Találatok a FTC címkére

Találatok száma: 5673

Magyar Kupa: csodagóllal egyenlített a Dunaharaszti a Fradi ellen

2017-09-19 17:15:38

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros 2–1-re legyőzte idegenben a Dunaharasztit a labdarúgó Magyar Kupa főtáblája 1. fordulójának keddi mérkőzésén. A találkozó legszebb gólját Mészáros Dániel szerezte a hazaiaknak. Nem akármilyen találat volt.

videó  Mészáros Dániel  Magyar Kupa  Fradi  Ferencváros  FTC

MK: szenvedett Dunaharasztin, de továbbment a Fradi

2017-09-19 16:48:39

Elsőként a Ferencváros labdarúgócsapata biztosította a helyét a Magyar Kupa legjobb 64 együttese között: a zöld-fehérek Leandro 92. percben szerzett góljával harcolták ki a győzelmet (2–1) és a továbbjutást.

Veszprém  Magyar Kupa  Fradi  Ferencváros  FTC  Dunaharaszti

MK: parádés gólt kapott a Fradi, de megúszta a túlórát

2017-09-19 14:00:58

A harmadosztályú Dunaharaszti a 91. percben még 1–1-re állt a Ferencváros ellen a Magyar Kupa főtáblájának első körében, de a hosszabbításban Leandro továbbfejelte a címvédő együttest. A Diósgyőr 3–0-ra nyert a Veszprém vendégeként.

labdarúgó Magyar Kupa  Veszprém  Magyar Kupa  Ferencváros  FTC  Dunaharaszti

FTC: ezért csapott össze Botka testvére a Honvéd-szurkolókkal

2017-09-19 11:30:14

Nem csak a pályán dúlt parázs csata a labdarúgó NB I kilencedik fordulójában rendezett Budapest Honvéd–Ferencváros (1–3) mérkőzésen – írja a Bors. A Bozsik-stadion családi szektorában Botka Endre testvére, Dávid összekülönbözött a Honvéd-drukkerekkel.

szurkoló  NB I  Honvéd  Fradi  Ferencváros  FTC

„Mondjam a lassabb játékosomnak, hogy érje utol Varga Rolandot?”

2017-09-19 10:08:46

Ahogy mondani szokás, a labdarúgás ünnepére, így sok nézőre, továbbá szervezett védekezésre készülnek Dunaharasztiban a Ferencváros elleni, kedden 15 órakor kezdődő Magyar Kupa-mérkőzés előtt – miközben a realitással is tisztában vannak. A tét a legjobb 64 közé jutás!

A Fradinál és az NB I-ben is többéves csúcsot dönthet meg a „királyjelölt”

2017-09-18 15:03:11

A labdarúgó NB I 9. fordulóját követő visszapillantónkban ezúttal a Ferencváros új gólkirályjelöltjére, Varga Rolandra fókuszálunk, aki több szempontból is rekordot dönthet – a klubjánál és az NB I-ben is. Aztán kiemelten foglalkozunk a Videotonnal, amely ugyan elszenvedte első vereségét a szezonban, de amikor az elmúlt hét évben, kilenc forduló után legalább annyi pontot szerzett, mint most, akkor bajnok is lett. Vagyis a statisztikák már most a fehérváriak aranyérmét vetítik előre. Ezenkívül szó lesz még színes lapokról, játékvezetői tévedésekről, jubileumokról.

Videoton  Varga Roland  NB I  Ferencváros  FTC  Böde Dániel

NB I: Dibusz szerint nem volt egyszerű a Honvéd elleni meccs

2017-09-17 21:06:57

Nem volt egyszerű a Budapest Honvéd elleni, szombat esti bajnoki, mert emberhátrányba is került a Ferencváros, de végül legyőzte a címvédőt, és jobb arcát mutatta, mint a szezon elején – mondta Dibusz Dénes, a zöld-fehérek kapusa vasárnap az M1 tv-csatornán.

NB I  Ferencváros  FTC  Dibusz Dénes  Budapest Honvéd

NB I: ezekkel a gólokkal verte meg a Fradi a Honvédot

2017-09-17 11:30:29

A Honvéd–Ferencváros (1–3) mérkőzést követően a FradiMédia megosztotta a vendégek góljait, illetve Varga Roland értékelte a találkozót, aki örül annak, hogy immár a gólkirályi címért folyó versenyben is számításba kell őt venni, miután tíz találattal vezeti a góllövőlistát az NB I-ben.

Varga Roland  NB I  Honvéd  Fradi  Ferencváros  FTC

NB I: repülő labdarúgók, „véres” győzelem, Pintér megköszöni – galéria

2017-09-16 21:46:02

Íme, így látták a Nemzeti Sport fotósai a labdarúgó NB I 9. fordulójának meccseit! Földi Imre a DVTK–Paks (2–4), Meder István a Puskás Akadémia–Mezőkövesd (1–0), Unger Tamás a Haladás–Újpest (1–0), Török Attila a Vasas–Videoton (3–1), Czeglédi Zsolt a Balmazújváros–DVSC (0–1), Szabó Miklós és Koncz György pedig a Honvéd–FTC (1–3) mérkőzésről készített felvételeket.

Újpest  képgaléria  Vasas  Puskás Akadémia  NB I  Mezőkövesd

NB I: Varga duplázott, az FTC idegenben verte a bajnokot

2017-09-16 14:44:32

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Ferencváros 3–1-re nyerni tudott a címvédő Budapest Honvéd vendégeként. Varga Roland duplázott a találkozón, a zöld-fehérek az utolsó bő negyedórában emberhátrányban játszottak Botka Endre kiállítása miatt.

NB I 9. forduló  NB I  Honvéd  Ferencváros  FTC  Budapest Honvéd

Rangadó a javából: Varga vezetésével Kispesten nyert az FTC

2017-09-16 14:34:40

Varga Roland  NB I 9. forduló  NB I  Honvéd  Ferencváros  FTC

Férfi kézi NB I: szoros meccsen tudott nyerni az FTC

2017-09-16 18:54:09

A férfi kézilabda NB I második fordulójának szombati játéknapján a Ferencváros szoros meccsen győzte le a Vácot, míg a Balatonfüred nyerni tudott az újonc Dabas otthonában. A Tatabánya hozta a kötelezőt a Komló ellen, a Budakalász és a Cegléd pedig nem bírt egymással.

férfi kézi NB I  Váci KSE  Grundfos Tatabánya  FTC  Dabas  Balatonfüred

Ha nem nyer a dél-pesti derbin az FTC, öt éve nem látott szériát épít

2017-09-14 21:20:15

A labdarúgó NB I mezőnye a 9. fordulóra készül: a listavezető Videoton FC a Vasas ellen megszerzett pontokkal növelné tovább az előnyét, üldözője, a címvédő Bp. Honvéd a Ferencvárossal játszik dél-pesti rangadót. Statisztikai érdekességek a forduló mérkőzései elé.

érdekességek  Újpest  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia  Paks

Böde: Tízévesen még csak álmodni sem mertem volna erről

2017-09-16 09:17:25

Harmincévesen elérte, amiről a tizenöt esztendősen még csak álmodott – a jubiláló ferencvárosi támadó, Böde Dániel győzelemmel ünnepelne a bajnoki címvédő kispestiek elleni derbin.

NB I  Fradi  Ferencváros  FTC  Böde Dániel

FTC: Hatalmas lehetőség; kiváló emberek alkotják a csapatot – Paintsil

2017-09-16 07:31:36

Góllal mutatkozott be a labdarúgó NB I-ben Joseph Paintsil, aki a fradi.hu-nak elárulta, trófeákat szeretne nyerni a Ferencvárossal.

NB I  Joseph Paintsil  Fradi  Ferencváros  FTC

Jégkorong: szörnyű hír, az FTC játékosa ismét rákkal küzd

2017-09-15 13:18:50

Hardi Richárd, a Ferencváros jégkorongozója egyszer már legyőzte a nyirokrákot, visszatért és lejátszott egy teljes szezont. Most azonban ismét daganatot diagnosztizáltak nála – írja a Blikk.

Hardi Richárd  Ferencváros  FTC

Nesze neked, „légiósszabály”! Újra nő a külföldiek száma az NB I-ben

2017-09-14 15:25:30

A Nemzeti Sport Online-on immár hagyományosan kétévente vállalkozunk arra, hogy nagyobb piacelemzés, térségi összehasonlítás keretében vizsgáljuk meg a magyar futballpiacon a mögöttünk hagyott átigazolási időszak fő számait a Transfermarkt adatainak segítségével. A mostani adatok a két évvel ezelőttihez képest a légiósok számában mutatják a legszembetűnőbb változást – az akkori mélypont után ismét növekszik a külföldiek száma.

piacelemzés  magyar átigazolás  légiósok  Videoton  NB I  Ferencváros

Hollandia: az FTC védője elbúcsúzott volt klubjától – videó

2017-09-15 10:21:23

A hétvégén volt klubjánál, a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Eredivisie) szereplő Heerenveennél tett látogatást Otigba Kenneth, a Ferencváros védője. A 25 éves futballista a Heerenveen színeiben mutatkozott be a felnőttek között 2012-ben, majd öt szezont követően az idén nyáron a zöld-fehérekhez szerződött. A holland csapat szurkolói tapsviharral fogadták.

Otigba Kenneth  Heerenveen  Ferencváros  FTC

Válogatott: Gera az októberi selejtezőket is kihagyhatja

2017-09-14 10:57:55

Gera Zoltán, a Ferencváros és a magyar labdarúgó-válogatott középpályása a Népszavának elmondta, nagy valószínűséggel a Svájc és a Feröer elleni októberi világbajnoki selejtezőket is kihagyja.

válogatott  magyar válogatott  NB I  Gera Zoltán  Fradi  Ferencváros

MK: egyedül a Fradi meccse lesz kedden, a többieké szerdán

2017-09-13 14:07:21

A Magyar Labdarúgó-szövetség közzétette a Magyar Kupa 6. fordulójának időbeosztását: néhány kivétellel mindegyik mérkőzést szeptember 20-án, szerda 15 órától rendezik. Öt meccsre pár órával később, míg a Dunaharaszti–Ferencváros találkozóra kedden kerül sor.