Találatok a Fed-kupa címkére

Találatok száma: 186

Tenisz: Budapestre jöhet Serena Williams, aki anyaként új szintre emelte a női teniszt

2020-02-14 16:13:42

Huszonhárom egyéni Grand Slam-bajnoki cím, négy olimpiai aranyérem, 319 hét a világranglista élén és egy kislány büszke édesanyja. Serena Williamst aligha kell bárkinek is bemutatni: a 38 esztendős teniszlegenda még az előző évezredben nyerte meg profi pályafutása első tornáját, de a 21. század is szinte csak róla szólt. Áprilisban pedig Budapestre látogathat, hogy részese legyen a női Fed-kupa döntőjének.

tenisz Serena Williams Fed-kupa

Fed-kupa: Elégedettek lehetünk a sorsolással – Szávay

2020-02-13 15:17:20

Szávay Ágnes szerint a magyar női teniszválogatott elégedett lehet a sorsolással az áprilisi, Budapesten sorra kerülő Fed-kupa-döntőben.

tenisz Szávay Ágnes Fed-kupa

Fed-kupa: Csak 13 voltam, de jobbá akartam tenni a világot – Billie Jean King

2020-02-12 19:34:13

A Fed-kupa sorsolásán részt vett a 39-szeres – egyéniben tizenkétszeres – Grand Slam-győztes Billie Jean King is. A teniszlegenda a sorsolás után interjút adott az NSO Tv-nek, ebben beszélt pályafutása kezdetéről, Serena Williamsről és Babos Tímeáról is.

tenisz Serena Williams Fed-kupa Billie Jean King Babos Tímea

Fed-kupa: Biztos vagyok benne, hogy Babos játszani fog – Juhász

2020-02-12 09:52:06

Mint beszámoltunk róla, Magyarország Oroszországgal és Franciaországgal került egy csoportba a Fed-kupán. A sorsolás után Juhász Gábor, a Magyar Teniszszövetség főtitkára beszélt az esélyekről, illetve Babos Tímeáról.

Juhász Gábor Fed-kupa Babos Tímea tenisz

Fed-kupa: lemondott a magyar válogatott kapitánya

2020-02-12 09:50:34

Juhász Gábor lemondott a magyar női teniszválogatott szövetségi kapitányi posztjáról – számolt be róla a 24.hu.

tenisz Juhász Gábor Fed-kupa

Fed-kupa: a címvédő és Oroszország a mieink döntőbeli ellenfele

2020-02-11 19:05:17

A 39-szeres Grand Slam-torna-győztes Billie Jean King segítségével a Szépművészeti Múzeumban kisorsolták az áprilisi, budapesti Fed-kupa-döntő csoportbeosztását. Az április 14–19. között a Papp László Budapest Sportarénában rendezendő teniszviadalon a magyar válogatott ellenfele az A-csoportban a címvédő Franciaország és Oroszország lesz.

tenisz Papp László Budapest Sportaréna Fed-kupa Billie Jean King

Fed-kupa: az amerikaiakkal teljes a budapesti döntő mezőnye

2020-02-09 12:56:09

Utolsóként az amerikai női teniszválogatott jutott be a Fed-kupa budapesti döntőjébe, mivel a selejtezőben nagy csatában legyőzte a vendég letteket.

tenisz Fed-kupa

Fed-kupa: már csak egy hely kiadó a budapesti döntőben

2020-02-08 21:32:44

Az orosz női teniszválogatott a román, a fehérorosz csapat pedig a hollandok felett aratott 3–2–es győzelmet a Fed-kupa selejtezőjében. Mindkét párharcban a páros mérkőzés döntötte el a továbbjutást.

Fed-kupa

Fed-kupa: magabiztosan vezetnek az amerikaiak a lettek ellen

2020-02-08 12:04:14

Az Egyesült Államok női teniszválogatottja – Sofia Kenin és Serena Williams sikerének köszönhetően – 2–0-ra vezet az első nap után Lettország ellen a Fed-kupa selejtezőjében.

Fed-kupa: Andreescu nélkül vesztésre állnak a kanadaiak

2020-02-07 23:56:08

A kétszeres Grand Slam-bajnok Oszaka Naomi vezette japán női teniszválogatott 2–0-s hátrányban van az első nap után Spanyolországban a Fed-kupa selejtezőjében.

tenisz Oszaka Naomi Fed-kupa Bianca Andreescu

Tenisz: Cori Gauff is ott lesz az amerikai csapatban a Fed-kupán

2020-01-28 21:26:06

Cori Gauff is tagja lesz az amerikai teniszválogatottnak a Fed-kupa jövő hétvégi selejtezőjén.

Fed-kupa Cori Gauff

Tenisz: két legjobbjuk nélkül a németek a Fed-kupában

2020-01-28 17:42:23

Két legjobbja, Angelique Kerber és Julia Görges nélkül áll ki a brazilok elleni tenisz Fed-kupa-selejtezőre a német válogatott.

Németország Julia Görges Fed-kupa Angelique Kerber

Fed-kupa: félmillió dollárt kap a magyar csapat

2019-12-10 14:34:27

Félmillió dollárt (150 millió forint) kap a házigazda magyar csapat a női tenisz Fed-kupa döntőjében, amelyre áprilisban kerül sor a budapesti Papp László Sportarénában.

Fed-kupa: a Papp László Sportarénában lesz a döntő torna

2019-12-03 11:19:04

A Papp László Sportarénában rendezik jövő áprilisban a női tenisz Fed-kupa döntőjét.

Fed-kupa: Franciaország harmadszor is bajnok

2019-11-10 11:47:32

Franciaország harmadszor nyerte meg a női tenisz Fed-kupát, mivel a perthi finálé utolsó, páros mérkőzésén Kristina Mladenovic és Caroline Garcia 6:4, 6:3-ra legyőzte az ausztrál Ashleigh Barty, Samantha Stosur kettőst. A szervezők rekordot könyvelhettek el, mivel a két nap alatt csaknem 29 ezren látták a mérkőzéseket, amennyien még soha, egyetlen párharcon sem voltak a Fed-kupa 1963 óta íródó történelmében.

tenisz Franciaország Fed-kupa Ausztrália

Fed-kupa: kikapott a világelső, a győzelem küszöbén a franciák

2019-11-10 08:17:23

A világelső Ashleigh Barty meglepetésre kikapott Kristina Mladenovictól, így a franciák 2–1-re vezetnek a női tenisz Fed-kupa döntőjében, amely az ausztráliai Perthben zajlik.

Fed-kupa: döntetlenre áll az ausztrál–francia döntő

2019-11-09 08:01:56

A szombati két egyesmérkőzés után 1–1-re áll a női tenisz Fed-kupa döntője, amely Perthben zajlik Ausztrália és Franciaország között.

Fed-kupa: elkészült a 2020-as női selejtező sorsolása

2019-08-21 15:24:12

Elkészült a 2020-as női tenisz Fed-kupa selejtezőjének sorsolása, a döntőt Budapesten rendezik.

Tenisz: szabadkártyát kapott a címvédő a budapesti Fed-kupára

2019-08-14 17:45:23

A címvédő Csehország szabadkártyát kapott a női tenisz Fed-kupa jövő áprilisi, budapesti döntőjére.

Fed-kupa

Tenisz: Babost és Fucsovicsot győzködik a visszatérésről

2019-08-01 11:30:48

A tokiói olimpia jegyében arra kéri a Tiszta Tenisz nevű csoport Fucsovics Mártont és Babos Tímeát, hogy térjenek vissza a Davis-kupa-, illetve Fed-kupa-válogatottba.