Találatok a Fernando Alonso címkére

Találatok száma: 1010

F1: Ezt a versenyt meg kellett volna nyernünk – Alonso

2017-06-25 20:28:55

Fernando Alonso szerint az Azeri Nagydíjat normál körülmények között meg kellett volna nyernie. Ám a McLaren-Hondánál versenyezni nem normális körülmény…

Azeri Nagydíj  F1  Fernando Alonso

F1: Alonso sejtelmes, a Mercedes reagált a pletykákra

2017-06-25 13:31:56

Flavio Briatore nem Fernando Alonso jövőjéről beszélt a Mercedes vezetőivel Azerbajdzsánban, de a spanyol pilóta sejtelmes nyilatkozatot adott.

Toto Wolff  Renault  Mercedes  McLaren-Honda  Flavio Briatore  Fernando Alonso

F1: Erre jelenleg senki sem képes, csak Lewis – Lauda

2017-06-24 18:38:56

Lewis Hamilton azt mondta, akkor is büszke lenne az azerbajdzsáni pole pozíciót érő körére, ha csak a második rajtkockát szerezte volna meg vele. Niki Lauda szerint ilyen körre jelenleg csak a Mercedes-pilóta képes. A német istálló felülkerekedett pénteki gondjain, a Ferrarit állva hagyta, az olasz csapat versenyzői csalódottak az eredmény miatt. Max Verstappen úgy érzi, ha nincs a műszaki hiba, megelőzte volna a két Ferrarit. Fernando Alonso pedig azért aggódik, mert olyan lassú a McLaren-Honda az egyenesekben, hogy a többiek az időmérőn azt hihették, levezető körön van.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Niki Lauda  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Visszaállt az élre a Mercedes, Verstappen és Vettel bajban

2017-06-24 11:44:10

A pénteki szabadedzéseket az élen záró Max Verstappen Red Bull-Renault-ja leállt a szombati 3. tréningen, így a holland alulmaradt a Mercedes pilótáival szemben. Az élen Valtteri Bottas zárt a Mercedesszel Kimi Räikkönen és Lewis Hamilton előtt. Sebastian Vettelt is műszaki hiba hátráltatta, a német csak hét kört tett meg. Az időmérő 15 órakor kezdődik.

szabadedzés  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: a McLaren 70 rajthelyes büntetésnél tart az Azeri GP-n

2017-06-24 11:35:23

Fernando Alonso és Stoffel Vandoorne nem állt meg 15 rajthelyes büntetésnél az F1-es Azeri Nagydíjon, mindkét McLaren-pilóta új erőforrásegységeket kapott, aminek következtében a spanyol 40, a belga 30 rajthelyes büntetéssel várja az azerbajdzsáni folytatást.

Stoffel Vandoorne  McLaren-Honda  Fernando Alonso  F1  Azeri Nagydíj

F1: ismét rajtbüntetést kaptak a McLaren versenyzői

2017-06-22 15:19:02

Nem meglepő módon az Azerbajdzsáni Nagydíjat is rajtbüntetéssel kezdi meg Fernando Alonso és Stoffel Vandoorne. A McLaren pilótáinak autóiban több erőforrásegységet is cserélni kell.

büntetés  Stoffel Vandoorne  McLaren-Honda  Fernando Alonso  F1  Azerbajdzsáni Nagydíj

F1: volt versenytársa szerint Alonso otthagyja a McLarent

2017-06-22 12:25:25

A korábbi F1-es pilóta, Mark Webber szerint viccnek nevezhető, amit Fernando Alonsónak át kell élnie a McLaren-Hondánál, ezért az ausztrál úgy véli, hogy volt versenytársa rövidesen elhagyja a brit istállót.

McLaren-Honda  Mark Webber  Fernando Alonso  F1

F1: a színészlegenda szerint Alonso visszavonul

2017-06-13 18:24:40

A hét végén a Kanadai Nagydíjra kilátogató Michael Douglas szerint Fernando Alonso a szezon végén távozik az F1-ből.

Michael Douglas  McLaren-Honda  Kanadai Nagydíj  Fernando Alonso  F1

Képek: a Fenomén újra Real-mezben, Párizs királya ismét a trónon

2017-06-12 15:48:01

Sosem telik el úgy hétvége, hogy ne történne valami említésre méltó. Pláne a sport világában. A mögöttünk hagyott néhány napban például az angol futballban olyan történt, ami 1966 óta sosem, de említhetnénk Sandro Wagner kései kivirágzását is. Szalai Ádám 29 éves csapattársa most először volt kezdő a nationalelfben tétmérkőzésen – egyből mesterhármast szerzett.  A Nemzeti Sport Online összeszedte a hétvége legjobb képeit. Íme!

angol válogatott  U20-as angol válogatott  Sandro Wagner  Ronaldo  Rafael Nadal  Lewis Hamilton

F1: Ricciardo flamingókat látott, majd „leitatta” a színészt

2017-06-11 22:23:15

Végig vezetett, és könnyedén megnyerte a Kanadai Nagydíjat a háromszoros világbajnok, Lewis Hamilton. Érdekes jelenetekből ezúttal sem volt hiány: Max Verstappen szenzációs rajtja, majd kiesése; a Force India remeklése és a pilóták közti huzavona; Daniel Ricciardo és az interjúkat készítő Sir Patrick Stewart alakítása mind-mind színesítették az egyébként nem túlságosan eseménydús futamot. Íme, a legérdekesebb, legviccesebb jelenetek!

Sergio Pérez  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Lance Stroll  Jolyon Palmer  Formula–1

F1: Olyan lassúak vagyunk, hogy az már veszélyes – Alonso

2017-06-12 11:03:03

Fernando Alonso szerint a McLaren-Honda a kanadai Nagydíjon annyival lassabb volt az egyenesekben a riválisoknál, hogy már-már veszélyessé vált a helyzet.

McLaren-Honda  Kanadai Nagydíj  Fernando Alonso  Azeri Nagydíj

Videó: megint leállt a McLaren, Alonso felment a lelátóra

2017-06-11 22:43:16

A brit Lewis Hamilton sikerével végződő Formula–1-es Kanadai Nagydíjon a pontszerző, 10. helyen autózó Fernando Alonso alatt a szezon során már sokadszor megállt az McLaren-Honda, így a spanyol versenyző két körrel a leintés előtt ismét kiállni kényszerült a versenyből. A megállás után Alonso a nézők legnagyobb örömére felment a lelátóra, ahol a kesztyűjétől is megszabadult.

McLaren-Honda  Fernando Alonso  F1

F1: nem csak Alonso vágyik a Mercedes erejére Kanadában

2017-06-11 18:57:01

A Kanadai Nagydíjon több versenyző is arról ábrándozott, bárcsak olyan motor dübörögne az autójában, mint Lewis Hamiltonéban. S nemcsak Fernando Alonso jött ezzel, hanem másik pilóta is.

Daniel Ricciardo  F1  Fernando Alonso  Kanadai Nagydíj  Mercedes

Räikkönen az élen, a Red Bull romokban Kanadában

2017-06-09 18:47:27

Kimi Räikkönen volt a második szabadedzés legjobbja a Kanadai Nagydíjon, megelőzve Lewis Hamiltont, Sebastian Vettelt, valamint Valtteri Bottast. A Ferrari és a Mercedes csatája továbbra is kiélezettnek tűnik, s Max Verstappen is közel került az első négyeshez, amíg ment a Red Bullja. Ám az edzés hajrájában leállt az autó, így a piros zászlót is meglengették miatta. Daniel Ricciardo váltóhiba miatt csak nyolc kört tett meg.

szabadedzés  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Max Verstappen  Lewis Hamilton

F1: „Ha huszonöt verseny lesz egy évben, kiszállok!”

2017-06-08 19:22:17

Nyílt terve a Liberty Mediának, hogy a jövőben egyre több F1-es versenyt rendezzenek egy évben, ennek azonban nem örülne Fernando Alonso, aki ebben az esetben fontolóra venné a sorozat elhagyását.

versenynaptár  Fernando Alonso  F1  Chase Carey

Räikkönen arcán minden ott van, de volt, aki még jobban felhúzta magát!

2017-05-29 09:02:23

Mint arról beszámoltunk, a második helyről rajtoló ferraris Sebastian Vettel nyerte meg a Formula–1-es Monacói Nagydíjat Kimi Räikkönen előtt. Az Indianapolis 500-as versenyen a futamot a volt F1-es pilóta, a japán Szato Takuma nyerte, míg Fernando Alonso nem tudta befejezni a viadalt. Nézzük most a legjobb jeleneteket mindkét versenyről, azaz jöjjenek az F1-legek, egy kis Indy-leggel felturbózva.

Szato Takuma  Monacói Nagydíj  Kimi Räikkönen  IndyCar  Indy 500  Indianapolis

Indy 500: Szato Takuma nyert, Alonso kiesett

2017-05-28 22:04:02

A 101. Indy 500-as futamon a kétszeres F1-es világbajnok, Fernando Alonso is részt vett, és ugyan többször is vezetni tudott a balesetek miatt többször megszakított futamon, végül műszaki hiba miatt kiesett a 179. körben. A futamot rendkívül izgalmas végjáték után egy másik – korábbi – F1-es pilóta, a japán Szato Takuma nyerte meg.

Szato Takuma  IndyCar  Indy 500  Fernando Alonso

Szato történelmi sikere az Indy 500-on, Alonso autója elfüstölt

2017-05-28 10:59:26

Bő egy hónappal ezelőtt jelentette be Fernando Alonso, hogy a kihagyja a Formula–1-es versenynaptár ékkövének számító Monacói Nagydíjat, és helyette a szintén legendás Indy 500-as futamon vesz részt. A kétszeres F1-es világbajnok végigcsinálta az egész havi felkészülést a 2.5 mérföldes oválon rendezendő versenyre, amelynek az ötödik rajthelyről vágott neki. Többször is az élen haladt a balesetekkel többször megszakított verseny során, ám a 179. körben megadta magát autójában a  Honda motor. A futamot végül a volt F1-es pilóta, a japán Szato Takuma nyerte.

IndyCar  Indy 500  Indianapolis  Fernando Alonso

F1: Alonso beköszönt az Indy 500-ról Buttonnak

2017-05-28 14:22:29

A kétszeres F1-es világbajnok Fernando Alonso ezen a hétvégén az Indy 500-as futamon szerepel – ötödikként rajtolt a magyar idő szerint este hatkor induló versenyen –, ám nem feledkezett meg tavalyi csapattársáról, az őt Monacóban helyettesítő Jenson Buttonról. A rajt előtt élőben jelentkezett a McLaren csapatrádióján és kívánt sok szerencsét a helyettesének.

Monacói Nagydíj  Jenson Button  Indycar  Indy 500  Fernando Alonso  F1

Indy 500: az utolsó edzésen 5. Alonso készen áll a futamra

2017-05-27 11:17:17

Vasárnap, magyar idő szerint 18.00 órától rendezik a legendás indianapolisi oválpályán az Indy 500-as futamot, amely versenyen idén – a Formula–1-es Monacói Nagydíjat kihagyva – részt vesz a kétszeres F1-es világbajnok Fernando Alonso is. A spanyol pilóta az ötödik helyről vághat neki a viadalnak, és ugyanezt a pozíciót sikerült elcsípnie a magyar idő szerint péntek este megtartott utolsó szabadedzésen is.