Serie A: a „csúcsfiatal” Atalanta nem bírt a Fiorentinával

Története legfiatalabb kezdőcsapatával vette fel a harcot az Atalanta a Fiorentina ellen, és talán ezért nem sikerült megszerezniük a bergamóiaknak a három pontot a Serie A 25. fordulójában.

Serie A  Napoli  Milan Badelj  Fiorentina  Andrea Petagna

Juve: ezért ünnepelte a szélső a gólját a korábbi csapata ellen

2018-02-10 09:36:32

Federico Bernardeschi a Juventus színeiben gólt szerzett korábbi csapata, a Fiorentina ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság pénteki mérkőzésén (0–2), és meg is ünnepelte találatát. Megindokolta, miért nem fogta vissza magát.

olasz f  Serie A  Juventus  Fiorentina  Federico Bernardeschi

Serie A: Juventus-győzelem VAR-zűrzavar után – videó

2018-02-09 21:57:30

A Juventus 2–0-ra győzött a Fiorentina vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának péntek esti mérkőzésén. Federico Bernardeschi szabadrúgásból szerzett vezetést korábbi csapata ellen, Gonzalo Higuaín a leshatárról kiugorva lőtt szép gólt, de a meccs legérdekesebb eseménye egy harmadik esethez kapcsolódott.

Serie A  Juventus  Fiorentina

Serie A: 3 perc alatt 2 szögletgól Nagy Ádámék meccsén – videó

2018-02-04 16:06:59

A Bologna–Fiorentina olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzés első félidejének végén a 41. és a 44. percben is közvetlenül szögletből esett gól. Előbb Jordan Veretout (Fiorentina), majd Erick Pulgar (Bologna) volt eredményes.

videó  Serie A  Fiorentina  Bologna

Serie A: nyert a Napoli, Milánóban botlott a Lazio

2018-01-28 17:01:28

Ugyan a Bologna már a 25. másodpercben vezetést szerzett a Napoli vendégeként, az aranyéremre hajtó hazaiak sima, 3–1-es győzelmet arattak. A bolognaiaknál Nagy Ádám ezúttal is a kispadról nézte végig a mérkőzést.

olasz foci  légiósok  Torino  Serie A  Napoli  Nagy Ádám

Serie A: Quagliarella-tripla, Nagy a padon – megszakadt a Benevento sorozata

2018-01-21 16:57:03

Nyolc veretlen bajnoki után a Sampdoria vendégeként 3–1-re kikapott a Fiorentina labdarúgócsapata a Serie A 21. fordulójában. A hazaiaknál Fabio Quagliarella triplázott, így már 15 gólnál jár.

olasz foci  légiósok  Serie A  Sampdoria  Nagy Ádám  Lazio

Serie A: nem bírta ki az Inter, a hajrában bukta a győzelmet

2018-01-05 22:48:07

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában az Internazionale 1–1-es döntetlent játszott a Fiorentinával.

videó  Serie A  Internazionale  Fiorentina

Serie A: tovább szenved a Milan, nem bírt a Fiorentinával

2017-12-30 12:45:35

A Fiorentina 1–1-es döntetlent játszott a Milannal az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.

olasz foci  Serie A  Milan  Fiorentina

Olasz Kupa: a Fiorentinát legyőző Lazio az első elődöntős

2017-12-26 22:56:31

A labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjének első párharcában a Lazio otthon Senad Lulic góljával 1–0-ra legyőzte a Fiorentinát.

Senad Lulic  Lazio  Fiorentina

Olasz Kupa: ötgólos meccsen jutott a nyolc közé a Fiorentina

2017-12-13 19:22:53

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Fiorentina hazai pályán 3–2-re legyőzte a Sampdoriát, így készülhet a Lazio–Cittadella meccs győztese elleni negyeddöntőre.

olasz labdarúgás  olasz foci  Sampdoria  Olasz Kupa  Fiorentina

Serie A: ilyen még nem történt a Napolival Sarri irányítása alatt

2017-12-10 16:36:24

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában a Napoli hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Fiorentinával. A nápolyiak sorozatban a második bajnokijukon maradtak nyeretlenek.

olasz foci  Udinese  Serie A  Napoli  Fiorentina

Serie A: Perisic-tripla, 5–0 – két év után élen az Inter

2017-12-03 16:25:12

Az Internazionale odahaza 5–0-ra megverte a Chievót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.

olasz foci  légiósok  Serie A  Sassuolo  Nagy Ádám  Ivan Perisic

Serie A: a Fiorentina a 94. percben egyenlített Rómában

2017-11-26 20:09:21

A Lazio labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott otthon a Fiorentinával a Serie A 14. fordulójában.

videobíró  olasz foci  Serie A  Lazio  Fiorentina

Serie A: nagyot hajrázott, de kikapott a Juventus

2017-11-19 16:58:00

A szezon egyik legnagyobb meglepetését érte el a Sampdoria labdarúgócsapata, amely 3–2-re legyőzte a bajnok Juventust az olasz élvonal 13. fordulójában úgy, hogy kilencven perc után még háromgólos volt az előnye.

olasz foci  Seria A  Sampdoria  Juventus  Fiorentina

Serie A: három nyeretlen meccs után győzött a Fiorentina

2017-10-15 14:26:29

A francia Cyril Thereau duplájával a Fiorentina 2–1-re nyert a későn ébredő Udinese ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

Udinese  Serie A  Fiorentina

Milan: a Videoton korábbi edzője válthatja Montellát

2017-10-04 09:37:45

Olasz sajtóértesülések szerint Paulo Sousa is jelölt a Serie A-ban szereplő Milan labdarúgócsapatának kispadjára.

olasz foci  edzősors  Walter Mazzarri  Paulo Sousa  Milan  Marcello Lippi

Serie A: a tizenegyest kihagyták, de jött az utolsó perc...

2017-09-24 22:26:07

Nem bírt egymással a Fiorentina és az Atalanta (1–1) az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában.

Serie A  Fiorentina  Atalanta

Serie A: egy gól döntött a Juventus–Fiorentina meccsen

2017-09-20 21:26:54

A Juventus labdarúgócsapata a Fiorentinát, a Milan a SPAL-t verte meg hazai pályán a Serie A 5. fordulójában, míg a Napoli a Lazio vendégeként diadalmaskodott.

olasz foci  Serie A  Napoli  Milan  Lazio  Juventus

Serie A: Nagy Ádám nélkül bukott a Bologna Firenzében

2017-09-16 20:13:24

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában Nagy Ádám csapata, a Bologna 2–1-re kikapott a Fiorentina vendégeként.

Nagy Ádám  Fiorentina  Bologna

Serie A: 75 éve nem látott laziós bravúr – oktatták a Milant

2017-09-10 17:09:36

Nagy zakót kapott a Milan Rómában, a Lazio 4–1-re kiütötte a 18-szoros olasz bajnokot a Serie A 3. fordulójában.