Találatok a Freiburg címkére

Találatok száma: 306

Bundesliga: Sallaiék nem bírtak az Unionnal; újabb mainzi vereség

2020-10-24 17:31:42

A német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójában az Union Berlin hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Freiburggal, a Mainz hazai pályán 3–2-re kikapott a Mönchengladbachtól.

Union Berlin Sallai Roland Mainz Freiburg Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: a Dortmund és a Leipzig is nyert idegenben

2020-10-17 17:29:14

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig és a Borussia Dortmund is nyerni tudott idegenben, éppúgy, ahogy a Stuttgart és a Leverkusen. A Freiburg döntetlent játszott a Werder Bremennel hazai pályán.

Willi Orbán Szalai Ádám Sallai Roland RB Leipzig Gulácsi Péter Freiburg

Amikor lendületbe jött a Dortmund, esélye sem maradt Sallai csapatának

2020-10-03 13:04:14

A német Bundesligában Sallai Roland csapata, a Freiburg 4–0-ra kikapott a Borussia Dortmund otthonában a 3. fordulóban.

online! közvetítés Giovanni Reyna Freiburg Erling Haaland Bundesliga

Bundesliga: hiába a sok helyzet, Sallaiék nem tudták legyőzni a Wolfsburgot

2020-09-27 20:05:42

A Bundesliga 2. fordulójában a Sallai Rolanddal felálló Freiburg fogadta a Wolfsburgot, és ugyan ellenfelénél jóval többször próbálkozott gólszerzéssel a kilencven perc alatt, végül be kellett érnie az 1–1-es eredménnyel.

Wolfsburg Sallai Roland Freiburg Bundesliga

BUNDESLIGA 2020–2021 – SORSOLÁS, EREDMÉNYEK, TABELLA

2020-09-22 12:31:32

2020. szeptember 18. és 2021. május 22. között rendezik meg a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 58. idényét. A mezőnyt tizennyolc csapat alkotja, a bajnoki címvédő a Bayern München, a Bundesliga 2-ből az Arminia Bielefeld és a Vfb Stuttgart jutott fel. Az első négy helyezett a Bajnokok Ligája főtáblájára kerül, míg az ötödik helyezett – akárcsak az német Kupa győztese – az Európa-liga csoportkörébe. Az utolsó két helyezett kiesik, a 16. helyezett osztályzót vív a másodosztály harmadik helyezettjével. A német bajnokság mérkőzései idehaza a Sport Tv csatornáin láthatók.

Wolfsburg Werder Bremen Union Berlin Stuttgart Schalke RB Leipzig

Bundesliga: remek napja volt Sallainak – íme, a gólok sztorija

2020-09-20 23:24:55

A Freiburg idegenbeli győzelméből góllal és gólpasszal vette ki a részét a 18-szoros válogatott Sallai Roland, aki a Bundesliga-meccs másnapján felidézte a 3–2-es siker legfontosabb pillanatait.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sallai remekelt, Kramaric mesterhármasig jutott

2020-09-19 17:37:09

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2020–2021-es idényének első fordulójában idegenbeli győzelemmel kezdett a Freiburg – a magyar válogatott Sallai Roland góllal és gólpasszal kezdte az új évadot. A Hertha gálázott, míg a Hoffenheim a hajrában harcolta ki a győzelmet – az öt szombat délutáni mérkőzésen összesen 21 gól esett.

Sallai Roland Hoffenheim Hertha BSC Freiburg Bundesliga Augsburg

Videó: tökéletes gólpassz után be is talált Sallai az idénynyitón

2020-09-19 15:50:39

A Freiburg már az új Bundesliga-idény 8. percében megszerezte a vezetést a VfB Stuttgart ellen, miután Sallai Roland tökéletes beadását Nils Petersen gólra váltotta. A 26. percben Sallai be is talált: lesipuskás módon duplázta meg csapata előnyét. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.

légiósok Stuttgart Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Sallai góllal és gólpasszal járult hozzá csapata győzelméhez

2020-09-19 15:04:37

A német Bundesligában Sallai Roland együttese, a Freiburg 3–2-re megverte idegenben az újonc VfB Stuttgartot a nyitó fordulóban.

onlive! közvetítés VfB Stuttgart Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Légiósok: A helyzetkihasználásom még nem az igazi – Sallai

2020-09-14 20:59:13

A bátorság már megvan, ám a higgadtság még hiányzik Sallai Rolandból, a Freiburg támadójából, aki úgy véli, hogy a válogatottban is a legtöbbet képes kihozni magából.

német foci légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Német Kupa: hetet vágott negyedosztályú ellenfelének a Leverkusen

2020-09-13 17:30:24

A Bayer Leverkusen hetet vágott a negyedosztályú Eintracht Norderstedtnek a labdarúgó Német Kupa vasárnapi játéknapján, és továbbjutott a 2. fordulóba, a legjobb 32 közé. Az első osztályú csapatok közül a VfB Stuttgart csupán egy góllal verte meg a Hansa Rostockot, míg a Hoffenheim tizenegyespárbajra kényszerült negyedosztályú ellenfele ellen. Sallai Roland csapata, a Freiburg is továbbjutott, a magyar válogatott támadó bő 20 percet játszott.

Stuttgart Német Kupa Hoffenheim Freiburg Bayer Leverkusen

PL: az újonchoz szerződött Sallai Roland csapattársa

2020-08-29 21:49:54

Az angol labdarúgó Premier League újoncához, a Leeds Unitedhez szerződött a Sallai Rolandot is foglalkoztató Freiburgtól a német válogatott Robin Koch.

német átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Robin Koch Leeds United Freiburg

Felkészülés: Sallai csapata nyert, Szalaiék kikaptak

2020-08-29 15:23:50

A Freiburg labdarúgócsapata győzött, a Mainz viszont kikapott szombaton, felkészülési mérkőzésen.

német foci felkészülési mérkőzés Szalai Ádám Sallai Roland Mainz Hertha

Freiburg: Úgy érzem, elkaptam a fonalat – Sallai Roland

2020-08-05 22:14:47

A Freiburg támadója már várja, hogy újrakezdődjenek a közös edzések, és a folyamatos játéklehetőség mellett még több góllal és gólpasszal segítené csapatát a Bundesliga új idényében.

német labdarúgás magyar labdarúgó-válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

A Freiburg nem kegyelmezett a Schalkénak

2020-06-27 12:34:35

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) utolsó (34.) fordulójában a Freiburg hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Schalkét. A freiburgiak magyar válogatott szélsője, Sallai Roland végigjátszotta a mérkőzést.

német labdarúgás légiósok Schalke Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Haaland-dupla Lipcsében; Sallaiék kikaptak Münchenben

2020-06-20 17:27:23

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig hazai pályán 2–0-ra kikapott a Borussia Dortmundtól, a bajnok Bayern München 3–1-re legyőzte Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburgot. A kiesés elől menekülő Werder Bremen ezúttal a Mainztól kapott ki, a Düsseldorf viszont egy pontot szerzett az Augsburg ellen.

Werder Bremen RB Leipzig Mainz Freiburg Bundesliga Borussia Dortmund

Parádés első félidő, Lewandowski-dupla és újabb Bundesliga-csúcs

2020-06-20 15:10:55

A Bayern München hazai pályán 3–1-re legyőzte a Freiburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33., utolsó előtti fordulójában. A hazaiaknál Robert Lewandowski egy gólpasszt jegyzett, majd két gólt is szerzett, ezzel már 33 találatnál jár az idényben. Sallai Roland zsinórban a 10. bajnokiján volt kezdő a Freiburgban, ám ezúttal már a szünetben lecserélték.

német labdarúgás Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern München

Sallai Roland cseréje döntött, megint kikapott a Hertha

2020-06-16 20:11:49

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 32. fordulójának keddi játéknapján a Freiburg hazai pályán 2–1-re legyőzte a Herthát. A hazaiaknál Sallai Roland kezdőként 60 percet játszott, a vendégeknél Dárdai Mártont nem cseréltek be.

német labdarúgás német bajnokság légiósok Sallai Roland Hertha Freiburg

Sallai: A tavasszal sokat játszom, húzóemberré válnék

2020-06-14 22:55:20

A Freiburg szélsője, Sallai Roland többször bizonyította sérülései után, hogy érdemes vele számolni. Bevallása szerint két év alatt érettebb lett, megerősödött és az önbizalmával sincs gond.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Videó: gyönyörű fejes, Sallai góljával egyenlített a Freiburg

2020-06-13 16:40:54

Sallai Roland, a Freiburg magyar légiósa megszerezte idénybeli második találatát a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga)! A magyar szélső a Wolfsburg elleni bajnokin használta ki tökéletesen a lehetőséget, mikor felé szállt a labda, és fejjel a kapuba emelt védhetetlenül! Ezzel a találattal lett az eredmény 2–2.