Találatok a Francia kupa címkére

Találatok száma: 142

PSG: Thiago Silva gesztusa megmutatja, miről szól a futball

2018-05-09 10:30:50

Mint arról beszámoltunk, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a harmadosztályú Les Herbiers-t a Francia Kupa döntőjében a Stade de France-ban, így sorozatban negyedszer is elhódította a trófeát. A díjátadó során Thiago Silva, a PSG csapatkapitánya megható gesztust gyakorolt a vesztes együttes tagjai felé.

Thiago Silva Paris Saint-Germain PSG Les Herbiers Francia Kupa

Francia Kupa: elmaradt a csoda, sorozatban negyedszer is a PSG-é a trófea

2018-05-08 23:05:58

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a harmadosztályú Les Herbiers-t a Francia Kupa fináléjában a Stade de France-ban, így sorozatban negyedszer is elhódította a trófeát.

Paris Saint-Germain PSG Les Herbiers Francia Kupa

Francia Kupa: Mbappé duplázott, a PSG döntőbe jutott

2018-04-18 23:10:49

A legutóbbi három kiírást megnyerő Paris Saint-Germain  lesz a harmadosztályú Les Herbiers ellenfele a labdarúgó Francia Kupa döntőjében. A párizsiak 3–1-re nyertek Caenban az elődöntőben.

francia foci PSG Francia Kupa Caen

Francia Kupa: az 540 milliós PSG-re vár a 2 milliós Les Herbiers

2018-04-18 15:15:16

Miközben a Magyar Kupában a Balmazújváros és a Puskás Akadémia is arra törekszik, hogy a Dorog 1952-es bravúrját megismételve 20 ezresnél kisebb lélekszámú települést képviselve bejusson a Magyar Kupa döntőjébe, Franciaországban már megtörtént a csoda.

PSG Les Herbiers Francia Kupa

Francia Kupa: bejutott a döntőbe a harmadosztályú Les Herbiers

2018-04-17 22:53:34

Már a nyolcaddöntővel is története legjobb szereplését érte el az 1919-ben alapított Les Herbiers labdarúgócsapata, amely nem állt le, és végül úgy jutott el a Francia Kupa fináléjáig, hogy nem kellett élvonalbeli ellenféllel megmérkőznie. A keddi elődöntőben a szintén harmadosztályú Chambly ellen győzött 2–0-ra.

francia foci Les Herbiers Francia Kupa Chambly

Francia Kupa: a Caen kiejtette a Lyont, és az elődöntőbe jutott

2018-03-01 22:55:28

A Caen jutott be negyedikként a labdarúgó Francia Kupa elődöntőjébe, mivel a csütörtöki mérkőzésen 1–0-ra legyőzte a Lyont.

Lyon Francia Kupa Caen

PSG: Mbappé sérülés miatt kért cserét a kupameccsen

2018-03-01 08:26:53

Kylian Mbappé, a Paris Saint-Germain 19 éves francia labdarúgója bokafájdalmak miatt nem játszott szerdán az Olympique Marseille elleni Francia Kupa-találkozó második félidejében.

PSG PSG Ligue 1 Kylian Mbappé Francia Kupa

Francia Kupa: Di María duplázott, a PSG simán nyert – videó

2018-02-28 23:00:29

A Paris Saint-Germain 3–0-ra legyőzte az Olympique Marseille-t a labdarúgó Francia Kupában, ezzel bejutott a legjobb négy közé. Ángel Di María duplázott, és Edinson Cavani is betalált.

Ángel Di María PSG Olympique Marseille Francia Kupa Edinson Cavani

Francia Kupa: harmadosztályú csapat az elődöntőben!

2018-02-27 23:48:56

A Les Herbiers jutott be elsőként a legjobb négy közé a labdarúgó Francia Kupában, miután a keddi negyeddöntőben tizenegyesekkel legyőzte a Lenst.

Les Herbiers Lens Francia Kupa

Francia Kupa: Di María nyolc év után triplázott újra

2018-02-06 23:08:42

A PSG 4–1-re nyert a Sochaux vendégeként a Francia Kupa nyolcaddöntőjében, ezzel továbbjutott.

Ángel Di María Sochaux PSG Francia Kupa Dani Alves

Francia Kupa: Neymarék a saját ötösükről indultak, ez lett a vége – videó

2018-01-07 23:15:47

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 6–1-re nyert Rennes-ben, ezzel bejutott a legjobb 32 közé a Francia Kupában.

videó légiósok francia foci PSG Lang Ádám Francia Kupa

PSG: Cavani késett, Pastore eltűnt – büntetés vár rájuk

2018-01-07 15:38:11

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata vasárnap este a Rennes-nel találkozik a Francia Kupában. A fővárosiak keretéből biztosan hiányozik Edinson Cavani és Javier Pastore, mivel az uruguayi csatár két nappal később, míg az argentin támadó még mindig nem érkezett vissza a csapathoz a szabadságáról – a két futballista emellett könnyen lehet, hogy pénzbüntetést is kap.

francia labdarúgás PSG PSG Javier Pastore Francia Kupa Edinson Cavani

Francia Kupa: elképesztő finis, 95. percbeli góllal nyert a Lyon

2018-01-06 17:44:31

A Lyon a 86. percben még vesztésre állt, de végül 3–2-re legyőzte a második ligás Nancyt szombat késő este, és bejutott a labdarúgó Francia Kupa legjobb 32 csapata közé. A Monaco az argentin Guido Carrillo triplájára építve lépett tovább, míg a Toulouse a korábbi Fradi-légiós, Somália góljával verte meg a Nice-t.

Toulouse Somália Francia Kupa

Légiósok: az új év első meccsét ki kell hagynia Langnak

2017-12-28 11:12:22

Ahogy az várható volt, egy mérkőzésre tiltották el Lang Ádámot, a francia élvonalbeli Dijon magyar labdarúgóját. Mint ismert, a válogatott védőt az Angers elleni idegenbeli bajnokin (2–1) állították ki két sárga lappal.

légiósok francia foci Lang Ádám Francia Kupa Dijon

Légiósok: Bese csapatát ötödosztályú együttes ejtette ki

2017-11-12 19:06:39

Bese Barnabás csapata, a másodosztályú Le Havre idegenben 3–2-re kikapott az ötödik vonalban szereplő Évreux együttesétől a Francia Kupa főtáblájának első fordulójában, a legjobb 128 közé jutásért rendezett mérkőzésen. A magyar jobbhátvéd válogatottbeli elfoglaltsága miatt nem lépett pályára a találkozón.

légiósok Le Havre Francia Kupa Bese Barnabás

Francia Kupa: 91. perces öngól döntött az Angers–PSG fináléban

2017-05-27 23:07:19

A Paris Saint-Germain nyerte meg a labdarúgó Francia Kupát, mivel a fináléban 1–0-ra legyőzte az Angers gárdáját. A találkozó egyetlen góljára a 91. percig kellett várni, amikor egy szögletnél a menteni igyekvő Issa Cissokho a saját kapujába csúsztatott.

PSG Issa Cissokho Francia Kupa Angers

Francia Kupa: 4–1 után 5–0! A PSG megint kiütötte a Monacót

2017-04-26 21:56:47

A Francia Kupa elődöntőjében a PSG 5–0-ra kiütötte a Monacót. A párizsiak szerencsés góllal szereztek vezetést, majd Edinson Cavani nagyszerű sarkazásával növelték előnyüket az első félidőben. A fordulást követően gyorsan megduplázta előnyét a PSG, amely a végén a kegyelemdöfést is megadta. A két csapat ezt megelőzően a Ligakupa fináléjában is találkozott, akkor 4–1-re nyert a fővárosi csapat.

PSG Monaco Julian Draxler Francia Kupa Edinson Cavani

Francia Kupa: az Angers jutott be elsőként a döntőbe

2017-04-25 23:15:08

Az Angers 2–0-ra nyert hazai pályán a Guingamp ellen a labdarúgó Francia Kupa elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba.

francia foci Guingamp Francia Kupa Angers

Francia Kupa: a PSG 4–0-val jutott be a legjobb négy közé

2017-04-05 23:00:08

A labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjében a címvédő Paris Saint-Germain idegenben 4–0-ra legyőzte a harmadosztályú Avranches együttesét, így bejutott a legjobb négy közé.

PSG Francia Kupa Bordeaux Avranches Angers

Francia Kupa: négy között a Monaco; elvérzett a IV. ligás

2017-04-04 23:11:53

A labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjében a bajnoki listavezető Monaco hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lille-t.