Találatok a Fed-kupa címkére

Találatok száma: 147

Fed-kupa: trónfosztás – a csehek tizenegyedszer győztek

2018-11-11 16:44:45

A csehek Katerina Siniaková vasárnapi, Sofia Kenin felett aratott győzelmével behozhatatlan előnyre tettek szert a címvédő amerikaiak ellen a tenisz Fed-kupa prágai döntőjének második napján.

Sofia Kenin Katerina Siniaková Fed-kupa

Fed-kupa: a csehek a végső győzelem kapujában

2018-11-10 17:07:00

A házigazda cseh válogatott 2–0-ra vezet a női tenisz Fed-kupa döntőjében, mivel a prágai finálé első felvonásán Barbora Strycová szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sofia Kenint, majd Katerina Siniaková két játszmában nyert Alison Riske ellen.

tenisz Sofia Kenin Katerina Siniaková Fed-kupa Barbora Strycová Alison Riske

Fed-kupa: betegsége miatt kérdéses a cseh sztár játéka

2018-11-08 17:25:28

Betegsége miatt kérdésessé vált, hogy pályára léphet-e a házigazda cseh teniszválogatottban a Fed-kupa hétvégi döntőjében a kétszeres wimbledoni bajnok Petra Kvitová.

tenisz Petra Kvitová Fed-kupa

Fed-kupa: Angliában szerepel februárban a magyar válogatott

2018-10-11 19:26:55

A magyar női teniszválogatott az angliai Bath-ban szerepel a Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoport februári tornáján.

Fed-kupa tenisz

Fed-kupa: az amerikaiak az ausztrálokkal kezdenek jövőre

2018-07-24 17:38:36

A 2017-ben győztes amerikaiak az ausztrálokkal kezdenek a női tenisz Fed-kupa világcsoportjának 2019-es kiírásában. A 2011 óta ötször nyertes csehek a románokkal játszanak.

tenisz Fed-kupa

Fed-kupa: az Egyesült Államok csapata megvédheti címét

2018-04-22 15:09:31

Elsőként a csehek jutottak be a női tenisz Fed-kupa novemberi döntőjébe, ellenfelük a címvédő Egyesült Államok lesz.

Tenisz: vezetnek a csehek a Fed-kupa elődöntőjében

2018-04-21 20:28:50

A címvédő amerikai válogatott 1–1-re áll a franciák vendégeként, Aix-en-Privence-ban, míg a csehek 2–0-ra vezetnek Stuttgartban a németek ellen a női tenisz Fed-kupa elődöntőjének első napja után.

Fed-kupa: a Williams nővérek kihagyják az elődöntőt

2018-04-11 19:19:46

A címvédő amerikai női teniszválogatott Serena és Venus Williams nélkül áll ki a Franciaország elleni, jövő hétvégi Fed-kupa-elődöntőre.

Venus Williams Sloane Stephens Serena Williams Madison Keys Fed-kupa Coco Vandeweghe

Fed-kupa: Görges és Kerber is vállalta az elődöntőt

2018-04-11 16:36:45

Julia Görges és Angelique Kerber, a német női teniszezők közül a világranglistán legelőkelőbb helyen rangsorolt két játékos is vállalta a szereplést a Fed-kupa elődöntőjében.

tenisz Julia Görges Fed-kupa Angelique Kerber

Tenisz: „A mostani sikerek ellenére még sokat kell dolgoznunk”

2018-02-18 16:03:25

2013-ban, amikor Szávay Ágnes befejezte pályafutását, s a Davis-kupa-csapat kiesett az euro-afrikai zóna II-es csoportjából, még nem úgy tűnt, hogy 2017 a magyar tenisz egyik legsikeresebb éve lesz. Davis-kupa-csapatunk világcsoportba jutása és Babos Tímea világbajnoki címe után ráadásul 2018 nem is kezdődhetett volna jobban: Babos párosban Grand Slam-győztes lett az Australian Openen, míg Fucsovics Márton egyesben a nyolcaddöntőbe jutott. Az NSO Tv a februári, budapesti ATP-challengerverseny után, a hétfőn kezdődő WTA-verseny előtt beszélgetett a hazai szövetség főtitkárával, Richter Attilával a múltról, a jelenről és a jövőről.

tenisz Richter Attila Magyar Teniszszövetség Fucsovics Márton Fed-kupa Davis-kupa

Fed-kupa: Williamsék kikaptak a Kerkhove, Schuurs duótól

2018-02-11 23:23:18

A tavaly döntős fehérorosz női teniszválogatott hazai pályán 3–2-re kikapott Németország csapatától a Fed-kupa világcsoportjának hétvégi negyeddöntőjében.

Fed-kupa Serena Williams Venus Williams tenisz

Fed-kupa: nem jutott fel a második vonalba a magyar csapat

2018-02-10 18:41:38

A Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjában a feljutásért vívott helyosztón a magyar női teniszválogatott a két egyéni mérkőzést elveszítette Nagy-Britannia ellen, így nem juthat fel a világcsoport második vonalába.

tenisz Stollár Fanny Gálfi Dalma Fed-kupa

Fed-kupa: csoportelsők vagyunk, a britek ellen folytatjuk

2018-02-09 21:06:17

A magyar női teniszválogatott 3–0-ra nyert a horvát csapat ellen pénteken a Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjában, a tallinni torna harmadik fordulójában, így egy lépésre került a feljutástól.

tenisz Stollár Fanny Jani Réka Gálfi Dalma Fed-kupa Bondár Anna

Fed-kupa: a mieink legyőzték Tallinnban a szlovénokat

2018-02-08 20:28:05

A magyar női teniszválogatott 2–1-re nyert Szlovénia ellen csütörtökön a Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoportja tallinni tornájának második fordulójában.

tenisz Stollár Fanny Gálfi Dalma Fed-kupa Bondár Anna

Fed-kupa: vereséggel kezdtek a magyarok Tallinnban

2018-02-07 22:01:41

A magyar női válogatott 2–1-re kikapott a svédektől szerdán a Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoport tallinni tenisztornájának nyitányán.

tenisz Stollár Fanny Jani Réka Gálfi Dalma Fed-kupa

Fed-kupa: Babos Tímea nem játszik Tallinnban

2018-02-03 20:54:17

Babos Tímea nem lép pályára a tenisz Fed-kupa euro-afrikai zónája I-es csoportjának jövő heti tallinni tornáján.

tenisz Fed-kupa Babos Tímea

Tenisz: Babosék a svédek ellen kezdenek a Fed-kupában

2018-01-28 21:42:40

Svédország ellen kezdi meg szereplését a magyar női teniszcsapat a Fed-kupa euro-afrikai zónájának 1. csoportjában, melynek mérkőzéseit Tallinnban rendezik.

Szlovénia Svédország Stollár Fanny Horvátország Gálfi Dalma Fed-kupa

Tenisz: Serena Williams a Fed-kupán tér vissza

2018-01-24 13:44:18

A februári Fed-kupán tér vissza szülési szabadságáról Serena Williams, az amerikaiak egyéniben 23-szoros Grand Slam-bajnok teniszsztárja.

tenisz Serena Williams Fed-kupa

Fed-kupa: két szomszédos országgal is meccselünk – sorsolás

2018-01-15 12:53:47

Elkészítették a Fed-kupa euro-afrikai zónája I. csoportjának beosztását. A magyar női teniszválogatott a C-csoportba került Horvátországgal, Szlovéniával és Svédországgal. A mérkőzéseket február 7. és 10. között rendezik.