Találatok a Felipe Massa címkére

Találatok száma: 368

F1: nem csak Vettel érezheti magát győztesnek Melbourne-ben

2017-03-26 10:30:13

Kétségkívül Sebastian Vettel az Ausztrál Nagydíj legnagyobb nyertese, de rajta kívül is volt három pilóta, aki hasonlóan jól érezheti magát a vasárnapi futam után. Hiába állt dobogóra, nincs köztük Lewis Hamilton, aki Daniel Ricciardo és Fernando Alonso mellett minden bizonnyal csalódottan távozik Melbourne-ből.

Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Fernando Alonso  Felipe Massa  F1  Esteban Ocon

Finnek főszerepben: Bottas az élen, Räikkönen a falban

2017-03-08 08:41:49

Két finn pilóta volt a főszereplő a barcelonai F1-es tesztelés hatodik napján. Valtteri Bottas a Mercedesszel megjavította múlt heti csúcsidejét, és 1:19.310-zel vezeti a 2017-es rangsort. Kimi Räikkönen az eddig kiváló felkészülést produkáló Ferrarival délután a 3-as kanyarban kicsúszott, és a gumifalnak koccant. Max Verstappen alatt lerobbant a Red Bull, amely így is 100 kör fölé jutott. Felipe Massa a keddi 168 köre után délelőtt 63-at ment, míg Fernando Alonso 46 körrel zárta a McLaren napját.

Valtteri Bottas  Nico Hülkenberg  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Fernando Alonso

Massa és Vettel fej fej mellett, Hamilton elmondta, ki a favorit

2017-03-05 21:28:48

A múlt hétfő óta először autóba ülő Felipe Massa volt a barcelonai teszt második hetét megnyitó kétszer négyórás gyakorlás hőse. A Williams-Mercedest kormányzó brazil a legjobb köridőt autózta szuperlágy abroncsokon, és több mint 160 kört teljesített. Sebastian Vettel is túljutott 160 körön, s szintén 1:20 alatti köridőt ért el, méghozzá lágy gumikon. Kettejük közé Daniel Ricciardo fért be ultralágy gumis körével, aztán a két Mercedes következett az időlistán.

Valtteri Bottas  Stoffel Vandoorne  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Felipe Massa  F1-teszt

Hamiltoné a leggyorsabb, Vettelé a legtöbb kör az első napon

2017-02-27 08:17:40

Lewis Hamilton futotta a leggyorsabb kört az F1-es csapatok első kollektív tesztnapján Barcelonában. A legtöbb kört is a Mercedes tette meg, de a nyolcórás tesztnapot a címvédő csapat megfelezte Hamilton és Valtteri Bottas között. A legtöbb kört teljesítő pilóta Sebastian Vettel volt. A McLaren és a Red Bull súlyos problémákkal nézett szembe a nap folyamán.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Fernando Alonso  Felipe Massa  F1 teszt

F1: elsőként a Williams mutatta be a 2017-es autót – kép, videó

2017-02-17 11:06:00

A Formula–1-es csapatok közül elsőként a Williams mutatta be új, 2017-es autóját. Felipe Massa 18-as számú és az újonc Lance Stroll 19-es számú autója az FW40 nevet viseli, ami az istálló megállapításának 40. évfordulóját jelképezi.

Williams  Lance Stroll  Felipe Massa  FW40  F1

F1: Bottas a Mercedesnél folytatja, Massa visszatér a Williamshez – hivatalos

2017-01-16 15:58:22

Az eddig Williamsszel versenyző Valtteri Bottas lesz a Formula–1-es világbajnok Mercedes csapatnál Lewis Hamilton pilótatársa, míg az ő helyére a korábban visszavonult Felipe Massa tér vissza a Williamshez.

Williams  Valtteri Bottas  Mercedes  Felipe Massa  F1

F1: Massa folytatja, Bottas a Mercedesé – sajtóhír

2016-12-21 10:17:30

Felipe Massa rábólintott a visszatérésre, 2017-ben is a Williams-istálló versenyzője lesz. Ezzel szabaddá válik az út Valtteri Bottas előtt, így a finn lesz a Mercedesnél Lewis Hamilton csapattársa – írja a motorsport.com.

F1: Massa segíthet Rosberg pótlásában a Mercedesnek

2016-12-17 07:36:01

A Mercedes első ajánlatát visszautasító Williams-istálló hajlik arra, hogy elengedje Valtteri Bottast, de csak egy feltétellel: ha rutinos pilótával tudja helyettesíteni.

8. ABU-DZABI NAGYDÍJ

2017-03-16 12:13:36

Sebastian Vettel  Nico Rosberg  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: Button boldog, Massa büszke utolsó versenye után

2016-11-27 19:25:39

Sebastian Vettel szerint Lewis Hamilton piszkos játszmát játszott az Abu-dzabi Nagydíjon, de a végére elkoptak a gumijai ahhoz, hogy egyáltalán Nico Rosberg ellen támadást indítson. Max Veratappen annak ellenére elégedett, hogy lemaradt a dobogóról. Jenson Button boldogan, Felipe Massa büszkén és emelt fővel távozik.

Sebastian Vettel  Max Verstappen  Jenson Button  Felipe Massa  F1  Daniel Ricciardo

F1: Massa különleges búcsúajándékokat kapott a Williamstől – fotó

2016-11-27 14:36:54

Felipe Massa a 2016-os Formula–1-es idény után elköszön a száguldó cirkusztól. A 35 éves brazil pilóta 2002 óta szerepel az F1-ben, utolsó győzelmét 2008-ban aratta. A Williams istálló nem akármilyen búcsúajándékkal lepte meg a népszerű versenyzőt.

Williams  Formula–1  Felipe Massa  F1

44. BRAZIL NAGYDÍJ

2016-11-14 17:02:17

F1: sírva búcsúzott a hazai közönségtől Massa – videó

2016-11-13 21:01:44

Felipe Massa a 2016-os Formula–1-es idény után elköszön a száguldó cirkusztól. A brazil pilóta 2002 óta szerepel az F1-ben, hazájában pedig mindenki rajong érte. Szeretett volna méltóképpen elbúcsúzni a Brazil Nagydíjtól, de a 46. körben megtréfálta a vizes aszfalt – kiesett. A tribün állva tapsolt, a pilóta pedig egy brazil zászlóval a hátán integetett kifelé. Amíg a többiek a biztonsági autó mögött köröztek, addig Massa szívélyes fogadtatásban részesült a bokszutcában. A 35 éves versenyző utolsó győzelmét 2008-ban aratta, éppen Brazíliában.

Williams  Mercedes  Formula-1  Ferrari  Felipe Massa  Brazil Nagydíj

Bajnokavatás helyett Verstappen-show Brazíliában

2016-11-13 16:25:59

A címvédő brit Lewis Hamilton nyerte meg a Formula–1-es Brazil Nagydíjat, mercedeses csapattársát, Nico Rosberget és a Red Bull-lal versenyző Max Verstappent megelőzve. A német pilóta előnye 12 pont az utolsó, abu-dzabi futam előtt, ahol elég egy dobogós helyezést szereznie, hogy megnyerje pályafutása első vb-címét. A harmadik helyen leintett Verstappen egy elhamarkodott kerékcsere után 16 körrel a vége előtt még a 16. volt, onnan jött fel a harmadik pozícióba – ő lett a nap embere.

Sebastian Vettel  Nico Rosberg  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Felipe Massa

F1: Massa arra készül, ami még Sennának sem sikerült

2016-11-13 16:18:37

Felipe Massa az utolsó Brazil Nagydíjához készülődik. A Williams versenyzőjét imádja a brazil közönség, a visszavonulása után több évtized után nem marad dobogóra esélyes brazil pilóta a mezőnyben. Massa ráadásul nem akármilyen rekordot mondhat magáénak, két győzelmével és további három dobogós helyezésével a legsikeresebb brazil a hazai nagydíján.

Rubens Barrichello  Felipe Massa  F1  Brazil Nagydíj  Ayrton Senna

F1: „Már csak egy időmérőm van hátra, ennek nagyon örülök”

2016-11-12 20:48:59

Nico Rosberg nem a túlélésre fog játszani a Brazil Nagydíj rajtjánál, ha lehetősége lesz rá, megtámadja Lewis Hamiltont, aki első brazíliai győzelmére tör a 60. pole pozíciójából. Kimi Räikkönen szerint a 3. rajtkockát érő köre átlagos volt, a Red Bull pilótái viszont úgy érezték, sokkal több volt az utolsó körükben. Jenson Button már nagyon várja karrierje utolsó kvalifikációját, mert már nem bírja a szenvedést. Felipe Massa szerint a szégyenteljes időmérőt emlékezetes verseny követi. A legfontosabb nyilatkozatok a Brazil GP időmérője után.

Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Nico Rosberg  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Hamilton a pole-ból menthet meccslabdát Brazíliában

2016-11-12 16:35:02

Lewis Hamilton indulhat az első rajtkockából a vasárnap 17 órakor kezdődő 71 körös Brazil Nagydíjon, miután az időmérőn legyőzte csapattársát, a szintén a vb-címért küzdő, a futamot 19 pontos előnnyel váró Nico Rosberget. A két Mercedes mögül Kimi Räikkönen és Max Verstappen, a harmadik sorból Sebastian Vettel és Daniel Ricciardo rajtol. A Brazil Nagydíjtól búcsúzó Felipe Massa csak a 13. rajtkockát szerezte meg a felhős időben, de száraz pályán megtartott edzésen.

időmérő  Sebastian Vettel  Nico Rosberg  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: Massa a kedvenc csapattársáról és Schumacherről beszélt

2016-11-12 13:50:23

Az utolsó Brazil Nagydíjára készülő Felipe Massa újabb titkokat árult el F1-es karrierjéről. Interlagosban Michael Schumacherről és kedvenc csapattársáról is beszélt.

Michael Schumacher  Jacques Villeneuve  Felipe Massa  Brazil Nagydíj

F1: bejelentették a Williams pilótáit a 2017-es szezonra

2016-11-03 12:21:51

Ahogy az várható volt, Valtteri Bottas marad a Williams-istállónál, a finn csapattársa pedig a visszavonuló Felipe Massa helyét átvevő Lance Stroll lesz a 2017-es világbajnoki sorozatban.

Williams  Valtteri Bottas  Lance Stroll  Felipe Massa  F1

F1: megvan a Williams párosa – ezért jelentik be novemberben

2016-10-14 17:06:07

Sajtóhírek szerint eldőlt, hogy Valtteri Bottas marad a Williams-istállónál, ahol a visszavonuló Felipe Massa helyét átvevő Lance Stroll lesz a csapattársa. Bejelentés azonban csak Novemberben lesz.