Találatok a Franck Boli címkére

Találatok száma: 33

Ferencváros: Álomszerű ez a történet! – Franck Boli

2020-10-12 10:10:48

Franck Boli, a Ferencváros labdarúgócsapatának elefántcsontparti csatára alig akarta elhinni, hogy valóban a Juventus és az FC Barcelona ellen léphet pályára a Bajnokok Ligájában.

NB I Juventus Franck Boli Ferencváros FTC Barcelona

FTC: A játékosok kicsit küzdenek magukkal, a gátlásaikkal – Rebrov

2020-09-28 12:54:56

Az első mérkőzés minden egyes momentumát kielemezték, de a játékosoknak le kell küzdeniük gátlásaikat ahhoz, hogy a legjobb formájukat mutassák. Szerhij Rebrov vezetőedző szerint a Ferencváros készen áll a Molde elleni mérkőzésre, melyen az idegenbeli 3–3 után a Bajnokok Ligája csoportköre a tét a Groupama Arénában.

Szerhij Rebrov Molde Franck Boli Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

BL: Ilyet nem szabad csinálni – Franck Boli a 2–0 után történtekről

2020-09-24 09:47:01

A Ferencváros két góllal vezetett és 3–3-as döntetlent játszott a Molde vendégeként a Bajnokok Ligája playoffkörében. A zöld-fehérek első két gólját szerző Franck Boli és Myrto Uzuni nem elégedett a döntetlennel.

Myrto Uzuni Molde Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

Videó: már a hetedik percben megszerezte a vezetést az FTC

2020-09-23 21:08:44

Akárcsak a Dinamo Zagreb ellen, a Molde ellen is korán vezetést szerzett a Ferencváros a Bajnokok Ligája playoffjában. Botka Endre remek lapos beadását Franck Boli váltotta gólra.

Molde Franck Boli Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

Az idegenben szerzett gólokon aligha múlik: 3–3-at játszott Moldében a Fradi

2020-09-23 18:01:32

Már két góllal is vezetett a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben a Molde otthonában, de egyenlítettek a norvégok, majd a hajrában a vezető gólt is megszerezték, ám büntetőből egyenlíteni tudtak a zöld-fehérek. A visszavágót szeptember 29-én, kedden rendezik a Groupama Arénában.

onlive! közvetítés Myrto Uzuni Molde Franck Boli Fradi

BL: Legyőztük a Celticet, a Dinamót, nincs okunk tartani a Moldétól sem – Boli

2020-09-17 09:19:51

Ahogy arról beszámoltunk, a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőfordulójában a Dinamo Zagrebet hazai pályán legyőző Ferencváros következő ellenfele az azeri Qarabagon 120 perces, tizenegyespárbajba torkolló csatában túljutó norvég Molde FK lesz. A Verdens Gang című napilap a Ferencváros továbbjutása után megszólaltatta a zöld-fehérek norvég légiósát, Tokmac Nguent, valamint a korábban szintén az északiaknál futballozó Franck Bolit.

Tokmac Nguen Molde Franck Boli Ferencváros FTC BL-selejtező

A Ferencváros meg sem állt öt gólig a Paks ellen

2020-09-11 19:46:59

A válogatott szünet után a 4. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, a kör nyitó mérkőzésén a Ferencváros 5–0-ra nyert odahaza a koronavírus által megtépázott Paks ellen.

onlive! közvetítés Szélpál Norbert Paks Nguen Tokmac NB I 4. forduló

FTC: Bolinak erőt adott a kapitányi hívás, javítana a Dinamo ellen

2020-09-04 10:07:05

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros elefántcsontparti támadója, Frankc Boli telefonhívást kapott hazája szövetségi kapitányától, Patrice Beaumelle-től, klubjával pedig a Dinamo Zagreb elleni statisztikán javítana.

Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

FTC: Nekem nem újdonság a konkurencia – Bogdán Ádám

2020-07-24 00:12:13

Nyugat-Európában érzi magát a zöld-fehérekhez hazatérő Bogdán Ádám, ám a lehetséges Bajnokok Ligája-ellenfelek közül nem szeretne válogatni.

Franck Boli Ferencváros FTC Bogdán Ádám NB I

NB I: öt fradista az idény Nemzeti Sport-válogatottjában

2020-07-01 07:06:14

A Nemzeti Sport hagyományainak megfelelően elkészítette a 2019–2020-as első osztályú bajnokság összesített játékosrangsorát a munkatársaink által adott osztályzatok alapján. A nullától tízig adható érdemjegyek átlaga határozza meg a sorrendet, azzal a kitétellel, hogy a pályán töltött minimális, harmincperces játékidő miatt kapott vagy a próbára nem tett kapusoknak adott nullás osztályzatok nem számítanak be. A bajnokságban 353 labdarúgó lépett pályára, tizennéggyel több, mint az előző kiírásban. A listára azonban csak az a 132 futballista kerülhetett fel, aki a mérkőzések felénél eggyel többször, vagyis legalább 17 bajnokin értékelhető teljesítményt nyújtott. Pontazonosság esetén a több értékelhető teljesítmény rangsorol.

ZTE Tokmac Nguen Tamás Krisztián NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

Tv-csúcsot hozott a derbi; május óta utolsó lenne a DVTK

2020-06-23 09:56:20

A labdarúgó NB I 31. fordulójára visszatekintő, szokásos gyűjtésünkben fókuszban a DVTK újabb veresége és gyenge tavaszi szereplése, a Ferencváros–Újpest derbi televíziós nézettsége, a paksi számolgatás és a kaposvári Pogacsics Krisztián hibája.

Pogacsics Krisztián Paks Osztermájer Gábor NB I-es legek NB I Kondás Elemér

FTC: „Ez a feladatom, nem?!” – a derbispecialista Bolit csak egyvalami érdekli

2020-06-22 10:58:07

A bajnoki idényben a három Újpest elleni rangadón gólt szerzett Franck Boli, aki a hátralévő két mérkőzésen is győztes Fradit lát maga előtt.

Újpest NB I Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

Boli a derbikirály, ismét nyert a Ferencváros!

2020-06-20 10:29:45

Az idényben harmadszor is Franck Boli gólja döntötte el a Ferencváros–Újpest derbit, a bajnok saját pályáján, 16 ezer néző előtt gyűjtötte be a három pontot a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

Újpest onlive! közvetítés derbi NB I 31. forduló NB I

NB I: szép támadás végén, a 7. percben szerzett vezetést az FTC – videó

2020-05-27 20:13:17

A labdarúgó NB I 20. fordulójából elhalasztott Újpest–Ferencváros mérkőzésén a vendégek már a 7. percben vezetést szereztek: Tokmac Nguen indítása után Isael lepörgette a labdát, amelyet Franck Boli állítgatás nélkül jobbal, 19 méterről a jobb alsó sarokba küldött.

Újpest–FTC Újpest derbi NB I 20. forduló NB I Franck Boli

A Ferencváros nyerte meg a derbit, sőt talán többet is...

2020-05-27 19:32:44

A Ferencváros Franck Boli góljával idegenben 1–0-ra megverte az Újpestet a labdarúgó NB I 20. fordulójából elhalasztott, most bepótolt mérkőzésen.

Újpest onlive! közvetítés NB I 20. forduló Franck Boli Fradi

Franck Boli: Az a dolgom, hogy megérezzem a „vérszagot”

2020-05-27 09:51:53

A legutóbbi derbit a góljával eldöntő ferencvárosi Franck Boli a tizenhatoson belül érzi jól magát, és tudja, az Újpest ellen ismét bizonyíthat.

Újpest–FTC Újpest derbi Franck Boli Fradi Ferencváros

Két gólt rúgott a Ferencváros a Groupama Arénában

2020-05-13 11:43:18

Két hónap után láthattunk ismét élőben magyar futballt a televízióban: a bajnoki címvédő Ferencváros 2–0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a Groupama Arénában, természetesen zárt kapuk mögött.

percről percre online! felkészülés Zalaegerszeg Szánthó Regő Ihor Haratin

Felkészülés: így ütötte ki a Ferencváros az MTK-t – videó

2020-05-10 10:44:49

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros felkészülési mérkőzésen találkozott az MTK-val. A zöld-fehéreknél Gastón Lodico, Michal Skvarka, Franck Boli és Botka Endre is betalált, a kékeknél Baki Ákos szépített – a meccs 4–1-es Fradi-sikert hozott. Íme a mérkőzés összefoglalója!

felkészülési mérkőzés NB I Michal Skvarka MTK Gastón Lodico Franck Boli

FTC: Édesapámtól kapom a legjobb tanácsokat a góllövéshez – Boli

2020-03-02 21:34:21

Franck Boli, a Ferencváros elefántcsontparti támadója a bal lábát egy sérülés miatt tanulta meg használni. Jó formáját annak is köszönheti, hogy egyre inkább az otthonának érzi Budapestet.

interjú NB I Franck Boli Ferencváros FTC

Ferencváros: könnyű győzelem a Debrecen ellen

2020-02-29 14:56:36

Hazai pályán a Ferencváros 2–0-ra legyőzte az elképesztő védelmi hibákat vétő Debrecent a labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén.