Találatok a Freiburg címkére

Találatok száma: 246

Bundesliga: Sallai nélkül győzött, és már a Bayern előtt a Freiburg

2019-09-15 17:10:35

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában a Freiburg idegenben 3–0-ra legyőzte a Hoffenheimet, ezzel megelőzte a Bayern Münchent a tabellán.

német foci Sallai Roland Hoffenheim Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sallai olasz válogatott posztriválist kapott – hivatalos

2019-09-02 18:17:48

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Freiburg a hivatalos honlapján tudatta, hogy visszatért az együtteshez Vincenzo Grifo.

német foci nemzetközi átigazolás légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Szalai visszatért, de nem örülhetett a Bayern ellen

2019-08-31 15:42:48

A Bayern München 6–1-re kiütötte a Szalai Ádámot a második félidőben bevető Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) harmadik fordulójában. Sallai Roland először lépett pályára az új bajnokságban, csapata a 92. percben kapott góllal szenvedett vereséget. A Hertha olyat tett, amire majd' 10 éve nem volt példa a Bundesligában, erre viszont aligha lesz büszke.

német labdarúgás Szalai Ádám Sallai Roland Mainz Köln Freiburg

Bundesliga: Szalai és Sallai csapata is nyert, de ők nem játszottak

2019-08-24 17:34:33

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) szombati játéknapján a Hoffenheim és a Freiburg is győzött, ám egyik magyar válogatott játékos sem lépett pályára – Szalai Ádámot nem nevezték a meccsre, Sallai Roland pedig nem állt be a kispadról.

Werder Bremen Union Berlin Paderborn Hoffenheim Freiburg Fortuna Düsseldorf

Bundesliga: fél perc alatt gólt kapott, majd hengerelt a Dortmund

2019-08-17 16:52:12

Az Augsburg elleni 5–1-es hazai győzelemmel kezdte a Borussia Dortmund a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2019–2020-as idényét. A vendégek harminc másodperc után megszerezték a vezetést, de a házigazda nem sokkal később egyenlített, majd a fordulás után tíz perc alatt eldöntötte a mérkőzést.

német foci Wolfsburg Sallai Roland Mainz Freiburg Fortuna Düsseldorf

Német Kupa: Sallai október óta először kezdett tétmeccsen

2019-08-10 17:42:48

Az Augsburg már az első fordulóban kiesett a Német Kupából, miután 2–1-es vereséget szenvedett a negyedosztályú Verl otthonában. A Bundesliga-csapatok közül szintén búcsúzott a Mainz, amely a harmadik vonalban sínylődő Kaiserslauterntől kapott ki 2–0-ra.

légiósok Sallai Roland Német Kupa Mainz Kiss Ágoston Kaiserslautern

Ajax: német élvonalból igazoltak középpályást – hivatalos

2019-07-30 16:14:29

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Ajax hivatalos honlapján jelentette be, hogy átigazolta Alex Méndezt a német Bundesligában szereplő Freiburgtól.

nemzetközi átigazolás Freiburg Alex Méndez Ajax német átigazolás

Felkészülés: Orbán-gól és -gólpassz, biztos Leipzig-siker

2019-07-26 21:04:28

A német élvonalbeli RB Leipzig 3x45 perces felkészülési meccsen, 2–0-ra legyőzte a francia Rennes-t. A találkozón Gulácsi Péter és Willi Orbán is pályára lépett, a magyar válogatott védő pedig gólt szerzett, valamit gólpasszt is adott.

felkészülési mérkőzés Willi Orbán Sallai Roland Rennes RB Leipzig Nagy Ádám

Légiósok: Semmi sem lehetetlen – Sallai a BL-be vágyik

2019-07-21 18:08:45

A jelenleg Ausztriában edzőtáborozó Freiburg magyar labdarúgója, Sallai Roland a Kickernek elárulta: jól érzi magát, fájdalommentes, és csapatával nagy célokért küzdenének az előttünk álló idényben.

német foci légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bajnokok Ligája

Válogatott: Nincs bennem düh, hogy kimaradtam – Sallai

2019-06-20 09:42:13

Sallai Roland sérülése miatt kimaradt a horvátok, az azeriek és a walesiek elleni Eb-selejtezős sikerekből, de mindent belead, hogy szeptemberben ismét meghívót kapjon Marco Rossi kapitánytól.

Sallai Roland Marco Rossi Freiburg Dzsudzsák Balázs

Bundesliga: kiütéses vereséget szenvedett a Hertha Dárdai búcsúmeccsén

2019-05-18 16:37:55

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) utolsó fordulójában Dárdai Pál vezetőedzőként vereséggel búcsúzott a Herthától. A Bayer Leverkusen 5–1-re legyőzte idegenben a berlinieket, így kiharcolta a Bajnokok Ligája-indulást. A Wolfsburg nyolcat vágott az Augsburgnak, Szalai Ádámék a hajrában csúsztak le az Európa-liga-selejtezőt érő 7. pozícióról. Az RB Leipzig Gulácsi Péter és Willi Orbán nélkül szenvedett vereséget.

Wolfsburg Willi Orbán Werder Bremen Szalai Ádám Stuttgart Schalke

Bundesliga: nyert a történelmet író Dortmund; kiesett a Hannover

2019-05-11 16:36:58

A Borussia Dortmund 3–2-re legyőzte a Fortuna Düsseldorfot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában, és mivel a Bayern München nem tudott nyerni az RB Leipzig ellen, Lucien Favre együttese megőrizte matematikai esélyét a bajnoki címre.

légiósok Szalai Ádám Sallai Roland Hoffenheim Hertha BSC Freiburg

„Te is velünk vagy?!” – borzalmas védelmi hibák Egertől Párizsig

2019-05-06 10:59:19

Óriási védelmi baki is hozzájárult ahhoz, hogy a spanyol La Ligában a Valencia idegenben 6–2-re kiütötte az így már biztosan kieső Huescát. A hazaiak játékosa addig-addig forgolódott a labdával a saját térfelén, amíg kiválasztotta a legrosszabb megoldást: hátrapasszolt, csak épp a vendégek támadójához, Rodrigóhoz, aki egy csel után az üres kapuba lőhetett volna, de megtette helyette ezt az Huesca másik futballistája, Etxeita. Nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó olyan gólt láthattuk, amit a védelem hozott össze az ellenfélnek. Ezekből szemezgettünk – természetesen a teljesség igénye nélkül, mivel a potenciális jelöltek listája túl hosszú...

védelmi hiba Partizan PSG Milan Liverpool Hoffenheim

Légiósok: Hittem magamban a nehézségek ellenére is – Sallai

2019-05-07 09:58:34

Sallai Roland, a Freiburg 21 éves labdarúgója beszélt a maga mögött hagyott nehéz időszakról, az öltözői hangulatról, Christian Streich ösztönző szavairól, és arról, miért kapaszkodott annyira a visszatérésbe.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sallai Roland visszatért, ikszelt a Freiburg

2019-05-05 17:12:42

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában a Freiburg hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Düsseldorffal.

német foci Sallai Roland Freiburg Fortuna Düsseldorf Bundesliga

Bundesliga: nagy blama a BVB-től, eldőlt a bajnoki cím sorsa?

2019-04-27 16:04:37

A Borussia Dortmund hazai pályán nagy meglepetésre 4–2-re kikapott a Schalkétól a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában, ezzel a vereséggel pedig könnyen lehet, hogy szertefoszlottak a bajnoki címről szőtt álmai. Gulácsi Péter csapata, az RB Leipzig 2–1-re diadalmaskodott, amivel bebiztosította a BL-részvételét, Dárdai Pál Herthája gól nélküli döntetlent játszott, míg a Thomas Doll vezette Hannover nyerni tudott.

német foci légiósok Werder Bremen Thomas Doll Schalke RB Leipzig

Bundesliga: Sallai Roland hosszú idő után újra edzett

2019-04-25 09:42:56

Jó hír érkezett Sallai Rolandról, a német élvonalbeli Freiburg magyar válogatott támadójáról, aki november óta nem játszott tétmérkőzést sérülése miatt.

Bundesliga: a Dortmund Reus főszereplésével hozta a kötelezőt

2019-04-21 17:07:06

A Borussia Dortmund 4–0-ra nyert a Freiburg vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 30. fordulójában. A főszereplő Marco Reus volt, aki egy góllal és két gólpasszal vette ki a részét a sikerből.

német foci Freiburg német bajnokság Bundesliga Borussia Dortmund

Bundesliga: Gulácsiék ismét nyertek; Dollék a kiesés szélén

2019-04-13 15:32:44

Az RB Leipzig magabiztos teljesítménnyel 2–0-ra legyőzte a Wolfsburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 29. fordulójában. A Thomas Doll irányította Hannover hazai pályán kapott ki a Borussia Mönchengladbachtól, s sorozatban a nyolcadik bajnokiján zakózott.

német foci légiósok Wolfsburg Werder Bremen Thomas Doll Stuttgart

Bundesliga: 21 éves francia triplája, ötöt kapott a Freiburg

2019-04-05 22:24:14

A Mainz 5–0-ra legyőzte a Freiburgot a Bundesliga 28. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.