Találatok a Fradi címkére

Találatok száma: 4469

Elkezdi a Fradi is, és még eggyel közelebb juthat Alberték csúcsához

2019-08-16 08:31:40

Az első teljes fordulót bonyolítják le a labdarúgó NB I-ben, hiszen a Ferencváros most nem halaszt, hanem játszik – az újonc Kaposvári Rákóczi ellen kezdi meg szereplését. Két forduló után – a két meccset játszó csapatok közül – már csak a Mol Fehérvár FC és a Mezőkövesd százszázalékos, előbbi a Diósgyőrt, utóbbi a Puskás Akadémiát fogadja. Beharangozzuk a 3. fordulót.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 3. forduló

El: milyen eredményt ér el a Suduva otthonában az FTC?

2019-08-16 19:02:54

A litván Suduva az idegenbeli 2–1-es sikere után hazai pályán is 2–1-re nyert az izraeli Maccabi Tel-Aviv ellen, amivel eldőlt, hogy a Ferencváros a litván együttessel csap össze a labdarúgó Európa-liga playoffkörében. Ön szerint milyen eredmény születik a párharc első mérkőzésén?

Suduva Fradi Ferencváros FTC Európa-liga El-selejtező

FTC: ügynöke megerősítette, Varga Roland marad a klubnál

2019-08-15 10:21:06

A Nemzeti Sport információi szerint Davide Lanzafame után újabb játékos szerződtetése is szóba került a Budapest Honvéd labdarúgócsapatánál: Varga Roland szintén a Ferencvárostól érkezhet(ne) Kispestre, ugyanakkor a játékost képviselő Vörösbaranyi József cáfolta, hogy ügyfele távozna az FTC-től.

magyar átigazolás Varga Roland Honvéd Fradi Ferencváros FTC

BL: Talán ez okozta a legnagyobb csalódást – Sigér

2019-08-15 09:55:51

A második zágrábi gól mindent romba döntött Sigér Dávid szerint, aki sajnálja, hogy nem tudtak kiélezett párharcot vívni a horvát bajnokkal.

Sigér Dávid Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája

BL: vissza az alapokhoz – hol a helyünk nemzetközi szinten?

2019-08-15 08:57:13

A súlyos hazai vereség háttere: gyorsaság, dinamika és passzsebesség terén is alulmaradtak a zöld-fehérek, akik a Bajnokok Ligája-búcsú után az Európa-ligában vigasztalódhatnak.

Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája BL-selejtező

Kézilabda: Szucsánszki és Elek megmutatta kisfiát – videó

2019-08-14 18:54:20

Néhány héttel ezelőtt született meg Szucsánszki Zita és Elek Gábor első közös gyermeke, Levente. A Ferencváros női kézilabdacsapatának játékosa és edzője most a Fradi TV-nek mesélt a szülői örömökről és a nehézségekről is.

Szucsánszki Zita Fradi Ferencváros FTC Elek Gábor

NB I: a BL-búcsú után módosult az FTC meccsének időpontja

2019-08-14 10:37:04

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a legfrissebb versenybizottsági határozatában arról adott hírt, a Ferencváros Bajnokok Ligája-kiesése után biztossá vált, hogy a zöld-fehérek augusztus 24-i, Puskás Akadémia elleni bajnokija átkerül vasárnapra.

NB I MLSZ Fradi Ferencváros FTC Debrecen

BL: „A Dinamo európai győzelmeinek egyik legnagyobbikát aratta”

2019-08-13 23:04:57

A Dinamo Zagreb talán még a legmerészebb szurkolók álmát is felülírta azzal, hogy Budapesten 4–0-s győzelmet aratott a Ferencváros felett a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében, így 5–1-es összesítéssel továbbjutott a sorozat playoffjába. A BL-csoportkörbe jutásért norvég Rosenborggal kell megküzdenie.

Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája

BL: Kevés ilyen szintű mérkőzést játszunk, ezért hibáztunk annyit – Dibusz

2019-08-14 00:25:19

A Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán 4–0-s vereséget szenvedett a zágrábi Dinamótól, ezzel kiesett a Bajnokok Ligájából. A találkozó után a Ferencvárosnak csupán egyetlen játékosa, Dibusz Dénes állt a vegyes zónában az újságírók elé.

videó NSO Tv Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb

BL: Sajnos ilyen vereség előfordul a futballban – Rebrov

2019-08-13 22:58:27

A Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán 4–0-s vereséget szenvedett a Dinamo Zagrebtől, ezzel kiesett a Bajnokok Ligájából. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Szerhij Rebrov Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája

El: a BL-től búcsúzott, és így folytatja az FTC – menetrend

2019-08-13 22:18:49

Hiába az idegenbeli döntetlen, a Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán súlyos, négygólos vereséget (0–4) szenvedett a Dinamo Zagrebtől a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. A magyar bajnok az Európa-ligában folytatja, ott a csoportkörért mérkőzik meg egy, a mostaninál sokkal gyengébb ellenféllel.

Suduva Maccabi Tel-Aviv Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

BL: Szégyellem magam a csapat nevében is – Lovrencsics

2019-08-13 22:04:24

A Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán 4–0-s vereséget szenvedett a Dinamo Zagrebtől, ezzel kiesett a Bajnokok Ligájából.  A találkozó után Lovrencsics Gergő csapatkapitány és Szerhij Rebrov vezetőedző is értékelt az M4 Sportnak.

Lovrencsics Gergő Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája

Csak a szurkolás volt BL-szintű: négy gólt kapott odahaza a Fradi

2019-08-13 19:32:45

Hiába az idegenbeli döntetlen, a Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán súlyos, négygólos vereséget (0–4) szenvedett a Dinamo Zagrebtől a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. A horvátok még egy büntetőt is kihagytak a hajrában. A magyar bajnok az Európa-ligában folytatja, ott a csoportkörért mérkőzik meg, egy, a mostaninál sokkal gyengébb ellenféllel.

onlive! közvetítés Fradi Ferencváros FTC Eldar Civic

Női BL: nem jutott fel a főtáblára a Ferencváros

2019-08-13 17:20:55

A Ferencváros női labdarúgócsapata 2–2-es döntetlent játszott a szerb Szpartak Szuboticával a Bajnokok Ligája pozsonyi selejtezőcsoportjának harmadik fordulójában, így rosszabb gólkülönbsége miatt nem jutott fel a 32-es főtáblára.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL Vágó Fanny Fradi

BL: Civic a Fradiba, Dilaver a Dinamóba került be – kezdők

2019-08-13 18:22:23

A Ferencváros labdarúgócsapata 1–1-es összesítéssel kezdi meg a zágrábi Dinamo elleni visszavágót a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik körében. Íme, a kezdőcsapatok!

kezdőcsapatok Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája

Honvéd: a váltásról kérdezték, Lanzafame kitérő választ adott

2019-08-13 16:13:59

Mint megírtuk, Davide Lanzafame egy év után elhagyta a Ferencvárost, és visszatért korábbi csapatához, a Budapest Honvédhoz. Az olasz támadó kedden a klub sajtótájékoztatóján több témával kapcsolatban is megszólalt, ám a váltás okait nem akarta firtatni.

magyar átigazolás Honvéd Fradi Ferencváros FTC Davide Lanzafame

Honvéd: Nem szeretnék semmit sem ígérni – Lanzafame

2019-08-12 12:14:59

Mint megírtuk, Davide Lanzafame egy év után elhagyta a Ferencvárost, és visszatért korábbi csapatához, a Budapest Honvédhoz. Az olasz támadó a kispesti klub hivatalos oldalának adott interjút, amelyben kitért arra is, hogy reményei szerint a Honvéd lesz az utolsó csapata a karrierje során.

magyar átigazolás NB I Honvéd Fradi Ferencváros FTC

BL: francia játékvezető az FTC Dinamo Zagreb elleni meccsén

2019-08-11 11:41:53

Az UEFA döntésének értelmében a francia Ruddy Buquet lesz a játékvezetője a Ferencváros–Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája-selejtezőpárharc második, budapesti mérkőzésének.

bíróküldés Ruddy Buquet Fradi Ferencváros FTC Dinamo Zagreb

BL: „A legfontosabb, hogy ne kövessünk el buta hibákat”

2019-08-11 07:31:41

Kedden a Ferencváros révbe érhet a Bajnokok Ligájában, Mikalaj Szihnyevics szerint azonban hiba lenne elkényelmesedni a zágrábi döntetlen után.