Találatok a Flensburg címkére

Találatok száma: 164

Férfi kézi BL: a Szeged kikapott Flensburgban

2018-11-28 20:34:13

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 10. fordulójában a Mol-Pick Szeged 27–25-re kikapott Flensburgban. Előnye öt pontra csökkent a harmadik helyezett riválisával szemben.

férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Flensburg

Sok volt a hiba és a kapufa: a Szeged kikapott Flensburgban

2018-11-28 17:11:37

Négy nappal a Paris Saint-Germain elleni szenzációs győzelem után a Mol-Pick Szeged 27–25-ös vereséget szenvedett a Bundesligát hibátlan teljesítménnyel vezető Flensburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A végig kiélezett meccs hajrájában nem volt meg az eddig tapasztalt szegedi összpontosítás a német bajnok otthonában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Flensburg

Férfi kézi BL: megvan a címvédő első győzelme

2018-11-14 20:19:23

A Paris SG a 8. fordulóban a nyolcadik győzelmét aratta a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. Mikkel Hansen hat, Uwe Gensheimer öt gólt dobott a negyedik helyén álló Flensburg kapujába. A Montpellier is győzni tudott, a címvédő hat vereség és egy döntetlen után szerzett két pontot az A-csoportban, de így is csak az utolsó előtti helyen áll.

PSG kézilabda PSG Flensburg EHF Bajnokok Ligája

Férfi kézi BL: Gensheimer a végén döntött, csak nyert a PSG

2018-11-10 21:03:19

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 7. fordulójában a listavezető PSG hatalmas csatában, 29–28-ra legyőzte a Flensburgot.

férfi kézi BL Uwe Gensheimer PSG Flensburg

Férfi kézi BL: Final four? Tavasszal meglátjuk, hol tart a csapat – Bánhidi

2018-10-14 23:44:40

A Mol-Pick Szeged 30–28-ra legyőzte a német Flensburgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 5. fordulójában. A mérkőzés után az NSO Tv stábjának Bodó Richárd és Bánhidi Bence értékelt. Szó esett a Szeged jó formájáról, s arról, hogy mire lehet képes a csapat az idén a BL-ben, illetve a Veszprém elleni rangadón.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Flensburg Bánhidi Bence

Férfi kézi BL: ötből öt – a Szeged legyőzte a Flensburgot is

2018-10-14 18:31:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 5. fordulójában a Mol-Pick Szeged a német Flensburgot fogadta. A szegediek 15–14-es első félidő után, a második játékrészben végig vezetve – volt amikor hat góllal is – nyertek a németek ellen.

Szeged Mol-Pick Szeged Flensburg

Ötból öt: szenzációs szegedi BL-siker a Flensburg ellen

2018-10-14 16:12:23

Az egész mérkőzésen vezetve, hatgólos előnyéből kettőt megőrizve, 30–28-as győzelmet aratott a Mol-Pick Szeged a német Flensburg ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 5. fordulójában.

Férfi kézi BL: két vereség után javított a Flensburg

2018-10-03 20:36:29

Negyedik mérkőzésén megszerezte második győzelmét a Flensburg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. A németek két vereség után hazai pályán az ukrán Motor Zaporizzsját verték meg 31–24-re.

kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Flensburg

Férfi kézi BL: a Flensburg otthonában javított a PDD

2018-09-19 20:36:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában – amelyben a Mol-Pick Szeged is szerepel – már szerdán megkezdődtek a második forduló küzdelmei. Az első fordulóban a Nantes-ot legyőző Flensburg fogadta a Szegedtől kikapó PPD Zagrebet, és a találkozó némi meglepetésre a mérkőzést végig a kezükben tartó vendégek sikerét hozta: 16–16-os félidő után a horvátok 31–29-re győztek.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL PPD Zagreb Flensburg

Férfi kézi: a Flensburg kapusa a Barcelonához szerződött

2018-06-06 14:40:28

Az FC Barcelona kézilabdacsapata szerződtette a német bajnok Flensburg dán kapusát, Kevin Möllert.

kézilabda átigazolás Kevin Möller Flensburg Barcelona kézilabda

Férfi kézi BL: a Barca után a Flensburgot is meglepték a franciák

2018-04-18 20:37:21

A Barcelonát kiejtő Montpellier nagy lépést tett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni final fourja felé: a francia együttes 28–28-as döntetlent ért el a Flensburg otthonában a negyeddöntő első felvonásán, így viszonylag jó helyzetből várhatja a hazai visszavágót (április 29.).

férfi kézi BL Montpellier Flensburg

Férfi kézi: megtalálták a Veszprémbe távozó Lauge utódját

2018-04-14 11:24:39

Döntött a jövő nyáron Veszprémbe érkező dán balátlövő, Rasmus Lauge pótlásáról a Flensburg-Handewitt.

Telekom Veszprém Rasmus Lauge Flensburg

Férfi kézi: a Flensburg „nagy öregje” német rekorder lett

2018-03-18 13:33:41

Immár Holger Glandorf a német kézilabda-bajnokság (Bundesliga) legeredményesebb játékosa: a Flensburg jobbátlövője élre állt az örökranglistán 2264 góllal.

férfi kézi Bundesliga Holger Glandorf Flensburg

Férfi kézi: Veszprémben bejelentették a dán érkezését

2018-03-05 10:59:43

Amint azt korábban dán sajtóhírekre hivatkozva jeleztük, 2019 nyarától a Telekom Veszprémben folytatja pályafutását Rasmus Lauge Schmidt, a dán kézilabda-válogatott balátlövője.

kézilabda átigazolás Telekom Veszprém Rasmus Lauge Schmidt Flensburg

Férfi kézi: újabb dán klasszis érkezik Veszprémbe – sajtóhír

2018-02-28 20:53:36

Dán sajtóértesülés szerint a jelenleg a Flensburgban kézilabdázó Rasmus Lauge 2019 nyarától valószínűleg a Telekom Veszprémben folytatja pályafutását.

kézilabda átigazolás kézilabda Telekom Veszprém Rasmus Lauge Flensburg

Kézi BL: a Szeged és a Veszprém kapta a legszebb gólokat – videó

2018-02-26 11:41:07

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) ezúttal is megválasztotta a Bajnokok Ligája aktuális fordulójának legszebb góljait, legnagyobb védéseit és legjobb játékosait – magyar érdekeltségnek most sem voltunk híján.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda

Férfi kézi: Lékai Máté nem szenvedett orrcsonttörést

2018-02-26 11:06:56

Lékai Máté megúszta orrcsonttörés nélkül a Veszprém Flensburg elleni férfi kézilabda Bajnokok Ligája-csoportmeccsét – ez nagyon jó hír, és meglepő ahhoz képest, ahogy az irányító orrából dőlt a vér.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL Telekom Veszprém Lékai Máté Flensburg

Férfi kézi BL: egy ponttal távozott a Veszprém Flensburgból

2018-02-25 18:29:22

Nem bírt egymással a Flensburg és a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 13. fordulójában (31–31). A magyar csapat a hajrában két góllal is vezetett, a házigazda német együttes utolsó támadásából tudott egyenlíteni.

férfi kézi BL Telekom Veszprém Flensburg

Flensburgban került közel a második helyhez a Veszprém

2018-02-25 16:18:36

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Telekom Veszprém Flensburg

Férfi kézi BL: az utolsó percben nyert a Barca; kikapott a Nantes

2018-02-17 22:18:23

Majdnem teljesen fejre állt a papírforma a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, amelyben a Barcelona hazai pályán mínusz négyről felállva, Kamil Syprzak utolsó percben szerzett góljával 28–27-re megverte a Wisla Plockot. A második helyen álló Nantes nem tudott fordítani, és a sereghajtó Zagreb otthonában kikapott 23–22-re. A Szeged vasárnap a listavezető Vardar Szkopje vendége lesz.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL PSG Nantes Flensburg