő

2017-04-15 15:52:35

Az FTC-Rail Cargo Hungaria számára a negyeddöntő jelentette a végállomást a női kézilabda Bajnokok Ligájában, mert kettős vereséggel búcsúztatta a címvédő CSM Bucuresti. A bukaresti együttes a hazai ötgólos siker után eggyel nyert Budapesten is (26–27), így bejutott a final fourba.

női kézilabda Bajnokok Ligája  női kézilabda  női kézi BL  FTC-Rail Cargo Hungaria  CSM Bucuresti

Női kézi BL: Ambros Martínt megnyugtatja a Győr metzi védekezése

2017-04-15 09:13:42

A Győri Audi ETO KC vezetőedzője, Ambros Martín szerint bár csapatán nagy a nyomás, az edző és a játékosok korábbi eredményei bizonyítják, hogy jól bírják a kiélezett helyzeteket, amit a Metz legyőzésével és a BL négyes döntőjébe jutással is bizonyítanának.

női kézi BL  Győri Audi ETO KC  FTC-Rail Cargo Hungaria  Ambros Martín

Női kézi BL: elfogytak a jegyek az FTC mérkőzésére

2017-04-12 17:45:15

Nemcsak az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának játékosai, hanem a szurkolói is hisznek abban, hogy a zöld-fehérek le tudják dolgozni ötgólos hátrányukat a címvédő bukaresti CSM-mel szemben a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati budapesti visszavágóján.

női kézilabda BL  Kovacsics Anikó  FTC-Rail Cargo Hungaria  CSM Bucuresti

Női kézi BL: az ETO korábbi román légiósa a Fradi–CSM-ről

2017-04-12 13:35:23

Születésnapja alkalmából készített interjút a Gazeta Sporturilor bukaresti napilap Simona Gogirla korábbi román válogatott kézilabdázóval; a 2004 és 2007 között Győrben is megforduló játékossal elsősorban a hétvégi Ferencváros–CSM Bajnokok Ligája-negyeddöntőt elemeztették ki.