Találatok a Felipe Massa címkére

Találatok száma: 386

F1: a Hungaroringen is hosszabb lehet a DRS-zóna

2017-05-19 12:02:15

Bevált az FIA döntése a múlt heti Spanyol Nagydíjon, a célegyenesbéli DRS-zóna meghosszabbításának köszönhetően több előzést és élvezetesebb versenyt láthattunk. A siker arra ösztönzi az F1 irányítóit, hogy más pályákon is átgondolják, mettől meddig lehet nyitva tartani az állítható hátsó szárnyat.

Spanyol Nagydíj  Magyar Nagydíj  Felipe Massa  FIA  F1  DRS

F1: Massát „nyíllal dobálták meg”, Alonso egy traktor motorjával...

2017-05-15 08:16:49

Lewis Hamilton győzelmével zárult a Spanyol Nagydíj, a Formula–1 idei ötödik versenyhétvégéje, másodikként Sebastian Vettel, harmadikként pedig Daniel Ricciardo ért célba. Massát „megdobálták”, Alonso továbbáll, mindenki Räikkönent dicsőíti. Jöjjenek a hétvége legszórakoztatóbb és legérdekesebb pillanatai, azaz az F1-legek!

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  McLaren-Honda  Lewis Hamilton

F1: egy nap alatt két büntetést kapott a McLaren-pilóta

2017-05-14 16:34:24

Stoffel Vandoorne három rajthelyes büntetést kapott a két hét múlva megrendezendő Monacói Nagydíjra, mert a Spanyol Nagydíj sportfelügyelő testülete szerint ő okozta a Felipe Massával történt ütközést.

Stoffel Vandoorne  Spanyol Nagydíj  Felipe Massa  F1 büntetés  F1

Massa drámai vallomása: a jó barát már nem hisz Schumacher felépülésében

2017-05-13 07:38:18

Michael Schumacher egyik legközelebbi barátja, Felipe Massa a Nemzeti Sportnak elárulta, nem számít rá, hogy a hétszeres világbajnok valaha felépül.

Spanyol Nagydíj  Michael Schumacher  Magyar Nagydíj  Felipe Massa  F1

F1: őrült játék, de igaz – aludjon Felipe Massa autójával!

2017-05-12 12:41:59

A Formula–1 új tulajdonosai teljesen új, eddig ismeretlen vizekre eveznek a szurkolók szórakoztatása terén. A pályára kilátogató közönség már Barcelonában egy sor újítást élvezhet, de a Williams révén Silverstone-ban minden korábbit felülmúló nyereménye lehet a szerencsésnek: vasárnapra virradóra a garázsban, a két autóval alhat.

Williams  Spanyol Nagydíj  Lance Stroll  Felipe Massa  F1  Brit Nagydíj

F1: Fernando Alonso megtudta, miről énekel a Green Day!

2017-05-01 10:14:08

A nehezen induló, de a végén remek csatát hozó Orosz Nagydíjat a finn Valtteri Bottas nyerte meg, megszerezve első futamgyőzelmét. Visszatekintünk a Szocsiban rendezett verseny legérdekesebb, legviccesebb pillanataira, köztük Alonso és a McLaren vesszőfutására, Sebastian Vettel „bemutatására” és futam végi falatozására is – illetve Kimi Räikkönen furcsa rádiózása mellett sem mehettünk el szó nélkül.

mémek  mém  Vlagyimir Putyin  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Sauber

F1: Vettel gyógyszere ismét elgurult – bemutatott Massának

2017-05-01 08:43:33

Sebastian Vettel nem vette túl jó néven, hogy a vasárnapi Orosz Nagydíj utolsó körében Felipe Massa nem engedte el idejében, emiatt a német elveszítette minden esélyét arra, hogy megelőzze az élen autózó Valtteri Bottast, aki meg is nyerte a futamot.

Sebastian Vettel  Formula–1  Felipe Massa  F1

F1: mindhárom dobogós nyertes Szocsiban – kik a vesztesek?

2017-04-30 17:55:47

Valtteri Bottas karrierje első győzelmének, Sebastian Vettel növekvő pontversenybeli előnyének, Kimi Räikkönen pedig idei első dobogós helyezésének örülhetett az Orosz Nagydíj leintése után. Max Verstappen és a Force India párosa sem panaszkodhat, annál inkább a tavalyi azeri futam óta először dobogón kívüli helyen célba érő Lewis Hamilton, az idei második versenyét feladó Daniel Ricciardo vagy a rajtrácsra oda sem érő Fernando Alonso. A vasárnapi nyertesek és vesztesek nyilatkozatai.

Valtteri Bottas  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Orosz Nagydíj  Max Verstappen

Semmi altatás – Vettel és Räikkönen az első sorban

2017-04-29 12:53:50

A Mercedes nem javult eleget az Orosz Nagydíj időmérőjére, így a Ferrari pilótái kisajátították az első sort a vasárnap 14 órakor kezdődő futamra. A pole pozíciót Sebastian Vettel szerezte meg Kimi Räikkönen előtt, a harmadik helyezett Valtteri Bottas 95 ezredes hátránnyal zárt Vettelhez képest. Lewis Hamilton majdnem hattizedes lemaradással csak a negyedik rajtkockát szerezte meg.

időmérő  Valtteri Bottas  Szocsi  Sebastian Vettel  Orosz Nagydíj  Nico Hülkenberg

F1: Massa szerint Valentino Rossi a követendő példa

2017-04-28 20:37:55

Felipe Massa, a Williams Formula–1-es csapat brazil pilótája nem tervezi, hogy a szezon végén befejezi a pályafutását.

Valtteri Bottas  Valentino Rossi  Felipe Massa  F1

F1: Verstappen bocsánatot kért a braziloktól

2017-04-17 22:09:00

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Magyarázkodnia kellett Max Verstappennek, a Red Bull fiatal versenyzőjének a Bahreini Nagydíj időmérője utáni nyilatkozata miatt, amellyel nemcsak Felipe Massát, de sok más brazilt is megbántott.

Max Verstappen  Felipe Massa  F1  Bahreini Nagydíj

F1: Jössz te még Brazíliába – Massa kiosztotta Verstappent

2017-04-17 11:40:09

Felipe Massa figyelmeztette Max Verstappent, a saját érdekében válogassa meg a szavait, mert pórul járhat – a Williams veterán pilótája egy hétvégi incidens után „szólt rá” fiatal versenyzőtársára.

Max Verstappen  Felipe Massa  F1  Brazil Nagydíj  Bahreini Nagydíj

F1: Vettel, Hamilton és másik két nyertes Bahreinből

2017-04-16 20:48:43

Sebastian Vettel és Lewis Hamilton a Bahreini Nagydíjon nyomatékosította csapatával, hogy a világbajnoki címért folyó küzdelemben csak rá számíthat. Bár a Ferrari-pilóta nyert, a Mercedes háromszoros világbajnoka is győztesnek érezheti magát, hiszen szimbolikus győzelmet aratott a pole-ból induló Valtteri Bottas felett. A finn mellett a versenyt jól kezdő, fékhiba miatt kieső Max Verstappen a nap másik nagy vesztese, valamint Carlos Sainz Jr., aki Lance Stroll kilökéséért három rajthelyes büntetést kap az Orosz Nagydíjon.

Valtteri Bottas  Stoffel Vandoorne  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton

F1: Massa nem ért egyet a Monacóban visszatérő Buttonnal

2017-04-16 15:02:28

Felipe Massa örül neki, hogy Jenson Button a Monacói Nagydíjon rajthoz áll az Indy 500-ra utazó Fernando Alonso helyetteseként, de azt nem érti, miért nem akarja kipróbálni az angol az autót a jövő heti bahreini teszten.

Monacói Nagydíj  Jenson Button  Fernando Alonso  Felipe Massa  F1

Verstappen a Ferrarik és a Mercedesek előtt Bahreinben

2017-04-15 13:30:33

Max Verstappen beleszólt a Mercedes és a Ferrari hatalmi harcába Bahreinben, igaz, egyelőre csak a harmadik szabadedzésen sikerült a legjobb köridőt autóznia Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas és Kimi Räikkönen előtt. A program magyar idő szerint 17 órakor folytatódik az időmérővel.

szabadedzés  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: bahreini legek – Räikkönen nyolcszor volt dobogós, de még nem nyert

2017-04-14 19:36:52

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 A hétvégén idei harmadik versenyével folytatódik a Formula–1-es világbajnoki sorozat, úgyhogy itt az ideje felidézni a legemlékezetesebb Bahreini Nagydíjak történéseit.

Sebastian Vettel  Nico Rosberg  Michael Schumacher  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Jenson Button

F1: Ha nem lenne DRS, sohasem látnánk előzést – Massa

2017-04-03 13:26:31

Felipe Massa, az F1-es Williams-istálló brazil pilótája szerint nem szabad elkeseredniük azoknak, akik hiányolták  az idénynyitó Ausztrál Nagydíjon az előzéseket.

Ausztrál Nagydíj  F1  Felipe Massa  Kínai Nagydíj

33. AUSZTRÁL NAGYDÍJ

2017-04-05 10:44:56

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: nem csak Vettel érezheti magát győztesnek Melbourne-ben

2017-03-26 10:30:13

Kétségkívül Sebastian Vettel az Ausztrál Nagydíj legnagyobb nyertese, de rajta kívül is volt három pilóta, aki hasonlóan jól érezheti magát a vasárnapi futam után. Hiába állt dobogóra, nincs köztük Lewis Hamilton, aki Daniel Ricciardo és Fernando Alonso mellett minden bizonnyal csalódottan távozik Melbourne-ből.

Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Fernando Alonso  Felipe Massa  F1  Esteban Ocon

Finnek főszerepben: Bottas az élen, Räikkönen a falban

2017-03-08 08:41:49

Két finn pilóta volt a főszereplő a barcelonai F1-es tesztelés hatodik napján. Valtteri Bottas a Mercedesszel megjavította múlt heti csúcsidejét, és 1:19.310-zel vezeti a 2017-es rangsort. Kimi Räikkönen az eddig kiváló felkészülést produkáló Ferrarival délután a 3-as kanyarban kicsúszott, és a gumifalnak koccant. Max Verstappen alatt lerobbant a Red Bull, amely így is 100 kör fölé jutott. Felipe Massa a keddi 168 köre után délelőtt 63-at ment, míg Fernando Alonso 46 körrel zárta a McLaren napját.

Valtteri Bottas  Nico Hülkenberg  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Fernando Alonso