Találatok a Freiburg címkére

Találatok száma: 215

Bundesliga: tíz perc alatt három frankfurti gól; Gladbach-siker a Bayer felett

2019-01-19 16:38:53

A tabella harmadik helyén álló Borussia Mönchengladbach 1–0-ra legyőzte idegenben a Bayer Leverkusent, míg az Eintracht Frankfurt hazai környezetben 3–1-es sikert aratott Sallai Roland csapata, a Freiburg felett a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójában.

Sallai Roland Freiburg Eintracht Frankfurt Bundesliga Borussia Mönchengladbach Bayer Leverkusen

Légiósok: Erősnek kell maradni – Sallai Roland

2019-01-07 07:26:47

Az ágyéksérüléssel bajlódó Sallai Roland egyre jobb állapotban van, ám nem utazott el csapatával, a Freiburggal a spanyolországi edzőtáborba.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Freiburg: Sallai továbbra sem edzhet a csapattal

2019-01-04 19:01:05

Sallai Roland továbbra sem egészséges, a német élvonalbeli Freiburg magyar labdarúgója az első idei edzésen mindössze néhány kört tudott futni.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga légiósok

Légiósok: Sallai combja lassabban gyógyul a vártnál

2018-12-15 08:16:44

Bár fájdalmat már nem érez, a vártnál tovább tart Sallai Roland felépülése, így idén már nem léphet pályára a Freiburg magyar válogatott szélsője.

magyar válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sancho döntött a Ruhr-vidéki derbin, Gulácsi 3 gólt kapott

2018-12-08 16:02:48

A listavezető Borussia Dortmund 2–1-es győzelmet aratott az ősi rivális Schalke otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában. A Bayern München magabiztosan győzött a Nürnberg ellen, míg a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló Lipcse nagy pofont kapott a Sallai Rolandot nélkülöző Freiburgtól. Szalai Ádám egy félidőt kapott csereként a Hoffenheimben.

német labdarúgás Willi Orbán Szalai Ádám Schalke RB Leipzig Hoffenheim

Freiburg: hiába várták vissza, Sallai sérülése nem javult eleget

2018-12-06 16:38:37

Nagy valószínűséggel idén már nem számíthat magyar légiósa, Sallai Roland játékára a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 13. helyén álló SC Freiburg.

német labdarúgás légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: nem hibázott a BVB, Gnabry-duplával nyert a Bayern

2018-12-01 16:12:03

A Bayern München Serge Gnabry duplájával 2–1-es győzelmet aratott Brémában, a Borussia Dortmund hazai pályán 2–0-ra megverte a Sallai Roland nélkül felálló Freiburgot, míg a Hertha hatmeccses nyeretlenségi sorozatának véget vetve 2–0-ra győzött Hannoverben a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 13. fordulójában.

német foci Werder Bremen Sallai Roland Hertha Freiburg Dárdai Pál

Bundesliga: hannoveri rémálom az első perces vezetés után

2018-11-25 17:03:16

A Mönchengladbach 4–1-re legyőzte a Hannovert, míg a Freiburg hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Werder Bremennel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójában. Sallai Roland sérülés miatt kimaradt a freiburgi együttes keretéből.

Werder Bremen Sallai Roland Mönchengladbach Hannover Freiburg

Sallai Roland: Freiburgban idővel vezéregyéniség lennék

2018-11-14 09:19:17

A Freiburg tehetséges támadója, Sallai Roland hamar felvette a német  labdarúgó-bajnokság ritmusát. Elmondta, miként éli meg a sérülésekkel tarkított időszakot, és milyen viszony fűzi Dzsudzsák Balázshoz.

Bundesliga: Dárdaiék és Szalaiék is hozzák a papírformát

2018-11-13 17:10:42

A Transfermarkt kimutatása szerint a novemberi válogatott mérkőzések előtt a Hertha BSC és a Hoffenheim is pont azon a helyen áll a bajnoki tabellán, amely a papírformának felel meg – legalábbis, ha a csapatok aktuális keretének összértékét vesszük figyelembe.

német foci Stuttgart Schalke Hoffenheim Hertha Freiburg

Freiburg: Sallai két hét múlva ismét pályára léphet

2018-11-13 20:51:53

Szerencsére nem súlyos Sallai Roland sérülése. A Freiburg 21 éves támadója szombaton a Mainz ellen sérült meg, és bár a válogatott következő két Nemzetek Ligája-mérkőzését kihagyja, a klubja következő bajnokiján már bevethető lesz.

sérülés magyar válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg

Légiósok: Én is kétségek között hánykódom – Sallai a sérüléséről

2018-11-13 08:38:48

Továbbra sem tudni, mennyi ideig kell nélkülöznie a válogatottnak, valamint a Freiburgnak Sallai Roland játékát.

német foci magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg

Válogatott: Sallai megsérült, kihagyja mindkét NL-mérkőzést

2018-11-11 14:03:32

Sallai Roland izomsérülés miatt nem játszhat a magyar labdarúgó-válogatott soron következő két Nemzetek Ligája-találkozóján.

magyar válogatott Sallai Roland Nemzetek Ligája Freiburg

Bundesliga: Sallai ismét gólt lőtt; négyet kapott a Hertha

2018-11-10 16:29:41

Dárdai Pál csapata, a több mint egy félidőn át emberhátrányban játszó Hertha BSC 4–1-es vereséget szenvedett az utolsó helyről elmozduló Fortuna Düsseldorf vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában. Sallai Roland megszerezte második gólját a Bundesligában, de együttese a Freiburg hazai környezetben így is kikapott a Mainztól (1–3), míg a Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hoffenheim 2–1-re legyőzte az Augsburgot.

légiósok Szalai Ádám Sallai Roland Hoffenheim Hertha Freiburg

Videó: Sallai megszerezte a második gólját a Bundesligában

2018-11-10 17:10:50

Bár Sallai Rolandra a Mainz elleni bajnokin csak csereként számítottak a Freiburgnál, a félidőben beálló magyar futballista így is betalált, és a 72. percben megszerezte második gólját a Bundesligában! Más kérdés, hogy nem örülhet a találatnak felhőtlenül, mivel csapata kétgólos hátrányban volt néhány perccel a lefújás előtt.

videó légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: a Bayern nem bírt a Sallait nélkülöző Freiburggal

2018-11-03 16:14:08

A Bundesliga 10. fordulójának délutáni meccsein a címvédő Bayern München az ágyéksérülés miatt Sallai Rolandot nélkülöző Freiburgot fogadva meglepetésre 1–1-es döntetlent játszott – a vendégek a 89. percben egyenlítettek. A Hoffenheim, a betegsége miatt hiányzó Szalai Ádám nélkül, már a szünetben vezetett 2–1-re Leverkusenben, végül 4–1-re győzött. Lucien Favre a Borussia Dortmund történelmének legjobban debütáló edzője lett, játékosa, Reiss Nelson meg alig maradt le egy fiatalrekordról.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern

Kép: Sallaival harangozzák be a Bayern elleni meccset

2018-11-03 09:12:19

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában a Bayern München Sallai Roland csapatát, az SC Freiburgot fogadja szombat délután az Allianz Arénában. A vendégcsapat a hivatalos Twitter-oldalán a magyar játékost is ábrázoló plakáttal harangozza be a meccset.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern München

Légiósok: az edző és a sportigazgató is Sallait dicséri

2018-11-02 14:53:33

A német Kicker szaklap Sallai Rolandot, a Bundesligában szereplő Freiburg labdarúgócsapatának magyar válogatott támadóját méltatta csütörtöki cikkében. A sport1tv.hu pedig szemlézte a cikket.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Légiósok: ezért nem játszott Sallai a vesztes kupameccsen

2018-11-01 20:42:53

Mint ismert, a labdarúgó Német Kupában Sallai Roland klubja, a Freiburg a magyar futballistát nem nevezve 2–1-re kikapott a másodosztályú Holstein Kieltől, így nem jutott be a legjobb 16 közé.

légiósok Sallai Roland Német Kupa Freiburg

Német Kupa: Gulácsiék kiejtették Szalaiékat, utóbbit lecserélték

2018-10-31 22:53:55

A Német Kupa 2. fordulójában, a legjobb 16 közé jutásért vívott késő esti mérkőzések között egy valódi magyaros rangadóra is sor került: a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig fogadta a Szalai Ádámmal rohamozó Hoffenheimet – a hazaiaknál Willi Orbán a kispadon foglalt helyet a kezdő sípszó pillanatában.