Találatok a Freiburg címkére

Találatok száma: 262

Bundesliga: Haaland 1–3-nál állt be – a többi történelem

2020-01-18 16:31:00

Eddig Erling Haaland a főszereplője a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójának: amikor a télen szerződtetett norvég pályára lépett szombat délután, a Dortmund még 1–3-ra állt Augsburgban – a vége 5–3 lett a Borussia javára. Haaland három gólt szerzett...

Freiburg Erling Haaland Bundesliga Borussia Dortmund

Sallai Roland megjárta a poklot, de ismét százszázalékos

2020-01-18 10:13:43

Sérülései után immár százszázalékos állapotban a Bundesliga tavaszi rajtját Sallai Roland, a Freiburg magyar középpályása, aki bízik benne, hogy a márciusi Nemzetek Ligája-Eb-pótselejtezőn ismét a tűz, a hit és az akarat jellemzi a válogatottat.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: drámai végjáték, Bayern-gól a 18 éves debütánstól!

2019-12-18 21:28:22

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában a Bayern München drámai végjátékban 3–1-re legyőzte a Freiburgot.

német foci Vincenzo Grifo Serge Gnabry Schalke Robert Lewandowski Joshua Zirkzee

Óriási fordítás a Mönchengladbachtól, megint kikapott Bayern München

2019-12-07 13:58:26

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójának szombati játéknapján a Borussia Mönchengladbach 2–1-re fordított a címvédő Bayern München ellen, így megőrizte az első helyét a tabellán. Hengerelt a Dortmund, amely 5–0-ra legyőzte a Düsseldorfot. Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel a soraiban nyert 3–1-re a Hoffenheim ellen.

német labdarúgás német bajnokság légiósok Szalai Ádám Sallai Roland RB Leipzig

Bundesliga: legyőzte Sallaiékat, és újra éllovas a Gladbach

2019-12-01 17:19:09

A Borussia Mönchengladbach hazai pályán 4–2-re legyőzte a Freiburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 13. fordulójában, így ismét élre állt. A másik vasárnapi mérkőzésen a Werder Bremen 3–2-re nyert a Wolfsburg otthonában.

német foci Sallai Roland Freiburg Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: Berlinben botlott az éllovas; a Bayern ismét nyert

2019-11-23 16:14:51

Nagy meglepetésre 2–0-ra kikapott a listavezető Borussia Mönchengladbach az újonc Union Berlin otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójában. Az üldözők közül a címvédő Bayern München könnyedén nyert a Fortuna Düsseldorf vendégeként, így a Gladbach előnye már csak egy pont.

német foci Wolfsburg Werder Bremen Union Berlin Schalke Sallai Roland

Bundesliga: megműtötték Sallai német válogatott csapattársát

2019-11-18 19:06:35

Sikeres műtéten esett át Luca Waldschmidt, az SC Freiburg német válogatott futballistája, aki a fehéroroszok ellen 4–0-ra megnyert szombati Európa-bajnoki selejtezőn sérült meg.

sérülés német foci Luca Waldschmidt Freiburg Bundesliga

Bundesliga: az év végéig eltiltották a Frankfurt csapatkapitányát

2019-11-13 16:13:18

A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) az év végéig eltiltotta az Eintracht Frankfurt csapatkapitányát, David Abrahamot, miután „pankrátorként ütötte le” a Freiburg vezetőedzőjét.

német labdarúgás német bajnokság Freiburg Eintracht Frankfurt David Abraham DFB

Bundesliga: Sallai megint kezdett, a Freiburg a Bayern nyakán

2019-11-10 20:05:53

Sallai Roland csapata, a Freiburg 1–0-ra legyőzte hazai környezetben az Eintracht Frankfurtot a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának záró mérkőzésén.

légiósok Sallai Roland Freiburg Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: edzője szerint jó meccse volt Sallai Rolandnak

2019-11-04 19:26:20

Edzője, Christian Streich megdicsérte Sallai Rolandot, a Freiburg magyar labdarúgóját a Werder Bremen elleni idegenbeli, 2–2-re végződő hétvégi bajnoki mérkőzés után.

Német Kupa: szenvedett a másodosztály kiesőjelöltje ellen a Bayern

2019-10-29 16:50:12

A Sallai Rolanddal felálló Freiburg hazai pályán 3–1-re kikapott az Union Berlintől a Német Kupában a legjobb 32 között, így a fővárosi csapat jutott be a nyolcaddöntőbe. A magyar válogatott játékos kezdőként 62 percet töltött a pályán, csapata az utolsó öt percben kapott két góllal búcsúzott. A Bayern München sokáig hátrányban volt a másodosztályú VfL Bochum ellen, a hajrában szerzett gólokkal azonban továbbjutott.

Union Berlin Német Kupa Freiburg Bayern München 1. FC Köln

Freiburg: A siker receptje a mentalitás – Sallai Roland

2019-10-07 10:13:06

Sallai Roland, a Freiburg labdarúgója beszélt az edzőhöz fűződő kapcsolatáról, az eddigi szenzációs menetelés hátteréről, és arról is, hogy mit jelent neki a címeres mez.

magyar válogatott légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Videó: gyönyörű kapáslövés, bombagól a Dortmund játékosától

2019-10-05 18:30:58

Hatalmas gólt szerzett a Borussia Dortmund játékosa, Axel Witsel a Freiburg elleni német bajnoki mérkőzésen a Bundesliga 7. fordulójában. A belga középpályás a huszadik percben óriási erővel bombázott a kapuba.

videó Freiburg Bundesliga Borussia Dortmund Axel Witsel

Bundesliga: a Bayern kikapott, a Dortmund és a Leipzig ikszelt

2019-10-05 17:30:17

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójában a Bayern München hazai pályán szenvedett 2–1-es vereséget a Hoffenheimtől. A Borussia Dortmund a Freibrug ellen csak 2–2-t ért el, míg az RB Leipzig a Leverkusennel végzett 1–1-re a játéknap rangadóján. Szalai Ádám csapata, a Mainz 2–1-re nyert Paderbornban, a magyar válogatott támadó csereként állt be.

Willi Orbán Szalai Ádám Robert Lewandowski RB Leipzig Paderborn Mainz

Bundesliga: büntetőt hibázott, de nyert a Freiburg; a Hertha kiütötte a Kölnt

2019-09-29 16:50:05

A Fortuna Düsseldorf hazai pályán 2–1-re kikapott a Sallai Rolandot is foglalkoztató SC Freiburgtól a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójában. A vendégcsapatnak még az is belefért, hogy a második félidő derekán kihagyjon egy büntetőt. A Freiburg sikerével továbbra is a harmadik helyen áll a tabellán. Sallai a kispadról nézte végig a mérkőzést. A Hertha Berlin a Köln otthonában ért el 4–0-s, kiütéses sikert.

Hertha Freiburg Fortuna Düsseldorf Bundesliga 1. FC Köln Sallai Roland

Bundesliga: sima Bayern-siker, Sallai nélkül ikszelt a Freiburg

2019-09-21 16:57:38

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Bayern München simán legyőzte a Kölnt, a Hertha BSC pedig megszerezte első győzelmét az idényben.

német foci Union Berlin Sallai Roland Robert Lewandowski Philippe Coutinho Paderborn

Bundesliga: Sallai nélkül győzött, és már a Bayern előtt a Freiburg

2019-09-15 17:10:35

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában a Freiburg idegenben 3–0-ra legyőzte a Hoffenheimet, ezzel megelőzte a Bayern Münchent a tabellán.

német foci Sallai Roland Hoffenheim Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sallai olasz válogatott posztriválist kapott – hivatalos

2019-09-02 18:17:48

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Freiburg a hivatalos honlapján tudatta, hogy visszatért az együtteshez Vincenzo Grifo.

német foci nemzetközi átigazolás légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Szalai visszatért, de nem örülhetett a Bayern ellen

2019-08-31 15:42:48

A Bayern München 6–1-re kiütötte a Szalai Ádámot a második félidőben bevető Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) harmadik fordulójában. Sallai Roland először lépett pályára az új bajnokságban, csapata a 92. percben kapott góllal szenvedett vereséget. A Hertha olyat tett, amire majd' 10 éve nem volt példa a Bundesligában, erre viszont aligha lesz büszke.

német labdarúgás Szalai Ádám Sallai Roland Mainz Köln Freiburg

Bundesliga: Szalai és Sallai csapata is nyert, de ők nem játszottak

2019-08-24 17:34:33

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) szombati játéknapján a Hoffenheim és a Freiburg is győzött, ám egyik magyar válogatott játékos sem lépett pályára – Szalai Ádámot nem nevezték a meccsre, Sallai Roland pedig nem állt be a kispadról.